Oficialus aprašymas

Aukščiausio kalibro ugdymas

Ričmondas yra Amerikos tarptautinis universitetas, įsteigtas 1972 m. Ir įsikūręs Vakarų Londone, su dviem miesteliais Ričmondo kalne ir netoli Kensingtono gatvės. Nuo 1981 m. Universitetas yra apdovanotas JAV aukštųjų mokyklų akredituotais laipsniais. Vienas iš naujausių laimėjimų, kuriuos Ričmondas didžiuojasi pranešdamas, nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn. Suteikiamas įgaliojimas suteikti studentams savo JK laipsnius, nes Privilegijos taryba neseniai buvo suteikta Tyrimų baigimo laipsnio suteikimo įgaliojimų (TDAP).

Universitetas yra pirmasis ir vienintelis Jungtinėje Karalystėje įsteigtas universitetas, kuriam suteikta teisė skirti dvigubo išsilavinimo laipsnius, o tai reiškia, kad studentai gaus JK ir JAV laipsnį, kuris labai paveiktų mūsų absolventus, ieškant darbo galimybių ir išskiriant jas iš minios.

Nuo savo atidarymo 1978 m. Kensingtono universiteto pastatai St Albans Grove ir Ansdell gatvėje sutalpina trečiojo ir ketvirtojo kurso studentus bei visus magistrantūros studentus. 1988 m. Kovo mėn. „Kensington“ universitete vyko „Young Street“ ir neseniai „Kensington High Street“.

Universitetas yra unikalus pagal savo privačių institucijų akademinius standartus, taikydamas savo mokymo metodą, kuris jungia Amerikos liberalų menų sistemą su JK aukštojo mokslo standartais, suteikiančią mūsų absolventams konkurencinį pranašumą ir atveria daugiau galimybių rasti darbą JK arba JAV

Baigę bakalauro laipsnį siūlome ištirti įvairius dalykus ir programas, leidžiančias plačiai mokytis, o antrosios pakopos studijų programos apima galimybę pasirinkti konkrečias pasirenkamasis pamokas, pagal kurias bus nustatytas nepilnametis ar didžiausias laipsnis. Pagrindinė šio privataus universiteto teikiama nauda, ​​be kita ko, yra daugiau akademinio globojimosi ir mokymo laiko (vidutiniškai 15 valandų per savaitę) nei bet kuriame kitame Jungtinės Karalystės universitete, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinių galimybių skatinimui per platų kreditų pagrindu ir integruotą stažuotę bei studijų užsienyje programas mūsų mokymo centruose Italijoje (Romoje ir Florencijoje).

Mes siūlome mokomąją kompetenciją ir siūlome finansinę paramą iš JAV ir Jungtinės Karalystės stipendijų, pagrįstų nuopelnais ir akademiniais laimėjimais, ir neseniai pristatėme naują Kanclerio "Plus" stipendiją 2018 m. Rudenį, kuri padėtų smarkiai sumažinti studentų studijų mokesčio skolą po to, kai baigė jų laipsnį. Mūsų stipendijos gali būti derinamos su kitais JK ir JAV finansais ir suteikiamos galimybės, kad mes patariame savo studentams kreiptis dėl reikalavimų atitikimo.

Brooke Cagle / Unsplash

Top 5 priežasčių pasirinkti "Richmond"

  1. Dvigubai akredituota JK
  2. Stipendijos, kurios gali sumažinti studentų skolą
  3. Lankstus amerikiečių liberaliųjų menų sistema, plačios kontaktinės valandos ir globėjas (vidutiniškai 15 valandų per savaitę)
  4. Integruota stažuotė (JK ir užsienyje)
  5. Dvi Londono universiteto patirties (Richmond

Tarptautinė perspektyva

Gyvenimas ir mokymasis kartu mūsų studentai iš daugiau nei 100 šalių yra pasiruošę pasauliui, kuriame gebėjimas veiksmingai bendrauti nacionalinėmis ir kultūrinėmis ribomis yra toks pat vertingas kaip ir tradiciniai akademiniai pasiekimai. "Richmond" švietimas suteikia pasaulinę perspektyvą ir interaktyvią studijų aplinką, skatinančią įvairovę, komandinį darbą ir lyderystę. Būdamas liberalus Amerikos tarptautinis universitetas, jis daugiausia dėmesio skiria studentų mokymosi patirties praturtinimui tarptautinėje aplinkoje, atsižvelgiant į daugybę tarpkultūrinių aspektų. Jis skatina studentus formuoti savo nuomones ir būti sąmoningas su kitais, priimdamas sprendimus ar dirbdamas kursinių projektų metu, taip pat ugdydamas savo individualias pranašumus ir profesinius įgūdžius kaip būsimų tarptautinių komandos vadovus.

"Becca Tapert" / "Unsplash"

Du Londone gyvenantys studentai

Kaip ir gyvenimas viename iš gyvybingiausių ir kosmopolitinių miestų pasaulyje, Londone akivaizdžiai siūlomi įspūdingi ištekliai ir galimybės mokytis ne klasėje. Tačiau "Richmond" kursai taip pat perteikia miesto, jo žmonių, institucijų, politikos, problemų ir istorijos gyvenimą paskaitų ir kursų projektus. Pridėkite prie visko tai, kas palaiko tarptautinį fakultetą, lanksčią mokymo programą, leidžiančią ištirti temas, nepriklausančias pagrindinei specializacijai, nedideles klases ir universitetus dviem labiausiai gražiais Londono rajonais, o Richmondas yra puiki vieta uždirbti dvigubą bakalauro arba magistro laipsnį pripažintas JK ir JAV

Richmond Hill Campus

Pirmieji ir antrosios pakopos moksleiviai dalyvauja mūsų Richmond Hill miesteliu. Universitetas įsikūręs nuostabioje šešių akrų vietoje Richmond Hill, vienos iš labiausiai ieškomų Londono vietovių viršūnėje. Įspūdingas neogotikinis pastatas, pastatytas 1843 m., Moderni penkių lygių biblioteka, namuose esančios klasės, kompiuterių ir mokslo laboratorijos, meno ir fotografijos studijos bei auditorija.

Universitete taip pat gali būti studentų rezidencijos, valgykla, studentų bendroji salė, fakulteto ir administracinės įstaigos. Taip pat yra daugiafunkcinis sporto aikštelės tenisas, tinklinis, krepšinis ir mini futbolas (futbolas). Praėjus dvejiems metams mūsų Richmond Hill miesteliu, studentai persikelia į mūsų universitetą Londone, Kensingtono rajone, per pastaruosius dvejus savo studijų metus.

Kensingtono universitetas

Trečiojo, ketvirto ir antrosios pakopos studijų studentai lanko centrinį Londono universitetą Kensingtono mieste, viename iš gražiausių Londono gyvenamųjų rajonų. Per pastaruosius 2 minučių kelio pėsčiomis nuo pagrindinio "Atlantic House", esančio St Albans gatvėje, keli pastatai turi visus būtinus įrenginius iš namuose esančių klasių, kompiuterių laboratorijų, bibliotekų, valgyklų ir universitetų biuruose.

Kensingtono miestelyje taip pat yra keletas lankančių studentų iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių, kurie praleidžia semestrą ar metus Londone. Studentai gali pasirinkti gyventi universiteto pastatuose arba pasirinktuose negyvenamose vietose. Pėsčiomis lengvai pasiekiama Karališkoji Alberto salė, garsi savo koncertais, Karališkosios muzikos ir meno koledžai, Imperijos mokslo ir technologijų koledžas, Viktorijos ir Alberto muziejus, Gamtos istorijos muziejus, Geologijos muziejus ir daugelis kino teatrų Hyde parkas ir buzzling aukštas gatvėje su daugybe kavinių, restoranų, klubų ir universalinių parduotuvių.

Rajono ir Piccadilly metro jungtys Ričmondas arba Kensingtonas su likusiu miesto dalimi. Dažnai geležinkelio paslauga į Victoria, Paddington ir Waterloo stotis jungia jus su likusia JK ir į Europą. Tiek "Heathrow", tiek "Gatwick" oro uostai yra lengvai prieinami.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Richmond The American International University in London

Ekonomikos bakalauras yra sukurtas siekiant ugdyti studentams įgūdžių, kurie yra skirti analizuoti ekonominius klausimus ir spręsti problemas, kurios yra tiek nacionalinė ... [+]

Ekonomikos bakalauras yra sukurtas siekiant ugdyti studentams įgūdžių, kurie yra skirti analizuoti ekonominius klausimus ir spręsti problemas, kurios yra tiek nacionalinės, tiek tarptautinės svarbos. Programa suteikia studentams aiškų, visapusišką supratimą apie ekonominius principus, koncepcijas ir idėjas platesniame socialinės ir politinės aplinkos kontekste.

Programa leidžia studentams suprasti ir taikyti duomenų ir įrodymų rinkimo procesą, įskaitant medžiagos organizavimą, analizę ir pristatymą. Tai taip pat suteikia studentams aiškų supratimą apie ekonomines sistemas, todėl jie yra abstrakčios sąvokos realioms problemoms, iš kurių kai kurios apima ekonominės politikos klausimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

BA Finansų ir investicijų programa aprūpina studentus įgūdžiais ir žiniomis norint patekti į keletą įdomių karjeros bankininkystėje, įmonių finansavimo, fondų valdymo ir ... [+]

BA Finansų ir investicijų programa aprūpina studentus įgūdžiais ir žiniomis norint patekti į keletą įdomių karjeros bankininkystėje, įmonių finansavimo, fondų valdymo ir tarptautinių finansų srityse. Studijų struktūra apima pagrindines finansinės apskaitos, įmonių finansų ir investicijų valdymo srityse. Ši studijų programa leidžia mūsų studentams reaguoti į absolventų poreikius, turinčius žinių ir įgūdžių, reikalingų vadovauti arba finansiškai orientuoti organizacijas, šeimos verslą į pasaulines korporacijas ar užtikrinti užimtumą finansų ir bankų pasaulyje.

Studentai įgyja tvirtą pagrindą verslo, apskaitos ir ekonomikos "pagrinduose su informacinėmis technologijomis ir gerai supranta finansines koncepcijas ir aplinkybes pasaulio finansinėje aplinkoje. Programa apima pagrindines finansų sektoriui svarbias sritis: susijungimus, reguliavimą ir išvestines finansines priemones. Giluminis dėmesys skiriamas finansinių ir investicinių priemonių taikymui, pavyzdžiui, rizikos įvertinimui ir valdymui, turto kainodarai, kapitalo kainai, valiutos kurso nustatymui, finansiniam modeliavimui ir ekonometriniam tyrimui. Studentai gali pritaikyti savo laipsnį su specialistais variantai Derivatives, International Finance ir turto valdymo. Kartu su galimybe įgyti stažuotės patirtį, laipsnis siekia suformuoti absolventus, turinčius stiprių įgūdžių ir pagrindinių priemonių, kurių reikalauja pasaulinės darbdaviai šioje konkurencingoje pramonėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Kino studijų laipsnis yra gyvybinga, tarpdalykinė programa, orientuota į istorinius, kritinius ir teorinius filmo studijų, įskaitant televiziją ir naująją žiniasklaidą, s ... [+]

Kino studijų laipsnis yra gyvybinga, tarpdalykinė programa, orientuota į istorinius, kritinius ir teorinius filmo studijų, įskaitant televiziją ir naująją žiniasklaidą, studijas. Atidžiai analizuojant tam tikrus nacionalinius ir tarptautinius pavyzdžius, ypatingą dėmesį skiriant filmo istorijai, trečiojo pasaulio / postkolonijiniam kinui ir tam tikroms temoms (įskaitant lyčių, siaubo, fantazijos ir mokslinės fantastikos istoriją), laipsnis analizuoja istorines, politines, meno ir kultūros aspektus, kurie vyksta kino gamyboje. Tvirtas techninis ir praktinis laipsnio elementas papildo teorinį komponentą, kurio metu užsiima tokios temos kaip vaizdo įrašų gamyba, vaidyba ir scenarijaus kūrimas, dokumentinių filmų kūrimas. Taigi laipsnis suteikia tarpdisciplininį ir daugialypės terpės požiūrį, suteikiant teorines žinias su tvirtais praktinio mokymo elementais. Savo pasirenkamuosius kursus studentai gali supažindinti su filmais ir susijusiomis žiniasklaidos laisvųjų menų tradicijomis. Nepilnametis žiniasklaidos produkcijoje gali pridėti gylį prie jūsų pasirinkto pagrindinio.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Mados vadybos ir rinkodaros bakalauro laipsnis yra pritaikytas tam, kad suteiktų mūsų studentams naujausias mados pramonės ir mažmeninės prekybos įmonių įžvalgas. Ši prog ... [+]

Mados vadybos ir rinkodaros bakalauro laipsnis yra pritaikytas tam, kad suteiktų mūsų studentams naujausias mados pramonės ir mažmeninės prekybos įmonių įžvalgas. Ši programa leidžia studentams įgyti didelių žinių ir patirties kitose srityse, tokiose kaip apskaita, finansai, rinkodara ir operacijos, taikomos mados valdymui.

Šis laipsnis suteikia studentams supratimą ir žinias, kaip atlikti atitinkamus rinkos / vartotojų tyrimus ir prognozes. Ji taip pat suteikia studentams būtinus įrankius, kad būtų galima sužinoti apie vartotojų ir mados pirkėjų elgseną.

Mes siūlome kursus tokiose funkcinėse srityse kaip mados bendravimas, mados mažmeninė prekyba... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Rinkodaros programa suteikia išsamias žinias apie problemas, teorijas ir darbo praktiką, susijusius su dinamiška ir sparčiai besikeičiančia rinkodaros sritimi pasaulinėje ... [+]

Rinkodaros programa suteikia išsamias žinias apie problemas, teorijas ir darbo praktiką, susijusius su dinamiška ir sparčiai besikeičiančia rinkodaros sritimi pasaulinėje įmonėje.

Ši programa yra ideali tiems studentams, kurie nori įgyti išsamių žinių ir pagrindinių gebėjimų, norėdami nustatyti svarbiausias verslo ir organizacijų vertybes, verslo augimo, ilgaamžiškumo ir rentabilumo rinkos dalyvių rinkodaros požiūrį ir svarbiausius klientų poreikius įtakojančius veiksnius. ir lojalumas laikui bėgant. Ilgalaikiai įtakojai taip pat nagrinėjami ir aiškinami taip, kad geriausią iš siūlomų bendrovių (jų produktų ir paslaugų) naudojimą būtų galima geriausiai panaudoti siekiant maksimalaus pelno. Reikalingi marketingo srities elementai yra reklamos, vadybos, prekės ženklo, elektroninės komercijos, vartotojų elgsenos, rinkos tyrimų ir rinkodaros strategijos bei socialinės žiniasklaidos valdymo kursai, apimantys išsamią žinių ir specialistų rinkodaros patirtį.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Studentai, vykdantys ryšių marketingo komunikacijų ir ryšių su visuomene specializaciją komunikacijų bakalauro laipsnyje, sužinos, kaip įtraukti auditorijas į įvairius ka ... [+]

Studentai, vykdantys ryšių marketingo komunikacijų ir ryšių su visuomene specializaciją komunikacijų bakalauro laipsnyje, sužinos, kaip įtraukti auditorijas į įvairius kanalus, žiniasklaidą ir ištirti ryšį tarp marketingo komunikacijų ir viešųjų ryšių verslo ir žiniasklaidos sektoriuose. Šios programos tikslas - paruošti studentus dirbti technologiškai pagrįstose ir į vartotoją orientuotose įmonėse visame pasaulyje.

Šis laipsnis suteikia tarpdisciplininį, daugialypės terpės požiūris į ryšių tyrimą per teorijos ir tolesnės praktikos tyrimą. Per pirmuosius dvejų metų Komunikacijos laipsnį studentai atlieka tuos pačius pagrindinius kursus iš trijų galimų disciplinų. Trečiojo ir ketvirto kurso studentai specializuojasi rinkodaros komunikacijose... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

BA meno istorija ... [+]

BA meno istorija Programa turi tris pagrindinius tikslus:

Įtraukti studentų į pagrindinius įtaką, teorijas, metodus ir šiuolaikinio meno judėjimus bei plačią meno istorijąSukurti supratimą apie tai, kaip šiandien vertinti vizualiųjų menų ir kultūrų vaidmenį per atitinkamas koncepcines sistemasTyrinėkite įvairius Vakarų ir ne Vakarų menus ir vizualines kultūras, nuo priešistorijos iki dabarties

Šiuos tris tikslus papildo stipri profesinės praktikos dalis, suteikianti galimybę išnagrinėti karjeros vizualiųjų menų institucijose ir kūrybinės kultūros pramonėje. Programa ypatingą dėmesį skiria meno ir vizualiai praktikai visose kultūrose. Studentai, kurie siekia šio laipsnio, bus pasirengę tęsti doktorantūros studijas ar dalyvauti stažuočių programoje, įgyti karjeros vizualiųjų menų institucijose ir kūrybinės kultūros pramonėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Politikos mokslų laipsnis suteikia studentams žinių trijose pagrindinėse politikos politikos srityse: politinės minties, politinių sistemų ir viešosios politikos. Politik ... [+]

Politikos mokslų laipsnis suteikia studentams žinių trijose pagrindinėse politikos politikos srityse: politinės minties, politinių sistemų ir viešosios politikos. Politikos mokslai mokomi naudojant įvairius metodus, atspindinčius tarptautinę studentų organizaciją, tuo pačiu geriausiai naudojant naujas technologijas. Politinių ideologijų, teorijų ir idėjų tyrimas yra subalansuotas su praktiniu politikos formavimo tyrimu įvairiuose temų ir klausimų srityse bei politiniuose procesuose daugelyje valstybių ir regionų. Studentai naudojasi plačiu politinių mąstytojų ir teorijų tyrinėjimu, tiesiogiai sprendžiant įvairius praktinius politikos klausimus įvairiuose nacionalinėse ir regioninėse situacijose. Pvz., Britų politikos kursai iš dalies mokomi Parlamento rūmuose. Šis laipsnis taip pat pripažįsta tarptautinį politinių, ekonominių ir politinių procesų aspektą ir užtikrina, kad studentai supažindinami su besivystančių šalių politika. Studentai tobulina socialinių mokslų metodinius ir techninius gebėjimus, geriausiai panaudodami naujas technologijas ir praktiką. Kursai taip pat užtikrina, kad kitų pagrindinių studijų studentai galėtų įgyti pakankamą politinių mokslų supratimą, kad padėtų suvokti pasirinktų sričių politinius aspektus. Programa suteikia pagrindą tolesniam magistrantūros studijoms ir būsimoms karjeroms, įskaitant darbą vyriausybėje, tarptautinėse organizacijose, verslo, finansų ir žiniasklaidos srityse. Studentai taip pat pasirenka įvairius pasirenkamuosius kursus nacionalinėse, regioninėse ir globalizacijos studijose arba nagrinėjami teminėse šiuolaikinio masto srityse, leidžiant specializuotis pagal laipsnį pagal studentų susidomėjimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Akredituota Britų psichologijos draugijos (BPS) mūsų psichologijos bakalauro laipsnis skatina konceptualių žinių ir praktikos įgijimą pagrindinėse psichologinių disciplin ... [+]

Akredituota Britų psichologijos draugijos (BPS) mūsų psichologijos bakalauro laipsnis skatina konceptualių žinių ir praktikos įgijimą pagrindinėse psichologinių disciplinų srityse, tokiose kaip vystymasis, kalba, fenomenologija, asmenybės teorija

Psichologijos studentai gebės integruoti teorines perspektyvas su empiriniais duomenimis, naudoti įvairius tyrimo metodus ir taikyti psichologinius principus profesinėse srityse, tokiose kaip švietimas, klinika, konsultavimas ir teisė.

Top 5 priežastys studijuoti šią programąBPS akreditacija suteikia "Richmond Psychology" absolventams galimybę įgyti aukštąjį ir (arba) privilegijuotą narystę visuomenėje ir galimybę gauti kuo daugiau mokymo, plėtros ir įsidarbinimo galimybių.Teikia jums galimybę taikyti teorijas praktikoje vienoje iš šių profesinių kompetencijų sričių: konsultavimo, klinikinės, teisinės, teismo medicinos mokslo.Pateikia mokslinę informaciją apie žmogiškąjį ir organizacinį elgesį, perduodamą į tokias sritis kaip neurologijos, teisės, vadybos, žmogiškųjų išteklių ir rinkodaros tyrimai.Atlikti eksperimentinius tyrimo projektus naujoje psichologijos laboratorijoje, atliekant kokybinius ir kiekybinius tyrimus.Aprūpinti mokinius įgūdžiais, reikalingais tęsti studijas ir (arba) taikyti profesinį rengimą.Kai baigsite studijas... [-]
Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Tarptautinių santykių bakalauro laipsnis rengia studentus karjerai tarptautinėse organizacijose, verslo, finansų, valdžios institucijose, agentūrose ir žiniasklaidoje. "C ... [+]

Tarptautinių santykių bakalauro laipsnis rengia studentus karjerai tarptautinėse organizacijose, verslo, finansų, valdžios institucijose, agentūrose ir žiniasklaidoje. "Cosmopolitan" asmenys, turintys strateginį požiūrį ir stiprus šiuolaikinių politinių klausimų suvokimas, turi galimybę išplėsti savo įgūdžių rinkinį.

Šis laipsnis suteikia konkrečių žinių apie tris pagrindines sritis: tarptautinių santykių teorija ir koncepcijos, pasaulinės institucijos ir šiuolaikiniai tarptautinių santykių klausimai. Studentai gali rinktis iš įvairių pasirenkamųjų dalykų, kurie apima įvairius dalykus nacionaliniu, regioniniu ir pasauliniu mastu. Mūsų programa suprojektuota taip, kad galėtumėte pasiūlyti specializaciją, kai siekiate savo laipsnio pagal jūsų pagrindinę interesų sritį.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richmond The American International University in London

Tarptautinis verslas orientuotas į praktinių verslo įgūdžių ugdymą, siekiant valdyti žmogiškuosius išteklius, analizuoti ir įveikti verslo iššūkius bei pritaikyti verslo ... [+]

Tarptautinis verslas orientuotas į praktinių verslo įgūdžių ugdymą, siekiant valdyti žmogiškuosius išteklius, analizuoti ir įveikti verslo iššūkius bei pritaikyti verslo modelį konkurencingoje pasaulinėje rinkoje. Jūs būsite pasirengęs atlikti strateginį požiūrį ir vadovauti savo karjerai tarptautinėse organizacijose.

Kaip finansai, socialiniai ir ekonominiai veiksniai, politika, geografija, kalba ir kultūra formuoja ir daro įtaką verslui, įgysite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte atsižvelgti į visus šiuos aspektus ir taikyti tinkamą verslo strategiją tarptautinėje rinkoje.

Top 5 priežastys studijuoti šią programąSužinokite apie visus verslo santykius su tarptautiniais partneriaisGaukite darbo patirties per stažuotę tarptautinėje organizacijoje, kuri bus pripažinta baigus savo laipsnįGaukite žinias apie žmogaus organizacinį elgesį darbo vietoje, pasaulines finansų rinkas, tarptautinę rinkodarą, verslumą, socialinę atsakomybę ir daugiatautės valdymo strategiją.Sukurti įgūdžius, kaip valdyti verslą ir žmones, turinčius daugiakultūrinį požiūrį, ir filosofijas, kurios yra pagrindinės pasaulinės įmonėsGaukite priėjimą prie pirmaujančių aukštųjų mokyklų Jungtinėje Karalystėje ir JAVKai baigsite studijas... [-]
Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Richmond The American International University in London

Bakalauro studijų ir finansų programa pirmiausia skirta studentams, norintiems įgyti profesinės apskaitos kvalifikacijas verslo karjeros pradžioje. Studentai įgis pažangi ... [+]

Bakalauro studijų ir finansų programa pirmiausia skirta studentams, norintiems įgyti profesinės apskaitos kvalifikacijas verslo karjeros pradžioje. Studentai įgis pažangias teorines ir praktines apskaitos ir finansų žinias bei išmokys suprasti valdymo koncepcijas tarptautinėje verslo aplinkoje.

Ši programa viršija teorines ir kiekybines apskaitos ir finansų pagrindines metodikas. Ji remiasi įvairiomis disciplinomis, tokiomis kaip statistika, ekonomika, teisė ir informacinės technologijos, siekiant įgyti tikrai tvirtą šios srities supratimą. Su generalistine verslo ir valdymo pagrindine, šis laipsnis ne tik leis jums siekti karjeros apskaitos ir finansų, bet ir atitinkamose valdymo srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Richmond
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kensington Campus
Richmond Hill Campus