Oficialus aprašymas

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

Studijos Regent College London „ Regent College London

„Regent College“ aukštasis mokslas yra pirmaujanti pramonės atstovė aukštojo mokslo srityje. Mes esame įvairialypė bendruomenė, aktyviai skatinanti mokymąsi ir švietimą. Jūs patirsite įdomų studijų ir sąveikos laiką aplinkoje, kurios tikslas - pritraukti geriausius studentus, palaikomas specialus specialistų komanda visais lygiais, kurie visada įkelia studentus!

 • HND kursai, bakalauro laipsniai ir aukštesnieji laipsniai
 • Penki Londono miesteliai
 • Dienos, vakaro ir savaitgalio klasės
 • Siūlomos studentų paskolos
 • Mąstymas į simbolį (TiC): nemokama asmeninė ir profesionali programa

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Penki Londono miesteliai: Wembley, Kingsbury, Harrow, Southall ir Londonas.

Su universitetais Wembley, Kingsbury, Harrow, Southall ir Londone, Regent College Higher Education yra draugiška kolegija, skirta tradicinėms akademinėms dorybėms ir sunkiam darbui.

Kolegija turi didelę patirtį teikiant savarankišką išsilavinimą visų gebėjimų studentams ir iš visų sluoksnių. Kolegijos sėkmė grindžiama aukštos kvalifikacijos patyrusiais mokytojais ir vertintojais, puikiomis pamokų sistemomis, individualiu dėmesiu interaktyviose klasėse, kruopštu pažangos stebėjimu ir puikia studentų gerove bei pastoracine priežiūra.

Būdami aukštojo mokslo kolegija, mes esame pasiruošę užtikrinti, kad visiems mūsų studentams būtų skiriamas ypatingas dėmesys, kad kiekvienas mūsų mokinys gautų jiems reikalingą išsilavinimą ir paramą.

113991_pexels-photo-933964.jpeg

Mūsų misija

Mūsų misija: „Švietimo pabaiga yra charakteris“

Mūsų tikslai ir siekiai yra:

Akademinis
 • Kad kiekvienas studentas įvykdytų savo akademinį potencialą.
 • Mokytojai ir studentai siekia akademinės kompetencijos.
 • Kad mūsų mokiniai ugdytų mokymosi meilę tiek individualiai, tiek su kitais ir įgytų daug mokymosi įgūdžių.
 • Kad mes sukurtume aplinką, kurioje studentai yra įsitikinę savo gebėjimais ir vis labiau pasirengę prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi.
Pastoracija
 • Kad kiekvienas studentas gaus puikią pastoracinę priežiūrą, laikantis tolerancijos ir abipusės pagarbos etoso.
 • Kad kiekvienas studentas vystytų santykius su bendraamžiais taip, kad juos paruoštų gyvenimui už kolegijos ribų.
 • Kad kiekvienas mokinys įgytų atsakomybės jausmą ir savidiscipliną.
 • Kad kiekvienas studentas pasinaudotų įvairiomis lyderystės ir atsakomybės galimybėmis.
Asmeninė ir socialinė raida
 • Kad mūsų studentai gautų naudos iš visapusiško asmeninio ir socialinio ugdymo, padedančio jiems gyventi laimingus ir patenkančius gyvenimus.
Uždaroji veikla
 • Kad kiekvienas studentas susipažintų su savo įgūdžiais ir interesais kolegijoje, rengiantis ateičiai.
 • Kad visa tai būtų suteikta galimybė asmeniškai pasiekti ir įvykdyti taip, kad atitiktų jų pačių siekius.
Generalinis direktorius
 • Kad mūsų mokiniai ugdytų moralinį, dvasinį ir estetinį suvokimą, kuris juos priima į aplinkinį pasaulį, todėl jausmas ir atvirumas svarbiausioms mūsų pačių ir kitų kultūrų idėjoms.
Darbuotojai
 • Kolegija pripažįsta, kad jos darbuotojai yra labai svarbūs siekdami pirmiau minėtų tikslų, ir kaip geras darbdavys įsipareigoja suteikti jiems tinkamą paramą, pavyzdžiui, tęstinį profesinį mokymą, darbuotojų peržiūrą ir plėtrą.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Kodėl rinktis mus

 • Progresavimo galimybės
 • Patarimai ir pagalba - Studentų paskolos ir UCAS programos
 • 18 metų švietimo sėkmė
 • Rytas, vakaras
 • Labai patyrę dėstytojai - mažos klasės
 • Praktinis mokymas - lauko ekskursijos, svečių paskaitos, pramonės pristatymai
 • Įsidarbinimo įgūdžiai ir konsultacijos karjeros klausimais
 • Campus Wembley, Kingsbury, Harrow, Southall ir Londone.
 • Mąstymas į simbolį („TiC“): nemokama asmeninė ir profesinė tobulėjimo programa, skirta padėti jums galvoti apie didesnį, siekti aukštesnio ir pasiekti savo svajones.
 • Sidabro statusas Vyriausybės Mokymo kompetencijos sistemoje (TEF)
 • Studentų pasitenkinimo lygis NSS rezultatais siekė 90% 2018 m
 • Išorinis patvirtinimas iš kokybės užtikrinimo agentūros
 • Stiprūs ryšiai su darbdaviais
 • Šiuolaikiniai miesteliai su puikiais patogumais
 • Stiprios akademinės partnerystės

111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Regent College London

BA (Hons) verslo vadybos studijų programa skirta ugdyti besimokančiuosius į kvalifikuotus ir kvalifikuotus vadovus, kaip to reikalauja šiandienos darbo rinka. Ši studijų ... [+]

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

BA (Hons) verslo vadybos studijų programa skirta ugdyti besimokančiuosius į kvalifikuotus ir kvalifikuotus vadovus, kaip to reikalauja šiandienos darbo rinka. Ši studijų programa padės jums atskirti absolventų rinką. Kurso metu dirbsite su gyvais projektais, suteikiančiais jums realią verslo ir pramonės patirtį. Mes taip pat užtikrinome, kad daugelis mūsų modulių apims šiuolaikinių technologijų klausimus versle, užtikrindami, kad jūs tapsite modernia verslo aplinka.

Studentai pasirenka studijuoti verslą dėl įvairių priežasčių ir įvairių disciplinų. Dėl to ši programa siūlo platų žinių ir įgūdžių spektrą, todėl galite tęsti karjerą bet kokiame profesiniame versle, pavyzdžiui, operacijų ir paslaugų valdyme, klientų valdyme, projektų valdyme ar mažmeninės prekybos vadyboje. Baigę programą nustatytu lygiu, mes skatiname jus pereiti į magistro ar aukštesnį laipsnį.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Regent College London

BA (Hons) verslo vadybos laipsnis (Top-up) buvo sukurtas specialiai tam, kad suteiktų jums žinių ir praktinio supratimo, kad darbdaviai ieško šiandien besikeičiančioje ve ... [+]

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

Ką apima „Top-Up“ laipsnis?

BA (Hons) verslo vadybos laipsnis (Top-up) buvo sukurtas specialiai tam, kad suteiktų jums žinių ir praktinio supratimo, kad darbdaviai ieško šiandien besikeičiančioje verslo aplinkoje. Jūs išnagrinėsite pagrindines temas, įskaitant vadovavimą, naujoves, rinkodarą ir pokyčius - gyvybiškai svarbias koncepcijas sparčiai besikeičiančiame verslo pasaulyje bet kurioje pramonės šakoje.

Nesvarbu, ar norite siekti aukšto rango lyderio vaidmens didelėje organizacijoje, ar paspartinti savo verslo sėkmę, šis kursas bus grindžiamas ankstesnėmis studijomis verslo srityje ir įžvalgą bei supratimą į kitą lygį. Praktiniu taikymu ir į verslą orientuotais vertinimais, jūs sukursite įgūdžius ir žinias, kurias galėsite nedelsiant taikyti realiame pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Regent College London

BA (Hons) verslo valdymo laipsnis su fondo metais leidžia jums plėtoti savo mokymosi įgūdžius ir didinti pasitikėjimą savo akademiniais gebėjimais, tuo pačiu metu nustata ... [+]

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

Kas yra BA (Hons) verslo vadybos laipsnis?

BA (Hons) verslo valdymo laipsnis su fondo metais leidžia jums plėtoti savo mokymosi įgūdžius ir didinti pasitikėjimą savo akademiniais gebėjimais, tuo pačiu metu nustatant savo stipriąsias puses ir vystymosi poreikius. Du moduliai leidžia jums plėtoti savo bendrus akademinius studijų įgūdžius ir įsidarbinimo įgūdžius. Kiti du moduliai siekia suteikti jums daugiau specializuotų įgūdžių ir supratimo, reikalingo pereiti prie 4 lygio verslo kvalifikacijos (pirmasis mokslo laipsnis).

Studentai, neturintys reikiamo anglų kalbos lygio ir matematikos, kad galėtų pereiti į bakalauro studijų programą, vis dar gali užsiregistruoti, užpildydami 2-ojo lygio funkcinę kvalifikaciją anglų ir matematikos srityse, lankydamiesi papildomose sesijose.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Regent College London

BA (Hons) verslo verslumo papildyme jūs ištirsite, kaip kurti ir valdyti verslą iš praktinės perspektyvos, kad galėtumėte plėtoti savo verslumo dvasią ir požiūrį per visą ... [+]

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

Verslas niekada nebuvo toks įdomus ir naudingas; verslininkai gali dirbti įvairiose verslo srityse. Nesvarbu, ar specializuojasi pramonės šakose, konsultuojate mažose ir vidutinėse įmonėse, ar kuriate verslą, jūsų gebėjimas priimti kompetentingus sprendimus dinamiškoje aplinkoje suteikia jums idealią padėtį verslo sėkmės skatinimui.

Įmonės turi nuolat prisitaikyti prie dabartinės verslo aplinkos. Niekada anksčiau tiek daug organizacijų neturėjo verslumo įgūdžių turinčių asmenų kūrybiškai spręsti problemas ir įveikti šiuolaikinio verslo iššūkius.

BA (Hons) verslo verslumo papildyme jūs ištirsite, kaip kurti ir valdyti verslą iš praktinės perspektyvos, kad galėtumėte plėtoti savo verslumo dvasią ir požiūrį per visą programą.... [-]

Jungtinė Karalystė London Harrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Regent College London

BSc (Hons) Sveikatos ir socialinių mokslų laipsnis suteikia puikią galimybę pritaikyti savo mokymosi patirtį, kad atitiktų asmeninius, akademinius ir karjeros tikslus. Ab ... [+]

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

Kas yra bakalauro (Hons) sveikatos ir socialinio mokslo laipsnis?

BSc (Hons) Sveikatos ir socialinių mokslų laipsnis suteikia puikią galimybę pritaikyti savo mokymosi patirtį, kad atitiktų asmeninius, akademinius ir karjeros tikslus. Absolventai bus aprūpinti vertinga praktine patirtimi, specialiais įgūdžiais mokymams ir didesniam užimtumo potencialui.

Tarpdisciplininė programa remiasi įvairiomis akademinėmis disciplinomis, tokiomis kaip viešoji politika, psichologija, kriminologija, komunikacijos studijos, visuomenės sveikata, ekonomika, pratybų mokslas, žmogaus veikla, lingvistika, politologija, psichologija ir sociologija. Jūs gausite kritišką sveikatos ir socialinės rūpybos politikos, teorijos ir praktikos supratimą kartu su supratimu apie tai, kaip sudėtingos grupės ir visuomenė veikia tarpusavyje ir keičiasi.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Regent College London

Bakalauras (Hons) Sveikatos ir socialinių mokslų laipsnis yra skirtas ugdyti jūsų siekį valdyti sveikatos ateitį; laisvalaikio ir socialinės priežiūros paslaugos per malo ... [+]

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

Kas yra bakalauro (Hons) sveikatos ir socialinio mokslo laipsnis?

Sveikatos studijavimas socialinių mokslų požiūriu yra labai akcentuojamas didėjančiais susirgimų, susijusių su žmonių gyvenimo būdais, individualiais pasirinkimais, ekologiniais veiksniais ir vyriausybės sprendimais.

Bakalauras (Hons) Sveikatos ir socialinių mokslų laipsnis yra skirtas ugdyti jūsų siekį valdyti sveikatos ateitį; laisvalaikio ir socialinės priežiūros paslaugos per malonią akademinę patirtį bendradarbiaujančioje ir palaikančioje aplinkoje.

Į studentą orientuotas kursas apima keturis akademinius metus, įskaitant pamatų metus, kai ugdote savo akademinius įgūdžius, kuriate pasitikėjimą savimi ir pripažįstate, kad mokymasis vyksta, kad pasirengtų bakalauro laipsniui.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Wembley Campus, Madison House, 24-28 London Road
HA9 7EX Wembley, England, Jungtinė Karalystė
Address
Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive
NW9 9NG London, England, Jungtinė Karalystė
Address
Southall Campus, 39-47 High Street, Southall
UB1 3HF London, England, Jungtinė Karalystė
Address
Harrow Campus, Carmine Court, 202 Imperial Drive
HA2 7HG Harrow, England, Jungtinė Karalystė
Address
London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia
W1W 5BD London, England, Jungtinė Karalystė