University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Notingamo universiteto Socialinių mokslų fakultetas siūlo įvairius verslo, ekonomikos, švietimo, geografijos, teisės, politikos, tarptautinių santykių, sociologijos ir socialinės politikos kursus.

Reputacija dėl kompetencijos

Notingemo universitetas yra 100 populiariausių pasaulio universitetų ir yra 50-oje geriausiųjų kategorijose daugelyje socialinių mokslų dalykų naujausiame QS pasaulio universiteto reitinge. Notingemas yra tikrai pasaulinė institucija, turinti universitetų miestai Kinijoje ir Malaizijoje. Ji sveikina studentus iš viso pasaulio.

Ji siūlo dinamišką mokymosi bendruomenę, kurioje mokymą remia pasauliniai tyrimai. Naujausioje "Tyrimų kompetencijos sistemoje" universitetas užėmė 8-ą vietą Jungtinėje Karalystėje pagal "mokslinių tyrimų galią", o daugiau nei 97% jos tyrimų pripažįstama tarptautiniu mastu. Fakultetas vertingai prisideda prie mokslinių tyrimų, turinčių plačią įtaką visuomenei, įskaitant ekonomiką, sveikatą ir gerovę, kultūrą, viešąją politiką ir aplinką.

Įkvepianti vieta

Fakulteto mokyklos yra įsikūrusios Anglijos širdyje, Universiteto parke ir Jubiliejaus miesteliuose. Universiteto parkas, apimantis 300 hektarų, yra vienas iš gražiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje, kuriame plaukioja ežeras ir žali kalvos. Netoliese esančio Notingemo miesto centro autobusas yra tik 10 minučių, o tramvajų tinklas yra gerai prijungtas. "Jubilee Campus" nugalėjo daugybę apdovanojimų už naujoviškus ir ekologiškus pastatus, o jo ežerų ir šiuolaikinės skulptūros sukuria įkvepiančią mokymosi aplinką.

Specialusis paramos tinklas

Universitetas vadovauja jums prieš atvykstant ir palaiko visą savo studijas. Jie teikia informaciją ir patarimus daugybėje klausimų, įskaitant tarptautinę kvalifikaciją, vizas, finansus, darbo taisykles ir derinimą su gyvenimu Jungtinėje Karalystėje.

Britų tarybos akredituotas anglų kalbos mokymas JK, anglų kalbos ugdymo centras teikia kursus prieš studijas ir jų metu, kad jūsų kalbos įgūdžiai būtų tobuliausi iki reikalaujamo lygio.

Karjera ir darbingumo tarnyba siūlo karjeros patarimus visą gyvenimą, o Studentų tarnybos teikia pagalbą bet kokioms jūsų asmeninėms ar akademinėms problemoms.

Realiojo pasaulio mokymasis

Visi fakulteto mokyklos turi vertingų ryšių su pramone, o mūsų kursai aprūpina jums esminius įgūdžius ir specialias žinias, kurių jums reikės norint pasiekti savo profesinius tikslus.

---

Šioje svetainėje pateikta informacija parengta prieš akademinius metus, kuriems ji taikoma. Buvo imtasi visų pastangų siekiant užtikrinti, kad skelbimo metu pateikta informacija būtų tiksli, tačiau pokyčiai (pavyzdžiui, turinio turinys) gali įvykti atsižvelgiant į intervalą tarp leidimo ir kurso pradžios. Todėl labai svarbu patikrinti universiteto tinklalapį bet kokiems atnaujinimams, prieš pradedant kreiptis į kursą, atlikdami nottingham.ac.uk/studywithus . Jei yra skirtumas tarp šios svetainės turinio ir Universiteto interneto svetainės, Universiteto svetainės turinys yra svarbesnis .

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Online Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Online MA » Matyti Magistro diplomai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Summer courses » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Law Sertifikatai » Matyti Law Doktorantūra (Phd) » Matyti Law LLB » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Law LLM » Matyti Magistro studijos » Matyti EMBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

BA Ekonomika su prancūzų kalba

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Aptariamos tos pačios pagrindinės sritys, kaip mūsų bakalauro ekonomika, šis kursas apima galimybę išplėsti savo horizontus, praleidžiant metus užsienyje, ugdydamas jūsų kalbos įgūdžius. [+]

Programa taip pat siūloma su vokiečių , rusų ir ispanų studijomis.

Apžvalga

Aptariamos tos pačios pagrindinės sritys, kaip mūsų bakalauro ekonomika, šis kursas apima galimybę išplėsti savo horizontus, praleidžiant metus užsienyje, ugdydamas jūsų kalbos įgūdžius.

Mokydamasi ekonomikos mokyklos ir šiuolaikinių kalbų ir kultūros departamento , jis padės jums tapti aukštos kokybės ekonomikos analitiku, kuris laisvai kalba užsienio kalba.

Kalbos komponentas sudaro maždaug vieną trečdalį modulių ir apima įvairias formalaus kalbos mokymą (nuo pradedančiųjų iki pažengusio standarto) ir Prancūzijos kultūros ir visuomenės modulius.... [-]


BA filosofija, politika ir ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas suteikia absolventams unikalų pasaulio supratimą, taip pat gebėjimus siekti karjeros vyriausybėje, politikoje, labdaros organizacijose, nevyriausybinėse organizacijose ir kt. [+]

Apžvalga

Šis kursas suteikia absolventams unikalų pasaulio supratimą, taip pat gebėjimus siekti karjeros vyriausybėje, politikoje, labdaros organizacijose, nevyriausybinėse organizacijose ir kt.

Filosofijos katedros ir politikos ir tarptautinių santykių mokyklos dėstytoja , ji siūlo holistinį požiūrį į mus supančių pasaulio supratimą.

Jūs taikysite papildomas analitines filosofijos, politologijos ir ekonomikos sistemas, kad galėtumėte įgyti išsamų supratimą apie realių problemų problemas ir jas spręsti. Tikriausiai neatsitiktinai daugelis pasaulio lyderių studijavo filosofiją, politiką ir ekonomiką.... [-]


BA geografija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Sutelkiant dėmesį į fizinę ir žmogaus aplinką, šis lankstus kursas leidžia jums pasirinkti iš įvairių modulių pagal savo interesus. [+]

Apžvalga

Sutelkiant dėmesį į fizinę ir žmogaus aplinką, šis lankstus kursas leidžia jums pasirinkti iš įvairių modulių pagal savo interesus.

Ji siūlo platų ir lanksčią studijų programą, kuri suteiks jums reikiamų analizės ir sintezės įgūdžių, kad kritiškai suprastų informaciją iš įvairių šaltinių.

Yra galimybės keliauti į įkvepiančias vietas JK ir užsienyje, per kelis modulius su lauko kelionės elementu.

Vienerius metus

Pirmieji metai yra fondo programa, apimanti žmogaus ir fizinę geografiją bei geografinę informacinę mokslą. Jūs esate raginami pasirinkti geografijos variantus, atitinkančius jūsų bakalauro laipsnį ar kitus modulius tinkamu lygiu iš viso universiteto. Daugelis studentų pasirenka mokytis kalbų, socialinių ir gamtos mokslų ar inžinerijos, be Geografijos mokyklos siūlomų modulių.... [-]


BA geografija ir verslas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Maitinimas augančiai pramonės paklausai, šis kursas suteikia absolventams supratimą apie ekonominius, politinius ir socialinius aplinkos, politikos ir valdymo klausimus. [+]

Apžvalga

Maitinimas augančiai pramonės paklausai, šis kursas suteikia absolventams supratimą apie ekonominius, politinius ir socialinius aplinkos, politikos ir valdymo klausimus.

Tai mokė Geografijos mokykla ir Notingamo universiteto verslo mokykla , įsikūrusi apdovanojimų pelniusio Jubiliejaus universitete.

Yra galimybės keliauti į įkvepiančias vietas JK ir užsienyje, per kelis modulius su lauko kelionės elementu.

Vienerius metus

Pirmieji metai yra fondo programa, apimanti žmogaus geografiją ir geografinę informatiką, taip pat verslo ekonomiką, organizacinį elgesį, vartotojus ir rinkas.

Metai du... [-]


BA humanistinės konsultavimo praktika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas yra puikus, jei norėtumėte praktikuoti kaip profesionalus patarėjas, teikdamas daugiau nei reikiamą akreditacijos valandų skaičių su Britanijos konsultavimo ir psichoterapijos asociacija (BACP). [+]

Apžvalga

Siūlomas kelias, norint tapti profesionaliu patarėju, šis kursas yra akredituotas Nacionalinės konsultacinės visuomenės ir teikia daugiau nei reikiamą individualaus akreditavimo valandų skaičių su Britanijos konsultavimo ir psichoterapijos asociacija (BACP).

Humanizuotas požiūris į konsultavimą rodo, kad kiekvienas žmogus turi savo unikalų būdą suvokti ir suprasti pasaulį, kuris savo ruožtu daro įtaką jų veiksmams ir elgesiui.

Siekdami padėti klientams pasiekti didžiausią potencialą, humanistiniai konsultantai stengiasi suprasti asmens subjektyvų įspūdį ir todėl klausimai, kuriuos jie klausia apie žmones, skiriasi nuo tų, kuriuos prašo praktikai, kurie imasi kitų požiūrių.... [-]


BA kriminologija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šio kurso mokiniai įgyja išsamių žinių apie dinamišką ir įdomią dalykinę sritį, taip pat gali pasirinkti modulius pagal savo interesus. [+]

Apžvalga

Šiame kurse jūs gausite išsamių žinių apie dinamišką ir įdomų dalyko sritį, taip pat galėsite pasirinkti modulius pagal savo interesus.

Kriminologija yra tarpdisciplininė studijų sritis, kurios pagrindą sudaro sociologija, socialinė politika, teisė ir socialiniai mokslai apskritai.

Kriminologai priima skirtingas teorines perspektyvas ir naudoja įvairius tyrimo metodus, kad padidintume savo supratimą apie nusikalstamumą ir baudžiamąjį teisingumą. Jų domina pažeidėjai (ir kaip jie apibrėžiami), nusikaltimo aukos, socialiniai kontekstai, kuriuose vyksta nusikaltimai ir viktimizacija, ir nusikalstamumo kontrolės būdai - ar tai vyksta keičiant socialinę politiką ar specialių institucijų, pavyzdžiui, policijos, darbą, kalėjimuose ir kalėjimuose.... [-]


BA kriminologija ir socialinė politika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šio kurso studentai gaus išsamias žinias apie dvi greitai besivystančias ir įdomias dalykines sritis, taip pat gali pasirinkti modulius pagal savo interesus. [+]

Apžvalga

Šiame kurse jūs gausite išsamių žinių apie dvi greitai besivystančias ir įdomias dalykines sritis, taip pat galėsite pasirinkti modulius pagal savo interesus.

Kriminologija yra susirūpinta ne tik nusikalstamumu, jos apibrėžimu, patyrimu ir paaiškinimu, bet ir skirtingais būdais, kuriais individai ir visuomenė joms reaguoja. Tai tarpdisciplininė studijų sritis, kurios pagrindą sudaro sociologija, socialinė politika, teisė ir socialiniai mokslai apskritai.

Kriminologai priima įvairias teorines perspektyvas ir naudoja įvairius tyrimo metodus, kad padidintume savo supratimą apie nusikalstamumą ir baudžiamąjį teisingumą. Jų domisi nusikaltėlių (ir jų apibrėžimo), nusikaltėlių aukų, socialinėse situacijose, kuriose vyksta nusikaltimai ir viktimizacija, taip pat būdai kontroliuoti nusikalstamumą - ar tai yra per keičiant socialinę politiką, susijusią su būstu, išsilavinimą ir gerovę, arba per specialių institucijų, tokių kaip policija, kalėjimų ir kalėjimų tarnybos, darbą.... [-]


BA kriminologija ir sociologija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šiame kurse jūs gausite išsamių žinių apie dvi greitai besivystančias ir įdomias dalykines sritis, taip pat galėsite pasirinkti modulius pagal savo interesus. [+]

Apžvalga

Šiame kurse jūs gausite išsamių žinių apie dvi greitai besivystančias ir įdomias dalykines sritis, taip pat galėsite pasirinkti modulius pagal savo interesus.

Kriminologija yra susirūpinta ne tik nusikalstamumu, jos apibrėžimu, patyrimu ir paaiškinimu, bet ir skirtingais būdais, kuriais individai ir visuomenė joms reaguoja. Tai tarpdisciplininė studijų sritis, kurios pagrindą sudaro sociologija, socialinė politika, teisė ir socialiniai mokslai apskritai.

Kriminologai priima skirtingas teorines perspektyvas ir naudoja įvairius tyrimo metodus, kad padidintume savo supratimą apie nusikalstamumą ir baudžiamąjį teisingumą. Jų domisi nusikaltėlių (ir jų apibrėžimo), nusikaltėlių aukų, socialinėse situacijose, kuriose vyksta nusikaltimas ir viktimizacija, ir būdai kontroliuoti nusikalstamumą - ar tai yra per keičiant socialinę politiką, susijusią su būstu, išsilavinimą ir gerovę arba specialių institucijų, pvz., policijos, kalėjimuose ir kalėjimuose, darbą.... [-]


BA politikos ir Amerikos studijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas, derinant Amerikos istoriją ir literatūrą su šalies vyriausybe ir politika, taip pat suteikia jums galimybę praleisti metus užsienyje JAV. [+]

Apžvalga

Šis kursas yra susijęs su JAV, jos vyriausybės, politikos, istorijos ir kultūros specialistų studija, kuri remiasi politinių idėjų, istorijos, institucijų ir klausimų sprendimu visame pasaulyje.

Tai bendrai mokė Politikos ir tarptautinių santykių mokykla bei Amerikos ir Kanados studijų katedra .

Jūs išmoksite įvairias pagrindines JAV istorijos ir literatūros modulius, taip pat JAV vyriausybę ir politiką. Taip pat galite pasirinkti papildomus modulius tiek dalykams, tiek visame universitete.

Yra galimybė persikelti į ketverių metų kursą, praleidžiant trečius metus studijuojantiems užsienyje JAV, priklausomai nuo patenkinamų rezultatų ir esant galimybei.... [-]


BA politologija ir ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Vykdant kartu politikos ir tarptautinių santykių mokyklą ir ekonomikos mokyklą, šis kursas apima politinį mąstymą ir elgesį kartu su ekonominiais principais ir praktika. [+]

Vykdant kartu politikos ir tarptautinių santykių mokyklą ir ekonomikos mokyklą, šis kursas apima politinį mąstymą ir elgesį kartu su ekonominiais principais ir praktika.

Politika ir ekonomika yra apie supratimą apie šiuolaikinį gyvenimą ar politinius ir ekonominius šiuolaikinio pasaulio pagrindus.

Jūs gausite išsamių žinių apie įvairias sąvokas ir galėsite mokytis užsienyje vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų Australijoje, Kanadoje, Europoje ir JAV.

Vienerius metus

Per pirmuosius metus jūs priimsite modulius politinėje teorijoje ir lyginamojoje politikoje. Lygindami politines institucijas ir elgesį Vakarų liberaliosiose demokratijose, jūs gausite išsamų politinių idėjų istorijos supratimą. Jūs galite pasirinkti modulius tarptautinių santykių srityje kaip dalį papildomų modulių mokykloje.... [-]


BA politologija ir tarptautiniai santykiai

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Sutelkiant dėmesį į tris pagrindinius dalykus - lyginamąją politiką, politinę teoriją ir tarptautinius santykius - šis kursas yra naudingas daugybe modulių pasirinkimo. [+]

Apžvalga

Sutelkiant dėmesį į tris pagrindinius dalykus - lyginamąją politiką, politinę teoriją ir tarptautinius santykius - šis kursas nagrinėja politikos pasaulį, politikus ir vyriausybes, karą ir taiką, rinkimus į revoliucijas.

Jūs pažvelgsite į visus ir visus, kurie įtakoja politinį gyvenimą ir politinę kultūrą, nuo prezidentų iki protestuotojų.

Platus pasirinktinių modulių pasirinkimas leidžia specializuotis įvairiose srityse, tokiose kaip Didžiosios Britanijos politika, Europos Sąjunga, globalizacija, JAV vyriausybė ir politika, terorizmas ir saugumas.

Vienerius metus

Per pirmuosius metus jūs paprastai priimsite modulius, kurie supažindins jus su pagrindinėmis sąvokomis ir teorijomis. Naudodamiesi politinės teorijos, lyginamosios politikos ir tarptautinių santykių moduliais, jūs išmoksite lyginti politines institucijas ir elgesį Vakarų liberaliosiose demokratijose ir kitose šalyse, visapusiškai suprasdami politinių idėjų istoriją.... [-]


BA socialinis darbas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas, pristatytas per 60 metų socialinio darbo švietimo centro centrą, siūlo maršrutą į šią sritį, suteikiant jums laipsnį ir profesinę kvalifikaciją. [+]

Apžvalga

Socialiniai darbuotojai leidžia žmonėms derėtis dėl sudėtingų ir kartais skausmingų perėjimų ir sprendimų savo gyvenime. Kaip akademinė disciplina, mūsų pagrindinė misija yra užtikrinti, kad studentai būtų profesionaliai galintys vykdyti pagrindines socialinės darbo užduotis.

Šis kursas leidžia sėkmingai baigusiems užsiregistruoti kaip kvalifikuotas socialines darbuotojas. Todėl jis apima visus privalomus socialinio darbo kvalifikacijos kėlimo elementus. Tai apima vertinimo, bendravimo įgūdžius, žmonių augimą ir plėtrą, tarpprofesinį darbą ir teisę.

Apskritai, jis užtikrina, kad galėsite parodyti kritinio mąstymo ir kūrybiško elgesio sunkumus, susijusius su sudėtingomis žmogaus gyvenimo problemomis. Šiuo požiūriu socialinio darbo ir socialinės politikos ryšys yra labai svarbus.... [-]


BA sociologija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Sutelkta į tyrinėti visuomenes, socialinius santykius ir institucijas, tokias kaip šeimos, darbo vietos ir kalėjimai, šis kursas sukuria stiprią kritinio sociologinio mąstymo gebėjimus. [+]

Apžvalga

Sutelkta į tyrinėti visuomenes, socialinius santykius ir institucijas, tokias kaip šeimos, darbo vietos ir kalėjimai. Šis kursas sukuria stiprią kritinio sociologinio mąstymo gebėjimus.

Studijuojant sociologiją, mes kvestionuojame ir tiriame aplink mus esantį realybę; priimtos už suteiktos sąvokos apie tai, kaip organizuojamas socialinis pasaulis.

Sociologai plėtoja tvirtą sociologinę vaizduotę, su kuria galvoti refleksyviai ir kritiškai apie beveik viską, iš to, kodėl mes galime apsivilkti moterų vaikus rausvos spalvos, į tai, ką trūksta moderniojo vergijos įstatymo projekte, ir apie klimato kaitos ir globalios migracijos padarinius.... [-]


BA sociologija ir socialinė politika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šio kurso dėstytojai, turintys tarptautinę reputaciją savo atitinkamose srityse, nagrinėjamos socialinės problemos ir gerovės klausimai, susiję su socialinėmis teorijomis ir tyrimų metodais. [+]

Apžvalga

Šio kurso dėstytojai, turintys tarptautinę reputaciją savo atitinkamose srityse, nagrinėjamos socialinės problemos ir gerovės klausimai, susiję su socialinėmis teorijomis ir tyrimų metodais.

Socialinė politika susijusi su intervencijomis arba būdais, kuriais žmonės sąmoningai bando sukelti socialinius pokyčius. Šios intervencijos dažnai stengiasi išspręsti blogias problemas, vadinamos "sudėtingomis tarpusavio priklausomybėmis" ir yra atsparios išsprendimui. Bandymas išspręsti vieną problemą dažnai gali sukelti kitus. Pvz., Tokios sritys kaip klimato kaita, nelygybė, pandemijos planavimas, socialinis teisingumas ir gerovė.... [-]


BA Tarptautiniai santykiai ir Azijos studijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Sutelkiamas dėmesys į Azijos politiką ir tarptautinius santykius, šis kursas siūlo kitokią perspektyvą regione ir apima metus užsienyje Kinijoje ar Malaizijoje. [+]

Apžvalga

Sutelkiamas dėmesys į Azijos politiką ir tarptautinius santykius, šis kursas siūlo kitokią perspektyvą regione ir apima metus užsienyje Kinijoje ar Malaizijoje.

Jis pristatys pagrindinius klausimus, diskusijas ir temas šiuolaikiniuose tarptautiniuose santykiuose ir studijose, susijusiose su Azija. Jūs sukursite žinias ir supratimą apie pagrindines disciplinos dalis, ypatingą dėmesį skiriant regiono politikai ir tarptautiniams santykiams.

Dirbdami su ekspertų akademikais, turėsite analitinių ir metodinių įgūdžių ir galėsite pritaikyti savo interesus ir karjeros siekius. Pasirinktiniai moduliai suteikia jums galimybių išnagrinėti pasaulinį saugumą, politinę ekonomiką, imigraciją ir pilietiškumą bei šiuolaikinius konfliktus.... [-]


BA įstatymas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas, apimantis tas pačias pagrindines sritis, kaip mūsų teisės LLB, taip pat suteikia jums galimybę užsiimti 80 kreditų moduliais už teisės mokyklos ribų. [+]

Apžvalga

Šis kursas, apimantis tas pačias pagrindines sritis, kaip mūsų teisės LLB, taip pat suteikia jums galimybę užsiimti 80 kreditų moduliais už teisės mokyklos ribų.

Šis kvalifikacinis laipsnis atitinka aukštos kvalifikacijos studentų, norinčių derinti teisės studijas su kitomis akademinėmis disciplinomis, paklausą, nepriklausomai nuo to, ar jie nori siekti karjeros teisinėje praktikoje.

Galite kreiptis dvejų metų pradžioje, kad būtų perkeltas į vieną iš mokyklos ketverių metų kursų , kurie apima metus, studijuojančius užsienyje tos šalies įstatymus. Mokykla turi partnerių teisės mokyklų Australijoje, Kanadoje, Kinijoje, Europoje, Naujojoje Zelandijoje, Singapūre ir JAV.... [-]


BA Švietimas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas apima akademinį švietimo politikos, sistemų, kontekstų ir praktikos studijas, be to, praktiškai dėmesys skiriamas karjeros plėtrai susijusiose srityse. [+]

Apžvalga

Išsilavinimas leis suprasti, ką reiškia mokytis, ir kaip tai apibrėžia platesnis kultūrinis, visuomeninis, politinis, istorinis ir ekonominis kontekstas.

Šis kursas leidžia jums dalyvauti diskusijose ir kurti plačias perspektyvas tokiose srityse kaip:

kaip žmonės mokosi per kelis režimus ir skirtingose ​​svetainėsenustatytų ir besiformuojančių technologijų vaidmuotarptautinis švietimas ir globalizacijos poveikislygybė, įtrauktis ir socialinis teisingumas 21-ojo amžiaus švietime

Jums bus paskatinta apklausti dabartines edukacines idėjas ir praktiką bei ištaisyti prielaidas, kuriomis jie grindžiami. Mūsų tikslas yra tai, kad kaip švietimo absolventas, būsite gerai pasirengęs suprasti ir įtakoti įvairius švietimo procesus vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.... [-]


BSc

Bakalauras Finansai, apskaita ir valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas, orientuotas į modernią įmonę ir jos finansinę aplinką, yra pagrindas apskaitos ir finansų teorijos ir praktikos srityse. [+]

Apžvalga

Šis kursas, orientuotas į modernią įmonę ir jos finansinę aplinką, yra pagrindas apskaitos ir finansų teorijos ir praktikos srityse.

Tai yra akredituota daugelio pramonės įstaigų ir atleidžiama nuo profesionalių egzaminų serijos, įskaitant kai kurias iš jų

Vienerius metus

Pirmieji metai yra plati pagrindas įvairių verslo sričių studijoms, įskaitant pagrindinius finansinės apskaitos, verslo finansų, vadybos apskaitos, verslumo, verslo teisės, mikroekonomikos, ekonominės politikos, organizacijų tyrimų, verslo skaičiavimo ir kiekybinių metodų modulius.

Metai du

Antrasis ir paskutinieji kursai leidžia jums kurti specialias finansų ir apskaitos teorijos bei praktikos žinias, remdamiesi savo pirmųjų metų studijomis.... [-]


Bakalauro ekonomika ir ekonometrija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Pagal panašią struktūrą, skirtą mūsų ekonomikos BA / BSc, šis kursas taip pat apima modulius ekonometrija, griežtai analizuojant matematinius ir statistinius metodus. [+]

Bakalauro ekonomika ir ekonometrija

Remiantis panašią struktūrą bakalauro ekonomikai, šis kursas taip pat apima modulius ekonometrijoje, pateikiant griežtą matematinių ir statistinių metodų analizę.

Ji buvo sukurta siekiant suteikti jums analitinius ir diskursyvius gerai parengto ekonomisto įgūdžius, daugiausia dėmesio skiriant pažangiajai ekonometrinei analizei.

Pasibaigus kursui, turėsite sugebėti analizuoti sudėtingas ekonomines problemas, naudodami naujausius matematinius ir statistinius modeliavimo metodus. Jūs turėsite išsamių žinių apie platų ekonominės teorijos spektrą ir kaip ji pritaikoma realiam pasauliui.... [-]


Bakalauro Pramonės Ekonomika su Draudimu

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Turint specialisto draudimo turinį, šis kursas padeda mokiniams tobulinti įgūdžius, reikalingus karjerai finansinių paslaugų ar rizikos valdymo srityje. [+]

Apžvalga

Turėdami specialisto draudimo turinį, šis kursas padės jums įgyti įgūdžių, reikalingų karjeros finansinėms paslaugoms ar rizikos valdymui.

BSc in Industrial Economics with Insurance yra pagrįstas BSc Industrial Economics , su papildomais pagrindiniais moduliais draudimo ir rizikos valdymo srityje. Tai yra akredituota Chartered Insurance Institute .

Šis kursas apima teorinės ir taikomosios mikroekonomikos studijas, specializuoto draudimo turinį, kurį teikia Verslo mokyklos rizikos, bankų ir finansinių paslaugų centras .

Vienerius metus

Pirmieji kursai apima pagrindinius mikroekonomikos ir makroekonomikos, verslumo, įmonių strategijos, organizacinių studijų, verslo skaičiavimo, kiekybinių metodų ir draudimo bei rizikos valdymo modulius.... [-]


Bakalauro studijų programa

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas yra viena iš trijų "Flying Start" programų Jungtinėje Karalystėje, kuri siūlo novatorišką ir sudėtingą progą greitai paspartinti savo apskaitos karjerą. [+]

Apžvalga

BK "Accountancy" yra viena iš tik trijų "Flying Start" kursų Didžiojoje Britanijoje, kuri siūlo novatorišką ir sudėtingą progą paspartinti savo apskaitos karjerą.

Jį bendrai vykdo Verslo mokykla, Anglijos ir Velso privilegijuotų apskaitininkų institutas (ICAEW) ir prestižinė apskaitos įmonė PricewaterhouseCoopers (PwC) . Jūs gausite naudos iš verslo mokyklos mokymo, įžvalgos ir unikalaus tarptautinio darbo patirties kartu su pirmaujančia profesine praktika per savo laiką, kai pateksite į PwC.

Jūs turėsite teisę gauti išimtis iš ICAEW akademinio asociacijos pripažintų buhalterių kvalifikacinių laipsnių specialistų pažymėjimų ir gali tapti visiškai kvalifikuotu užsakomuoju buhaltere praėjus vieneriems metams po to, kai sėkmingai baigsite pažangias studijas, kaip to reikalauja ICAEW.... [-]


Bakalauro Tarptautinis Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Vadovaujantis tokia pačia struktūra, kaip ir mūsų BSc vadyba, šis kursas apima galimybę praleisti metus viename iš mūsų užsienio universitetų ar su tarptautine partnerių institucija. [+]

Apžvalga

Mūsų tarptautinis vadybos bakalauro laipsnis apima metus viename iš mūsų užsienio universitetų ar su tarptautine partnerių institucija.

Platus, kruopštus ir visiškai integruotas išsilavinimas verslo vadybos srityje yra puikus pagrindas daugeliui karjeros. Jūs išmokysite suprasti, kaip organizacijos veikia vis labiau konkurencingoje ir sudėtingoje pasaulinėje aplinkoje.

Gausite vertingos patirties, įskaitant įžvalgas apie įvairias kultūras ir tarptautinę verslo praktiką. Antrus metus jūs studijuosite palyginamus modulius savo kolegoms, esančioms Notingheme, o visos klasės bus mokomos anglų kalba; jūs grįšite į JK savo paskutinius metus.... [-]


BSc Aplinkosaugos Geoscience

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas, orientuotas į aplinkosauginius ir geologinius visuomenės susirūpinimo klausimus, yra unikalus tuo, kad jis teikiamas kartu su pasauline britų geologijos tarnyba. [+]

Apžvalga

Šis kursas, orientuotas į aplinkosaugos ir geologinius visuomeninius susirūpinimą keliančius klausimus, yra unikalus tuo, kad jis teikiamas kartu su pasauline britų geologijos tarnyba (BGS).

Geostebuciai dirba suprasti Žemės procesus ir teikia esminę informaciją tam, kad išspręstų kai kuriuos XXI amžiaus aktualiausius visuomenės uždavinius, įskaitant išteklių valdymą, aplinkos apsaugą ir visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę.

Vykdykite bendradarbiavimą su BGS , kuris konsultuoja JK vyriausybę dėl visų geostebūros aspektų. Šis kursas yra skirtas padėti auginti naujos kartos aplinkosaugos geostepų ekspertus.... [-]


BSc Geografija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis lankstus kursas leidžia pasirinkti iš įvairių modulių pagal savo interesus ir karjeros siekius (daugiausia dėmesio skiriant fizinei geografijai). [+]

Apžvalga

Šis kursas leidžia pasirinkti iš įvairių modulių pagal jūsų interesus ir karjeros siekius (daugiausia dėmesio skiriant fizinei geografijai).

Ji siūlo platų ir lanksčią studijų programą, kuri suteiks jums reikiamų analizės ir sintezės įgūdžių, kad kritiškai suprastų informaciją iš įvairių šaltinių.

Yra galimybės keliauti į įkvepiančias vietas JK ir užsienyje, per kelis modulius su lauko kelionės elementu.

Vienerius metus

Pirmieji metai yra fondo programa, apimanti žmogaus ir fizinę geografiją bei geografinę informacinę mokslą. Jūs esate raginami pasirinkti tinkamus geografijos variantus, atitinkančius jūsų bakalauro laipsnį ar kitus modulius visame universitete. Daugelis studentų pasirenka mokytis kalbų, socialinių ir gamtos mokslų ar inžinerijos, be Geografijos mokyklos siūlomų modulių.... [-]


BSc in Industrial Economics

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šio kurso studentai atlieka plataus masto ekonominę įmonės ir absolventų analizę su tvirtu pagrindu sėkmingai karjerai įvairiose verslo srityse. [+]

Apžvalga

Šiuo kursu jūs atliksite plačią ekonominę įmonės analizę ir baigsite sėkmingą karjerą daugelyje verslo sričių.

Tai griežtas ir išsamus kursas, kurį akredituoja Chartered Insurance Institute, kuris siūlo taikyti ekonominę teoriją pasaulinės įmonės valdymui.

Tai apima plačią ekonominę įmonės, jos tarptautinės struktūros, rinkų ir konkurentų analizę, taip pat išorinę ekonominę aplinką. Ekonominį verslo požiūrį papildo pasirinkimas valdymo studijų modulių, apimančių naujausią mąstymą įvairiose temose, tokiose kaip strategija ir rinkodara.

Vienerius metus

Pirmieji kursai paprastai apima pagrindinius mikroekonomikos ir makroekonomikos modulius, verslumą, įmonių strategiją, organizacinius tyrimus, verslo skaičiavimo metodus ir kiekybinius metodus.... [-]


BSc vadyba

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Šis kursas yra plati, kruopštus ir visiškai integruotas išsilavinimas verslo vadybos srityje, kuris yra puikus pagrindas daugeliui karjeros. [+]

Apžvalga

Šis kursas yra plati, kruopštus ir visiškai integruotas verslo vadybos švietimas, kuris yra puikus pagrindas daugeliui karjeros.

Jūs išmokysite suprasti, kaip organizacijos veikia vis labiau konkurencingoje ir sudėtingoje pasaulinėje aplinkoje.

Vadybos studijų filosofijos pagrindas yra tradicinių verslo sričių mokymo integravimas su šiuolaikinių verslo klausimų studija. Tai labiausiai įrodo pirmaisiais metais, įtraukiant pagrindinius modulius "Verslumas ir verslas" bei "Naujas rizikos kūrimas".

Vienerius metus

Pirmieji BSc vadybos metai yra plati pagrindas įvairių verslo sričių studijoms.... [-]


Bakalauras

BA / BSc ekonomika ir tarptautinė ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Dengianti tarptautinę prekybą ir finansų ekonomiką, šis kursas suteikia jums galimybę baigti bakalauro kvalifikaciją. [+]

BA / BSc ekonomika ir tarptautinė ekonomika

Pagal panašią struktūrą bakalauro ekonomikai šis kursas yra ypač tinkamas, jei jus domina tarptautinės prekybos ir tarptautinių finansų ekonomikos aspektų studija.

Tai suteiks jums pagrindinį ekonomikos mokymą, kartu su ypatingu dėmesio įvairias tarptautinės ekonomikos aspektus, įskaitant tarptautinę prekybą ir pinigų ekonomiką, kurioje mokykla turi visame pasaulyje žinomą reputaciją.

Svarbi šio kurso dalis yra tarptautinės ekonomikos moduliai, tačiau yra ir daug galimybių priimti modulius, kuriuos siūlo kitos universiteto mokyklos. Kaip su BSC Economics laipsnio, yra du kiekybiniai Pathways per laipsnis: ekonometrinis teorija arba kiekybiniai ekonomika (taikomi ekonometrijos).... [-]


BSc Ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham

Suteikiant studentams lankstumo pritaikyti savo modulio pasirinkimą baigti bakalauro arba bakalauro studijas, šis kursas apima mikroekonomiką, makroekonomiką, matematiką ir statistiką. [+]

Apžvalga

Suteikiant jums lankstumo pritaikyti modulio pasirinkimą į savo interesus, šis kursas suteikia tvirtą pagrindą daugeliui metodų ir įgūdžių, kuriuos siekia darbdaviai.

Mokslo laipsnis yra makroekonomika, mikroekonomika, matematika ir statistika. Mokykla siūlo platų neprivalomų modulių, apimančių įvairias ekonomines temas. Jūs taip pat galėsite pasirinkti modulius, kuriuos siūlo kitos universiteto kitos mokyklos ir departamentai.

Pirmieji matematiniai ir statistiniai moduliai yra ekonometrijos arba kiekybinės ekonomikos metodai. Pirmasis yra prieinamas tik tiems, kurie turi lygių matematiką arba lygiavertę, o pastaroji yra prieinama visiems. Šie Pathways tęsiasi antrus metus, tačiau per dvejus metus galite pereiti nuo ekonometrijos į kiekybinę ekonomiką.... [-]


Vaizdo įrašai

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Kontaktai
Vietos adresas
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Socialiniai tinklai