Middlesex Uni London - Undergraduate Programmes

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes mokome 40.000 studentus Middlesex kursus mūsų miesteliai Londone, Dubajuje, Mauricijuje ir Malta bei su prestižinių mokslo partnerių visame pasaulyje. Mes turime aukštos kokybės mokymo reputaciją, mokslinius tyrimus, kad daro skirtumą į žmonių gyvenimą ir praktinį, novatorišką požiūrį į darbą su verslo plėtoti darbuotojų potencialą ir teikti sprendimus verslo klausimais. Mūsų patirtis yra plati, iš meno ir dizaino, verslo, sveikatos ir švietimo; įstatymą, žiniasklaidos ir scenos meno ir mokslo ir technologijų srityse.

Kodėl mes čia Mūsų tikslas yra augti mūsų pasaulinės bendruomenės sėkmingų Middlesex absolventų, kurie daro gyvybiškai įmokas į visuomenę, kurioje jie gyvena ir dirba, ir pasirinko universiteto partneris verslui. Mūsų vizija yra būti tarptautiniu mastu puikus visais mes darome, mokymo, mokslinių tyrimų ir žinių perdavimo. Mes bus pripažintas kompetencijos mokslinių tyrimų, neįvykdyti mokymo, mūsų studentų pasiekimas ir mūsų įsipareigojimas aukštos kokybės besimokančiųjų patirtį.

Ką mes darom Mes įdėti savo studentus pirmas Mūsų studentai sėkmė yra tai, ką mes darome širdį. Mes investavome į mūsų ekspertų personalo ir moderniausių mokymosi ir mokslinių tyrimų įrenginių. Mūsų mokslininkai moko ir mūsų mokytojai tyrimai, taikomos tarptautiniu mastu įvertinti mokslinių tyrimų ir realaus gyvenimo problemas klasėje, užtikrinant mokymąsi yra praktiška ir aktuali. Mes pritaikyti mūsų mokymo programą, siekiant užtikrinti mūsų absolventai yra puikiai įrengta konkuruoti konkurencingoje darbo rinkoje. Mes netgi turime suburti įsidarbinimo paslaugas, siekiant padėti mūsų studentams planuoti savo kelią į būsimą darbą. Amazing miesteliu ir mokymosi priemonės Mūsų paslaugos yra tarp geriausių kur, su daugiau nei 200 £ mln investavo sukurti vieną iš Londono didžiausių ir geriausių miesteliai - dalis mūsų įsipareigojimą teikti puikią studentų patirtį. Mes sukūrėme likusius mokymosi aplinkas mokymo ir mokslinių tyrimų, įskaitant state-of-the-art laboratorijos, dirbtuvių ir modernių paskaita teatrų. Mes taip pat pridūrė, visiškai naujas erdves, kur galite atsipalaiduoti, gerti ir valgyti su draugais. Mūsų "state-of-the-art miesteliu buvo nominuota Universitetas viešbučiai apdovanojimą metinėse globėjas universiteto apdovanojimų. Tyrimai su išoriniu dėmesio Mūsų tyrimas pademonstravo tikrą skirtumą pasaulyje. Mūsų darbas nesibaigia mūsų universiteto ribų. Studentai ir darbuotojai skatinami bendradarbiauti su pramonės partneriais, profesinių organizacijų ir kitų organizacijų. Mes turime ekspertų mokslo darbuotojus, dirbančius įvairiose srityse nuo skiepų nuo vėžio tyrimams žmogaus teisių pažeidimų, žmogaus elgesio ir dirbtinio intelekto.

Vietos

Londonas

Address
Middlesex University The Burroughs
NW4 4BT Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: