Plymouth College of Art

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

Įkurta 1856 m., Plymouth College of Art yra menų mokykla, kuriai vadovauja menininkai ir dizaineriai.

Mūsų namuose yra dinamiška, tarpdisciplininė kūrėjų ir mąstytojų bendruomenė, kuriai kurti yra tiek pat svarbu, kiek skaityti ir rašyti, o mokymosi tikslas yra neatsiejamas nuo gyvenimo jūsų gyvenime. Vieta daiktams susikurti ir padaryti. Dėl skirtumo.

Ką mes tikime: gyvai. Padaryti. Kurkite toliau

Mes tikime, kad aukštos kokybės šiuolaikinio meno gyvenimo išsilavinimas yra kūrybinis asmeninių, profesinių ir kultūrinių pokyčių katalizatorius.

Socialinis teisingumas per poveikį bendruomenei ir socialinis mobilumas bei kūrybinis mokymasis pasitelkiant pedagogines naujoves yra mūsų DNR dalis ir viso to, ko darome, pagrindas.

Mes siūlome platformą, tiglį, erdvę, kurioje žmonės susirenka, tyrinėja naujus horizontus ir nustumia kūrybinės praktikos ribas.

Kartu mes įsivaizduojame, eksperimentuojame, galvojame, mokomės, versime dalykus ir padarome, kad viskas vyktų. Kad ir ką padarytumėte, kur norite, kelionė prasideda čia ir niekada nesustoja.

Dešimt pasiūlymų

  • Kūryba yra tokia pat svarbi kaip skaitymas ir rašymas, kaip ir mokslas bei matematika.
  • Gaminimas ateina prieš žinant.
  • Menas nėra „gyvenimas“, jis susijęs su gyvenimu.
  • Mokymosi tikslas yra neatsiejamas nuo gyvenimo jūsų gyvenime tikslo.
  • Meninio ugdymo metu besimokantysis neturi „dalyko“, kurio galėtų paslėpti.
  • Tikslingas mokymasis sukuria besimokančiojo agentūrą, o ne priklausomybę.
  • Mokymosi erdvė suteikia galimybę mokytis arba ją panaikina.
  • Kosmose negali būti energijos, energija sukuria erdvę.
  • Kaip besimokančiajam, kaip menininkui, jūsų tapatybė ateis iš horizonto, o ne iš ribos linijos.
  • Koks tavo pasiūlymas?

Tarpai, kuriuos reikia padaryti

Mūsų darbo aplinka yra plačiai vertinama kaip viena turtingiausių ir pačių įvairiausių medžiagų, technologijų, procesų, praktikų, meno formų ir idėjų ekosistemų, kurias rasite meno kolegijoje.

Tuo metu, kai kiti susiaurina savo mokymosi aplinkos spektrą ir ekologiją, mes daug investavome tiek į skaitmeninę, tiek į analoginę dimensijas - nes manome, kad mokymosi erdvė suteikia galimybę mokytis arba ją panaikina.

Padaryti skirtumą

Mes esame įsipareigoję pakeisti viską, ką darome.

Reaguodami į besitęsiantį siekį panaikinti kūrybinį meną bendrojo lavinimo mokykloje JK, mes įkūrėme Plimuto Kūrybinių menų mokyklą ir pastatėme „Raudonuosius rūmus“ miesto centre, kuriame yra didelis socialinis ir ekonominis nepriteklius. Kartu mes kuriame laipsnišką kūrybinio mokymosi ir praktikos tęstinumą, pradedant nuo ankstyvųjų metų iki magistrantūros studijų magistrantūros studijų, mokslinių tyrimų ir profesinės praktikos.

2016 m. Plymouth College of Art buvo įvertinta penkiolikoje šalies aukštojo mokslo institucijų už aukščiausią moterų narystę valdymo organuose.

"Visas tikrojo ugdymo tikslas yra priversti žmones ... ne tik išmokti, bet ir pamilti žinias - ne tik teisingai, bet ir alkį ir troškulį vykdant teisingumą".

- Johnas Ruskinas, Laukinės alyvuogių karūna: keturios pramonės ir karo paskaitos (1882 m.)

2016–17 m. Plymouth College of Art buvo didžiausias procentas visų dieninių stojančiųjų, jaunesnių nei 21 metų, iš visų Pietryčių, Pietvakarių ir Londono, kurie pirmą kartą įstoja į aukštąsias mokyklas iš rajonų, kuriuose yra mažai dalyvavimas aukštajame moksle.

2017 m. Mes buvome apdovanoti socialinių įmonių aukso ženklu už sistemingą įsipareigojimą įsitraukti į bendruomenę ir kurti teigiamus socialinius pokyčius. O 2018 m. Buvome klasifikuoti kaip 5-oji iš JK aukštojo mokslo institucijų už klasių lygybę ir aukštojo mokslo prieinamumą.

2018 m. Mes sukūrėme mados gamybos verslą „Makers HQ“, kaip bendruomenės interesų bendrovę (CIC), bendradarbiaudami su „Millfields Trust“, siekdami skatinti bendruomenės atsinaujinimą, didinti aukštos kvalifikacijos absolventų išlaikymą ir vėl populiarinti mados gamybos sektorių pietuose. Vakarai.

138563_pexels-photo-2559741.jpeg

Plimutas: kūrybos miestas

Plimutas, įsikūręs Anglijos pietvakariuose, Devono pakrantėje, yra Britanijos vandenyno miestas. Turėdamas gražų krantinę ir uostą, kuriame yra meiliai atkurti 1935 m. „Art Deco“ skrydžiai, ir gausu stulbinančio aplinkinio kraštovaizdžio, mūsų klestintis miestas siūlo daugybę įkvėpimų, kartu su gyva kultūra ir pasaulinio lygio renginiais daugiau nei 35 000 studentų.

Muzikos, meno ir filmų susiliejimas Plimute yra kažkas ypatingo. Ir mes aktyviai dalyvaujame tarp kartų vykstančiame vietos kūrimo projekte, kuris paverčia miestą regionine vaizduojamojo meno sostine - tai atspindi Anglijos menų tarybos investicijos.

Šiuolaikinio meno vietose, tokiose kaip „KARST“, įrengtos inovatyvios šiuolaikinio meno parodos ir rezidencijos, o kolegijoje įsikūrusi mūsų sukurta gerai įrengta galerija ir „Plymouth Arts Cinema“ - nepriklausomas „arthouse“ kino teatras.

Rasite gyvos muzikos vietų, kuriose galėsite suburti vietines ir turistines grupes, taip pat „pasidaryk pats“ kūrybines bendruomenes ir bendruomenių interesų kompanijas, besikuriančias visame mieste. „Devonport“ 7,2 mln. Svarų vertės rinkos salės atnaujinimo projektas, vadovaujamas „Real Ideas Organization“, siekia sukurti skaitmeninį menų, bendruomenės veiklos ir verslo centrą, kuriant darbo vietas ir galimybes.

Miestas rengia dideles parodas, įskaitant „British Art Show 7“ (su „British Art Show 9“ numatoma grįžti į Plimutą 2021 m.), „Mes, žmonės, darbas“, „Rebel“ kino festivalis ir „The Atlantic Project“, į kuriuos atvyksta tarptautiniu mastu žinomi menininkai, įskaitant Ryoji Ikeda , „Postcommodity“ kolektyvas, Ciara Phillips ir Matt Stokes į miestą su specialiai užsakytomis, vietai skirtomis instaliacijomis.

Greta labai mėgstamų miesto kūrybinių erdvių, neseniai atsidarė daugybė naujai sukurtų meno ir verslo centrų.

Dėžutė yra nauji Plimuto muziejaus ir miesto archyvų namai, kurių atstatymui numatyta skirti 40 mln. Svarų sterlingų, kurie atidaromi 2020 m., Su septyniomis didelėmis nuolatinėmis galerijomis, įskaitant kolekcijas iš Pietvakarių kino ir televizijos archyvo.

Tuo tarpu „Ocean Studios“ Plimuto istoriniame karališkajame Williamo kieme siūlo bendradarbiavimo paslaugas, rezidencijas ir atvirų erdvių seminarus. Čia jau įsikūrusi daugybė kūrybingų, nepriklausomų verslininkų - nuo ekrano spausdinimo dirbtuvių iki šiuolaikinių juvelyrų.

Plimuto meninė dvasia spindi ir teatre „Royal Theatre“ - didžiausiame ir geriausiai lankomuose regioniniame teatro teatre JK. Mūsų santykiai su teatru suteikia galimybę bendradarbiauti ir patirti industriją - šiuo metu tai yra mūsų absolventų ceremonijos vieta.

„Plymouth Pavilions“ garsina didžiausius muzikos ir komedijų pavadinimus, o visas miestas įsitraukia į „MTV Presents Ocean City Sounds“ - kasmetinį muzikos festivalį, pritraukiantį „Clean Bandit“, „Rudimental“ ir „Charli XCX“ mėgėjus.

Už Plimuto

Vos už akmens metimo yra keletas gražiausių Pietvakarių pakrančių, pelkių ir priešistorinių miškų, taip pat įdomių kūrybinių centrų, kuriuose galite rasti nepriklausomas parduotuves ir kavines, parodų erdves ir dar daugiau.

Netoliese esančiame Totneso mieste yra neeilinių derliaus prekių parduotuvių ir eklektinių įrašų parduotuvių, kurios yra ideali vieta naršant turgus, galerijas ir apsipirkti dieną.

Apdovanojimus pelnęs fotografas Nicholasas White'as apkabino Dartmoorą dar studijų metu Plymouth College of Art .

Mažiau nei valandą kelio trunkantis „Eden“ projektas yra didžiausias pasaulyje atogrąžų miškas, kuriame kiekvieną vasarą rengiami „Edeno seansai“, kuriuose menininkai, įskaitant Björk, „Muse“, „Massive Attack“ ir PJ Harvey, vaidino intymias laidas šioje kvapą gniaužiančioje aplinkoje.

Šiek tiek toliau į Kornvalį rasite nedidelį St Ives miestelį. Įsikūręs ant kalvos šlaito ir su vaizdu į Atlanto vandenyną, „St Ives“ gyvena Tate St Ives, garsindamas meninius miesto ryšius, kurie menininkai buvo nuo Viktorijos laikų. Žinomi su miestu susiję vardai svyruoja nuo Marko Rotko iki Barbaros Hepwortho - tai būtina aplankyti studijuojant Plymouth College of Art .

Mes visada mylėjome savo miestą, tačiau pastaruoju metu vietoje yra dar didesnis šurmulys nei įprasta. Ateikite ir sužinokite patys.

Tarptautinis atviras internetinis renginys: gyvenimas ir studijos JK

16.09.20, 11.00–12.00 val

Prieš nusprendžiant, kur norėtumėte studijuoti ir kokie kursai jums tinka, naudinga apsilankyti internetiniame renginyje ir pasikalbėti su tikrais darbuotojais bei studentais apie jūsų galimybes. Jei esate tarptautinis studentas, kuriam įdomu, kaip yra gyventi ir studijuoti JK, kodėl gi ne atvykę į kitą tarptautinį internetinį atvirą renginį: gyvenimas ir studijos JK, kuris vyks 2020 m. Rugsėjo 16 d., Trečiadienį, 11.00–12.00 val.

Prisijunkite prie dr. Marko Kerrigano, mūsų Mokymo, mokymosi ir tobulinimo direktoriaus, ir doktorantės Cynthia Hart, tarptautinės studentės, tyrinėjančios tarptautinę studijų patirtį, kai jie diskutuoja apie prisitaikymą gyventi ir studijas Plimute, Didžiosios Britanijos vandenyno mieste. Mūsų tarptautiniai studentai yra vertinama mūsų studentų dalis, todėl jiems naudinga turtinga kultūrinė, kūrybinė ir akademinė patirtis.

Pradedant vizų prašymais, baigiant finansine parama ir kalbos reikalavimais - mes norime paremti jūsų kelionę į kūrybines studijas JK. Sužinokite apie gyvenimą Plimute (viename saugiausių JK miestų), mūsų vietinę kultūrą ir paveldą, apgyvendinimo galimybes ir teikiamą paramą, padėsiančią įsikurti naujoje aplinkoje.

Mes laukiame užsiregistravusiųjų, tačiau norint kuo geriau išnaudoti renginį ir gauti daugiau informacijos el. Paštu, rekomenduojame vietą užsisakyti iš anksto. Norėdami prisijungti prie pokalbio, tiesiog nustatykite savo kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar mobilųjį telefoną ir spustelėkite el. Paštu pateiktą nuorodą žemiau esančiame grafike.

Tvarkaraštis

Tiesioginis pristatymas | 11.00-11.40 val
Prisijunkite prie mūsų priėmimo ir palaikymo studentams komandos, kad sužinotumėte apie studijas Plymouth College of Art , tarptautinį paraiškų teikimo procesą ir galimybes studijuoti aktyvioje, tarpdisciplininėje mąstytojų ir kūrėjų bendruomenėje.

Klausimai ir atsakymai | 11.40-12.00 val
Po tiesioginio pristatymo mūsų komanda pasirengusi atsakyti į visas konkrečias tarptautines užklausas, susijusias su mokesčiais, vizomis ir persikėlimu į Jungtinę Karalystę bei joje gyvenimą.

Vietos

Plimutas

Address
Plymouth College of Art,
Tavistock Place

PL4 8AT Plimutas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos