The Manchester College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame viena iš didžiausių organizacijų, mūsų natūra Europoje. Mes turime apie 5000 darbuotojų, dirbančių visoje daugiau nei 20 vietų, teikiančių mokymo ir įgūdžių, daugiau nei 80.000 besimokančiųjų ir 3000 darbdaviams visoje Jungtinėje Karalystėje.

Kokybė yra mūsų prioritetas numeris vienas, ir mes esame pasiryžę Stambios programos kokybės gerinimo paremti visus mūsų besimokančiųjų ir darbdavių ir teikti už augimo galimybių, nustatytų mūsų strateginio plano pagrindą.

Mes tvirtai tikime, kad besimokantysis turėtų būti visko, ką darome centre. Mes pasiryžę gerinti gyvenimą, užimtumą ir ekonominę padėtį visiems asmenims, suteikiant jiems prieigą prie geriausių mokymo, švietimo ir užimtumo galimybes, neatsižvelgiant į jų kilmę. Tokiu būdu mes siekiame prisidėti prie vietos ir nacionalinės ekonomikos augimui.

Mes vis mūsų jau reikšmingi amato pasiūlyti ir plėtoti aukštesnio lygio gamybinės praktikos, kuriais būtų teikiama gyvybiškai darbo vietoje progresavimo maršrutas aukštesnio lygio studijų, skirtų dirbantiems besimokantiesiems.

Siūlome programas bedarbiams ir tiems, kurie nėra švietimo, užimtumo ar mokymo (NEET), ir per abiturientų sudarymo Mes teikiame finansinę paramą kai kurioms jaunų žmonių. Mūsų prioritetas įgūdžių programos užtikrina, kad mokiniai pasiektų įgūdžių, reikalingų tobulėti į darbo rinką.

Mes dirbame su mažų įmonių ir didelių tarptautinių korporacijų plėtoti savo darbuotojų įgūdžius, siekiant pagerinti verslo efektyvumą ir produktyvumą. Mes taip pat glaudžiai bendradarbiaus su skyrimo ir valdymo organų, universitetų ir miestų partnerių Mančesteris ir valstybiniu mastu.

Mūsų augančios aukštojo mokslo ir studijų programas toliau remti mūsų nuomonę, kad priėjimas prie aukšto lygio mokymą ir švietimą turėtų būti prieinama visiems, neatsižvelgiant į kilmę. Be to, mes turime nacionalinę profilį profesinio mokymosi ir kvalifikacijos pagal mūsų MOL ženklą.

Nacionaliniu, mes taip pat rinkos lyderis nusikaltėlis mokymąsi. Mes mokome ir mokyti pažeidėjus kalėjimuose ir jaunų pažeidėjų institucijų daugelyje regionų Jungtinėje Karalystėje.

Mūsų dydis suteikia vertingų naudą mūsų besimokančiųjų ir darbdavių požiūriu priemones, išteklius, mokymo programos plotis siūlome ir perėjimo galimybių. Tačiau, mes siūlome daugiau nei dydžio ir apimties, siūlome jiems priklausymo organizacijai, rūpinasi aistringai apie savo misiją, jos vertybes ir jos žmonių jausmą.

Besimokančiojo poreikiai yra iš dėmesio Mančesteris kolegija. Mes teikiame meistriškumą mokymąsi ir Mančesterio ir už gyventojams. Siūlome beprecedentį įvairių kursų, su aiškiais pasirinkimų ir gaires dėl visų mūsų studentais.

"Manchester College yra pagrįsta daugelyje teritorijų Mančesteris. Mes turime miesteliai šiaurėje, pietuose ir miesto centre. Kiekviena svetainė turi savo specialistą, pažangiausius įrenginius ir draugiškas, palankią atmosferą.

Kolegija yra ideali vieta pasiūlyti daugybę galimybių mokiniams įvairaus amžiaus.

Kolegija turi Investuotojai į žmones (ITL) Sidabrinis akreditavimas. Investuotojai į žmones yra verslo gerinama žmonių sistema.

Mūsų misija

Siekiant pagerinti gyvenimą ir ekonominę sėkmę per mokymosi ir įgūdžių.

Mūsų vizijos

  • Daugiau Išsilavinimas: "Pirmaujanti kolegijos progresavimo ir įsidarbinti." - Aukštasis išsilavinimas: "Pirmaujanti tiekėja lanksčios, prieinamos, karjeros tinka, universitetinį išsilavinimą." - Nusikaltėlis Mokymasis: "JK lyderė ir novatorė nusikaltėlis mokymosi įgūdžius ir galimybes įsidarbinti." - Gamybinė praktika ir darbdavio mokymo: "Pirmaujanti tiekėja regioniniu ir nacionaliniu darbdavio mokymą." - MOL: "JK lyderis lanksčiai teikti profesinę kvalifikaciją."

Mūsų vertybės

Kaip organizacija, mus sieja bendras vertybes visoje viską, ką mes darome. Tai padeda nustatyti, kas mes esame ir kaip mes elgiamės.

  • Vientisumas - Esame sąžiningi, patikimi ir atviri. - Vienas komandos - Mes bendradarbiaujame, gerbti vienas kitą ir prisidėti prie komandos tikslų. - Visada gerinti - Mes į priekį mąstymas, mes atsinaujinti ir prisiimti atsakomybę. - Ar tai - Esame įsitikinę, įskaitant, lanksti ir iniciatyvi. - Tvarus - Mes ilgalaikį požiūrį, aplinką, finansiškai ir socialiai.

Vietos

Mančesteris

Address
The Manchester College
Ashton Old Road
Openshaw

M11 2WH Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis