SAE Institute UK

Įvadas

Oficialus aprašymas

SAE institutas buvo įkurtas 1976 metais Dr Tom Misner į Sidnėjus, Australija siūlo povidurinio kursus garso inžinerija. SAE institutas nuo to laiko išaugo ir tapo didžiausia pasaulyje praktiškas Creative Media pedagogas su 54 universitetų iš 26 šalių ir išplėstinio kurso portfelio kūrybinių žiniasklaidos technologijų su stipriu tradiciją praktinio taikymo ir pramonės pripažinimą.

Be Jungtinės Karalystės SAE Institute yra 4 miesteliai, esantys Londonas, Liverpulis, Glasgow ir pasaulis būstinę Oksforde.

SAE institutas yra akredituota pagal Middlesex universitetas, Londonas, Didžioji Britanija. Studentai, dalyvaujantys patvirtintu programos gaus Middlesex apdovanojimą sėkmingo jų studijų. SAE instituto JK yra Middlesex universiteto darbuotojų profesionalumas akademijos studijų Didžiojoje Britanijoje narys ir išvardytų kūno dėl departamento registre verslo inovacijų ir įgūdžių partneris.

Programų ir kelius

BA arba BSC (Hons)

Žaidimai programavimo studijų rezultatus BSc (Hons), o visų kitų studijų programų sukelti arba BA (Hons) arba BSC (Hons). Apdovanojimas yra nustatomas pagal galutinio projekto, kuris yra galutinis modulis apie programos pobūdžio. Tai užtikrina, kad mūsų studentai visi gauti tą patį lygį kūrybinio praktinio mokymo, o užsidirbti 360 kredito taškų (180 Europos kreditų perkėlimo punktai) ir jų unikalus metodas ir kelias atsispindi projekto jie gamina.

Aukštojo mokslo diplomą

SAE institutas siūlo 2 metų studijų programas, kurios yra išėjimas tašką po 16 mėnesių. Sėkmingai baigus šį 16 mėnesių programos, studentams suteikiamas aukštojo mokslo, kuris uždirba 240 kredito taškų diplomą. Aukštojo mokslo diplomas taip pat yra patvirtintas įvažiavimo, todėl studentai gali pasirinkti stoti į vos 16 mėnesių programos.

Baigę DipHE programos studentai gali studijuoti į BA / BSc (Hons) savo pasirinktoje srityje, užpildant galutinius 8 mėnesius per 2 metų programą. Aukštojo mokslo diplomas yra ypač tinka žiniasklaidos absolventų, kurie siekia išmokti praktinių įgūdžių, kurių jiems reikia komplimentų savo turimą kvalifikaciją.

Sertifikatas aukštojo mokslo

SAE Glazgas miesteliu taip pat siūlo aukštojo mokslo pažymėjimą. Ji suteikia alternatyvų kelią, leidžiantį studentams, kurie sėkmingai baigę šią programą progresuoti į galutinių 8 mėnesius nuo aukštojo mokslo diplomo.

Vietos

Londonas

Address
SAE Institute
297 Kingsland Road

E8 4DD Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Glazgas

Address
Kinning Park, 85-87 Portman Street, Glasgow, G41 1EJ
Glazgas, Škotija, Jungtinė Karalystė