Oficialus aprašymas

SAE institutas buvo įkurtas 1976 metais Dr Tom Misner į Sidnėjus, Australija siūlo povidurinio kursus garso inžinerija. SAE institutas nuo to laiko išaugo ir tapo didžiausia pasaulyje praktiškas Creative Media pedagogas su 54 universitetų iš 26 šalių ir išplėstinio kurso portfelio kūrybinių žiniasklaidos technologijų su stipriu tradiciją praktinio taikymo ir pramonės pripažinimą.

Be Jungtinės Karalystės SAE Institute yra 4 miesteliai, esantys Londonas, Liverpulis, Glasgow ir pasaulis būstinę Oksforde.

SAE institutas yra akredituota pagal Middlesex universitetas, Londonas, Didžioji Britanija. Studentai, dalyvaujantys patvirtintu programos gaus Middlesex apdovanojimą sėkmingo jų studijų. SAE instituto JK yra Middlesex universiteto darbuotojų profesionalumas akademijos studijų Didžiojoje Britanijoje narys ir išvardytų kūno dėl departamento registre verslo inovacijų ir įgūdžių partneris.

Programų ir kelius

BA arba BSC (Hons)

Žaidimai programavimo studijų rezultatus BSc (Hons), o visų kitų studijų programų sukelti arba BA (Hons) arba BSC (Hons). Apdovanojimas yra nustatomas pagal galutinio projekto, kuris yra galutinis modulis apie programos pobūdžio. Tai užtikrina, kad mūsų studentai visi gauti tą patį lygį kūrybinio praktinio mokymo, o užsidirbti 360 kredito taškų (180 Europos kreditų perkėlimo punktai) ir jų unikalus metodas ir kelias atsispindi projekto jie gamina.

Aukštojo mokslo diplomą

SAE institutas siūlo 2 metų studijų programas, kurios yra išėjimas tašką po 16 mėnesių. Sėkmingai baigus šį 16 mėnesių programos, studentams suteikiamas aukštojo mokslo, kuris uždirba 240 kredito taškų diplomą. Aukštojo mokslo diplomas taip pat yra patvirtintas įvažiavimo, todėl studentai gali pasirinkti stoti į vos 16 mėnesių programos.

Baigę DipHE programos studentai gali studijuoti į BA / BSc (Hons) savo pasirinktoje srityje, užpildant galutinius 8 mėnesius per 2 metų programą. Aukštojo mokslo diplomas yra ypač tinka žiniasklaidos absolventų, kurie siekia išmokti praktinių įgūdžių, kurių jiems reikia komplimentų savo turimą kvalifikaciją.

Sertifikatas aukštojo mokslo

SAE Glazgas miesteliu taip pat siūlo aukštojo mokslo pažymėjimą. Ji suteikia alternatyvų kelią, leidžiantį studentams, kurie sėkmingai baigę šią programą progresuoti į galutinių 8 mėnesius nuo aukštojo mokslo diplomo.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

SAE Institute UK

Plėtoti pramonės žinias ir verslumo įgūdžius, reikalingus sėkmingai dirbti muzikos versle. ... [+]

Verslumas, profesinė praktika ir perkeliami įgūdžiai yra esminiai požymiai, reikalingi karjeros plėtrai ir palaikymui muzikos industrijoje. Muzikos verslo laipsnį valdo ir dėsto pramonės specialistai ir praktikai, turintys ilgametę patirtį, visose pagrindinėse muzikos pramonės srityse. Turėdami glaudžius ryšius su pramone, jūs taip pat gausite svečių paskaitas, seminarus, seminarus ir galėsite dalyvauti meistriškumo kursuose su pramonės ekspertais, pavyzdžiui, vadovais ir įrašų vadovais.

Apžvalga

Šis kursas skirtas suteikti galimybių ir naudos ne tik pareiškėjams, besidomintiems karjera verslo srityse, bet ir kūrėjams bei specialistams, kurie kuria ir gamina muziką ir gali būti suinteresuoti savivalda ir platinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė London Oxford Liverpool Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

SAE Institute UK

Jūs prisijungiate prie naujos kartos filmų kūrėjų - įgysite pagrindinių įgūdžių ir žinių, kad užsidirbtumėte savo vietą visame pasaulyje įsikūrusiame filme. ... [+]

Jūs prisijungiate prie naujos kartos filmų kūrėjų - įgysite pagrindinių įgūdžių ir žinių, kad užsidirbtumėte savo vietą visame pasaulyje įsikūrusiame filme.

Apžvalga

Dėka ypatingo dėmesio praktiniam mokymui, turėsite prieigą prie aukštos kokybės skaitmeninių fotoaparatų ir kino gamybos įrangos. Per kelias platformas sužinosite procesus ir būdus, kuriais jūsų projektai gyvuoja, sujungiami su stipriu teoriniu pagrindu.

Be to, jūs sužinosite, kaip emociškai įsitraukti į auditoriją ir atkreipti juos į savo darbą. Jūs taip pat gausite patirties dirbdami savarankiškai ir bendradarbiaudami su faktinėmis ir vaizduotėmis, leidžiančias jums įgyti labai perkeliamų įgūdžių rinkinį.... [-]

Jungtinė Karalystė London Liverpool Oxford Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UK

Iš tradicinių svetainių į naujausias programas sužinosite, kokios technologijos ir įgūdžiai jums reikalingi norint sėkmingai dirbti šiame sparčiai besiplečiančiame sektor ... [+]

Iš tradicinių svetainių į naujausias programas sužinosite, kokios technologijos ir įgūdžiai jums reikalingi norint sėkmingai dirbti šiame sparčiai besiplečiančiame sektoriuje.

Nuo interaktyvaus interaktyvaus dizaino iki galinės karkaso ir duomenų bazių struktūros jūs sužinosite pagrindinius interneto kūrimo ir programavimo aspektus. Tuo pačiu metu pritaikysite ir išsiugdysite savo įgūdžius HTML, CSS, javascript, PHP ir vartotojo patirtimi (UX) per praktinį mokymą mažose klasėse.

Apžvalga

Per šį kursą gausite kritinę su pramone susijusią patirtį, mokydami kurti nuostabius maketus ir karkasus, naudodami "Adobe Photoshop" ir "Illustrator". Jūs taip pat susidursite su naujais iššūkiais, pagrįstais pramonės poreikiais, pvz., Išplėstiniu "javascript", kad būtų galima kurti "HTML5" žaidimus.... [-]

Jungtinė Karalystė London Oxford Liverpool Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UK

JK yra daugiau nei 2100 žaidimų kompanijų, todėl reali paklausa talentingiems, techniškai tinkamiems absolventams, kurie gali paversti savo kūrybines vizijas į žaidimo re ... [+]

JK yra daugiau nei 2100 žaidimų kompanijų, todėl reali paklausa talentingiems, techniškai tinkamiems absolventams, kurie gali paversti savo kūrybines vizijas į žaidimo realijas. Įdėkite savo kūrybinius ir techninius talentus į darbą ir būkite žaidimų keitimo pramone!

Apžvalga

Jūs išmoksite 2 programavimo kalbas (C ir C #) ir toliau plėtoti savo techninę kompetenciją programavimo, problemų sprendimo įgūdžių, taikant žaidimų dizaino teoriją ir mechaniką, taip pat mokytis dviejų iš labiausiai naudojamų žaidimo variklių: Vienybė ir nerealu.

Be to, šis kursas apima ir tai, kaip kurti daugelio žaidėjų žaidimus ir mobiliųjų programų žaidimus, grafikos programavimą naudojant "OpenGL", "shader" programavimą ir kaip sukurti "VR" ("Virtual Reality") ir AR ("Augmented Reality") žaidimus.... [-]

Jungtinė Karalystė London Liverpool Oxford Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

SAE Institute UK

Ar turite aistra muzikai? "SAE Audio Production" absolventai turi prestižinį "Oskarų", "Grammys" ir "BAFTA" apdovanojimų laimėtoją ... [+]

Ar turite aistra muzikai? "SAE Audio Production" absolventai turi prestižinį "Oskarų", "Grammys" ir "BAFTA" apdovanojimų laimėtoją ir užima geriausias darbo vietas garso pramonėje. Gaukite priėjimą prie mūsų įspūdingų studijų ir tapkite kvalifikuotu garso profesionalu!

Apžvalga

Labai gerbiamas kursas, glaudžiai susijęs su pramone, paruošia jus nuolatiniams pažangiausioms komercinėms technologijoms ir sukuria prisitaikančių ir kvalifikuotų garso profesionalų paklausą.

Jūs išmoksite garso gamybos būdus gyvajam ir įrašytam garsui ir giliai suprasite garso teoriją. Jūs sukursite maišymo ir įrašymo įgūdžius ir parengsite garso išvestį įvairioms žiniasklaidos priemonėms.... [-]

Jungtinė Karalystė London Liverpool Oxford Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UK

Ar kada nors norėjote sukurti iš savo mėgstamo vaizdo žaidimo ugnį kvėpuojantį drakoną? Arba tuos nuostabius ginklus iš daugelio šiuolaikinių VR modelių? Su savo meilužia ... [+]

Ar kada nors norėjote sukurti iš savo mėgstamo vaizdo žaidimo ugnį kvėpuojantį drakoną? Arba tuos nuostabius ginklus iš daugelio šiuolaikinių VR modelių? Su savo meilužiais vaizdo žaidimams ir animacijai sujungti savo meninius talentus ir paverskite šį kūrybinį derinį į savo svajonių karjerą.

Apžvalga

Tradiciniai įgūdžiai, tokie kaip eskizas ir gyvenimo traukimas, informuoja apie 3D dizaino kūrinius, leidžiančius kurti savo amatus, naudojant standartines technologijas ir gamybos metodus.

Jūs sukursite "3D" meną žaidimams, žaidžiamiems keliose platformose, ir sukursite pasaulius, kuriuos žaidėjai nori prarasti.

Mūsų praktinis požiūris parodys, kaip eksperimentavote su skirtingomis dizaino koncepcijomis, kad surastumėte savo asmeninę nuojauta. Tuo pačiu metu sužinosite, kaip interpretuoti kūrybinius pokalbius ir sužinoti, kaip sėkmingai pateikti žaidimus į rinką.... [-]

Jungtinė Karalystė London Oxford Liverpool Glasgow  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba