Oficialus aprašymas

Mes esame viena iš didžiausių organizacijų, mūsų natūra Europoje. Mes turime apie 5000 darbuotojų, dirbančių visoje daugiau nei 20 vietų, teikiančių mokymo ir įgūdžių, daugiau nei 80.000 besimokančiųjų ir 3000 darbdaviams visoje Jungtinėje Karalystėje.

Kokybė yra mūsų prioritetas numeris vienas, ir mes esame pasiryžę Stambios programos kokybės gerinimo paremti visus mūsų besimokančiųjų ir darbdavių ir teikti už augimo galimybių, nustatytų mūsų strateginio plano pagrindą.

Mes tvirtai tikime, kad besimokantysis turėtų būti visko, ką darome centre. Mes pasiryžę gerinti gyvenimą, užimtumą ir ekonominę padėtį visiems asmenims, suteikiant jiems prieigą prie geriausių mokymo, švietimo ir užimtumo galimybes, neatsižvelgiant į jų kilmę. Tokiu būdu mes siekiame prisidėti prie vietos ir nacionalinės ekonomikos augimui.

Mes vis mūsų jau reikšmingi amato pasiūlyti ir plėtoti aukštesnio lygio gamybinės praktikos, kuriais būtų teikiama gyvybiškai darbo vietoje progresavimo maršrutas aukštesnio lygio studijų, skirtų dirbantiems besimokantiesiems.

Siūlome programas bedarbiams ir tiems, kurie nėra švietimo, užimtumo ar mokymo (NEET), ir per abiturientų sudarymo Mes teikiame finansinę paramą kai kurioms jaunų žmonių. Mūsų prioritetas įgūdžių programos užtikrina, kad mokiniai pasiektų įgūdžių, reikalingų tobulėti į darbo rinką.

Mes dirbame su mažų įmonių ir didelių tarptautinių korporacijų plėtoti savo darbuotojų įgūdžius, siekiant pagerinti verslo efektyvumą ir produktyvumą. Mes taip pat glaudžiai bendradarbiaus su skyrimo ir valdymo organų, universitetų ir miestų partnerių Mančesteris ir valstybiniu mastu.

Mūsų augančios aukštojo mokslo ir studijų programas toliau remti mūsų nuomonę, kad priėjimas prie aukšto lygio mokymą ir švietimą turėtų būti prieinama visiems, neatsižvelgiant į kilmę. Be to, mes turime nacionalinę profilį profesinio mokymosi ir kvalifikacijos pagal mūsų MOL ženklą.

Nacionaliniu, mes taip pat rinkos lyderis nusikaltėlis mokymąsi. Mes mokome ir mokyti pažeidėjus kalėjimuose ir jaunų pažeidėjų institucijų daugelyje regionų Jungtinėje Karalystėje.

Mūsų dydis suteikia vertingų naudą mūsų besimokančiųjų ir darbdavių požiūriu priemones, išteklius, mokymo programos plotis siūlome ir perėjimo galimybių. Tačiau, mes siūlome daugiau nei dydžio ir apimties, siūlome jiems priklausymo organizacijai, rūpinasi aistringai apie savo misiją, jos vertybes ir jos žmonių jausmą.

Besimokančiojo poreikiai yra iš dėmesio Mančesteris kolegija. Mes teikiame meistriškumą mokymąsi ir Mančesterio ir už gyventojams. Siūlome beprecedentį įvairių kursų, su aiškiais pasirinkimų ir gaires dėl visų mūsų studentais.

"Manchester College yra pagrįsta daugelyje teritorijų Mančesteris. Mes turime miesteliai šiaurėje, pietuose ir miesto centre. Kiekviena svetainė turi savo specialistą, pažangiausius įrenginius ir draugiškas, palankią atmosferą.

Kolegija yra ideali vieta pasiūlyti daugybę galimybių mokiniams įvairaus amžiaus.

Kolegija turi Investuotojai į žmones (ITL) Sidabrinis akreditavimas. Investuotojai į žmones yra verslo gerinama žmonių sistema.

Mūsų misija

Siekiant pagerinti gyvenimą ir ekonominę sėkmę per mokymosi ir įgūdžių.

Mūsų vizijos

  • Daugiau Išsilavinimas: "Pirmaujanti kolegijos progresavimo ir įsidarbinti." - Aukštasis išsilavinimas: "Pirmaujanti tiekėja lanksčios, prieinamos, karjeros tinka, universitetinį išsilavinimą." - Nusikaltėlis Mokymasis: "JK lyderė ir novatorė nusikaltėlis mokymosi įgūdžius ir galimybes įsidarbinti." - Gamybinė praktika ir darbdavio mokymo: "Pirmaujanti tiekėja regioniniu ir nacionaliniu darbdavio mokymą." - MOL: "JK lyderis lanksčiai teikti profesinę kvalifikaciją."

Mūsų vertybės

Kaip organizacija, mus sieja bendras vertybes visoje viską, ką mes darome. Tai padeda nustatyti, kas mes esame ir kaip mes elgiamės.

  • Vientisumas - Esame sąžiningi, patikimi ir atviri. - Vienas komandos - Mes bendradarbiaujame, gerbti vienas kitą ir prisidėti prie komandos tikslų. - Visada gerinti - Mes į priekį mąstymas, mes atsinaujinti ir prisiimti atsakomybę. - Ar tai - Esame įsitikinę, įskaitant, lanksti ir iniciatyvi. - Tvarus - Mes ilgalaikį požiūrį, aplinką, finansiškai ir socialiai.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

The Manchester College

Šis kursas suteikia individams galimybę tyrinėti ir plėtoti savo profesinę ir kūrybinę veiklą per kūrybinę ir skaitmeninio dizaino ir žiniasklaidos produkcijos. ... [+]

Kas Creative Media "ir" Visual Bendravimas Žinoma apie?

Vis žiniasklaidos pramonės reikalauja praktikus, kuris gali veikti kaip įvairių sričių ekspertų, net jei jie specializuojasi tam tikroje srityje. Šis kursas suteikia individams galimybę tyrinėti ir plėtoti savo profesinę ir kūrybinę veiklą per kūrybinę ir skaitmeninio dizaino ir žiniasklaidos produkcijos. Studentai turės remtis ankstesnio darbo ir dizaino patirtis.

Per gyvų trumpikės serijos studentų tikimasi bendradarbiauti su praktinio ir teorinio projekto darbo plėtros ir dalyvauti konkursuose, pavyzdžiui, Big Chip ir D & AD apdovanojimuose. Yra reikalavimas studentams rengti pasiūlymus, maketų, Sketchbook plėtrą ir koncepcinius lentos metu planavimo etape nors projekte ir vertinamuosius tekstus vienos ar daugiau studijų vienetus. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas. ... [+]

Kas makiažas ARTISTRY ir efektai (specialieji efektai kelias ir mada Žiniasklaida ir kelias) kursas apie?

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas.

Žinoma yra keletas pagrindinių modulių, skirtų pratęsti pagrindinius įgūdžius, savybes ir iš anksto techninę gebėjimus pakeitimo makiažo transformacijos meno diapazone. Šie moduliai yra papildomi mados ir žiniasklaidos specialistų modulių.

Kurso tikslas gaminti profesionalius makiažo menininkų, kurie yra įrengti su visais įgūdžių, leidžiančių prisitaikyti ir reaguoti į sudėtingas poreikius makiažo pramonėje. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Ši programa buvo sukurta siekiant parengti studentus darbui šiuolaikinėje muzikinio teatro ir su juo susijusių pramonės šakų. ... [+]

Kas muzikinis teatras Žinoma apie?

Ši programa buvo sukurta siekiant parengti studentus darbui šiuolaikinėje muzikinio teatro ir su juo susijusių pramonės šakų. Studentai siūlo daug galimybių, tyrinėti, plėtoti ir tobulinti įgūdžius, būtinus, kad potencialus karjeros veiklos, įskaitant televizijos, kino, sesijos darbe ir kabareto.

Studentai siūlo daug galimybių individualiai ištirti kiekvieną iš trijų pagrindinių muzikinio teatro disciplinų (dainavimas, vaidybos ir šokio) mechanikos pasirinkimą ir, kaip nuolat kūrybinį procesą, atitinkamų jų derinių.

Visa kūryba yra paremta fizinės veiksmų sistemos, kaip nustatyta pagal Stanislavskio ir sukūrė Uta Hagen ir šia prasme Kurso tikslas gaminti veikėjus, kurie gali dainuoti ir šokti. Įvairovė ir iššūkiai kiekvienais metais leidžia mokiniams tyrinėti visą potencialą savo sugebėjimus per kūrybinę ir palankią aplinką. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Jis sukurtas siekiant padėti atvykti, taip pat progresavo per karjeros ribos, ji suteikia studentams platų įgūdžių ir žinių pagrindinių sričių sporto instruktavimas ir mo ... [+]

Kas Sporto mokymo ir mokyklos Sportas Žinoma apie?

Jei turite realią aistra sportui, ir nori įgyti ir tobulinti sporto koučingo įgūdžius, ypač per sporto instruktavimas ir mokyklos sporto, tai aukščiausio iki visiško pagyrimu laipsnis yra už jus programa. Jis sukurtas siekiant padėti atvykti, taip pat progresavo per karjeros ribos, ji suteikia studentams platų įgūdžių ir žinių pagrindinių sričių sporto instruktavimas ir mokyklos sporto. Tai ideali vieta tiems, kurie nori dirbti su bendruomenės sporto klubų, mokyklų, Nacionalinės valdymo organai ir veikti sporto instruktavimas įsikūrusių įmonių.

Graduate Management Admission Test arba BA (Hons) Sportas Coaching ir mokyklos sporto apima praktinę pagrįstą darbą, analizę šiuolaikinės klausimų sporto, sporto veiklos analizės, sporto psichologijos, sporto, mitybos ir įmonės. Žinoma yra daug akademinių ir praktinių pagrįstų užduočių derinys ir yra orientuota dėl elgesio kodeksų, etika ir profesinės praktikos per sporto instruktavimas ir mokyklų sporto pagrįstų kontekstuose. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Ši programa buvo sukurta siekiant parengti studentus dirbti teatro ir susijusių tarpininkaujant pramonės televizijos, kino ir radijo veiklos. ... [+]

Kas einantis už Gyvi ir įrašytų laikmenų žinoma apie?

Ši programa buvo sukurta siekiant parengti studentus dirbti teatro ir susijusių tarpininkaujant pramonės televizijos, kino ir radijo veiklos. Žinoma leis studentams patirti disciplinomis, susijusiais su šiandienos aktorius ir profesinės pramonės spektrą. Kolegija turi du teatrus, dvi veiklos vietose ir lauko, padengti, amfiteatras, visi teatrai yra naudojami studentų spektaklių, kuriuos remia profesinės techninės komandos.

Aktorius mokymo programa yra įsišaknijęs mokymo sistemų Stanislavskio. Per tai jūs ištirs praktikų, tokių kaip Uta Hagen, Sanford MEISNER ir Max Stafford-Clark pavadinimas kelias. Studentai turės laikytis griežtą mokymo programą, kad plėtoja aktoriai judėjimas, vokalas, analitines ir vaidybos įgūdžius. Šie apyvartiniai veiklos įgūdžiai yra sukurtas per mokymą, siekiant patenkinti įvairius tekstus, aplinkų intervale poreikius ir profesinės pramonėje. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Laipsnio tikslas yra aprūpinti studentus su įgūdžių, žinių ir patirties, reikalingos plataus spektro karjeros per viešojo sektoriaus organizacijoms. ... [+]

Kas viešąsias paslaugas ir socialinis teisingumas Žinoma apie?

Laipsnio tikslas yra aprūpinti studentus su įgūdžių, žinių ir patirties, reikalingos plataus spektro karjeros per viešojo sektoriaus organizacijoms. Žinoma daugiausia dėmesio skiriama praktinių darbų, paremtų žinių ir įgūdžių, taip pat akademinių ir profesinių kompetencijų, kurios buvo

Diplomas ipilkite metus teikia akademinę ir teorinį supratimą į modulius, kurie yra pagrindiniai žinių reikalavimai būsimiesiems viešojo sektoriaus darbuotojų diapazone. Yra koncentracija vadovavimo ir problemų sprendimo įgūdžių plėtojimo kiekvienoje iš modulių. Laipsnis turi glaudžius darbdavių ryšius ir kurso turinys yra nuolat atnaujinamas, neatsilikti nuo dabartinės tendencijos ir pokyčiai viešojo sektoriaus organizacijų ir pristatymas. Laipsnis dirba dėstytojais, kurie pastaruoju metu atitinkamais pramonės patirtį. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

The Manchester College

Graduate Management Admission Test arba BSc (Hons) bankų praktikos ir vadybos tiriamas per keletą pagrindinių, privalomų ir pasirinkimo modulių serija, siekiant suteikti ... [+]

Kas bankininkystės praktiką, ir valdymo kursas apie?

Graduate Management Admission Test arba BSc (Hons) bankų praktikos ir vadybos yra susijęs su ilgamete patirtimi turimų IF University College ugdant bankininkystės specialistų ir mūsų supratimą apie bankų ir finansinių paslaugų sektoriaus. Programa apima esminį supratimą, reikalingus sėkmingam karjeros bankininkystės ir finansinių paslaugų valdymą.

Ji atspindi ką darbdaviai papasakoti jie ieško potencialių naujokų. Per metus viena jums bus sukurti savo žinių apie bankų ir finansų sektoriaus, apimantis organizacines ir finansines rinkos požiūrius darbu. Įgysite išmanys pagrindinius sąvokų riziką, kad sustiprintų finansinių sprendimų priėmimą visais lygiais ir dėkingi skirtingų klientų grupių ir jų finansinius poreikius. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra plėtoti žinias ir supratimą apie finansų valdymo ir apskaitos praktika, kad būtų galima taikyti šiuos įgūdžius įvairiose verslo ir valdy ... [+]

Kas yra finansų ir apskaitos bakalauro (Hons) Patvirtino Salford universiteto žinoma apie?

Jei jus domina apskaitos ir finansų, ir siekia turėti šioje srityje karjerą, tada tai galėtų būti už jus kursas. Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra plėtoti žinias ir supratimą apie finansų valdymo ir apskaitos praktika, kad būtų galima taikyti šiuos įgūdžius įvairiose verslo ir valdymo kontekste, o šie vertinimų gebėjimus, kad būtų suderintos su darbdavių ir profesijos poreikius. Šis kursas taip pat suteikia išimtis ACCA kvalifikacijos dokumentus F1 F9 sėkmingam absolventų.

Studentai turės galimybę plėtoti įgūdžius, susijusius su apskaitos ir finansų sričių. Iki kurso pabaigoje studentai turės parengti analizės ir vertinamuosius gebėjimus ir gebėjimą jas taikyti įvairiose verslo ir valdymo aplinka. Studentai taip pat sukūrė žinias ir supratimą apie dabartines apskaitos ir finansų teorijas ir praktiką, kad bus padidinti jų veiksmingumą apskaitos ir finansų srityje. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Šis kursas yra bakalauro aukščiausio iki laipsnis siekiama nustatyti asmenis verslo žiniasklaidos, skaitmeninių ir kūrybinių industrijų. ... [+]

Kas Creative Media valdymas Bakalauro (Hons) Patvirtino Salford universiteto žinoma apie?

Šis kursas yra bakalauro aukščiausio iki laipsnis siekiama nustatyti asmenis verslo žiniasklaidos, skaitmeninių ir kūrybinių industrijų. Ji vystosi verslo ir verslumo įgūdžių ir suteikia žinių, reikalingų atlikti šuolį nuo kūrybinio studentų kūrybiniu praktiku. Jis skirtas tiems, kurie nori pradėti savo kūrybinį verslą arba kreiptis dėl vadovaujančias pareigas organizacijose su kūrybinio dėmesio.

Šio kurso turinys yra siekiama pagerinti galimybes įsidarbinti ir plėtoti verslo ir valdymo įgūdžius. Studentai gali studijuoti tam tikrą interesų sritis per žiniasklaidos, skaitmeninių, ar kūrybinių industrijų o įgūdžių tiriant, problemų sprendimo ir bendravimo. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra plėtoti žinias ir supratimą apie finansų valdymo ir apskaitos praktiką ir gebėti taikyti šias žinias įvairių verslo ir valdymo aplinka. ... [+]

Kas yra finansų valdymo bakalauras (su pagyrimu) Patvirtino Salford universiteto žinoma apie?

Jei domina vadovavimo vaidmens įskaitant finansavimą dėmesį, tai gali būti jums žinoma. Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra plėtoti žinias ir supratimą apie finansų valdymo ir apskaitos praktiką ir gebėti taikyti šias žinias įvairių verslo ir valdymo aplinka.

Studentai turės galimybę atlikti darbus, susijusius su grupės projektą ir pristatyti įmonės verslo planą. Iki kurso pabaigoje studentai turės parengti analizės ir vertinamuosius gebėjimus ir gebėjimą jas taikyti įvairiose verslo ir valdymo aplinka. Studentai taip pat sukūrė žinias ir supratimą apie dabartines finansų teorijos ir praktikos, kad bus padidinti jų veiksmingumą, kaip vadybininkai. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra pateikti vadovybei dėmesio per prekybos funkcijos, ir parengti studentus įvairių karjeros valdymo per marketingo aplinkos. ... [+]

Kas Marketingo vadyba Bakalauro kursas apie?

