Oficialus aprašymas

Apie universitetą

1963 m. Atidarytas University of York kuriame dalyvavo tik 230 studentų, buvo įkurtas remiantis kompetencijos, lygybės ir galimybių visiems principais. Nuo to laiko mes tapome vienu iš pirmaujančių pasaulio universitetų, puoselėjančių akademinės galios reputaciją, kur aiškus dėmesys kompetencijai užtikrino nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą kartu su jau įsitvirtinusiomis institucijomis.

Akademinė kompetencija

Priklausydami elitinei „Russell“ universitetų grupei, esame dinamiškas, daug tyrimų reikalaujantis universitetas, įsipareigojęs kurti gelbėjimo atradimus ir naujas technologijas, kad galėtų išspręsti kai kuriuos aktualiausius pasaulinius iššūkius.

Dabar yra daugiau nei 30 akademinių skyrių ir tyrimų centrų, o studentų skaičius išaugo iki 18 000.

Universiteto strategija

2014 m., Konsultuodamasis su visais darbuotojais ir studentais, vicekancleris Koenas Lambertsas vadovavo naujos universiteto strategijos rengimui. Ši strategija orientuos ir informuos mūsų veiklą iki 2020 m.

Pagrindiniai tikslai

  1. Būti pasaulio tyrimų lydere
  2. Pasiūlyti puikų mokymą ir mokymąsi
  3. Pasiūlyti visiems mūsų studentams puikią ir vertingą patirtį

Pagalbiniai tikslai

  1. Būti pakankamai didelis, kad būtų puikus, atsparus ir finansiškai tvarus
  2. Organizuoti efektyviausiai ir efektyviausiai
  3. Efektyviai dirbti su kitomis organizacijomis ir suinteresuotosiomis šalimis

Apdovanojimai ir laimėjimai

University of York yra viena iš JK aukštojo mokslo sėkmės istorijų. Nuo pat įkūrimo 1963 m., Mes paskatinome savo kelią į aukštą reitingą JK ir esame vienas iš tik šešių pokario universitetų, kurie pateko į pasaulio šimtuką.119039_photo-1460518451285-97b6aa326961.jpg

Miesteliu ir miestu

Įsikūręs pėsčiomis nuo Jorko miesto centro, mūsų saugiame ir patraukliame Heslingtono miestelyje įsikūrusios mūsų devynios kolegijos ir dauguma mūsų skyrių. Taip pat turime keletą skyrių, įsikūrusių miesto centre, istoriniame Karaliaus dvare.

Pastaraisiais metais plečiantis 500 milijonų svarų sterlingų miestui, atidaryti septyni nauji pastatai, padidinant studentų skaičių ir suteikiant daugiau pasaulinės klasės patogumų XXI amžiuje. Tvarumas vaidina pagrindinį vaidmenį šioje ambicingoje plėtroje.

Kaip vadovaujamas universitetas

Apibūdinant universiteto valdymą svarbu suprasti, kad yra skirtumas tarp jo valdymo ir valdymo.

Valdymas

Visi universitetai turi valdymo organą, atsakingą už jų veiklos priežiūrą, būsimos krypties nustatymą ir pažangos stebėjimą atsižvelgiant į strategines ambicijas. Universiteto valdymo organas yra Taryba.

Taryba taip pat yra atsakinga už tai, kad būtume finansiškai tvarūs ir laikytumėmės teisinių įsipareigojimų. Ji priima galutinį sprendimą tais klausimais, kurie daro didelę įtaką Universitetui

Valdymas

Nors Taryba prisiima stebėsenos ir priežiūros, kaip valdymo organo, vaidmenį, ji deleguoja Universiteto veiklos vykdymą einančiam vicekanclerio ir prezidento pareigas.

Laikinai einantis vicekanclerio pareigas ir prezidentas vykdo savo pareigas remdamas vyresnius kolegas, kurie du kartus per mėnesį renkasi kaip universiteto vykdomoji valdyba.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of York

Mes suteiksime jums galimybę būti holistišku, išradingu, novatorišku ir reflektyviu praktikos vadovu, gebančiu savarankiškai nustatyti ir plėtoti savo specializaciją. Būs ... [+]

Apžvalga

Dinaminėje ir tarpusavyje sujungtoje pasaulio ekonomikoje valdymo vaidmuo niekada nebuvo toks svarbus.

Mes suteiksime jums galimybę būti holistišku, išradingu, novatorišku ir reflektyviu praktikos vadovu, gebančiu savarankiškai nustatyti ir plėtoti savo specializaciją. Būsite skaitinis ir skaitmeninis raštingumas, tvirtas ir etiškai pagrįstas, jautrus įvairovei ir visiškai pritaikomas: sprendimų priėmėjas, sugebantis patenkinti XXI amžiaus darbo vietos reikalavimus.

Šis plataus laipsnio laipsnis supažindins jus su pažangiausiomis valdymo teorijomis ir praktika, pasirinkus daugybę specializuotų modulių. Turėdami lankstesnę struktūrą nei lygiavertė bakalauras, galite pritaikyti savo kursą taip, kad jis atitiktų jūsų pomėgius.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

University of York

Kurti matematinius modelius, skirtus valdyti rizikos ir netikrumo finansinį poveikį ... [+]

Apžvalga

Sėkmingi aktuaristai naudojasi matematiniais įgūdžiais ir dalykiškumu, kad išspręstų finansines problemas, susijusias su rizika ir netikrumu.

Šis laipsnis apjungia Jorko vadybos mokyklos ir Matematikos katedros kompetenciją, suteikdamas galimybę patekti į pasaulinio lygio akademikus, atliekančius pažangiausias tyrimų sritis savo srityse.

Pagerinsite savo matematinius įgūdžius ir statistinius pagrindimus, naudodamiesi pažangiais skaičiavimais, algebra, tikimybe ir statistika. Tuo pačiu metu jūs studijuosite ekonomiką, finansus ir apskaitą, ugdydami supratimą apie platesnį aktuarinio darbo kontekstą.

Sėkmingai baigę šį kursą, turėsite įvairiapusį ir labai įdarbinantį absolventą, turintį finansinius ir verslo įgūdžius, reikalingus profesiniam aktuarijui gauti.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of York

Sužinokite, kaip įmonės bendrauja generuodamos, numatydamos ir patenkindamos paklausą ... [+]

Apžvalga

Siekdami sėkmės, rinkodaros specialistai turi reaguoti į nuolat besikeičiančius klientų ir suinteresuotųjų šalių poreikius bei rinkos dinamiką.

Šis kursas buvo sukurtas akademinių ir pramonės ekspertų, kad suteiktų jums išsamų supratimą apie rinkodaros teorijas, tarpdisciplininius metodus ir strategijas, svarbias sėkmingai rinkodaros karjerai JK ir visame pasaulyje. Jūs išsiugdysite pagrindinius įgūdžius, patirtį ir žinias svarbiausiose rinkodaros srityse, įskaitant skaitmeninį raštingumą ir etinę praktiką.

Mūsų tvirti ryšiai su įmonėmis suteikia galimybę patekti į ekspertus kviestinius pranešėjus ir galimybę dalyvauti realaus pasaulio konsultavimo projektuose. Dėl išplėstinio kurso turinio rinkodaros bakalauras yra akredituotas Chartered Institute of Marketing, suteikiant absolventų šliuzo statusą.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of York

Ugdykite specialistus apskaitos ir finansų srityje ir išmokkite juos pritaikyti organizaciniame kontekste. ... [+]

Apžvalga

Apskaita yra verslo kalba. Tai suteikia valdytojams, investuotojams ir vyriausybėms informaciją, reikalingą priimant finansiškai pagrįstus sprendimus.

Vis sudėtingesnėje šiuolaikinėje verslo aplinkoje labai reikia kvalifikuotų specialistų, galinčių lanksčiai dirbti komandose peržengiant verslo ribas. Jums reikės strateginio dėmesio ir sugebėjimo paveikti sprendimų priėmimą ir atsakingai vertinti.

Šis kursas suteikia apskaitos ir finansų įgūdžius platesniame verslo kontekste. Įgysite techninių įgūdžių ir problemų sprendimo gebėjimų, kurių galite tikėtis iš apskaitos ir finansų programos, tačiau taip pat turėsite galimybę išsiugdyti stiprius komunikacijos įgūdžius, platų komercinį supratimą ir kritinį požiūrį į verslo problemas.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of York

Ugdykite savo matematinius ir statistinius įgūdžius ir pasiruoškite atlikti kiekybinės verslo analizės karjerą. Įgykite išsamių žinių apie verslo analitikų, kiekybinių fi ... [+]

Apžvalga

Ugdykite savo matematinius ir statistinius įgūdžius ir pasiruoškite atlikti kiekybinės verslo analizės karjerą.

Išmoksite naudoti sudėtingas įvairiausių matematikos disciplinų priemones, tokias kaip skaičiavimas, tiesinė algebra, tikimybė ir statistika, kad galėtumėte paaiškinti savo matematinį ir statistinį pagrindimą. Kartu sukursite išsamių žinių apie verslo analitikų, kiekybinių finansų pareigūnų („kvantų“) ir operacijų vadybininkų kontekstą.

Jūs praplėsite savo teorinių koncepcijų žinias, ypatingą dėmesį skirdamas finansams ir operacijoms, ir pritaikysite išmoktus metodus praktinėms verslo problemoms.

Šis kursas dėstomas bendradarbiaujant su Matematikos katedra ir Jorko vadybos mokykla.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of York

Vis labiau besitęsiančioje pasaulio ekonomikoje mes siekiame sukurti atspindinčius, socialiai ir etiškai sąmoningus operacijų valdymo specialistus. ... [+]

Apžvalga

Vis labiau besitęsiančioje pasaulio ekonomikoje mes siekiame sukurti atspindinčius, socialiai ir etiškai sąmoningus operacijų valdymo specialistus.

Išmoksite nustatyti problemas, rinkti svarbią informaciją ir analizuoti savo duomenis, kad galėtumėte priimti sprendimus ir imtis veiksmų.

Matematiškai griežtesnis nei lygiavertis bakalauras, verslo ir vadybos bakalauras yra gerai subalansuotas, paruošiantis jus priimti sudėtingus verslo sprendimus nepastovioje pasaulinėje rinkoje.

Kurso turinys

Mūsų verslo ir vadybos, apskaitos ir finansų laipsniai turi keletą bendrų elementų pirmaisiais metais, kad supažindintų jus su pagrindinėmis sąvokomis, kuriomis grindžiamos šios pagrindinės disciplinos.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
University of York York YO10 5DD
York, England, Jungtinė Karalystė