The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas į Vidurio nuo pagrindinės.

profesorius Gavin


Hendersonas, CBE
Pagrindinis

Centrinė stovi mokymo ir mokslinių tyrimų dramatišką menų priešakyje. Baigiu užimtumo statistiniai duomenys yra vieni iš aukščiausių mūsų sektoriuje, o mūsų tyrimas neseniai buvo įvertinta kaip "pasaulyje pirmaujančių" - ir yra unikali tuo, kad dramos konservatorijų karalystė. Iš bakalauro programų santykis su vietų yra didžiausia iš bet kokio JK universitete.

Nors mūsų aktoriai laimėti daug geidžiamiausių apdovanojimų, visame pasaulyje, ir dažnai apdovanojimų žiniasklaidoje, platus asortimentas pramonės organizacijų rangas Centrinė kaip aukso standartas vadovavimo ir technikos projektavimo darbus. Taigi per, Centrinis toliau kaip novatorišką jėgos dėl dramatiškų įgūdžių taikymo daugelyje socialiniuose kontekstuose.

Mes tikimės, kad jūs norite ištirti kursų spektrą, tiek antrosios pakopos, išdėstytą šioje svetainėje. Ar aplankyti atvirą dieną, arba atvykti į mūsų nuolatinių viešųjų kūrinius - sutelktas aplink istorinį ambasados ​​teatre.

Mūsų paslaugos yra plačiai vertinama būti pavyzdinis tolesnes specializuotų studijų ir veiklos erdvių turi būti įtraukta kaip dinamišką naujoves.

Trumpas pastaba profesoriaus Simono piemenį, profesoriaus emerito teatro.

Elsie Fogerty įkūrė CENTRAL SCHOOL kalbos mokymo ir dramos meno Royal Albert Hall 1906. Fogerty buvo į kalbos mokymo specialistas. Ji taip pat turėjo tvirtą tikėjimą socialinės svarbos švietimo. Į savo mokyklą mokiniai greitai išgarsėjo dėl savo pristatymo eilutėje kalbančių konkursų, jų pasirodymo kino teatruose, bei jų darbą su vaikais nepasiturintiems sričių Londone. Nors centrinis sukūrė pavadinimą aktorius mokymo, jos įkūrėjas buvo tuo pačiu metu įsipareigojusios tęsti teatro studiją kaip akademinės disciplinos.

Ilgalaikė iki pirmojo universiteto dramos departamento Jungtinėje Karalystėje įkūrimo Fogerty teigė, kad teatras turi būti studijavo universitete ir kad teatras mokymas turėtų būti apdovanotas laipsnių.

1937 Fogerty buvo pasiūlyta vietos tuo metu, numatytos nacionaliniame teatre pastato svetainėje, su kolegijos šalia teatro. Tačiau ši schema, kaip ir daugelis iš Nacionalinio teatro sistemoms, sumažėjo per. 1957 mokykla pagaliau persikėlė iš Albert Hall, įgijęs ambasados ​​teatro nuomos Swiss Cottage ir jos asocijuotų pastatų.

Ambasada turėjo reputaciją, iš 1930-ųjų, eksperimentiniais ir politiškai kairiųjų teatre. Iki 1957 tai reputacija buvo išblukęs. Kai Centrinė atvyko jis buvo tiek gelbėti seną teatrą ir audimo jį į naujų kolegijų pastatuose audinio. Bent tai buvo planas: neišvengiamai lėšos turėjo būti padidinta. Šia proga čempionas buvo seras John Davis. Jo darbas siekiančių labdaros nustatė išteklių statyti naują pastatą. Tai buvo atidarytas 1961 m, kuris buvo tada centrinis Patron Jos Karališkosios Didenybės Kento kunigaikštienės,.

Iki 1961 trys skirtingi skyriai buvo įsteigtas centrinis. Scenoje departamentas veikia savo trejų metų kursą veikėjų, su absolventai, kaip išskirti kaip Viešpaties Olivier ir jau Motinos Peggy Ashcroftas iš savo istorijos dalimi, ir dvejų metų kursą pakopos valdytojai. Mokytojas mokymo departamentas rengia studentus už savo diplomą, tada pripažintos mokymo kvalifikacijos, ir Londono universiteto diplomas dramos meno. Kad kvalifikacijos buvo iškelta 1912 metais būtent dėl ​​Fogerty kampaniją už dramos ir dramos mokymas kaip dalykų vertas tinkamo akademinių studijų pripažinimo rezultatas. Šiuo metu kolegijoje buvo kaip garsi logopedinės departamentą dėl jo darbo mokymo dalyvių.

Statybos darbai tęsiami. 1972 birželio nauja studija buvo pastatyta ant Buckland pusmėnulio kampe ir oficialiai atidarė mokyklos naujojo globėjo, Jos Karališkosios Didenybės Princess Alexandra. Centrinė tapo Subsidijuojamame iki Inner London švietimo institucija 1972 m. 1989 jis buvo "įtraukta" kaip aukštojo mokslo kolegijoje savo teisę ir finansuojama tiesiogiai vyriausybei. Tai buvo siūlo laipsnių nuo 1986 metų, visų pirma patvirtintas Tautinių Akademinių apdovanojimų taryba. Nuo 1992 jos laipsniai buvo patvirtintas Atvirojo universiteto.

Nuo 1990-ųjų pradžioje ir vėliau plačiai statybos darbai vyko: naujas seminaras įrenginys buvo atidarytas 1991 m. 1993 metų vasarą pratęsimas buvo įtraukta į ambasadą teatras - studija teatro, dizaino studijos ir drabužių spinta įrenginius. 1997 metais aukštasis baigė penkių aukštų blokas į miesteliu rytuose, suteikiant naują biblioteka, mokymosi ištekliai centras ir skaičiavimo įrenginius, studentas bendras kambarys, studentas baras ir darbuotojų biurai. Restauruotas ambasada teatras buvo atidarytas 2002 metais ir po 2005 m Vakarų blokas, su kelių aukštų state-of-the-art veiklos erdvių ir repeticija kambariai.

2005 Slaptosios Taryba suteikė Kolegijos įgaliojimai skirti dotacijas savo mokoma laipsnių. Tais pačiais metais studentų iš Webber Douglas akademijos dramos meno perkeliamas į Central, todėl su jais akademijos 100 metų istoriją reikšmingą indėlį į scenos ir ekrano. Tais pačiais metais mokykla buvo vienintelis specialistas teatras institucija laimėti centro apdovanojimas už meistriškumą mokymosi ir mokymo procese, tampa aukštojo mokslo finansavimo taryba Anglijos paskirta centro meistriškumo mokymas teatre. Jo tikslas kaip centro Excellence yra suteikti nacionalinį šaltinis profesinio Performing Arts mokymo ir mokymosi, dėmesio teatrui mokslinių tyrimų ir išsimokslinimo, ir už nacionalinių ir tarptautinio bendradarbiavimo svetainės.

Nuo 2005 rugsėjo Centrinė tapo Londono universiteto ir taip įvykdyti Elsie Fogerty originalius ambicijų kolegiją. Ir tada 2012 atėjo naują pripažinimą ... Fogerty sakydavo, kad nors iš dramos meno akademijos vyriausioji buvo Ieškau karališką titulą už savo įstaigoje, ji buvo per daug užsiėmę, dirba su vaikais lūšnynuose daryti, kad dalykas rūšiuoti. Tačiau šimtmečio kolegijos ji įkūrė pasiekimas tinkamai gavo savo pripažinimą, kai 2012 lapkričio Jos Didenybė karalienė suteikė Royal antraštinė dalis dėl Central.

Vietos

Londonas

The Royal Central School of Speech and Drama

Address
The Royal Central School of Speech and Drama, Eton Avenue
NW3 3HY Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 20 7722 8183

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis