Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Įvadas

Oficialus aprašymas

Socialinių mokslų mokykla Nottingham Trent University yra didelis ir energingas akademinė bendruomenė, kuri siūlo platų kvalifikaciją įvairiuose disciplinomis, įskaitant psichologijos, kriminologijos, sociologijos, jaunimo, sveikatos ir socialinės priežiūros, politikos, tarptautinių santykių, švietimo ir socialinio darbo. Mes esame arti megztiniai bendruomenė su daug būdų, kad galite įsitraukti į mokyklos gyvenimą, dalyvauti mokslinių tyrimų seminarų prisijungdamas prie psichologijos ar kriminologija visuomenes.

neįvykdyti mokymas

Mūsų tikslas yra teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą ir išmokyti jus su įgūdžių, kurie padės jums padaryti jūsų karjeros sėkmę. Mūsų studentai yra mokomi entuziastingas, užsiima ir specialistų kolektyvas, daugelis, kurie dalyvauja novatorišką mokslinių tyrimų arba paskelbtas autoriai savo sričių specialistų. Sužinosite per tradicinių paskaitų ir grupiniai seminarai kartu; ir priklausomai nuo jūsų, žinoma, jūs taip pat gali turėti galimybę dalyvauti diskusijose, pristatymuose ir grupines diskusijas. Mes taip pat reguliariai pakviesti žinomų ekspertų ir specialistų susijusiose srityse ateiti ir pasikalbėti su mūsų studentais.

Mūsų tyrimas suteikia jums pranašumą

Mes turime gerą reputaciją dėl aukštos kokybės ir socialiai atitinkamų mokslinių tyrimų. Tyrimai informuoja mūsų kursus turinį ir užtikrina, kad jie yra up-to-data ir susiję su mūsų studento ateities karjerą.

Profesionaliai pripažintos kursai

Daugelis mūsų kursuose yra akredituotos, patvirtinti arba susijusioje profesinei organizacijai pripažįstama. Mūsų bakalauro Psichologija kursai dėstomi mūsų miesto Campus yra akredituota Britų psichologų draugijos (BPS), ir mūsų Socialinis darbas kursas yra patvirtintas ir sveikatos priežiūros profesijų taryba, suteikti jums su pripažintu laipsnį ir būsimus darbdavius ​​su savimi ir galinčių absolventai.

pramogos

Socialinių mokslų mokykla įsikūrusi NTU miesto Campus centre, su platų įrenginių, skirtų padėti jums tobulėti. Mūsų atviros prieigos kompiuteriai yra prieinami jums dirbti tarp paskaitų, ir priklausomai nuo savo kurso jums taip pat gali būti suteikta galimybė pasinaudoti mūsų žiniasklaidos komplektą ir teismai. Mūsų pasiaukojanti Psichologija laboratorijos apima bakalauro mokymo laboratorija ir specialistų tyrimų laboratorijas įskaitant akių sekimo, motion capture laboratorijose ir £ 80,000 EEG sistema.

Studijos užsienyje

Mes teikiame galimybes mūsų studentams studijuoti užsienyje ir įgyti vertingos tarptautinės patirties, pagerinti jų gyvenimo įgūdžius ir tikrai išsiskiria potencialiems darbdaviams asortimentą. Siūlome keletą tarptautinių programų, kurios ilgis gali būti įvairus asortimentą, tiek Europoje, tiek už jos ribų.

Pavyks su socialinių mokslų

Mūsų absolventai turi pavydėtiną įrašus vyksta pasiekti sėkmingą karjerą, ir mes siūlome specialią karjeros patarimus mūsų studentų visą jų kartą NTU. Mes palaikome mūsų studentai plėtoti savo įsidarbinimo įgūdžius ir planuoti savo tolesnius veiksmus, siekiant padidinti savo potencialą ir pasiekti savo karjeros tikslų.

Kodėl verta rinktis Nottingham studijuoti socialinių mokslų?

Notingemas yra tikrai studentas miesto; su dviem pagrindiniais universitetais ir 60.000 studentų, pasirinkusių padaryti jį savo namuose. Nuo apsipirkti į muziejų, kavinių, sporto, muzikos vietose ir naktinį gyvenimą; Notingemas siūlo kažką kiekvienam.

Mes didžiuojamės stiprius ryšius Džiaugiamės su grupėmis ir organizacijomis ir aplink Nottingham; nuo HMP Whatton Pagrindų Būsto asociacijos, greta mūsų pačių mokslinių tyrimų centrų, tokių kaip Notingemo centro vaikams, jaunimui ir šeimoms. Ne tik šie ryšiai praturtina savo mokymosi patirtį, jie taip pat suteikia jums galimybę įsitraukti ir padaryti skirtumą individų ir grupių gyvenimą mūsų vietos bendruomenei.

Akademinių padalinių:

Politika ir tarptautiniai santykiai Į mūsų departamento Politikos ir tarptautinių santykių darbuotojai yra pripažįstamos nacionaliniu ir tarptautiniu mastu jų mokslinių tyrimų veikla, žiniasklaidos įmokų ir konsultavimo veiklą, ir aistringai verčiant šį patirtį į klases.

psichologija Psichologija buvo pripažinta dėl savo mokymo kompetencijos, taip pat turintys stiprią nacionalinę ir tarptautinę mokslinių tyrimų aprašymą.

Mūsų bakalauro kursus mokoma miesto miesteliu, magistrantūros psichologijos perskaičiavimo kursus ir mūsų magistrantūros psichologijos visi akredituota Britų psichologų draugijos.

Socialinis darbas ir sveikatos Socialinio darbo ir sveikatos departamentas vienija darbuotojų komandą iš akademinių ir profesinių sluoksnių į socialinio darbo, visuomenės sveikatos ir socialinės priežiūros sričių.

Komanda siekia tobulumo tiek mokymo ir mokslinių tyrimų, siekiant palaikyti glaudžius darbinius santykius su organizacijomis.

Sociologija Sociologijos katedra siūlo kursus Sociologijos kriminologijos, jaunimo ir karjeros orientavimo srityse.

Šie dalykines sritis yra visi susiję su kritiškai mąstyti apie socialinį pasaulį, kuriame mes gyvename, ir remti ir apsaugoti žmones ir viduje ir sudėtinga ir įvairialypė kontekstuose aplinką.

Vietos

Notingemas

Address
Nottingham Trent University
50 Shakespeare Street

NG1 4FQ Notingemas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis