Oficialus aprašymas

Įvadas

Čia University of Derby , manome, kad viskas įmanoma. Turėdami platų kursų spektrą pamatų, bakalauro ir antrosios pakopos studijų lygmeniu, mes galime padėti jums pradėti savo karjerą. Mes žinome, kaip svarbu turėti geriausią mokymą, ir mes didžiuojamės galėdami įvertinti „Gold“ mokymosi kompetencijos sistemoje; tačiau mes taip pat siūlome tiek daug daugiau, su geriausiais šalies universitetais, pramonės patirties ir praktinio mokymosi galimybėmis, kad jūsų studijos būtų svarbios gyvenimui po baigimo. Siekiant padėti išplėsti savo akiratį, siūlome platų galimybių studijuoti užsienyje, nepaisant jūsų dalyko - puikus būdas patirti kitokią kultūrą, susitikti su naujais žmonėmis ir pridėti prie savo CV.

Įranga

Mūsų pagrindinis miestelis yra Derbyje, aukštųjų technologijų mieste, kuriame vyksta daug. Campus yra išsidėstęs keliose vietose, nuo mūsų pagrindinio Kedleston Road, kuriame taip pat yra mūsų sporto centras ir pagrindinė biblioteka, „One Friar Gate“ aikštėje, mūsų specializuotame teisės ir kriminologijos kursų pastate. „Markeaton Street“ yra jūsų pagrindas menams, inžinerijai ir technologijoms ir turi naują STEM centrą bei atskirą mados ir tekstilės pastatą. Trumpas žingsnis nuo čia yra gražiai restauruotas „Britannia“ malūnas, kuriame galite mokytis dailės, šokio, socialinio darbo ar kūrybinių ekspresyvių terapijų.

Visos mūsų svetainės suteikia studijų erdvės ir maisto realizavimo vietas, skirtas jūsų prastovoms tarp paskaitų. Per pastaruosius dešimt metų investavome į mūsų patalpas 200 milijonų svarų sterlingų, o tai reiškia, kad galėsite mokytis aukštųjų technologijų aplinkoje, įskaitant nedidelę ligoninės palatą, daugialypę teismo ekspertizės mokymo sistemą ir „Bloomberg Financial Markets Lab“. .

Nemokamas transportas tarp vietų Derbyje, apgyvendinimas ir miesto centras, todėl lengva keliauti.

Mūsų „Buxton Campus“ yra pirmaujantis SPA ir sveikatingumo miestas, esantis Peak rajono, kuris yra vienas didžiausių JK nacionalinių parkų, pakraštyje. Miestas yra puiki vieta mūsų svetingumui, SPA, kulinarijos menams, renginiams, turizmui ir lauko kursuose. Mes įsikūrę istoriniame Devonshire Dome, įrengtas viskas, ko jums reikia norint tobulinti savo įgūdžius, įskaitant aukštos kokybės virtuvę, restoraną ir kavinę bei apdovanojimus pelniusius komercinius dienos SPA.

„Chesterfield“ rasite seną ir naują derinį, kad būtų sukurta naujausia slaugos ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistema. Buvę Chesterfildo mergaičių gimnaziją pavertėme moderniu, ryškiu pagrindu jūsų studijoms. Tarp jos įrenginių yra pažangiausias „Immersive Interactive Simulation Suite“, replikuojantis realaus gyvenimo scenarijus saugioje mokymosi aplinkoje.

Studentų gyvenimas

Mūsų aktyvi studentų sąjunga organizuoja daugybę veiksmų, kad padėtų jums kuo geriau išnaudoti savo laiką. Sveiki atvykę „Fortnight“ suteikia jums ne vieną, bet dvi savaites įdomias pramogas, kai gyvenate universiteto gyvenime.

Netrukus klubų naktys ir vakarėliai susisieks su draugais, o lauko kino teatrai ir atviros mikrofono naktys suteikia kažką su šiek tiek daugiau atlošus. Sportas yra siūlomas konkurenciniu ar socialiniu lygmeniu, o visuomenė apima įvairius akademinius dalykus, pomėgius ir kitus interesus. Sąjunga taip pat turi atstovauti ir palaikyti jus per visą laiką Universitete.

„Derby“ turi energingą ir kompaktišką miesto centrą, kuriame yra daug vietų valgyti ir gerti. Čia yra kino teatrai, meno centras ir geras pramogų pasirinkimas, nuo naktinių klubų iki evakuacijos kambarių, tramvajų centro, Kalėdų čiuožyklos, boulingo ir vidaus golfo. Jei mėgstate apsipirkti, prekybos centre „Intu“ yra gera parduotuvių parduotuvė, o istoriniame Katedros kvartale yra keletas individualių parduotuvių ir specializuotų parduotuvių.

„Buxton“ yra tylesnis miestas ir puiki vieta užsiėmimams lauke, puikiai tinka, jei mėgstate vaikščioti, laipioti, važinėti dviračiu ar plaukioti baidarėmis. Jis taip pat gerai žinomas dėl savo meno ir kultūros scenos, populiarus vasaros meno festivalis tarp kelių renginių. Yra geras pasirinkimas parduotuvių, barų ir restoranų, tačiau tai tik nedidelė kelionė į ryškias Mančesterio šviesas, jei norite didelės nakties - todėl galite gauti geriausius abiejų pasaulių.

Atvirų durų dienos

Norėtume pasveikinti Jus į atvirą dieną. Tai geriausias būdas pamatyti Universitetą sau ir užduoti visus tuos klausimus, kuriuos turite apie kursą, miestą ir miestelius. Jūs galite pasiimti universiteto turą su dabartiniais studentais, pasikalbėti apie dalyką, kurį norite studijuoti, susitikti su studentais ir darbuotojais, kurie gali pasakyti, kas jums patinka mokytis čia ir apsilankyti mūsų būste. Yra patarimų apie taikymą, finansavimą ir studijas užsienyje, taip pat prieigos kursus, internetinius tyrimus ir kitas galimybes.

„Open Days“ vyksta ištisus metus - išsamią informaciją rasite mūsų interneto svetainėje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of Derby

Galiausiai besikeičiančiame animacijos pasaulyje reikalingi labai kūrybingi žmonės, turintys originalių idėjų. Šio kurso metu galėsite sukurti išskirtinį darbą ir įgyti p ... [+]

Kurso aprašymas

Mūsų BA (Hons) animacijos programoje eksperimentuosite su naujausia skaitmenine programine įranga, sužinosite apie animacijos principus, gaminsite išskirtinius animacinius filmus ir tobulinsite profesinį sąmoningumą, kurio reikia norint pradėti savo karjerą. Dirbdami su patyrusiais dėstytojais mūsų naujai restauruotoje, specializuotoje gamybos studijoje, jūs įgysite reikiamų žinių ir patirties tradicinės ir skaitmeninės animacijos praktikos dėka.

Jūs eksperimentuosite su įvairiais metodais, medžiagomis ir procesais, pradedant nuo tradicinės rankų animacijos iki 3D skaitmeninių technologijų.Kursas paskatins jus pasirinkti ir derinti metodus, siekdami patenkinti savo individualius interesus, sukurti išskirtinį požiūrį į animacijos kūrimą ir padėti jums realizuoti savo unikalią viziją.Jūs ištirsite animacijos naudojimą pasakojimui, socialiniams komentarams, asmeniniams darbotvarkės filmams, dokumentiniams, muzikiniams vaizdo įrašams, gyviems pasirodymams, transliavimui ir reklamai.Įsidarbinami absolventai - mes užimame 15 vietą tarp visų JK universitetų ir 12-oji - anglų kalba, 96% absolventų darbe arba tolesni tyrimai per šešis mėnesius nuo studijų baigimo: HESA 2016.... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Pasirinkite ekonomikos laipsnį su skirtumu. Mes specializuojamės taikomojoje ekonomikoje, išskirdami jus iš tradicinių kursų absolventų. Jūs įgysite tvirtą pagrindą ekono ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Pasirinkite ekonomikos laipsnį su skirtumu. Mes specializuojamės taikomojoje ekonomikoje, išskirdami jus iš tradicinių kursų absolventų. Jūs įgysite tvirtą pagrindą ekonomikos teorijoje, tačiau pasinaudokite šia teorija realaus pasaulio verslo iššūkiams spręsti. Tai dinamiškas, modernus laipsnis, ugdantis visus įgūdžius, viziją ir analitinį mąstymą, kurio jums reikia kaip taikomojo ekonomikos ar verslo konsultavimo ekonomisto. Tvarkysite ekonominius duomenis, vykdysite tyrimus ir pasieksite aukštus profesinius standartus.

Ar tai kursas tau?

Jei norite gauti kvalifikaciją, kuri pridėtų jūsų CV, bakalauro (ekonomikos) ekonomika yra jums. Ekonomikos absolventai, turintys žinių apie verslą ir lyderystę - kurie gali formuoti politiką ir skatinti pokyčius - yra labai paklausūs visame pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Kaupti rinkodaros komunikacijos, viešųjų ryšių ir reklamos įgūdžius Sekite naujausius daugialypės terpės metodus. Sužinokite, kaip ugdomas tvirtas, nuoseklus prekės ženkl ... [+]

Siūlomas praktinis, nuodugnus vienos įdomiausių verslo disciplinų tyrimas, šis specialisto laipsnis suteikia jums galimybę suplanuoti veiksmingas komunikacijos kampanijas, kurios teisingu pranešimu perduoda teisingus žmones tinkamu būdu.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kaupkite rinkodaros komunikacijos, viešųjų ryšių ir reklamos įgūdžius. Neatsilikite nuo naujausių daugialypės terpės metodų. Sužinokite, kaip ugdomas tvirtas, nuoseklus prekės ženklo įvaizdis ir koks jo poveikis verslo pelningumui. „Derby“ rinkodara užima aukščiausią vietą „Guardian University Guide 2020“ dešimtuke.

Ar tai kursas tau?

Jei jus sudomino tai, kaip įmonės reklamuoja produktus, paslaugas ir prekės ženklus skirtingoms auditorijoms, BA („Hons“) rinkodara (PR ir reklama) yra teisingas pasirinkimas. Tai akredituotas Chartered Institute of Marketing (CIM), taigi - jei pasirinksite konkrečius modulius - gausite išimčių CIM diplomo profesionalios rinkodaros srityje srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

„Derby“ rinkodara patenka į geriausiųjų sąrašą „Guardian University Guide 2020“ dešimtuke. Mes suteikiame jums įgūdžių, pasitikėjimo savimi ir kūrybiškumo, kad būtų galim ... [+]

Šis laipsnis suteiks jums tvirtą pagrindą rinkodaros srityje, kartu padėdamas jums išsiugdyti vadybos įgūdžius, kad galėtumėte įsidarbinti vyresniame lygyje bet kuriame verslo sektoriuje.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

„Derby“ rinkodara užima aukščiausią vietą „Guardian University Guide 2020“ dešimtuke. Mes suteikiame jums įgūdžių, pasitikėjimo savimi ir kūrybiškumo, kad būtų galima formuoti organizacijos rinkodaros strategiją ir padėti jai sukurti į klientą orientuotą požiūrį į verslo galimybes. Išmoksite derinti visus rinkodaros komplekso elementus ir įgysite įgūdžių bei pozityvaus požiūrio, reikalingo valdyti namų komandose ar užsakomosiose agentūrose, kad būtų pasiekti verslo tikslai.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Jei svajojate dirbti futbolo klube ar tokiuose renginiuose kaip Wimbledon ir olimpinės žaidynės, šis laipsnis jums tinka. Kiekviename etape garantuojate profesionalaus sp ... [+]

Kurso aprašymas

Sportas tapo vienu iš pelningiausių ir svarbiausių verslo sektorių pasaulyje. Pasirinkite mūsų novatorišką BA (Hons) sporto vadybos kursą, kad pradėtumėte savo karjerą pramonėje, kuri niekada nepasiseka.

Patirtis dirbant šioje srityje per „Derby County FC“, „Utoxeter“ lenktynių trasą, „Derby Arena“, „Derby“ komandą ir kitas sporto įmonesGauti praktinės patirties organizuojant didelius sporto renginius - nuo futbolo ir kriketo iki krepšinio ir pusmaratonųPlėtoti išsamias žinias apie sporto rinkodarą, žiniasklaidą, PR, finansus, renginius, operacijas ir tarptautinį sportąSukurti strateginius, lyderystės ir verslo įgūdžius, kad sėkmingai ateitumėte sporto valdymePrisijunkite prie sporto trasos, kuri yra prieš žaidimą: mūsų buvo pirmasis tokio pobūdžio laipsnis šalyje, užtikrinantis, kad kiekvienas studentas kiekvienais metais studijavo sportą.... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Prisijunkite prie naujos kartos talentingų žurnalistų, gamindami galingas istorijas skaitmeninei naujienų erai. Jūs gausite didelę praktinę patirtį mūsų televizijos ir ra ... [+]

Kurso aprašymas

„Derby“ žurnalistika buvo užfiksuota „The Guardian University Guide 2019“ Top 20.

Mes mokome naujos kartos talentingų žurnalistų. Šis laipsnis suteikia jums visus įgūdžius, kurių jums reikia, kad galėtumėte atsilikti nuo antraštių ir sukurti interneto žurnalisto karjerą.

AinSukurkite didelę praktinę patirtį tiriant ir gaminant galingas spausdinimo, garso, vaizdo ir internetines istorijasSusipažinkite su naujausiomis technologijomis ir technologijomis, kurios transformuoja žurnalistiką skaitmeninių naujienų erojeMėgaukitės darbo vietomis su žiniasklaidos organizacijomis Jungtinėje Karalystėje ar užsienyjePatobulinkite savo įgūdžius mūsų išskirtinėse patalpose, įskaitant televizijos ir radijo studijas, taip pat visiškai įrengtą naujienų salęPasinaudokite galimybe specializuotis savo pasirinktu žurnalistiniu žanru - nuo filmo iki mados, sporto iki nusikalstamumo, mokslo iki politikosParengti karjerą žurnalistikos, internetinės ar transliuojamosios žiniasklaidos, PR, reklamos, korporatyvinių ryšių, teisės, viešojo administravimo ar politikos sritysePraleiskite laiką studijuoti užsienyje Amerikoje ar EuropojeMes daug dėmesio skiriame įsidarbinimo galimybėms: 91,7 proc. Šio kurso absolventų per 6 mėnesius nuo šio kurso baigimo (HESA 2016) pasiekė aukštąjį išsilavinimą.... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Ugdykite tiek praktines, tiek teorines žinias, kurių jums reikia norint tapti efektyviu policijos pareigūnu, kartu tapdami specialiuoju konstantu kaip kurso dalimi. Įgysi ... [+]

Policijos pareigūno karjera reikalauja įgūdžių, atsakomybės, lyderystės ir iniciatyvos - kartu su nuoširdžiu noru pakeisti visuomenę. Mūsų novatoriškas „BA“ („Hons“) poliravimas paruošia jus vienai iš sudėtingiausių profesijų iš visų.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ugdykite tiek praktines, tiek teorines žinias, kurių jums reikia norint tapti efektyviu policijos pareigūnu, kartu tapdami specialiuoju konstantu kaip kurso dalimi. Įgysite išsamų supratimą apie baudžiamojo teisingumo sistemas ir policijos naudojamas galias - tai suteiks jums realų startą jūsų karjeroje.

Ar tai kursas tau?

Jei norite išsamaus policijos pareigūno vaidmens šiandien supratimo ir galimybės kritiškai ištirti policijos klausimus, šis laipsnis yra puikus pasirinkimas. Galite pritaikyti savo studijas, rinkdamiesi iš paskutiniųjų metų nusikaltimų tyrimo Pathways ; darbas su pažeidėjais; tarptautinė kriminologija; arba kriminologijos teorija ir praktika.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Plėtoti praktinius, profesinius ir intelektinius įgūdžius, kad pasirengtumėte ateičiai tokiose srityse kaip šeimos ryšiai, įtraukties rėmimas, mokymo padėjėjai, mentoryst ... [+]

Kurso aprašymas20 geriausių švietimo ** Guardian University Guide 2019

Mūsų išskirtinis laipsnis atveria kelią daugiausiai naudingiausių, įkvepiančių ir patenkinančių visų karjerų - dirbančių specialiųjų ugdymosi poreikių ir negalios paramos.

„Derby“ švietimas buvo užfiksuotas „Top 20“ Guardian League 2019 lentelėjeParuoškite vaidmenis, kur galite padaryti tikrą skirtumą - nuo šeimos ryšių ir įtraukties paramos iki mokymo pagalbos ir kuravimoSukurti išsamų supratimą apie specialiųjų ugdymo poreikių ir negalios teorijas, veiksnius ir kontekstą (SEND)Vykdykite praktines praktines, profesines ir intelektines žiniasMokykitės iš švietimo, sveikatos, psichologijos ir socialinio darbo ekspertų, kad įgytumėte realios įžvalgos profesiniame gyvenimeGauti tarptautinę perspektyvą, suteikiant galimybę praleisti laiką studijuoti užsienyje „Go Places“, „Go Go“ schemojeApibūdinkite savo būsimą kryptį universitete, turint didelę patirtį įsidarbinant: 96 proc.Jei jūs jau turite fondo laipsnį, ir norėsite jį užpildyti iki pilno BA (Hons), tai galite padaryti, kreipdamiesi tiesiogiai į universitetąJei baigsite šį kursą ir įvykdysite mūsų PGCE pirminės įvažiavimo reikalavimus, garantuosime jums interviu - žr.... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

„Guardian“ už 10 geriausių svetingumo universitetų, mes aprūpinsime Jus karjerą aukščiausiu pramonės lygiu. Jums bus naudingi realaus pasaulio projektai, ekskursijos ir i ... [+]

Kurso aprašymas

Šiuo metu visame pasaulyje reikalingi aukštos kvalifikacijos svetingumo vadybininkai. Mūsų BA (Hons) tarptautinė svetingumo vadyba padės jums pasinaudoti visomis siūlomomis galimybėmis šioje įdomioje ir greitai besikeičiančioje pramonėje.

Pasirinkite, kad per trejus metus atliktumėte savo laipsnį, arba per metus įsidarbinkite pramonėje nuo antrųjų iki paskutinių metųParuoškite karjerą aukščiausio lygio svetingumo srityje, kuris siūlo greitą karjerąMokykitės Šiuolaikinio svetingumo ir turizmo centre, idealioje vietoje prie Peak District nacionalinio parko kraštoJums bus naudingos reguliarios galimybės dirbti su realaus gyvenimo projektais mūsų įkvepiančiame II klasės * Devonshire Dome, kuriame yra puikus restoranas ir bistro, moderniausia treniruočių virtuvė ir pati svarbi svetingumo vieta. teisėPasinaudokite mūsų ryšiais su kai kuriais pirmaujančiais svetingumo pavadinimais, pvz., „Claridge's“, „Marriott“ ir „Gleneagles“ - dėl įsidarbinimo galimybių, praktinių konsultacijų projektų ir tinklų kūrimo.Padidinkite savo profesinį patikimumą svetingumo instituto akredituotame kurseTapkite didžiausio pasaulyje studentų ir absolventų svetingumo karjeros tinklo hosco nariuSausio pradžia - tik 3 etapo įrašams... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

University of Derby

Ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnis padeda įgyti įgūdžių atliekant tyrimus ir analizę, tvarkant sudėtingus finansinių duomenų šaltinius, diagnozuojant problemas ir p ... [+]

Taikomosios ekonominės ir finansinės analizės įgūdžius darbdaviai vertina visame pasaulyje. Šis aktualus laipsnis suteikia jums galimybę spręsti sudėtingas problemas finansų įstaigose ir verslo organizacijose.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnis padeda įgyti įgūdžių atliekant tyrimus ir analizę, tvarkant sudėtingus finansinių duomenų šaltinius, diagnozuojant problemas ir priimant aukšto lygio sprendimus, kurių tikimasi iš taikomojo ekonomisto. Šis laipsnis yra akredituotas Chartered Institution for Securities and Investment (CISI), didžiausia ir plačiausiai gerbiama vertybinių popierių ir investavimo profesinė organizacija JK.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Rinkodara „Derby“ užima 10 geriausių reitingą „Guardian University Guide 2020“. Pasinaudokite savo, kaip aistringo skaitmeninio vartotojo, patirtimi ir paverskite ją naud ... [+]

Nuo socialinės žiniasklaidos iki paieškos sistemų, programų mobiliesiems ir virusinės rinkodaros - tai, kaip klientai sąveikauja su prekės ženklais, kinta iki galo. Kadangi skaitmeninė rinkodara yra esminė kiekvienoje į ateitį žiūrinčioje organizacijoje, šis laipsnis yra galimybė save pastebėti.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Rinkodara „Derby“ užima 10 geriausių reitingą „Guardian University Guide 2020“. Pasinaudokite savo, kaip aistringo skaitmeninio vartotojo, patirtimi ir paverskite ją naudinga karjera. BSc (Hons) Marketing (Digital) suteikia jums galimybę panaudoti naujausią mąstymą, technologijas, įrankius ir platformas, kad padėtų organizacijoms bendrauti įtikinamai ir patraukliai.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Rinkodara „Derby“ buvo įvertinta kaip 10 geriausių „Guardian University Guide 2020“. Vartotojų psichologija yra svarbi šiuolaikinio rinkodaros priemonių rinkinio dalis, t ... [+]

Specializuodamiesi vartotojų psichologijoje, žiūrėkite į rinkodarą iš naujo. Pasitelkdami Fondo metus, kad lavintumėte savo įgūdžius ir pasitikėjimą savimi, mūsų novatoriškas laipsnis suteikia įžvalgų, kurių jums reikia užmegzti tvirtus ryšius su klientais, vartotojais ir klientais.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Rinkodara „Derby“ buvo įvertinta kaip 10 geriausių „Guardian University Guide 2020“. Vartotojų psichologija yra svarbi šiuolaikinio rinkodaros priemonių rinkinio dalis, tiksliai nurodant žmonių elgesio modelius ir sprendimų priėmimo procesus. Organizacijoms vis daugiau dėmesio skiriant klientų poreikiams, svarbiausiems jų veiksmams, šis laipsnis įtikinamai papildo jūsų CV.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Jūs išnagrinėsite nusikalstamumo priežastis ir pasekmes, remdamiesi tvirta profesine partneryste ir įkvėpti dėstytojų, laimėjusių Nacionalinę apdovanojimą už kompetenciją ... [+]

Kriminologija Derbyje pateko į „Guardian University Guide 2020“ dešimtuką

Išnagrinėkite keletą aktualiausių šių dienų visuomenės problemų. Iššūkis ir įkvepiantis „BSc (Hons)“ kriminologija suteikia įgūdžių, žinių ir praktinių įžvalgų, kurių jums reikia norint tapti labai efektyviu karjeros profesionalu baudžiamojo teisingumo sistemoje.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Jūs išnagrinėsite nusikalstamumo priežastis ir pasekmes, remdamiesi tvirta profesine partneryste ir įkvėpti dėstytojų, laimėjusių Nacionalinę apdovanojimą už kompetenciją dėstant kriminologiją. Kriminologija Derbyje taip pat patenka į „Guardian League 2020“ lentelės dešimtuką .... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Verslas ir vadyba „Derby“ buvo patekę į geriausiųjų sąrašą „Guardian University Guide 2020“ dešimtuke. Sužinosite viską, kaip reikiamas prekes nuvežti į reikiamą vietą, r ... [+]

Logistika neleidžia verslo ratams suktis - ar tai reiškia revoliuciją apsipirkant internete, siunčiant atsargas į nelaimės zonas ar gabenant greitai gendančias prekes visame pasaulyje. Jei norite prisijungti prie svarbios, į technologijas orientuotos pramonės, „ BSc“ (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymas pristato prekes.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

„Derby“ verslas ir vadyba pateko į geriausių „Guardian University Guide 2020“ dešimtuką. Sužinosite viską, kaip reikiamas prekes nuvežti į reikiamą vietą, reikiamu laiku ir tinkamos būklės. Mes aprėpia viską, pradedant viešaisiais pirkimais, sandėliavimu ir transportu, baigiant tiekimo grandinių sistemų modeliavimu ir naujausiomis pramonę transformuojančiomis technologijomis.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Prisijunkite prie naujos kartos kibernetinio saugumo specialistų. Jūs sužinosite, kaip valdyti saugumo incidentus ir užtikrinti, kad sistemos būtų patikimos, o tai visų p ... [+]

Kurso aprašymas

Kadangi įmonės vis labiau siekia apsiginti nuo kibernetinių atakų, darbo vietų skaičius sparčiai auga. Jei domitės naujausiomis technologijomis, problemos sprendimo jausmas ir greitas mąstymas, karjeros užtikrinimas kibernetinėje saugoje yra jums.

Parengti aukšto lygio vaidmenis kovojant su elektroniniais nusikaltimaisGauti visas teorines žinias ir praktinius įgūdžius, kurių reikalauja šiandienos kibernetinio saugumo specialistaiSužinokite apie įspūdingą mūsų naujo tinklo ir saugumo rinkinio nustatymąPasinaudokite pasirinktiniu pramonės metų, kurie padės jums užsitikrinti atlygį už baigimąDalyvaukite įdomiuose projektuose, pvz., ALICE eksperimente, kuriame bendradarbiaujame su pirmaujančiomis CERN organizacijomis, Europos branduolinių tyrimų organizacijaTapkite įsidarbinančiu absolventu - esame aukščiausio lygio tarp visų JK universitetų ir 12-oji - anglų kalba, 96% absolventų darbo ar tolesnių studijų per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (HESA 2016)... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Jame yra lauko darbų galimybės JK ir užsienyje, praktinė laboratorinė patirtis ir ryšiai su zoologijos sodais ir laukinės gamtos grupėmis, mūsų laipsnis yra vienas iš ned ... [+]

Kurso aprašymas

Su aukštos kokybės reputacija, mūsų bakalauro zoologijos kursas suteikia jums galvą pradėti įspūdingas, naudingas ir įvairios karjeros.

Mūsų kursas yra Karališkoji draugija Biologijos akredituotos laipsnį ir Chartered Institute Ekologijos ir aplinkosaugos vadybos akredituota laipsnis Pathway , suteikti jums su daug papildomos naudos ir galimybiųĮgyti pramonės patirties per praktiką ir projektus su organizacijomis, tokiomis kaip „Sea Life“, „Twycross“ zoologijos sodas, Derbio muziejai ir Derbyshire laukinės gamtos pasitikėjimasPraktikoje praktikoje atlikite įdomų lauko darbą Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje: praeityje mūsų studentai buvo tokie pat toli kaip MaldyvaiĮkvėpkite dėstytojų komandą, į kurią įeina visame pasaulyje žinomi mokslininkai ir kuriuos kokybės inspektoriai įvertino kaip „puikius“Siūlydami galimybę konkurso tvarka kreiptis į universitetą ar atitinkamus darbdaviusGaukite išsamų supratimą... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

University of Derby

Įgyti patirties šioje srityje, kaip savo laipsnio dalį, sustiprinsite savo įgūdžius ir profilį, kaip modernų mechanikos inžinierių. Studentams mes teikiame įmones nuo MVĮ ... [+]

Kurso aprašymas

Mūsų mechanikos absolventai gali tikėtis puikių ateities perspektyvų. Siūlo aukštos kokybės mokymą ir daug praktinės patirties - tai ideali vieta aukštųjų technologijų mieste „Derby“ - BEng (Hons) mechaninė inžinerija suteiks jums karjeros pranašumą.

Mechanikos inžinerija buvo užfiksuota „Top 20“ „Guardian University Guide 2019“Įsigykite pagrindinį kelią, kaip tapti Chartered Engineer: šis laipsnis yra akredituotas Mechanikos inžinierių institucijos (IMechE) inžinerinės tarybos vardu, kad jis iš dalies atitiktų akademinį CEng registracijos reikalavimą.Mėgaukitės neįkainojamomis profesinėmis įžvalgomis, pasirinkdami neprivalomą pramonės metus tarp dviejų ir trejų etapųParengti praktinius įgūdžius sprendžiant realaus pasaulio problemasIššūkis sau su įdomiais užklasiniais projektais, pvz., „Shell Eco-maraton“ ir Britanijos modelio skraidymo asociacijos „Payload Challenge“Išplėskite savo perspektyvas naudodamiesi pirmaujančių specialistų apsilankymais pramonėje ir svečių paskaitomisMokykitės iš mūsų ekspertų komandos, turinčios didelę pramoninę patirtį inžinerijos srityjePadidinkite savo įsidarbinimo galimybes - esame aukščiausio lygio tarp visų JK universitetų ir 12-oji - anglų kalba, o 96% absolventų dirba arba tęsia studijas per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (HESA 2016).... [-]
Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba