Oficialus aprašymas

Socialinių mokslų mokykla Nottingham Trent University yra didelis ir energingas akademinė bendruomenė, kuri siūlo platų kvalifikaciją įvairiuose disciplinomis, įskaitant psichologijos, kriminologijos, sociologijos, jaunimo, sveikatos ir socialinės priežiūros, politikos, tarptautinių santykių, švietimo ir socialinio darbo. Mes esame arti megztiniai bendruomenė su daug būdų, kad galite įsitraukti į mokyklos gyvenimą, dalyvauti mokslinių tyrimų seminarų prisijungdamas prie psichologijos ar kriminologija visuomenes.

neįvykdyti mokymas

Mūsų tikslas yra teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą ir išmokyti jus su įgūdžių, kurie padės jums padaryti jūsų karjeros sėkmę. Mūsų studentai yra mokomi entuziastingas, užsiima ir specialistų kolektyvas, daugelis, kurie dalyvauja novatorišką mokslinių tyrimų arba paskelbtas autoriai savo sričių specialistų. Sužinosite per tradicinių paskaitų ir grupiniai seminarai kartu; ir priklausomai nuo jūsų, žinoma, jūs taip pat gali turėti galimybę dalyvauti diskusijose, pristatymuose ir grupines diskusijas. Mes taip pat reguliariai pakviesti žinomų ekspertų ir specialistų susijusiose srityse ateiti ir pasikalbėti su mūsų studentais.

Mūsų tyrimas suteikia jums pranašumą

Mes turime gerą reputaciją dėl aukštos kokybės ir socialiai atitinkamų mokslinių tyrimų. Tyrimai informuoja mūsų kursus turinį ir užtikrina, kad jie yra up-to-data ir susiję su mūsų studento ateities karjerą.

Profesionaliai pripažintos kursai

Daugelis mūsų kursuose yra akredituotos, patvirtinti arba susijusioje profesinei organizacijai pripažįstama. Mūsų bakalauro Psichologija kursai dėstomi mūsų miesto Campus yra akredituota Britų psichologų draugijos (BPS), ir mūsų Socialinis darbas kursas yra patvirtintas ir sveikatos priežiūros profesijų taryba, suteikti jums su pripažintu laipsnį ir būsimus darbdavius ​​su savimi ir galinčių absolventai.

pramogos

Socialinių mokslų mokykla įsikūrusi NTU miesto Campus centre, su platų įrenginių, skirtų padėti jums tobulėti. Mūsų atviros prieigos kompiuteriai yra prieinami jums dirbti tarp paskaitų, ir priklausomai nuo savo kurso jums taip pat gali būti suteikta galimybė pasinaudoti mūsų žiniasklaidos komplektą ir teismai. Mūsų pasiaukojanti Psichologija laboratorijos apima bakalauro mokymo laboratorija ir specialistų tyrimų laboratorijas įskaitant akių sekimo, motion capture laboratorijose ir £ 80,000 EEG sistema.

Studijos užsienyje

Mes teikiame galimybes mūsų studentams studijuoti užsienyje ir įgyti vertingos tarptautinės patirties, pagerinti jų gyvenimo įgūdžius ir tikrai išsiskiria potencialiems darbdaviams asortimentą. Siūlome keletą tarptautinių programų, kurios ilgis gali būti įvairus asortimentą, tiek Europoje, tiek už jos ribų.

Pavyks su socialinių mokslų

Mūsų absolventai turi pavydėtiną įrašus vyksta pasiekti sėkmingą karjerą, ir mes siūlome specialią karjeros patarimus mūsų studentų visą jų kartą NTU. Mes palaikome mūsų studentai plėtoti savo įsidarbinimo įgūdžius ir planuoti savo tolesnius veiksmus, siekiant padidinti savo potencialą ir pasiekti savo karjeros tikslų.

Kodėl verta rinktis Nottingham studijuoti socialinių mokslų?

Notingemas yra tikrai studentas miesto; su dviem pagrindiniais universitetais ir 60.000 studentų, pasirinkusių padaryti jį savo namuose. Nuo apsipirkti į muziejų, kavinių, sporto, muzikos vietose ir naktinį gyvenimą; Notingemas siūlo kažką kiekvienam.

Mes didžiuojamės stiprius ryšius Džiaugiamės su grupėmis ir organizacijomis ir aplink Nottingham; nuo HMP Whatton Pagrindų Būsto asociacijos, greta mūsų pačių mokslinių tyrimų centrų, tokių kaip Notingemo centro vaikams, jaunimui ir šeimoms. Ne tik šie ryšiai praturtina savo mokymosi patirtį, jie taip pat suteikia jums galimybę įsitraukti ir padaryti skirtumą individų ir grupių gyvenimą mūsų vietos bendruomenei.

Akademinių padalinių:

Politika ir tarptautiniai santykiai Į mūsų departamento Politikos ir tarptautinių santykių darbuotojai yra pripažįstamos nacionaliniu ir tarptautiniu mastu jų mokslinių tyrimų veikla, žiniasklaidos įmokų ir konsultavimo veiklą, ir aistringai verčiant šį patirtį į klases.

psichologija Psichologija buvo pripažinta dėl savo mokymo kompetencijos, taip pat turintys stiprią nacionalinę ir tarptautinę mokslinių tyrimų aprašymą.

Mūsų bakalauro kursus mokoma miesto miesteliu, magistrantūros psichologijos perskaičiavimo kursus ir mūsų magistrantūros psichologijos visi akredituota Britų psichologų draugijos.

Socialinis darbas ir sveikatos Socialinio darbo ir sveikatos departamentas vienija darbuotojų komandą iš akademinių ir profesinių sluoksnių į socialinio darbo, visuomenės sveikatos ir socialinės priežiūros sričių.

Komanda siekia tobulumo tiek mokymo ir mokslinių tyrimų, siekiant palaikyti glaudžius darbinius santykius su organizacijomis.

Sociologija Sociologijos katedra siūlo kursus Sociologijos kriminologijos, jaunimo ir karjeros orientavimo srityse.

Šie dalykines sritis yra visi susiję su kritiškai mąstyti apie socialinį pasaulį, kuriame mes gyvename, ir remti ir apsaugoti žmones ir viduje ir sudėtinga ir įvairialypė kontekstuose aplinką.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tai savitas kursas suteikia išsamų supratimą apie jaunimo gamtos ir sudėtingų santykių tarp jaunimo ir visuomenėje. ... [+]

BA (Hons) jaunimo studijos

Jūs prisijungsite prie kurso su dideliu studentų pasitenkinimo ir įsidarbinimo! 100% mūsų BA (Hons) jaunimo studijų ir BA (Hons) jaunimo teisingumo studentai yra patenkinti kursu bendrai ir 100% absolventų abiejuose kursuose yra įdarbinti arba dalyvauti tolesniame tyrime praėjus šešiems mėnesiams po išvykimo iš NTU. (Nacionalinis studentų tyrimas 2017 m. Ir DLHE 2015/16 dieninės, Jungtinės Karalystės, pirmasis laipsnis, bakalauras) Šis išskirtinis jaunimo studijų laipsnis suteikia išsamų supratimą apie jaunimo prigimtį ir sudėtingus santykius tarp jaunimo ir visuomenės. Jūs ištirti paslaugas, remti jaunų žmonių mokymąsi, asmeninę ir socialinę raidą ir kilti karjeros laiptais, o taip pat įgyti žinių ir įgūdžių tikimasi iš tų, kurie dirba su jaunimu.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Jaunimas Teisingumas yra viskas apie darbą su jaunimu, kuris nusikalstamas veikas padariusių ar gresia pažeidimų. Šis kursas nuorodos akademinę teoriją šiuolaikinės prakt ... [+]

BA (Hons) Jaunimo teisingumas

Jūs prisijungsite prie kurso su dideliu studentų pasitenkinimo ir įsidarbinimo! 100% mūsų BA (Hons) jaunimo studijų ir BA (Hons) jaunimo teisingumo studentai yra patenkinti kursu bendrai ir 100% absolventų abiejuose kursuose yra įdarbinti arba dalyvauti tolesniame tyrime praėjus šešiems mėnesiams po išvykimo iš NTU. (Nacionalinė studentų apklausa 2017 m. Ir DLHE 2015/16 dieninės, Jungtinės Karalystės, pirmasis laipsnis, bakalauras)

Jaunimas Teisingumas yra viskas apie darbą su jaunimu, kuris nusikalstamas veikas padariusių ar gresia pažeidimų. Šis kursas nuorodos akademinę teoriją šiuolaikinės praktikos stažuočių, vizitų ir lektorių.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Mūsų jaudinantis Kriminologija laipsnis buvo vienas iš pirmųjų bakalauro laipsnį savo pobūdžio turi būti mokoma Jungtinėje Karalystėje. Jūs išgirsite iš kviestinių praneš ... [+]

BA (Hons) kriminologija

Mūsų jaudinantis Kriminologija laipsnis buvo vienas iš pirmųjų bakalauro laipsnį savo pobūdžio turi būti mokoma Jungtinėje Karalystėje. Jūs girdėsite iš pakviestųjų kalbėtojų, mokysitės iš praktikų patirties ir galėsite tapti specialiu konstabalu.

BA (keršto) kriminologijos kursas siūlo įdomų kriminologijos ir kriminalinės justicijos studijų teorijos, politikos ir praktikos derinį. Turėsite galimybę imtis daugybės modulių, pagrįstų pažangiausiais moksliniais tyrimais ir glaudžiais ryšiais su policija, probacijos tarnyba ir kitomis baudžiamosios teisenos institucijomis.

Kodėl verta rinktis šį kursą? Jūs turėsite galimybę specializuotis per renkantis savitas pasirinkti modulius, pateikti ekspertams savo pavaldinių. Visi moduliai remiasi išorės praktikų patirtimi ir žiniomis, siekiant suteikti papildomų realiosios perspektyvos. Jūs galite gauti unikalių įžvalgų praktinių matmenys kriminologijos per akredituotas darbo patirties galimybių į organizacijų skaičius. Taip pat yra galimybė mokytis į užsienį per mūsų "Erasmus +" programą, taip pat galimybė atlikti tyrimo projektą, kuris leistų pakeisti vietos organizacijos veiklą bendruomenėje. Ką jums mokytis ... [-]
Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Pagrindiniai moduliai Jūs taip pat gausite galimybę pasirinkti vieną iš šių modulių: Seksualinis ir smurtinis nusikaltimas Modulis iš esmės susideda iš dviejų dalių; pirm ... [+]

Pagrindiniai moduliai

Jūs taip pat gausite galimybę pasirinkti vieną iš šių modulių:

Seksualinis ir smurtinis nusikaltimas

Modulis iš esmės susideda iš dviejų dalių; pirmojoje dalyje nagrinėjama seksualinė ir smurtinė nusikalstama veika teoriniame kontekste, o antroji modulio dalis skirta seksualinio ir smurtinio nusikalstamumo reagavimui.

Narkotikai, nusikalstamumas ir visuomenė

Struktūrinis mokymas bus vykdomas tradicinių paskaitų, seminarų, seminarų ir policijos atliktų mokymų deriniu.

Galite gauti daugiau informacijos ir patarimų apie tai, kaip kreiptis į NTU mūsų "Application" puslapyje. Sėkmės su jūsų paraiška!... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tai savitas laipsnis nagrinėjama teorija ir praktika politikoje, integruoti nacionalinius ir tarptautinius perspektyvas. Sužinosite apie vis labiau globalizuotame politin ... [+]

BA (Hons) politika

Mūsų studentai mums rekomenduotų! 94% mūsų BA (Hons) politikos studentų rekomenduotų studijuoti NTU (Nacionalinis studentų tyrimas 2017 m.).

Šis išskirtinis Politikos laipsnis nagrinėja politikos teoriją ir praktiką, integruojantis tiek nacionalines, tiek tarptautines perspektyvas. Sužinosite apie vis labiau globalizuotame politinės aplinkos svarbą ir suprasti politikos reikšmę kaip žmogaus veikla.

Jei turite susidomėjimą aktualijų ir tarptautinių tendencijų, tada BA (Hons) Politika laipsnį NTU yra ideali vieta jums. Šis kursas skatina jus dalyvauti tiesiogiai politologas ar teoretikas atlikdami savo nepriklausomą mokslinių tyrimų, baigiant galutinio metų disertacijos gamybos nuo pasirinktą temą.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Šis naujoviškas laipsnis leis jums sukurti geriau suvokti sudėtingumą ir rišlumas politinių ir tarptautinių procesų ir teorijų, kurie formuoja mūsų gyvenimą. Jūs ištirti ... [+]

BA (Hons) politika ir tarptautiniai santykiai

Šis novatoriškas politikos ir tarptautinių santykių laipsnis leis jums geriau suprasti politinių ir tarptautinių procesų ir teorijų, kurios formuoja mūsų gyvenimus, sudėtingumą ir ryšį. Jūs ištirti šiuolaikinį pasaulį, kuriame mes gyvename vietos, nacionaliniu ir pasauliniu lygiu.

Jei turite susidomėjimą aktualijų, tarptautines tendencijas ir suprasti besikeičiantį pasaulį, kuriame mes gyvename, tuomet Politika ir tarptautiniai santykiai kursą NTU yra ideali vieta jums.

Kadangi Politika susijusi su pagrindinių klausimų, susijusių visuomenę pasaulyje, ji tampa idealus derinys su Tarptautinių santykių sukurti įdomų, skatinti ir atitinkamą kursą.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tai Sveikata ir priežiūra profesijų taryba (HCPC) patvirtino laipsnis bus pasiruošti socialinio darbuotojo vaidmuo. Ji buvo sukurta siekiant padėti jums pažangą į darbą i ... [+]

Tai Sveikata ir priežiūra profesijų taryba (HCPC) patvirtino laipsnis bus pasiruošti socialinio darbuotojo vaidmuo. Ji buvo sukurta siekiant padėti jums pažangą į darbą ir integruoja tiek akademinių ir praktinių darbų pagrindu modulius.

Ar norite padaryti skirtumą žmonių gyvenimą? Tada mūsų Socialinis darbas laipsnis yra skirtas Jums. Įgysite žinių ir įgūdžių, kad tikrai galėtų pakeisti kažkieno gyvenimą.

Kodėl verta rinktis šį kursą? Mes glaudžiai bendradarbiaujame su darbdaviais teisės aktais nustatytų ir nepriklausomi sektoriuose užtikrinti mūsų kurso turinys išlaiko dėmesį žmonių, turinčių teisę naudoti paslaugas. Ji taip pat padeda užtikrinti, kad esate pasirengę profesinei praktikai, kai turite teisę. Mokymas vykdomas darbuotojų iš profesinės patirties asortimentą ir moksliniais tyrimais, teikti jums su dideliu pusiausvyrą tarp akademinio ir taikomojo mokymosi patirtimi. Visu metu mes akcentuojame profesionalumą, vertybes ir socialinio darbo teorijos bei praktikos sąsajas. Jūs baigti sukauptas vietas, kurios suteiks Jums galimybę įgyti vertingos patirties yra dieninės socialinis darbuotojas įvairiais darboviečių spektrą. Sužinokite iš mūsų ekspertų ... [-]
Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tai įdomu laipsnis nagrinėja sričių specialistų šiuolaikinio sociologijos ir leidžia jums ieškoti visuomenė, kultūra ir kasdien gyveno patirtimi. ... [+]

BA (Hons) sociologija

Mūsų studentai mums rekomenduotų! Naujausiose nacionalinėse studentų apklausose 97% mūsų naujausių BA (Hons) sociologijos studentų rekomenduotų studijuoti NTU. (Nacionalinis studentų tyrimas, 2017 m.).

Šis įdomus sociologijos laipsnis nagrinėja specializuotas šiuolaikinės sociologijos sritis ir leidžia jums ištirti visuomenę, kultūrą ir kasdienę gyvenimo patirtį. Per Žinoma, jūs išgirsite iš išorinių garsiakalbių, ir gali turėti galimybę mokytis užsienyje ir atlikti savarankišką nukreiptas stažuotę.

Jei turite susidomėjimą visuomenės, kultūros ir Susigaudyti socialinio pasaulio, kuriame mes gyvename, tuomet mūsų sociologija kursas idealiai tinka Jums.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Šis naujoviškas kursas leidžia jums ištirti tarptautinius klausimus ir įvykius, įskaitant santykius tarp valstybių, tautų, socialinių judėjimų ir kultūrinių ir religinių ... [+]

BA (Hons) tarptautiniai santykiai

Šis novatoriškas tarptautinių santykių laipsnis leidžia jums ištirti tarptautinius klausimus ir įvykius, įskaitant santykius tarp valstybių, tautų, socialinių judėjimų, kultūros ir religinių bendruomenių. Jūs sužinosite apie temas ir procesus, kurie šiuo metu formuoja mūsų pasaulį, ir suvokia, kaip priimti pagrįstus pasirinkimus, kurie turi įtakos vietos, nacionaliniu ir pasauliniu lygiu.

Jei turite susidomėjimą pasaulio reikalus ir besikeičiančiame pasaulyje, kuriame mes gyvename, tai tarptautinių santykių kursas idealiai tinka Jums.

Kodėl verta rinktis šį kursą? Jūs galite turėti galimybę įgyti patirties su darbo vietą, ir jūs galite turėti galimybę mokytis užsienyje vienai kadencijai į savo antrus metus kaip "Erasmus +" užsienio valiutų sistemą. Mokymas informavo regionų išdėstomi stulpeliu stipriąsias mokslinių tyrimų puses, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje, Indijos subkontinento ir Europoje. Šis tyrimas maitina tiesiai į kursą, o tai reiškia, jums bus mokytis apie naujausius klausimais iš pasaulinio garso ekspertai. Šis kursas padės jums sukurti geriau suvokti sudėtingumą ir rišlumas procesų, kurie formuoja mūsų pasaulį. Studijuojant tarptautinius santykius atveria karjerą įvairiose viešojo ir privataus sektorių srityse, o mūsų absolventai ketina dirbti JK vyriausybės departamentuose, tarptautinėse pagalbos agentūrose ir daugybėje nevyriausybinių organizacijų. Politika (įskaitant tarptautinius santykius) Notinghemo Trento universitete yra 4 vieta iš 77 už paskutinių metų studentų skaičių, kurie patenkinti dėstytojų grįžtamuoju ryšiu ir vertinimu pagal jų eigą ("The Guardian University League" lentelė 2016 m.). Ką jums mokytis ... [-]
Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Mūsų Britų psichologų draugijos (BPS) akredituotų laipsnį tyrinėja, ką daro mus žmonėmis paslaptis, ką reiškia būti gyvas ir kodėl mes elgtis būdų mes darome. Šis kursas ... [+]

BSC (Hons) psichologija

Mūsų studentai mums rekomenduotų! Naujausiose nacionalinėse studentų apklausose 94% mūsų naujausių bakalauro (Hons) psichologijos studentų rekomenduos studijuoti NTU. (Nacionalinis studentų tyrimas, 2017 m.).

Mūsų Britų psichologų draugijos (BPS) akredituotų laipsnį tyrinėja, ką daro mus žmonėmis paslaptis, ką reiškia būti gyvas ir kodėl mes elgtis būdų mes darome.

Šis kursas apima visas pagrindines sritis psichologijos Britų psichologų draugijos (BPS) mokymo programos nustatytus. Jūs ištirti žmogų, iš smegenų veiklą, procesus ir mechanizmus žmogaus mąstymo, jausmų ir elgesio, ir kaip psichologai, psichologinė tyrimai ir gydymas gali padaryti apčiuopiamą teigiamą skirtumą žmonių gyvenime ir visuomenėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tai įdomi Britų psichologijos draugija (BPS) akredituotų Kursas apima visapusišką mokymą Psichologijos su nusikalstamu elgesiu, rūšių nusikaltimų ir žinių baudžiamojo tei ... [+]

BSC (Hons) Psichologija su kriminologijos

Mūsų studentai mums rekomenduotų! Naujausiose nacionalinėse studentų apklausose 94% mūsų naujausių bakalauro (Hons) psichologijos studentų rekomenduos studijuoti NTU. (Nacionalinis studentų tyrimas, 2017 m.).

Mūsų Britų psichologų draugijos (BPS) akredituotų laipsnį tyrinėja, ką daro mus žmonėmis paslaptis, ką reiškia būti gyvas ir kodėl mes elgtis būdų mes darome.

Šis kursas apima visas pagrindines sritis psichologijos Britų psichologų draugijos (BPS) mokymo programos nustatytus. Jūs ištirti žmogų, iš smegenų veiklą, procesus ir mechanizmus žmogaus mąstymo, jausmų ir elgesio, ir kaip psichologai, psichologinė tyrimai ir gydymas gali padaryti apčiuopiamą teigiamą skirtumą žmonių gyvenime ir visuomenėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Mūsų psichologija studentai yra labai patenkintas. 100% mūsų bakalauro (Hons) Psichologija su sociologijos dieninio studentai yra patenkinti bendro kurso. ... [+]

BSC (Hons) Psichologija su sociologijos

Mūsų studentai mums rekomenduotų! Naujausiose nacionalinėse studentų apklausose 95% mūsų naujausių bakalauro (Hons) psichologijos ir sociologijos studentų rekomenduotų studijuoti NTU. (Nacionalinis studentų tyrimas, 2017 m.).

Bakalauro (Hons) psichologija su sociologijos laipsniu yra britų psichologijos draugijos (BPS) akredituotas kursas, kuris jungia visapusišką psichologijos mokymą su socialinių sistemų ir visos visuomenės struktūros ir dinamikos tyrimu. Mūsų studentai gauna naudos iš savaitinių mokslinių tyrimų seminarų, daugiau nei 80 akademinių ekspertų, ir jie turi prieigą prie pirmos klasės laboratorijų apartamentų.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba