Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis ACM? Mokymasis atlikdamas "Ethos"

"ACM" supranta, kaip šiandien muzikos pramonė veikia, ir sukūrė įkyrus ir išsamią mokymosi aplinką, tiesiogiai susijusią su pramone. Mūsų mokymasis atliekant "ethos" padeda supaprastinti pramonės veiklą ir aiškiai parodo karjeros galimybes bei galimybes. Šis aiškus ir praktiškas požiūris pagreitina mokymąsi.

Išsami informacija apie visus pramonės aspektus, kaip tai vyksta (gyvena!), Atskleidžia galimybes ir vietas, o tai labai padeda mūsų mokiniams aiškiai pasirinkti ir kurti jiems reikalingus žemėlapius ten. Jei esate gamintojas, jūs žinote, kad jums reikia esminio dainų struktūros ir dainų kūrimo suvokimo, bet iš esmės turite žinoti apie pajamų srautus ir intelektinę nuosavybę, iš kurių jūs gaunate pajamas.

Jūs taip pat turėsite suprasti, kaip jūsų muzika išmeta per gyvus pasirodymus, dainų įrašų kreditus ir leidybą, įskaitant sinchronizavimą ir licencijavimą. Mes viską visa tai mokysime ACM, susiekite jus su komandomis, kurios kiekvieną dieną atlieka "Metropolis".

Taip pat galite būti būgnininkas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas sesijoms atlikti ir kuo daugiau patirties. Tokiu atveju vis tiek turėtumėte suprasti, kaip mokate užmokesčio, ir kaip, jei jūs įtakojate takelį, galbūt jį galite bendrai parašyti ir padėti kurti produktą. Šiuo atveju sesija groja iš tikrųjų tampa raštu. Jums reikės žinoti, kaip mokate už žaidimą ir rašymą.

Nors jūs mokotės, jūs pastatysite savo portfelį ir padėsime jums suvokti, kaip panaudoti sukurtą kūrinį, kad sukurtumėte savo fanų pagrindą, o ne tiesiog dirbate muzikantu. Tai maksimaliai padidins jūsų galimybes įsidarbinti kaip profesionalus muzikantas, padarys tai, ko jums patinka, paprasčiausiai perduodamas save kaip pagrindinį turtą. Mes jus išmokysime, nes kiekvieną dieną mes turime geriausius pramonės specialistus.

Gerbiamasis jūsų amatas kaip menininkas, tikėdamasis pasirašyti didelę etiketę, yra pasenusi sąvoka ir tai nebeatitinka įmonės veiklos. Mūsų tikslas yra inicijuoti kiekvieną menininką, kuris ateina per ACM, įsitikinimą, troškimą ir supratimą, kaip tapti patikimu, savarankišku menininku. Kai būsite tokioje padėtyje, turėsite pasiruošti, kad su pasitikėjimu aptarti terminus su grupe, gamintoju, vadybininku, etikete ir leidėju. Mes pasirūpinsime, kad galėtume valdyti savo karjerą, priešingai nei jūs lenktyniaujate, kad galėtumėte pasirašyti su menedžeriu, o ne visiškai suprasti, kaip valdyti savo karjerą ir galimybes.

Per mūsų giliai integruotus santykius su "Metropolis", "ACM" pirštu atlieka pulsas, tai padeda suteikti studentams galimybę nustatyti savo vietą. Mes žinome, kur ši pramonė yra dabar, nes "Metropolis" komandos dirba visuose lygmenyse, įskaitant didžiųjų bendrovių, nepriklausomų įmonių atstovus ir tiesiogiai pasirašytus ir nepasirašytus atlikėjus, prekių ženklus, platinimo partnerius ir turinio kūrėjus.

ACM apibūdina pramonę nuo pabaigos iki pabaigos, kur šiandien ir rytdienos muzika yra parašyta, gaminama, sumaišoma, įvaldoma, platinama, parduodama ir skelbiama. Mūsų studentai mokosi ne iš knygos, o iš praktinės muzikos verslo patirties. Tai yra vidinė, gyvenanti, kvėpuojanti ACM ir Metropolis jungtis, suteikianti studentams šią unikalią perspektyvą ir galimybę.

Esminis ryšys tarp "ACM" ir "Metropolis" suteikia mūsų studentams galimybę mokytis iš pasiūlymų, kuriuos mes darome, kai jie įvyksta. Septynerius metus studijavo Ian Brenchley, "Metropolis" generalinis direktorius, anksčiau dirbo daugiau nei penkiolika metų didelėse etiketėse, įskaitant "Universal". Savo susitikimuose su aukščiausio lygio pramonės specialistais ir iš jų atsirandančiais sandoriais Ianas tiesiogiai supažindina su ACM studentais. Štai keletas praktinio pramonės turinio įterpimo pavyzdžių į mūsų studentų patirtinį mokymąsi pagal Iano žodžius:

"Aš susipažinau su Andy Rossu ir Charlesu Barsamianu dėl neseniai vykusios verslo keliones į LA. Jie abu dirbo pažangiausiuose filmuose ir atsakė už sinchronizavimą, muzikos priežiūrą ir orkestro balų pateikimą. Jie pradėjo naują "Exit Strategy Productions" kompaniją, kuri specializuojasi muzikos priežiūros ir leidybos srityse. Po to mes paskyrėme juos kaip konsultantai, kad galėtume kurti leidybines galimybes per Holivudo filmus ir pagrindinę veiklą per orkestro balus studijai, kurią rengiame Dohoje, Kataras, "Metropolis" "Katara Studios". "ACM Business" studentų meistriškumo turinys buvo naudojamas kaip mokymasis iš šių naujų santykių kūrimo ir kaip mes sukūrėme strategiją, kad gautume naudos iš pagrindinės veiklos. Mes ir toliau informuosime studentus apie tolesnę šio "Metropolis" projekto raidą realiuoju laiku. Be to, verslo mokyklos mokiniai, kurie prisijungia prie mūsų "Metropolis" kaip stažuotes, padės mums kurti realius sinchronizacijos katalogus, iš kurių mes žiūrime į filmus, kuriuos mes prižiūri.

Mes taip pat neseniai susitiko su "Shazam", kurio mes paprašėme padėti mums reklamuoti mūsų koncertus studijoje. Dėl to bendrovė pasiūlė mums savo prekių ženklų pardavimo komandą, kad parduodant du TV formatus "Blue Chip" prekių ženklams. Jie taip pat galės naudoti mūsų "Virtual Vinyl" programą. Tai suteiks mums prieigą 600 mln. Vartotojų. Tai yra puikus pavyzdys, kaip mes dirbame bendradarbiaujant su kitais prekių ženklais ir organizacijomis, kad galėtume komerciškai išnaudoti tai, ką mes galime pasiūlyti, ir sustiprinti jo poveikį. Bendradarbiavimas yra esminis efektyvus muzikos industrijos darbas, nes jis veikia šiandien. Tokiu atveju mokymai bus pristatomi ACM studentams per mano savaitinį podcast'ą, kurį jie gali žiūrėti, siekiant išanalizuoti, kaip tai buvo padaryta, ir tada turėsite galimybę bendrauti su manimi naudodamiesi tiesioginiais klausimais ir atsakymais. Jie galės pasiūlyti savo turinio idėjas, kurios bus svarstomos, kai mes sukursime savo ateities produktus kartu su didžiausiais šios pramonės šakos žaidėjais. "

Ian Brenchley generalinis direktorius "Metropolis Studios"

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

The Academy of Contemporary Music

Šis muzikos verslo studijų laipsnio kelias suteikia savo studentams įgūdžius, žinias ir patirtį, reikalingą siekiant pradėti tvarią karjerą realios muzikos industrijos, k ... [+]

Inovacinis tyrimo kelias verslininkams.

Šis muzikos verslo studijų laipsnio kelias suteikia savo studentams įgūdžius, žinias ir patirtį, reikalingą siekiant pradėti tvarią karjerą realios muzikos industrijos, kaip šiandien egzistuojančios, verslo srityje, kaip vadovai, etikečių vadovai ir verslininkai.

Studentai gali papildyti pagrindines žinias menininkų ir repertuaro, verslo vadybos, rinkodaros, teisės ir sutarčių, tiesioginių renginių valdymo ir verslumo srityse, apimančiose tokias temas kaip vartotojų psichologija ir / arba "Music Journalism" priklausomai nuo jų interesų ir karjeros siekių.

Ši programa yra užtikrinta Middlesex universiteto teikiama kokybe, o Middlesex apdovanojimas bus sėkmingai užbaigtas.... [-]

Jungtinė Karalystė Guildford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija ... [+]

Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija [-]
Jungtinė Karalystė London Birmingham
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija Patekimo į rinką reikalavimai ... [+]

Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija Patekimo į rinką reikalavimai [-]
Jungtinė Karalystė London Birmingham
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija ... [+]

Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija [-]
Jungtinė Karalystė London Birmingham
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

Patekimo į rinką reikalavimai ... [+]

Patekimo į rinką reikalavimai [-]
Jungtinė Karalystė London Birmingham
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

Kūrybinio menininko mokymosi kelias suteikia studentams žinių, įgūdžių ir patirties, reikalingos atrasti ir nukreipti savo vidinį menininką, apimantis dainų kūrimo, atlik ... [+]

Kūrybinis Pathway su nekilnojamojo pasaulio praktinėmis pramonės jungtimis.

"Creation Artist" studijų maršrutas suteikia studentams žinių, įgūdžių ir patirties, reikalingos atrasti ir nukreipti savo vidinį menininką, apimantis dainų kūrimo, atlikimo, gamybos ir verslo modulių derinį.

Šio maršruto mokiniai ne tik važinėja muzikos bangomis, jie juos kuria, mokydamiesi apie muziką ir kūrybines industrijas, į kurias jie nori eiti, kaip tai daro.

Ši programa yra užtikrinta Middlesex universiteto teikiama kokybe, o Middlesex apdovanojimas bus sėkmingai užbaigtas.

ACM kūrybos atlikėjo maršruto UCAS kodai

BA (Hons) muzikos industrijos praktika (MIP) - kūrybos atlikėjo maršrutas (Guildford Campus) UCAS Institucijos kodas: A48... [-]

Jungtinė Karalystė Guildford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

"Producer" tyrimo maršrutas suteikia savo studentams įgūdžius, žinias ir patirtį, reikalingą muzikos kūrimui, maišymui ir meistrams, ar jūs norite padėti supras ... [+]

Išmoksk produkcijos meną

"The Producer" studijų maršrutas suteikia studentams įgūdžius, žinias ir patirtį, reikalingą muzikos kūrimui, maišymui ir meistrams, ar jūs norite padėti suprasti kito menininko viziją ar sukurti savo pačių. Aptarus studijų įrašų pagrindus, akustikos mokslą, kompozicijos meną ir visas muzikos technologijas, į kurias galite tikėtis, šio gamintojo studijų maršruto studentai gali specializuotis šiuolaikinės muzikos gamybos, elektroninės muzikos gamybos, garso inžinerijos ir garso dizainas naujoms žiniasklaidos priemonėms, įtraukiant pasirinktinius modulius, labiausiai atitinkančius jų interesus ir karjeros siekius.

Ši programa yra užtikrinta Middlesex universiteto teikiama kokybe, o Middlesex apdovanojimas bus sėkmingai užbaigtas.... [-]

Jungtinė Karalystė Guildford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

"Musician" studijų maršrutas suteikia savo studentams įgūdžius ir patirtį, reikalingą tapti pasaulinio lygio muzikantu tiek scenoje, tiek studijoje. ... [+]

Nustatykite savo vidinį atlikėją. Tapkite pasaulinio lygio muzikančiu.

Muzikinių studijų maršrutas suteikia savo studentams įgūdžius ir patirtį, reikalingą tapti pasaulinės klasės muzikantu tiek scenoje, tiek studijoje.

Pasirinkite pagrindinę studijų priemonę (bosas, būgnai, gitara, klavišai ar vokalai) ir ją įvaldykite.

Tapk šios disciplinos žiniomis, virtuozine soliste, ansamblio ekspertu, profesionaliu seansų muzikantu, sužinok dainų kūrimo ir garso gamybos įgūdžius ir sužinosite, kaip veikia muzika ir kūrybinės industrijos.

Ši programa yra užtikrinta Middlesex universiteto teikiama kokybe, o Middlesex apdovanojimas bus sėkmingai užbaigtas.... [-]

Jungtinė Karalystė Guildford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

Nesvarbu, ar jūs tikitės sukurti karjerą kaip gyvų renginių skatintojas, scenos vadovas, garsas / lengvas technikas ar bendrasis kelio muzikas, teatras ar platesni pramog ... [+]

Praktinis mokymosi kelias muzikos technikams.

Nesvarbu, ar jūs tikitės sukurti karjerą kaip gyvų renginių skatintojas, scenos vadovas, garsas / lengvas technikas ar bendrasis kelio muzikas, teatras ar platesni pramogų sektoriai, Techninių paslaugų studijų maršrutas suteiks jums praktinių įgūdžių ir teorinių žinių reikalinga, kad pradėtumėte kelionę.

Maršrutas suteiks jums išsamų supratimą apie scenos valdymą, turistinius ir turistinius renginius bei gyvų renginių tvarkymą ir reklamą. Moko muzikos industrijos specialistai ir turistiniai specialistai, todėl ji sukurta siekiant suteikti realaus pasaulio mokymosi patirtį šioje temoje. Sužinokite, atlikdami projektus, pagrįstus realiomis situacijomis, ir gauti įprastą praktinę patirtį, dirbdami realioje muzikoje, teatre ir pramogų erdvėje, naudodami naujausią jūsų turimą įrangą kartu su pačiais novatoriškiausiais savo srities žmonėmis.... [-]

Jungtinė Karalystė Guildford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

This Is ACM, The Academy of Contemporary Music - An Introduction

Why Choose ACM?