Swansea University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasaulio klasės universitetas

Swansea universitetas yra mokslinių tyrimų vadovaujamas universitetas, kuris prasidėjo nuo 1920 m. Universiteto bendruomenė klesti tirti ir atrasti, ir siūlo tinkamą puikios mokymo ir tyrimų pusiausvyrą, suderintą su pavydėta gyvenimo kokybe.

Universitete buvo milžiniškas augimo laikotarpis, ir mes pasiekėme savo siekį būti didžiausiu trisdešimčiu mokslinių tyrimų universitetu, kuris išaugo iki 2014 m. "Research Excellence Framework" lenktynių lentelės iki 26-ojo Jungtinėje Karalystėje nuo 52-ojo 2008 m.

Be to, jau vyksta plataus užmojo Campus Development Program - vienas iš didžiausių žinių ekonomikos projektų Jungtinėje Karalystėje ir penkių geriausiųjų Europoje.

Tai apima "Bay Campus" sukūrimą, visiškai naują 450 milijonų eurų plėtrą rytiniame požiūriu į miestą, taip pat transformuojant mūsų esamą "Singleton Park Campus".

"Swansea" daugiakultūrinė dviejų bendruomenių bendruomenė suteikia visuotinę perspektyvą ir galimybes įgyti visą gyvenimą trunkančių įgūdžių.

Tiesa 1920 m. Swansea universiteto pramonės steigėjų vizijai:

  • Pateikite mokslinių tyrimų kompetencijos aplinką, mokslinius tyrimus, kad yra pasaulyje pirmaujanti, visame pasaulyje bendradarbiavimo ir tarptautiniu mastu pripažintas;
  • Pristatyti neįvykdyti studentų patirtį, su tyrimais paskatino ir praktika varoma mokymas aukščiausios kokybės, kuri gamina pasaulinio absolventų išsilavinę ir įrengtas atskirti asmeninį ir profesinį pasiekimo;
  • Naudokite savo mokslinių tyrimų stiprumo, bendradarbiavimą su pramonės ir pasaulinio masto, vairuoti ekonomikos augimą, skatinti gerovę, praturtinti bendruomenės ir kultūrinio gyvenimo Velso ir prisidėti prie sveikatos, laisvalaikio ir gerovei jos piliečiams.

Švyturys, skirtas novatoriškam bendradarbiavimui

2014 m. "Tyrimų kompetencijos" sistemoje "Swansea" universitetas pasiekė savo siekį tapti JK geriausiu 30 mokslinių tyrimų institutu.

Pasak "Times" aukštojo mokslo, "mūsų 26-ojo REF reitingas buvo" didžiausias šuolis tarp mokslinių tyrimų įstaigų ". Dabar, kai universitetas praleidžia šimtus metų iki 2020 m., Turime naujų tikslų. Jie turi:

  • Iki 2018 m. Tapkite Didžiausia Britanijos 30 geriausių universitetų
  • Tęskite ambicingus plėtros planus
  • Išplėsti mūsų pasaulinį pasiekiamumą; ir
  • Pasukite arčiau, kad taptumėte vienu iš 200 geriausių pasaulio universitetų.

2014 m. REF 2014 m. "Swansea" tyrimo kokybė buvo vertinama pagal šešis "Russell Group" universitetus. Mes taip pat užėmėme 22 vietą už šio tyrimo poveikį.

Mes tikime ...

Galimybių lygybė

"Swansea" universiteto tikslas - sukurti integracinę ir palaikančią darbo ir mokymosi aplinką, kuri būtų nesuderinama su nesąžininga diskriminacija ir suteiktų darbuotojams ir studentams galimybę naudotis savo asmeniniu potencialu.

Universiteto "Lygių galimybių" komanda aktyviai palaiko darbuotojus ir studentus, kad nustatytų ir pašalintų bet kokias galimas kliūtis, ir užtikrina, kad Universitetas siūlo lygias galimybes visiems darbuotojams ir studentams, nepaisant rasės, lyties, amžiaus, negalios, seksualinės orientacijos, religijos ir tikėjimo, lyties persikvalifikavimas, nėštumo ir motinystės statusas, santuoka ir pilietinės partnerystės statusas.

Nuolatiniai universiteto lygybės projektai apima "Athena SWAN", "Workplace Equality Index", "Race Charter Mark" ir "Stonewall University Guide" (AKA Gay by Degree). Daugiau informacijos rasite "Lygių galimybių" tinklalapiuose.

Orumas darbe ir studijoje

"Ištikimybė darbe ir studijose" skatina visų universiteto studentų ir darbuotojų orumą panaikinant bet kokį įžeidžiančio elgesio formą ir kuriant darbo ir mokymosi aplinką, kuri yra laisva nuo priekabiavimo ir agresijos. Su universiteto nariais turi būti elgiamasi su orumą ir pagarbą bei būti apsaugoti nuo priekabiavimo ir bauginimo darbe ir studijuoti.

Parama velsiečių kalba

Mes esame pasiryžę aktyviai remti, skatinti ir praturtinti Velso kultūrą ir Velso kalbą.

Siekdami mūsų vizijos, siekiame sustiprinti savo studentų patirtį, padidindami galimybes mokytis velsiečių kalba ir geriau įsisavinti šią nuostatą.

Mes taip pat padidinsime galimybes visiems universiteto nariams, kurie gali naudoti Velso kalbą ir taip stiprinti universiteto įvaizdį Velse kaip dvikalbį instituciją.

Praturtina kitų žmonių gyvybes

"Discovery" yra savanorių vadovaujama labdaros organizacija, kurios tikslas - praturtinti žmonių gyvenimą Swansea. Organizacija numato bendruomenę, kurioje žmonės laikomi lygiomis, ir jie nėra diskriminuojami ar nepalanki visuomenei.

"Discovery" tikslas yra:

  • Praturtinkite Swansea žmonių gyvenimus, kad jie galėtų įgyvendinti savo potencialą kaip įgalioti asmenys ir kaip grupių bei bendruomenių nariai.
  • Siūlome naują patirtį ir galimybes per įvairius studentų vadovaujamus veiksmus bendruomenėje, dėl kurių padidėtų tarpusavio supratimas ir lygybė.
  • Aktyviai remti moksleivius, kad jie žinotų apie savo asmeninę raidą ir įtaką savimi bei kitų žmonių gyvenimui, dalyvaudami bendruomenės veikloje.

Sveikas universitetas

"Swansea" buvo paskirta viena iš Pasaulio sveikatos organizacijos "Sveika miestai", prisijungusi prie elitinių miestų, dirbančių kartu, siekiant pagerinti vietos bendruomenių sveikatą. Panašiai, Swansea universitetas buvo paskirtas sveikuoju universitetu ir sukūrė sveiką universiteto miestelio tinklą, kurio paskirtis - pagerinti universiteto bendruomenės sveikatą ir gerovę.

Tarptautinė studentų

"Swansea" universitetas yra pripažintas kaip "World Top 200" tarptautinių studentų universitetas, ir mes sveikiname tarptautinių studentų paraiškas iš viso pasaulio.

Mes skatiname savo tarptautinius studentus teikti paraiškas per internetinę paraiškų sistemą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie bakalauro arba magistrantūros studijas Swansea universitete, apsilankykite mūsų programų puslapyje.

Vietos

Swansea

Address
Swansea University
Singleton Park
Swansea
SA2 8PP
Wales, UK

SA2 8PP Swansea, Velse, Jungtinė Karalystė

Dubajus

Address
University of Bradford Regional Hub, Dubai
Block 2A - F164
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 501723
Dubai, U.A.E

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai