University for the Creative Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pristatome University for the Creative Arts

 • Kūrybinį išsilavinimą teikiame 160 metų
 • Esame antras pagal dydį kūrybinio švietimo paslaugų teikėjas Europoje
 • Įsikūrę vaizdingame Surrey ir Kente, turime miestelius Kenterberyje, Epsom, Farnham ir Ročesteryje.
 • Mes teikiame išankstinį, bakalaurinį ir magistro išsilavinimą naujos kartos kūrybininkams
 • Mūsų kūrybinių industrijų verslo mokykla yra pirmoji tokio pobūdžio mokykla JK.

Kūrybinių industrijų centre

Mes, kaip specializuota menų įstaiga, esame 100% kūrybingi. Mūsų studentai plėtoja savo įgūdžius ir mąstymą aplinkoje, kurioje atkartojamos kūrybinių industrijų studijos, kartu su bendraamžiais meno, verslo ir technologijų kursuose.

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai ir animatoriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai ir „Turner-Prize“ nominantai yra tik keli UCA aukšto lygio absolventai, praturtinę pasaulį savo kūrybiniais talentais. Dėstomi ir vadovaujami mūsų patyrusio, su pramonės įmonėmis susijusio akademinio personalo, mūsų studentai naudojasi studijavimo aukščiausio lygio kūrybiniame specialiste JK pranašumais.

Mūsų reputacija

Per pastaruosius metus mes sustiprinome savo, kaip aukščiausio lygio kūrybinių specialistų, pozicijas JK:

 • „The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2019“ mes buvome paskelbti moderniu metų universitetu.
 • „Lentelių lentelės“, užimančios trisdešimt geriausių JK institucijų, vidurkis pagal kelių lygų lentelių reitingą, užimantis 25 vietą.
 • „Guardian League 2020“ lentelė užima 13 vietą iš visų JK universitetų.
 • Esame aukščiausią vietą užimantis kūrybinis universitetas pagal visas tris JK lygos lenteles („The Times“ ir „Sunday Times“ gero universiteto vadovas, „Guardian League“ lentelė ir „Complete University Guide“).
 • Mes esame JK kūrybinis universitetas Nr. 1, skirtas įsidarbinti naujausiose aukštojo mokslo baigimo vietose (DLHE) 2018 m. 96,9% mūsų absolventų dirba arba toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo.
 • Studentų biuras pripažino mūsų mokymo kokybę ir apdovanojo mus „Auksu“ pagal Mokymo kompetencijos programą.
 • Mūsų studentai reguliariai laimi apdovanojimus už kūrybinius dalykus. Praėjusiais metais mūsų studentai laimėjo prestižinius apdovanojimus kūrybiniuose sektoriuose, įskaitant architektūrą, grafinį dizainą, vaizduojamąjį meną, fotografiją, filmus, animaciją ir amatus.
 • Naujausia mokslinių tyrimų pratybų sistema (REF 2014) patvirtina mūsų, kaip vienos iš dešimties meno ir dizaino tyrimų bendruomenių, pozicijas : 93% mūsų tyrimų yra pripažinti kaip tarptautiniu mastu pripažinti kokybės tyrimais, o 64% mūsų pateiktų tyrimų priskiriami pirmaujančių pasaulyje ir tarptautiniu mastu puikus originalumo, svarbos ir kruopštumo prasme.

The Handheld Shooter

Kanclerė - profesorė Dame Magdalene Odundo DBE

Profesorė Dame Magdalene Odundo yra tarptautiniu mastu žinoma keramikė, kurios darbai yra viešose ir privačiose kolekcijose visame pasaulyje. Ji tapo antrąja UCA kanclere 2018 m. Birželio mėn., Pakeisdama Dame Zandra Rhodes, kuri tampa kanclere Emerita.

Baigusi UCA Farnham miestelį, tada žinomą kaip Vakarų Surėjaus meno ir dizaino kolegija, Dama Magdalena sukūrė techniką, kuria ji kuria savo kūrinius, remdamasi tradicine Ugandos praktika ir kitais šaltiniais, įskaitant Meksikos keramiką ir Graikijos kladidų skulptūrą.

Dama Magdalena buvo keramikos profesorė UCA Farnham 2001 - 2016 m., Kol buvo inauguruota kaip profesorė Emerita. Ji yra apdovanota JK, Afrikos ir JAV kultūros ir švietimo institucijų pagyrimais.

Kanclerė Emerita - Dame Zandra Rhodes DBE RDI

Dame Zandra Rhodes yra UCA kanclerė „Emerita“, anksčiau ėjusi mūsų pirmojo kanclerio pareigas 2010–2018 m.

Dame Zandra yra viena labiausiai atpažįstamų, išsiskiriančių ir įdomiausių mados dizainerių pasaulyje. Savo karjerą ji sukūrė remdamasi sunkaus darbo ir ryžto pagrindais, kurie, mūsų manymu, padės įkvėpti ir motyvuoti mūsų studentus sėkmingai pasirinkti karjerą.

Dame Zandra turi ypatingų ryšių su UCA, lankęsis vienoje iš mūsų įkūrėjų institucijų, Medway dizaino koledže. Jos motina taip pat buvo dėstytoja kolegijoje.

Strateginė vizija

Būti pripažintam kaip pasaulinei kūrybinių menų, kūrybinių technologijų ir verslo kūrybinių industrijų institucijai.

Behind the scenes shot from Martas Martinsones films last shooting day, I got on the production only for the last day to shoot some BTS and help out as 2nd AC

Kodėl verta studijuoti UCA?

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for the Creative Arts absolventų.

Kaip specializuotas kūrybinių menų universitetas, savo studentams sukūrėme unikalią bendruomenę, kurioje bendraminčiai gali dalytis kūrybiniu procesu ir įkvėpti vienas kitą. Skatinamas bendradarbiavimas tarp kursų. Dailieji menininkai mokosi kartu su jaunais filmų kūrėjais ir mados dizaineriais, kurie dirba kartu su architektais. Tokiu būdu mūsų studentai gauna naudos iš įvairių disciplinų.

Pasirinkę mokytis pas mus, suteiksite laisvės atrasti savo asmeninį stilių, laimėdami derinant pramonei orientuotus kursus, moderniausias galimybes ir įkvepiančius ekspertus.

Gyvenimas kaip UCA studentas

Kūrybiškumas yra energija, kuri verčia visus čia sugalvoti, tyrinėti ir bendradarbiauti. Studijuodami UCA, gausite galimybę pasinerti į neprilygstamą kūrybinį pobūdį, surasti savo stilių ir sukurti nepaprastą.

UCA jus sups žmonės, turintys tokias pačias aistras kaip jūs. Mūsų miesteliai siūlo pažangiausias kūrybines aplinkas, supakuotas su naujausia įranga ir ištekliais. Kiekvienas iš jų atspindi ten studijuojamas temines sritis, sukurdamas unikalias menininkų, dizainerių, kūrėjų, rašytojų ir tyrėjų bendruomenes.

Vietos

Kenterberis

Address
UCA Canterbury,
New Dover Road

CT1 3AN Kenterberis, Anglija, Jungtinė Karalystė

Epsom

Address
UCA Epsom,
Ashley Road

KT18 5BE Epsom, Anglija, Jungtinė Karalystė

Farnhamas

Address
UCA Farnham,
Falkner Road

GU9 7DS Farnhamas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Ročesteris

Address
UCA Rochester,
Fort Pitt

ME1 1DZ Ročesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Maidstone

Address
The Maidstone Studios,
Vinters Park

ME14 5NZ Maidstone, Anglija, Jungtinė Karalystė

Molesey

Address
Royal School of Needlework,
Apartment 12a,
Hampton Court Palace

KT8 9AU Molesey, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

BA