Oficialus aprašymas

Studentai yra pagrindiniai dalykai, kuriuos darome University Centre Reaseheath .

Žemės ūkio ir veterinarijos fakultetas yra vieta, kurioje akademinė kompetencija ir studentų pasitenkinimas eina kartu, kad mūsų studentams suteiktų unikalią aukštojo mokslo patirtį.

Mūsų programų portfelis buvo sukurtas konsultuojantis su pramone, užtikrinant, kad mūsų laipsniai atitiktų akademines žinias ir praktinius įgūdžius, kuriuos darbdaviai turi ir nori. Tai užtikrina, kad mūsų absolventai labai sėkmingai dirba darbo rinkoje, o daugelis dirba "blue-chip" kompanijoms.

Pastaraisiais metais universiteto mieste buvo peržengta daugiau kaip 50 milijonų svarų sterlingų vertės investicijų į pažangiausius mokymo įrenginius ir studentų išteklius, pvz., Apgyvendinimą vietoje, kuriame planuojama per ateinančius metus.

Aukštojo mokslo kokybės peržiūroje "Reaseheath" aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra (QAA) įvertino studentų mokymosi galimybių kokybę ir gerinimą. Jie nerado jokių tobulinimo sričių ir nustatė daug geros praktikos.

"Reaseheath Patirtis" yra tai, ką daugelis mūsų buvusių studentų sako mums, buvo pats maloniausias jų gyvenimo laikas. Norime, kad mūsų studentai sėkmingai pasirinktų karjerą, ir mes pripažįstame, kad aukšto lygio atlikėjai mokosi per patirtį, taip pat formalaus mokymosi.

Kodėl University Centre Reaseheath ?

Įsikūrusi Cheshire kaime, mūsų kampusie turi aukščiausios klasės, pramonės standartus, mokymo įrenginius, tačiau vis dar išlaiko savo draugišką ir palaikančią atmosferą - tai kombinacija, užtikrinanti tiek akademinę kompetenciją, tiek studentų pasitenkinimą.

 • Mūsų studijų programos suteikia jums galimybę studijuoti įvairias pramonės pripažintas antrines kvalifikacijas.
 • 87% mūsų studentų sako, kad darbuotojai yra entuziastingi, ką moko. Studentų darbo patirties apžvalga 2016 m
 • Gaukite įžvalgos apie pramonę per darbo vietas, mokslinius tyrimus ir per ekskursijas ir studijų keliones Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.
 • Praėjusiais metais 1 iš 5 "Reaseheath" studentų pasiekė laipsnį su pirmosios klasės pagyrimu ar išskyrimu.
 • "Reaseheath aukštojo mokslo programos yra išskirtinės, o studentų mokymosi galimybių kokybė ir gerinimas viršijo JK lūkesčius."
 • Aukštojo mokslo peržiūros kokybės užtikrinimo agentūra (QAA) 2014 m
 • Bendras studentų pasitenkinimas mūsų aukštojo mokslo kursais yra 83%. Studentų darbo patirties apžvalga 2016 m

Mūsų paslaugos

Pastaraisiais metais 50 mln. Svarų sterlingų buvo investuota į universiteto teritorijas, įskaitant jojimo centrą, maisto pramonės centrą, sporto įrenginius, unikalų Jungtinės Karalystės mokslinį sodininkystės įrenginį, gyvūnų centrą ir zoologijos sodą.

Kitas keturis metus planuojama investuoti dar 31 mln. Svarų sterlingų į mūsų studentų apgyvendinimą, žemės ūkio technologijų centrą ir sporto įrenginius.

Jūsų mokymosi patirtis

"Reaseheath" siūlo palankią mokymosi aplinką, orientuotą į profesinį aprūpinimą. Mūsų kursai užtikrina, kad absolventai palieka žinias, įgūdžius ir kvalifikacijas, kurių siekia darbdaviai.

Mes remiame savo mokinius:

 • Mažų grupių dėstymas su aukšto lygio individualia parama
 • Dėstytojai, turintys didelę pramonės patirtį
 • Didelis dėstytojų valandų skaičius
 • Specialistai
 • Studijų kelionių užsienyje galimybės
 • Stiprūs ryšiai su darbdaviais
 • Su pramone susijusios programos, kurios siūlo perkeliamus įgūdžius
 • Papildoma kvalifikacija norint toliau tobulinti savo karjeros perspektyvas.

Papildomos kvalifikacijos

Mūsų studijų programos suteikia jums galimybę studijuoti įvairias antrines kvalifikacijas. Šios specialios kvalifikacijos yra priimamos kartu su jūsų kursu ir suteikiamos galimybės įgyti pripažintą pramonės kvalifikaciją.

Papildomos kvalifikacijos yra būdingos kiekvienam dalyko sričiai. Kur įmanoma, mes siekiame juos pateikti kaip dalį savo studijų programos, tačiau kai kurioms šalims gali būti imamas subsidijuojamas mokestis.

Darbdaviai dažnai reikalauja, kad tam tikros pramonės šakos kvalifikacijos būtų papildytos laipsniu, taigi ši praktinė kvalifikacija gali pagerinti karjeros perspektyvas ir galimybes įsidarbinti. Jie siūlo su pramone susijusius įgūdžius ir mokymus, kuriuos darbdaviai ieško ir siūlo absolventams pirmaujančią poziciją konkurencinėje darbo rinkoje.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

University Centre Reaseheath

Programa įtvirtina pagrindinius veterinarijos mokslo modulius, tokius kaip Žinduolių biochemija ir veterinarinė mikrobiologija ir imunologija, leidžiančią absolventams pa ... [+]

Kursas skirtas pažangiausiems arklių pramonės šakose.

Programa įtvirtina pagrindinius veterinarijos mokslo modulius, tokius kaip Žinduolių biochemija ir veterinarinė mikrobiologija ir imunologija, leidžiančią absolventams patekti į įvairias paraveterinarines antrosios pakopos studijas ir įdarbinimo galimybes. Moduliai apima pagrindinius laboratorijos įgūdžius, kurie yra sukurti kursų metu, ir baigiasi mokiniais, kurie turi galimybę dalyvauti bendradarbiavimo projektuose su pramonės partneriais.

Ryšiai su "gyvais" mokslinių tyrimų projektais ir galimybėmis naudotis naujomis patobulintomis mokslinės laboratorijos įstaigomis sukuria gyvybingą ir gerai aprūpintą aplinką, skirtą bakalauro disertacijoms atlikti.... [-]

Jungtinė Karalystė Nantwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Centre Reaseheath

Kursas apima specialistų modulius ir praktinę patirtį su įvairiomis naminių ir kompanionų rūšimis, suteikiant studentams galimybę suprasti daugelio skirtingų gyvūnų elges ... [+]

Gyvūnų elgesio ir gerovės bakalauro laipsnį gali sekti studijos antrosios pakopos studijas arba, kitaip tariant, jie dirba šioje pramonės šakoje.

Kursas apima specialistų modulius ir praktinę patirtį su įvairiomis naminių ir kompanionų rūšimis, suteikiant studentams galimybę suprasti daugelio skirtingų gyvūnų elgesį ir gerovę tiek nelaisvėje, tiek lauke. Studentai mokomi "Reaseheath" per metus ir naudoja zoologijos soduose licencijuotus objektus universitetuose, o tolesnį 2 ir 3 metų studijas vykdo tik Česterio universitete.

Darbas šioje srityje išplės jūsų žinias apie gyvūnų elgesį, ir yra disertacijos darbo galimybė, kuri leis jums dirbti paskaitų darbuotojus apie atitinkamus unikalius mokslinių tyrimų projektus.... [-]

Jungtinė Karalystė Nantwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Centre Reaseheath

Ši programa buvo sukurta naudojant plačią pramonės indėlį siekiant užtikrinti, kad absolventai turės reikiamą žinių, įgūdžių ir patirties derinį, kad galėtų prisidėti pri ... [+]

Šis kursas orientuojasi į sporto atlikimą arklio ir raitelio, rengia studentus karjerai jojimo veiklos, trenerio ar komandos veiklos valdymo.

Ši programa buvo sukurta naudojant plačią pramonės indėlį siekiant užtikrinti, kad absolventai turės reikiamą žinių, įgūdžių ir patirties derinį, kad galėtų prisidėti prie žirgų lenktynių veiklos sėkmės ir augimo.

Kursas orientuojasi į pagrindinius veiksnius, turinčius įtakos veiklos rezultatams, priima kiekybinius metodus, skirtus veiklos rezultatams įvertinti, ir tada vertina įvairias technologijas, skirtas pagerinti veiklos rezultatus ir įvertinti išorinių veiksnių įtaką sėkmei.

"College Gym"

Reaseheath koledže mes turime state-of-the-art sporto įrangą su įranga, kuri naudojama aukščiausios kokybės visoje Jungtinėje Karalystėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Nantwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Centre Reaseheath

Kursas apima specialistų modulius ir praktinę patirtį, kai mokiniai įgis įgūdžių ir žinių tokiose srityse kaip rūšių identifikavimas, gaudymo spąstais būdai, populiacijos ... [+]

Laukinės gamtos išsaugojimo ir ekologijos bakalauro laipsnis skirtas tiems, kurie nori plėtoti karjerą laukinės gamtos išsaugojimui ir teikia unikalų akademinių studijų derinį su praktiniais mokymais ir patirtimi, susijusia su išsaugojimu, ekologija ir laukine gamta.

Kursas apima specialistų modulius ir praktinę patirtį, kai mokiniai įgis įgūdžių ir žinių tokiose srityse kaip rūšių identifikavimas, gaudymo spąstais būdai, populiacijos valdymas ir strategijos, kuriomis galima veiksmingai išsaugoti rūšis ir biologinę įvairovę.

Darbas šioje srityje išplės jūsų žinias apie išsaugojimą, ekologiją ir laukinę gamtą, ir yra galimybė disertacijos darbui per paskutinius metus įtraukti ekologinį lauko tyrimą. Tai leidžia studentams dirbti su paskaitų darbuotojais dėl atitinkamų unikalių mokslinių tyrimų patirties.... [-]

Jungtinė Karalystė Nantwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Centre Reaseheath
Interneto svetainė
Telefonas
(+44)1270 613284