Oficialus aprašymas

Apžvalga:

Teisės universitetas (ULaw) yra vienas iš ilgiausiai veikiančių JK specializuotų teisinio švietimo specialistų. Iš tikrųjų JK mokėme daugiau praktikuojančių teisininkų nei bet kuris kitas.

Ir su tokiais glaudžiais ryšiais tarp teisės ir verslo yra prasminga, kad teisinio švietimo specialistas yra gerai pasirengęs sukurti puikią verslo mokyklą, The University of Law Business School .

Turėdami tvirtą dėmesį praktiniam mokymuisi, mūsų verslo mokykla siekia, kad studentai būtų įsidarbinami ir pasirengę sėkmingai dirbti. Mes didžiuojamės tuo, kad sukuriame tinkamą mokymosi aplinką, kad pasiektumėte savo verslo siekius. Štai kodėl mes pritaikėme mūsų teisinių kursų metodus, siekdami sukurti patrauklią specialistų mokymosi patirtį, kuri padės jums pasiruošti karjerai verslo pasaulyje.

Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų bakalauro studentai teikia aukštos kokybės mokymą, mokymąsi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK kokybės reikalavimus. Aukštasis išsilavinimas.

Vietos:

Mūsų verslo mokykla veikia Teisės universiteto miestuose Londone, Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Mančesteryje ir Notingeme, kur vyksta bakalauro kursai. Magistrantūros kursai dėstomi mūsų Londono „Moorgate“ miestelyje arba Berlyne per mūsų partnerystę su GISMA verslo mokykla. Kiekvienas iš jų yra klestintis komercinis centras, idealioje vietoje, kad suteiktumėte puikų priėjimą prie muzikos vietų, teatrų, kino teatrų, barų ir restoranų. Kai kuriuos mūsų magistrantūros kursus taip pat galima įsigyti internetu.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Modulio dizainas:

Turėdami tvirtą dėmesį praktiniam mokymuisi, mūsų verslo mokykla siekia, kad studentai būtų įsidarbinami ir pasirengę sėkmingai dirbti. Mes didžiuojamės tuo, kad sukuriame tinkamą mokymosi aplinką, kad pasiektumėte savo verslo siekius. Štai kodėl mes pritaikėme mūsų teisinių kursų metodus, siekdami sukurti patrauklią specialistų mokymosi patirtį, kuri padės jums pasiruošti karjerai verslo pasaulyje. Visi mūsų verslo mokyklų dėstytojai turi tikrą verslo patirtį.

Nemokamas magistro pasiūlymas (tik bakalauro studijoms)

The University of Law Business School yra pasiryžusi padėti jums kiekvieną žingsnį į savo karjeros vietą. Mes stengiamės užtikrinti, kad esate pilnai aprūpinti kvalifikacijomis, įgūdžiais ir pramonės ryšiais, kad pasiektumėte tiesiai į pasirinktą karjerą. Todėl mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti visiems studentams, pradedantiems bakalauro laipsnį verslo mokykloje, su mumis 2019 m. Rugsėjo mėn. Arba 2020 m. Galimybę pereiti į verslo magistrantūros kursą sėkmingai baigus bakalauro laipsnį be papildomų išlaidų. Daugiau informacijos apie turimus kursus ir tinkamumo kriterijus rasite www.law.ac.uk/business/freemasters

Karjera ir įsidarbinimas:

Įsidarbinimas yra visų dalykų, kuriuos darome verslo mokykloje, pagrindas. Mūsų įsidarbinimo komanda teiks jums vieną patarimą, kaip sėkmingai bendradarbiauti su verslo atstovais iš pagrindinių JK darbuotojų, tokių kaip IBM, Lloyds of London ir Price Waterhouse Coopers (PwC), su kuriais susitiksite renginių, seminarų ir apsilankymų metu organizacijoms, kad galėtumėte pamatyti, kaip verslas veikia realiame pasaulyje. Mes taip pat vykdome verslumo renginius, kuriuose dalyvauja lektoriai ir inovacijų ekspertai, kad padėtų mūsų studentams pradėti savo verslą ir plėtoti verslumą. Pagalba, kurią gausite, vadovausite ir informuosite darbdavių praktika, padidins jūsų gebėjimą pateikti sėkmingas darbo paraiškas, užtikrinti stažuotes ir pasitelkti interviu įgūdžius mūsų bandymų centre.

Tarptautinė vadovavimo vasaros mokykla (bakalauro studentams):

Mūsų nuolatinis įsipareigojimas remti jūsų ambicijas siūlome mūsų 2019 m. Bakalauro studentams galimybę lankyti mūsų tarptautinę vasaros mokyklą Berlyne, kur galite kurti pagrindinius švelnius įgūdžius ir tyrinėti šį įdomų miestą su savo kolegomis ULaw studentais. Daugiau informacijos apie Teisės universiteto tinklalapį: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

Kadangi kai kurie verslo mokyklos kursai yra akredituoti Chartered Management Institute (CMI), šių konkrečių kursų studentai gali įgyti automatinę nemokamą narystę jų kursų metu ir vienerius metus nuo jų baigimo.

Nauda apima prieigą prie „ManagementDirect“; Didžiausia JK vadybos biblioteka ir prieiga prie internetinių išteklių portalo, įskaitant elektroninius žurnalus, įmonių ir pramonės ataskaitas, taip pat daugiau kaip 300 darbuotojų, kurie naudojasi karjeros plėtros centru, patarimai.

Jūs gausite prieigą prie dabartinių darbo skelbimų naudodamiesi „JobSearch“ duomenų baze ir daugybe vaizdo įrašų, vadovėlių ir straipsnių, kurie padės tobulinti jūsų karjerą ir verslo įgūdžius. Internetinę CMI mentorystės bendruomenę sudaro daugiau nei 120 000 narių, kur jus galima apibūdinti atsižvelgiant į įgūdžius, patirtį ir dominančią industriją, taip pat sužinoti apie CMI tinklo renginius, kuriuose galite dalyvauti.

Sėkmingai baigę vieną iš mūsų CMI akredituotų kursų, be savo laipsnio taip pat gausite kvalifikaciją iš CMI.

Palaikoma aplinka:

Mes siekiame remti daugiau studentų iš įvairių sluoksnių nei bet kada anksčiau, kad pasiektume savo karjeros siekius, todėl siūlome įvairias stipendijas ir stipendijas.

Visiems studentams suteikiama galimybė visapusiškai pasinaudoti mūsų paslaugomis ir paslaugomis. Invalidumo palaikymo tarnyba yra pasiryžusi valdyti visus reikalavimus, kurie gali kilti studijų metu, įskaitant laikiną pagalbą dėl sužalojimo ar ligos.

Sporto įrenginiai:

Yra daug galimybių pakilti ir įsitaisyti visuose mūsų miesteliuose, jei norite naudotis savo kūnu ir protu. Populiariausi užsiėmimai apima „Zumba“, futbolą, tinklą, regbį ir tenisą.

Klubai ir draugijos:

Su visomis bendruomenėmis, sporto komandomis ir socialiniais renginiais, kurie yra prieinami kiekviename mūsų miestelyje, jūs privalote rasti daug, kad galėtumėte užimti ir smagiai praleisti laiką tarp paskaitų. Savo kurso pradžioje galite prisijungti prie savo pasirinktos visuomenės, klubo ar renginio arba per savo studentų asociaciją sukurti savo.

Kursai:

The University of Law Business School siūlo įvairias bakalauro ir magistro programas visoje JK. Kai kuriuos mūsų magistrantūros kursus taip pat galima įsigyti internetu.

Kadangi verslo mokykla yra akredituota „Chartered Management Institute“ (CMI), studentai gauna automatinę nemokamą narystę jų kurso metu ir vienerius metus po studijų pabaigos.

Daugelis mūsų kursų buvo akredituoti „Chartered Management Institute“ (CMI), vienintelio Jungtinėje Karalystėje užsakomoje profesinėje įstaigoje, siūlančioje itin prestižinį „Chartered Manager“ (CMgr) statusą. Sėkmingai užbaigus vieną iš mūsų kursų, jūs taip pat gausite kvalifikaciją iš CMI be jūsų laipsnio.

Internetiniai verslo kursai:

Mes siūlome pasaulinės klasės mokymąsi magistrantūros kursuose:

• Studijų metodai visiems mokymosi tipams: yra jūsų stiliaus studijų metodas, e-knygos, „i-Tutorials“, internetiniai seminarai, atvejo analizės, „flashcards“, garso failai, judesio grafika, realaus laiko studentų pokalbių kambariai, internetiniai įvertinimai, ir dar.

• Dedicated Tutor Support: Jums bus suteikta nuolatinė parama ir grįžtamasis ryšys apie jūsų darbą iš specializuoto programos dėstytojo per savo kurso trukmę.

Priėmimo reikalavimai ir mokesčiai:

Įėjimo reikalavimai ir rinkliavos skiriasi priklausomai nuo kurso - daugiau informacijos apie stojimo reikalavimus, mokesčius, finansavimo galimybes ir stipendijas bei stipendijas rasite apsilankę Teisės universiteto tinklalapyje.

Tarptautiniai studentai:

Jūs prisijungiate prie daugiau nei 120 skirtingų tautybių studentų, kurie prisideda prie klestinčios tarptautinės bendruomenės visuose universitetuose.

Mes turime Studentų paramos tarnybų komandą, kuri teikia patarimus ir patarimus, susijusius su gerove.

Informaciją apie vizų reikalavimus galima rasti Teisės universiteto tinklalapyje.

Apgyvendinimas:

Mūsų bakalauro studentams mes organizavome apgyvendinimą su specialiais JK studentų apgyvendinimo paslaugų teikėjais, kad užtikrintumėte patogią vietą gyventi, kai studijuojate su mumis. Apgyvendinimas paprastai būna bendri butai, o kai kuriais atvejais - autonominės studijos.

Pirmosios pakopos studentams garantuojame pirmuosius studijų metus, jei priėmėte mus kaip tvirtą pasirinkimą ir kreipėsi dėl apgyvendinimo iki atvykimo metų kovo 30 d. * (* T

Antrosios pakopos studentams, jei pasirinksite universitetą toli nuo namų, mūsų apgyvendinimo duomenų bazė gali padėti jums rasti vietą gyventi, su galimybe rasti privačiai išsinuomotą turtą arba bendrus būstus su kitais studentais, turinčiais neribotą laiką.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Atviros dienos ir įvykiai:

Mūsų „Open Days“ yra puikus būdas sužinoti apie mūsų verslo kursus, susipažinti su mūsų paslaugomis ir susitikti su mūsų mokytojais ir dabartiniais studentais. Bus derybos, degustacinės sesijos ir ekskursijos, ir jūs turėsite galimybę užduoti savo klausimus. Mes padarysime jūsų dieną kaip įdomią ir interaktyvią.

Jei negalite to padaryti į vieną iš mūsų „Open Days“ renginių, tada kartais siūlome mūsų atvirų durų dienas mūsų kursuose - todėl jūs vis dar turite galimybę sužinoti, kas yra mokytis „ The University of Law Business School Days The University of Law Business School ir užduoti klausimus internete.

Tarptautiniams studentams galbūt norėsite sužinoti daugiau apie studijas su mumis, apsilankę užsienyje.

The University of Law Business School vietovės:

Galimi kursai skiriasi priklausomai nuo vietos. Daugiau informacijos apie mūsų vietas rasite Teisės universiteto svetainėje, Vietų puslapyje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

The University of Law Business School

BA (Hons) verslo vadybos programoje daug dėmesio skiriama įsidarbinimo galimybėms ir suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų norint pasiekti aukščiausią pasirinktą sekt ... [+]

BA (Hons) Verslo vadyba

Verslo vadybos programoje „BA (Hons)“ didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms ir ji suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų tobulėti jūsų pasirinktos pramonės viršūnėje. Šis laipsnis yra akredituotas Chartered Management Institute (CMI), tai reiškia, kad kaip absolventas gausite laipsnį, taip pat 5 lygio valdymo ir lyderystės diplomą iš CMI. Galite pasirinkti studijuoti kursą internetu arba universiteto miestelyje mūsų Londono Bloomsbury, Birmingham ar Leeds miesteliuose.

Šis kursas skirtas studentams, norintiems siekti verslo ar vadovavimo karjeroje. Šiandien besikeičiančioje verslo aplinkoje sukursite pažangą, kuri sukuria veiksmingą vadovavimo elgseną skirtingose ​​organizacijose. Jūs gausite tiek žinių, tiek įgūdžių, kuriuos darbdaviai ieško, įskaitant tyrimus, pristatymą, kritinę analizę, problemų sprendimą, komandinį darbą ir verslumą.... [-]

Jungtinė Karalystė London Leeds Birmingham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BA (Hons) verslo vadybos (rinkodaros) programoje didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms ir bus suteiktos žinios bei įgūdžiai, reikalingi norint tobulėti versle ... [+]

BA (Hons) Verslo vadyba (rinkodara)

BA (Hons) verslo vadybos (rinkodaros) programoje didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms ir bus suteiktos žinios bei įgūdžiai, reikalingi norint tobulėti versle ir rinkodaroje. Rinkodaros Pathway yra skirtas studentams, norintiems siekti rinkodaros ar verslo vadybos karjeros, ir siūlo pagrindą abiejose srityse. Sužinosite apie rinkodaros santykinį pobūdį ir kaip strateginis rinkodaros planavimas ir komunikacija prisideda prie organizacijų sėkmės tarptautiniu mastu. Šis kursas lavins jūsų planavimo, pristatymo, bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius.

Šis laipsnis paruoš jus įvairiausioms pozicijoms, įskaitant vaidmenis skaitmeninėje komunikacijoje, klientų elgesį ir valdymą. Šis laipsnis yra akredituotas Chartered Management Institute (CMI), tai reiškia, kad kaip absolventas gausite laipsnį, taip pat 5 lygio valdymo ir lyderystės diplomą iš CMI. Galite pasirinkti studijuoti kursą internetu arba universiteto miestelyje mūsų Londono Bloomsbury, Birmingham ar Leeds miesteliuose.... [-]

Jungtinė Karalystė London Leeds Birmingham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BA (Hons) Verslo vadyba (marketingas) su Fondo metais yra skirta studentams, norintiems įgyti žinių ir suprasti pagrindinius verslo ir rinkodaros valdymo aspektus, ypač, ... [+]

BA (Hons) Verslo vadyba (rinkodara) su Fondo metais

BA (Hons) Verslo vadyba (marketingas) su Fondo metais yra skirta studentams, norintiems įgyti žinių ir suprasti pagrindinius verslo ir rinkodaros valdymo aspektus, ypač, kurie nori siekti karjeros šioje srityje. laukas.

Fondo metai yra neatskiriama bakalauro verslo programos dalis. Tai suteiks jums reikiamų studijų įgūdžių ir žinių, kad pasirengtumėte bakalauro studijoms ir padėtumėte geriau suprasti pagrindinius verslo ir rinkodaros valdymo aspektus. Po sėkmingo pamatų metų pabaigos, 1 metai apims pagrindines verslo valdymo sritis. 2 ir 3 metai išsamiau išnagrinės šias temas kartu su rinktinėmis rinkodaros galimybėmis.... [-]

Jungtinė Karalystė London Manchester Leeds Birmingham  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BA (Hons) Verslo vadyba su Fondo metais yra skirta studentams, kurie nori plėtoti žinias ir suprasti svarbiausius verslo ir valdymo aspektus, ypač, kurie nori siekti karj ... [+]

BA (Hons) Verslo vadyba su Fondo metais

BA (Hons) Verslo vadyba su Fondo metais yra skirta studentams, kurie nori plėtoti žinias ir suprasti svarbiausius verslo ir valdymo aspektus, ypač, kurie nori siekti karjeros šioje srityje.

Fondo metai yra neatskiriama bakalauro verslo programos dalis. Tai suteiks jums reikiamų studijų įgūdžių ir žinių, kad pasirengtumėte bakalauro studijoms ir padėtumėte geriau suprasti pagrindines verslo sritis. Po sėkmingo pamatų metų pabaigos, 1-asis metas apims pagrindinius verslo valdymo elementus. 2 ir 3 metai išsamiau išnagrinės šias temas kartu su pasirenkamomis galimybėmis, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į konkrečias dominančias sritis.... [-]

Jungtinė Karalystė London Manchester Leeds Birmingham  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BA (Hons) Verslo vadybos su teise programa yra skirta studentams, kurie nori plėsti savo verslo vadybos žinias kartu su teisinės sistemos, kurioje veikia organizacijos, s ... [+]

BA (Hons) Verslo vadyba su teise

BA (Hons) Verslo vadybos su teise programa yra skirta studentams, kurie nori plėsti savo verslo vadybos žinias kartu su teisinės sistemos, kurioje veikia organizacijos, supratimu.

Po pirmųjų metų apimant pagrindines verslo valdymo sritis, toliau plėtosite šias sritis 2 ir 3 metais kartu su teisės aktų sritimis.

Baigus studijas turėsite įvairias karjeros galimybes, įskaitant vaidmenis, tokius kaip valdymo konsultantas, verslo analitikas, operacijų vadovas arba verslininkas.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę toliau studijuoti vienu iš šių studijų pakopų: magistrantūros verslo administravimo (MBA), strateginio verslo vadybos magistro arba „Chartered Management Institute“ antrosios pakopos kvalifikacijų.... [-]

Jungtinė Karalystė London Birmingham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BA (Hons) verslo vadyba (teisė) su fondo metais yra skirta studentams, besidomintiems žiniomis ir supratimu apie pagrindinius verslo valdymo ir teisės aspektus, ypač nori ... [+]

BA (Hons) verslo vadybos teisė su fondo metais

BA (Hons) verslo vadyba (teisė) su fondo metais yra skirta studentams, besidomintiems žiniomis ir supratimu apie pagrindinius verslo valdymo ir teisės aspektus, ypač norinčius tęsti karjerą šioje srityje lauke.

Fondo metai yra neatskiriama bakalauro verslo programos dalis. Tai suteiks jums reikiamų studijų įgūdžių ir žinių, kad pasirengtumėte bakalauro studijoms ir padėtumėte geriau suprasti pagrindinius verslo ir rinkodaros valdymo aspektus. Po sėkmingo pamatų metų pabaigos, 1 metai apims pagrindines verslo valdymo sritis. 2 ir 3 metai išsamiau išnagrinės šias temas kartu su rinktinėmis rinkodaros galimybėmis.... [-]

Jungtinė Karalystė London Manchester Birmingham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

Šis kursas yra suprojektuotas kaip papildomas laipsnis tarptautiniams studentams, kurie nori plėtoti savo žinias apie verslo valdymą. Sutelkiant dėmesį į įsidarbinimo gal ... [+]

Tarptautinio verslo vadyba (aukštyn)

Šis kursas yra suprojektuotas kaip papildomas laipsnis tarptautiniams studentams, kurie domisi savo verslo vadybos žiniomis. Daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms, ši programa suteikia intelektinį pagrindą, reikalingą karjerai sparčiai kintančioje darbo aplinkoje, taip pat griežtą požiūrį į savimonę ir asmeninį tobulėjimą. Jūs taip pat turėsite darbo pasaulį ir jo dabartinius poreikius, pasitelkdami darbo patirties galimybes dirbdami su profesinėmis organizacijomis ir darbdaviais bei vykdydami verslo veiklą.

Studijuodami šį kursą turėsite galimybę tapti kompetentingais, kompetentingais ir veiksmingais verslo vadovais bei lyderiais, galinčiais išlaikyti sėkmingą verslo vadybos karjerą. Baigę turėsite įvairias verslo valdymo karjeros galimybes, įskaitant tokius vaidmenis kaip valdymo konsultantas, verslo analitikas ar operacijų vadybininkas. Jei norite baigti studijas, galite apsvarstyti šias magistrantūros galimybes: verslo administravimo magistras - MBA, verslo vadybos magistro laipsnis arba privilegijuotosios vadybos įstaigos magistro kvalifikacija.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

The University of Law Business School

Bakalauro (Hons) apskaitos ir finansų yra skirta studentams, kurie nori plėtoti žinias ir suprasti pagrindinius aspektus, apskaitos ir finansų, ypač, kurie nori siekti pr ... [+]

Bakalauras (Hons) Apskaitos ir finansų

Bakalauro (Hons) apskaitos ir finansų yra skirta studentams, kurie nori plėtoti žinias ir suprasti pagrindinius aspektus, apskaitos ir finansų, ypač, kurie nori siekti profesinės karjeros apskaitos ir finansų. Juo siekiama suteikti studentams mokymosi patirtį, leidžiančią jiems kurti pažangą, kuri sukuria veiksmingus apskaitos specialistus šiandienos besikeičiančioje verslo aplinkoje. Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo svečių paskaitos ir "gyvi" seminarai, skirti skatinti savarankišką mokymąsi ir padidinti jų įsidarbinimo galimybes ateityje

1 metai suteikia jums gerą supratimą apie apskaitos ir finansų pagrindus kartu su verslo pagrindais. 2 ir 3 metai suteikia jums išsamių žinių apie tai, kaip įmonės naudoja apskaitą ir finansavimą, kad priimtų sprendimus, praneštų apie našumą neapibrėžtumo ir rizikos sąlygomis. Programa suteikia intelektualų pagrindą, reikalingą profesinei karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtam požiūriui į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei didelę darbo pasaulio apimtį ir jos dabartinius poreikius per darbo patirties galimybes.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

Bakalauro (Hons) apskaitos ir finansų su Fondo metais yra skirta studentams, kurie yra suinteresuoti kurti žinias ir suprasti pagrindinius aspektus apskaitos ir finansų, ... [+]

BSC (Hons) Apskaitos ir finansų su Fondo metais

Bakalauro (Hons) apskaitos ir finansų su Fondo metais yra skirta studentams, kurie yra suinteresuoti kurti žinias ir suprasti pagrindinius aspektus apskaitos ir finansų, ypač, kurie nori siekti profesinės karjeros apskaitos ir finansų. Juo siekiama suteikti studentams mokymosi patirtį, leidžiančią jiems kurti pažangą, kuri sukuria veiksmingus apskaitos specialistus šiandienos besikeičiančioje verslo aplinkoje. Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo svečių paskaitos ir "gyvi" seminarai, skirti skatinti savarankišką mokymąsi ir padidinti jų įsidarbinimo gebėjimus ateičiai. Šios žinios ir įgūdžiai bus toliau plėtojami ir plečiami praėjus metams po sėkmingo Fondo metų pabaigos.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

„BSc Digital Business Management“ skirta tiems, kurie domisi nuolat kintančia skaitmeninio verslo valdymo sritimi. Studentai ugdys reikiamus gebėjimus analizuoti skaitmen ... [+]

BSc skaitmeninio verslo vadyba su fondo metais

„BSc Digital Business Management“ skirta tiems, kurie domisi nuolat kintančia skaitmeninio verslo valdymo sritimi. Studentai ugdys reikiamus gebėjimus analizuoti skaitmeninių verslo modelių, grindžiamų trikdančiomis technologijomis, skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodara, skaitmenine transformacija, projektų valdymu ir informacinėmis sistemomis, vaidmenį.

Reikalavimai kursuiBBC lygiai ir C laipsnis arba 4 ar aukštesnis laipsnis GCSE matematikoje ir anglų kalba (arba lygiavertėje kvalifikacijoje).Mokesčiai£ 9 250 per metus (JK / ES)13 500 svarų sterlingų per metus (tarptautinis)

Mokestis netaikomas būsimiems studijų metams, ty studentas kiekvienais metais mokės tą pačią kainą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BSc skaitmeninis marketingas su fondo metais skirtas tiems, kurie domisi skaitmeninės rinkodaros sritimi ir taip pat siekia suprasti pagrindinius verslo ir valdymo aspekt ... [+]

BSc skaitmeninė rinkodara su fondo metais

BSc skaitmeninis marketingas su fondo metais skirtas tiems, kurie domisi skaitmeninės rinkodaros sritimi ir taip pat siekia suprasti pagrindinius verslo ir valdymo aspektus. Studentai plėtos technologijų pažangos ir skaitmeninimo verslo pasaulyje. Sužinosite apie skaitmeninius rinkodaros metodus ir koncepcijas, kurios leis jums sukurti efektyvias skaitmeninės rinkodaros strategijas, naudojant skaitmenines ir socialines žiniasklaidos platformas.

Be žinių, kurias gausite, taip pat tobulinsite įgūdžius, kuriuos darbdaviai ieško, įskaitant tyrimus, pristatymą, kritinę analizę, problemų sprendimą, komandos formavimą ir verslumą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BSc International Business yra skirtas studentams, besidomintiems žinių ir supratimo apie pagrindinius verslo ir vadybos aspektus ugdymu ir ypač norinčiais siekti karjero ... [+]

Tarptautinio verslo vadybos bakalauras (Hons)

BSc International Business yra skirtas studentams, besidomintiems žinių ir supratimo apie pagrindinius verslo ir vadybos aspektus ugdymu ir ypač norinčiais siekti karjeros tarptautiniu mastu verslo valdymo srityje.

Pirmieji metai apima verslo valdymo pamatus. 2 metai tarptautiniu mastu praleidžiami vienoje iš GUS organizacijų Dubline, Toronte, Vankuveryje arba Berlyne. 3 metai apima valdymo discipliną, kurią, jūsų darbo patirties metu, nustatėte ypač įdomiai ir ypač toliau tobulinate savo įsidarbinimo įgūdžius. Programoje numatomi intelektiniai pagrindai, reikalingi karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtas požiūris į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei reikšmingas darbo pasaulio ir jo dabartinių poreikių poveikis darbo patirties galimybėmis.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Business School

BSc tarptautinis verslas su fondo metais skirtas studentams, besidomintiems žinių ir supratimo apie pagrindinius verslo ir vadybos aspektus ugdymu ir ypač norinčiais siek ... [+]

Tarptautinio verslo vadybos bakalauras (Hons) su Fondo metais

BSc tarptautinis verslas su fondo metais skirtas studentams, besidomintiems žinių ir supratimo apie pagrindinius verslo ir vadybos aspektus ugdymu ir ypač norinčiais siekti karjeros tarptautiniu mastu verslo valdymo srityje.

Studijų programa yra sukurta taip, kad Fondo Metai suteiktų pagrindinius metus, apimantį tiek akademinį, tiek profesinį / profesinį mokymąsi, kad pareiškėjai, norintys pagerinti savo žinias ir supratimą apie verslą ir su juo susijusius įgūdžius. Metai suteikia studentams žinių ir supratimo apie pagrindinius verslo valdymo aspektus, taip pat būtinus įgūdžius, reikalingus 4, 5 ir 6 lygių bakalauro verslo programoms dalyvauti.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Location address
The University of Law
14 Store Street

London, England, WC1E 7DE GB
Location address
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, England, LS1 5HD GB
Location address
The University of Law
2 New York Street

Manchester, England, M1 4HJ GB
Location address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, England, GB