University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Inžinerinės ir Fizinių mokslų kolegija sudaro septyni akademinių mokyklų darbo visoje mokslo ir inžinerijos mokslo, mokslinių tyrimų ir paversti žiniomis sienų. Mūsų dėmesys ir indėlis į visuomenę yra aplink trijų pagrindinių temų apie mokslą sienų, pažangios gamybos ir atsparumą, energetikos ir tvarumo. Prisijunkite prie mūsų tarptautinę bendruomenę ir dalį mūsų laimėjimų.

Birmingemas yra tikrai pasaulinė universitetas gaminti pasaulyje pirmaujanti tyrimai. Mes naudos iš tarpusavio partnerystę su įvairiomis tarptautinėmis institucijomis ir priimančiosios didelę tarptautinę bendruomenę mokslininkų ir studentų. Su daugiau nei 5000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 150 šalių, o 31% mūsų akademinio personalo iš užsienio, mūsų universitete yra tikrai įvairi ir pasaulio vieta, kuri pritraukia gabiausius ir geriausius tarptautinius studentų ir darbuotojų.

Birmingemas buvo sudėtinga ir plėtoti puikių protus daugiau nei šimtmetį. Būdinga inovacijų tradicijos, moksliniai tyrimai universitete žengė naują, stumiama į priekį žinių ribas ir padarė įtaką žmonių gyvenimui. Mes ir toliau šią tradiciją šiandien ir turime ambicijų ateičiai, kad bus įdėti savo darbą ir pripažinimą Birmingemo pavadinimas tarptautinėje arenoje.

Inžinerinių ir Fizinių mokslų kolegijoje siūlome aukščiausios kokybės mokymosi patirtį visų mūsų studentams. Jūs prisijungti prie mūsų bendruomenės ilgai, kol jūs iš tikrųjų pradėti mokytis pas mus, ir tai yra bendruomenė jums lieka dalis ilgai po to, kai baigė.

Kiekvieną dieną pas mus yra skirtingas. Jūs galite pradėti savo dieną mokantis iš darbuotojų, kurie daro realią skirtumą pasaulyje, ar jums gali būti įmonės išsamų tyrimą siekiant rasti naujų sprendimų esamas problemas. Po to, jums gali būti sužinoti, ką liejimo plieno išvaizda, arba naršyti ir programavimo robotus.

Be to, siūlome tiek daug daugiau nei laipsnį. Už Labs, paskaitų ir vadovėliai, yra daug galimybių įsitraukti įvažiuoti į savo žinybinio visuomenėje, bando naują sporto ar net projektavimo ir statybos bolidą.

By joining mus, gausite neprilygstamą studentų patirtį, kuri sujungia rankas ant mokytis su galimybę padaryti tai, ką tikrai patiks. Žiūrėti mūsų gyvenimo diena filmų suprasti, kaip galima formuoti savo gyvenimą su mumis, arba skaityti mūsų dabartinius studentų profilius suprasti, kodėl jie mėgsta mokytis pas mus taip pat.

Vietos

Birmingamas

University of Birmingham

Address
University of Birmingham
Edgbaston
Birmingham

B15 2TT Birmingamas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 121 414 3344