Šis kursas tinka studentams, kurie domisi darbo vadovo, vaidmenį marketingo aplinka. Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra pateikti vadovybei dėmesio per prekybos funkcijos, ir parengti studentus įvairių karjeros valdymo per marketingo aplinkos.

Studentai turės galimybę atlikti rinkos tyrimus, dirbti grupinį projektą ir pristatyti įmonės verslo planą. Iki kurso pabaigoje studentai turės parengti analizės ir vertinamuosius gebėjimus ir gebėjimą jas taikyti įvairiose verslo ir valdymo aplinka. Studentai taip pat sukūrė žinias ir supratimą apie dabartinių prekybos teorijos ir praktikos, kad bus padidinti jų veiksmingumą, kaip vadybininkai. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Pagrindiniai programos tikslai yra plėtoti gilesnių žinių ir supratimą apie mados rinkodaros principus tarptautiniame kontekste ir įgalinti asmenis taikyti mados gamybos ... [+]

Kas Tarptautinė mados Rinkodara kursas apie?

Tai verslo Žinoma, kuri orientuota į mados industrijoje. Pagrindiniai programos tikslai yra plėtoti gilesnių žinių ir supratimą apie mados rinkodaros principus tarptautiniame kontekste ir įgalinti asmenis taikyti mados gamybos principus pasauliniu marketingo aplinkos. Žinoma subalansuoja ir praktines verslo ir valdymo įgūdžius su akademinės analizės tikslumo.

Kursas susideda iš šių modulių:

Firmos strategija ir mados industrijoje: Šis įrenginys tyrinėja strategijos metodus ir procesus pasaulio pramonės aplinkose, susijusių su mados industrijoje.

Mada Brand vadyba ir komunikacijos: Šis modulis kritiškai vertina ženklų ir komunikacijos vaidmenį mados kontekste ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

f esate suinteresuoti valdymo vaidmuo žmogiškųjų išteklių aplinkoje, tai gali būti jums žinoma. Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra pateikti vadovybei dėmesio per žmogiškųj ... [+]

Kas Verslas ir Žmogiškųjų išteklių valdymas su plėtros BSc (Hons) Patvirtino Salford universiteto žinoma apie?

Jei domina vadovavimo vaidmenį žmogiškųjų išteklių aplinkoje, tai gali būti jums žinoma. Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra pateikti vadovybei dėmesio per žmogiškųjų išteklių funkcijos ir parengti studentus įvairių karjeros valdymo per žmogiškųjų išteklių aplinkoje.

Iki kurso pabaigoje studentai turės parengti analizės ir vertinamuosius gebėjimus ir gebėjimą jas taikyti įvairiose verslo ir valdymo aplinka. Studentai taip pat sukūrė žinias ir supratimą apie dabartines HR teorijos ir praktikos, kad bus padidinti jų veiksmingumą, kaip vadybininkai. Studentai turės galimybę ištirti dabartinę mąstymą ir praktiką dėl darbuotojų tobulėjimui, darbo teisės, darbuotojų santykių ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Šis kursas suteikia idealią kelią tiems, kurie nori siekti karjeros kompiuterinių, informacinių technologijų ir susijusiose srityse karjerą. ... [+]

Kas Verslas Kompiuterija su IT (Top Up) Įteisintas universiteto Salford žinoma apie?

Norėdami įgyti pagyrimu laipsnis Business Computing su IT, studentai turės atlikti 120 kreditų. Tai bus padaryta iki 60 kreditų pagrindinių modulių kompiuterija ir mokslinių tyrimų, 20 kreditų specializuotų modulių ir 40 kredito specialistas projekto.

Specialistas projektas leidžia jums konsoliduoti savo ankstesnę mokymąsi ir plėtoti šias idėjas ir medžiagą, kritiškai ir analitiniu būdu. Specialistas projektas bus įrodyti savo gebėjimą prisiimti didelę darbo dalį. Ji taip pat bus vertingas kaip savo sugebėjimus ir profesinių įgūdžių vitrina, ir suteikia tvirtą pasirengimą antrosios pakopos studijų. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba