Oficialus aprašymas

Apie mus

University of the Highlands and Islands universitetas yra integruotas universitetas, apimantis ir tolesnį, ir aukštąjį mokslą.

Mes nesame tradicinis universitetas. Mes skirtingi. Esame naujosios aukštųjų mokyklų, vienintelių Škotijoje ir vienos iš nedaugelio Europoje, veislės dalis.

Škotijos aukštumose ir salose įsikūrusi 13 savarankiškų koledžų ir mokslinių tyrimų įstaigų partnerystė yra vietinė ir yra įsišaknijusi bendruomenėse, tačiau nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, kaip regioninės universiteto struktūros dalis.

Mūsų reputacija remiasi novatorišku požiūriu į mokymąsi ir mūsų išskirtiniais tyrimais bei mokymo programomis - visa tai praturtinta aukštumų ir salų bei jos bendruomenių žmonėmis, gamtine aplinka, ekonomika, kultūra ir paveldu.

Mūsų universitetų partnerystės centre yra 40 000 studentų ir mes matuojame jų sėkmę. Mūsų mokymo programų portfelis tiek tolesniame, tiek aukštajame moksle yra skirtas patenkinti dabartinius ir būsimus vietos ir regionų poreikius ir pritraukti kitus studentus į aukštumų ir salų studijas.

Mes šiek tiek skiriasi ...

University of the Highlands and Islands suteikia jums galimybę padaryti kažką kitokio, kažką ypatingo.

Mes siūlome įvairius kursus, daugelis naudojasi unikaliu mūsų regiono unikalios aplinkos, kraštovaizdžio ir kultūros privalumais.

... bet mūsų mokiniai tai mėgsta

University of the Highlands and Islands universitetas išsiskiria iš kitų universitetų dėl savo neįtikėtinų vietų. „Fort William“ gyvena aktyvioje lauko bendruomenėje, o universitetas tiesiogiai į jį įeina. Dėstytojai turi gilių žinių apie savo dalykus ir yra neįtikėtinai naudingi. Tai, kartu su panašių mąstančių studentų kompanija, tikrai padėjo man vystytis ir augti.

Louise Ferguson, BA (Hons) jūrų ir pakrančių turizmo studentas

Man buvo sužavėtas dalyko pasirinkimas; nuo profesinio mokymo, pvz., geofizinių tyrimų iki istorinių dalykinių klasių, kurių temos yra tokios įvairios, kaip ir norvegų materialinė kultūra, arba laidojimo praktika. Dar didesnis buvo galimybė taikyti šiuos metodus ir tyrimo metodus konkrečioms vietoms aplink Orkney salas.

Ian Clements, MSc archeologijos praktikos absolventas

118933_pexels-photo-1438072.jpeg

Mūsų vertybės

Universitetų partnerystės pagrindai yra pagrindas, kuriuo remdamiesi mes vykdysime savo verslą ir bendradarbiausime su kitais.

Bendradarbiavimas - atvirumas - pagarba - meistriškumas

Bendradarbiavimas

Mes skatiname dirbti per organizacines ribas ir stengsimės bendradarbiauti su kitais, kad galėtume geriausiai išnaudoti mūsų studentus ir bendruomenes.

Atvirumas

Mes būsime atviri mūsų tarpusavio santykiams.

Mes būsime atviri ir laukiami visiems, kurie gali pasinaudoti tuo, ką turime pasiūlyti.

Mes būsime atviri naujoms idėjoms ir naujiems būdams, kaip pasiekti savo tikslus.

Pagarba

Mes parodysime pagarbą vieni kitiems ir kitiems.

Kompetencija

Mes stengsimės pasiekti meistriškumą viskas, ką darome.

Specializuojasi vienoje iš mūsų universitetų

Mes siūlome Jums galimybę mokytis viename iš 13 kolegijų ir mokslinių tyrimų centrų, daugiau kaip 70 vietinių mokymosi centrų arba internetu, kad ir kur esate.

Campus

Mes esame vieninteliai universitetai, įsikūrę Škotijos aukštumose ir salose, ir mes esame šiek tiek kitokie - mes siūlome Jums galimybę studijuoti viename iš 13 kolegijų ir mokslinių tyrimų centrų, daugiau kaip 70 vietinių mokymosi centrų arba internetu, kur tik esate . Sužinokite apie savo bendruomenės mokymosi centrus apsilankę mūsų individualiuose miesteliuose.

Sužinokite internete iš bet kur

Universitete yra keletas geriausių interneto mokymosi technologijų, o tai reiškia, kad galite mokytis daugelio mūsų kursų iš namų ar darbo, kad ir kur esate.

Pereikite prie didelių dalykų

Mūsų glaudūs ryšiai su vietinėmis įmonėmis padės jums patekti į pramonę, kurioje esate aistringas. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su darbdaviais (įskaitant „SSE“ ir „NHS Scotland“), kad sukurtume kursus, kurie užtikrintų jūsų sėkmę ateityje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of the Highlands and Islands

BA („Hons“) golfo valdymo kursai yra įsikūrę Dornoche, netoli visame pasaulyje garsaus „Royal Dornoch“ golfo klubo. ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Škotijos golfo pramonė, vadinama „Golfo namais“, siekia 1 milijardą svarų ir kasmet tiesiogiai įneša 496 milijonus svarų į Škotijos bendrąjį vidaus produktą (BVP). Apskaičiuota, kad vienas iš 125 Škotijos darbo vietų yra priklausomas nuo golfo.

BA („Hons“) golfo valdymo kursai yra įsikūrę Dornoche, netoli visame pasaulyje garsaus „Royal Dornoch“ golfo klubo. Tai yra pirmasis tokio pobūdžio pagyrimo laipsnis JK ir skirtas tiems, kurie siekia karjeros golfo pramonėje.

Laipsnis suteikia golfo ir vadybos dalykų pusiausvyrą, suteikiant absolventams įgūdžių, reikalingų norint pasinaudoti puikiomis įsidarbinimo galimybėmis. Turėsite galimybę dirbti įvairius vaidmenis, ypatingą dėmesį skirdami visiems valdymo aspektams golfo kontekste.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Highlands and Islands

BA („Hons“) nuotykių atlikimas ir koučingas suteikia išskirtinį dėmesį sporto mokslui nuotykių treniravimo srityje. Suderinsite taikomojo sporto mokslininko įgūdžius ir ž ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

BA („Hons“) nuotykių atlikimas ir koučingas suteikia išskirtinį dėmesį sporto mokslui nuotykių treniravimo srityje. Suderinsite taikomojo sporto mokslininko įgūdžius ir žinias su šiuolaikinio nuotykių profesionalo įgūdžiais nuolat besikeičiančioje lauko aplinkoje, ruošdami trenerius ir vadovaudami naujos kartos nuotykių sportininkams ir dalyviams.

Priklausykite sparčiai besivystančiam sektoriui, kuriame sveiko aktyvaus gyvenimo būdo poreikis paskatino siekti didesnių laimėjimų nuotykių sporte ir suteikti naudos gyvenimui teikiama nauda. Taikant daugiau nei 21 olimpinę nuotykių sporto discipliną, nuotykių sportas ir varžybos yra globalus reiškinys, o dalyviai reikalauja aukštesnių rezultatų savo pasirinktoje srityje, informuoja treneriai ir vadovai - ekspertai.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Highlands and Islands

Šis laipsnis, unikalus Škotijoje, yra universiteto ir Profesionalaus golfo žaidėjų asociacijos (PGA) partnerystės dalis. Įsikūręs Dornoch mieste, netoli visame pasaulyje ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Šis laipsnis, unikalus Škotijoje, yra universiteto ir Profesionalaus golfo žaidėjų asociacijos (PGA) partnerystės dalis. Įsikūręs Dornoch mieste, netoli visame pasaulyje garsaus „Royal Dornoch Golf Club“, „BA (Hons) Professional Golf“ yra skirtas tiems, kurie siekia karjeros golfo pramonėje ir siūlo galimybę dirbti įvairius vaidmenis, ypatingą dėmesį skiriant treneriams. ir spektaklis.

Šį laipsnį pripažįsta PGA, o absolventai įgyja PGA statusą (atsižvelgiant į prašymą).

Škotijos golfo pramonės vertė yra 1 milijardas svarų sterlingų ir kasmet tiesiogiai įnešama 496 milijonų svarų sterlingų į savo bendrąjį vidaus produktą (BVP). Apskaičiuota, kad vienas iš 125 Škotijos darbo vietų yra priklausomas nuo golfo.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Highlands and Islands

Mūsų BA (Hons) archeologija yra glaudžiai susijusi su savitu Škotijos kultūros paveldu, tačiau visa tai taip pat apima daug platesniame globaliame kontekste. ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Kokios geresnės vietos galėtų būti archeologijos tyrinėjimui visame pasaulyje žinomuose archeologinio paveldo objektuose, tokiuose kaip „Skara Brae“, „Maeshowe“, „Camster Cairns“ ir „Mousa Broch“, nei Škotijos aukštumose ir salose?

Mūsų BA (Hons) archeologija yra glaudžiai susijusi su savitu Škotijos kultūros paveldu, tačiau visa tai taip pat apima daug platesniame globaliame kontekste.

Laipsnis suteiks jums išsamų supratimą apie archeologijos praktiką. Taip pat lavinsite savo praktinius archeologijos įgūdžius per praktinę patirtį ir archeologinę praktiką.

Jūs gausite moksliniais tyrimais pagrįstą dėstytojų, užsiimančių pasaulinio lygio tyrimais, projektus iš Škotijos salų, JK ir Airijos, Atlanto regiono ir Polinezijos.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Highlands and Islands

Nuotykių turizmo vadybos bakalauras „BA“ (Hons) orientuojasi į turizmo ir verslo praktiką nuotykių sektoriuje, taikomą atsižvelgiant į esminius, praktinius, profesinius l ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Nuotykių turizmas yra greičiausiai auganti turizmo pramonės sritis ir pastaraisiais dešimtmečiais audrą paėmė nuotykių sektorius, paversdamas nuotykių kupiną veiklos patirtį komerciniu turizmu. Nauji, švieži ir nuolat tobulėjantys mūsų absolventai turi puikią galimybę tapti šio dinaminio sektoriaus formavimo istorijos dalimi.

Nuotykių turizmo vadybos bakalauras „BA“ (Hons) orientuojasi į turizmo ir verslo praktiką nuotykių sektoriuje, taikomą atsižvelgiant į esminius, praktinius, profesinius lyderystės ir saugos įgūdžius. Klientai tikisi puikaus aptarnavimo ir saugios patirties, kuri patenkins jų svajones apie nuotykius ir keliones nuotykiais: išmoksite įgūdžių ir žinių, kad tai pateiktumėte ir valdytumėte, kritiškai supratę reikalingas etines ir profesines vertybes.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Highlands and Islands

Nuotykių švietimo bakalauro programa „BA“ (Hons) paruošia jus kaip profesionalaus pedagogo, turinčio daugybę gabumų, karjerą, atsakingą už saugios, autentiškos, nuotykių ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Nuotykių švietimas yra labai svarbus šiuolaikiniame nuotykių sektoriuje, taip pat svarbi užimtumo sritis, sukurdamas žavingą mokymosi lauko patirtį kitiems per nuotykių kupiną veiklą!

Nuotykių švietimo bakalauro programa „BA“ (Hons) paruošia jus kaip profesionalaus pedagogo, turinčio daugybę gabumų, karjerą, atsakingą už saugios, autentiškos, nuotykių kupinos patirties teikimą, siekiant padėti žmonėms atrasti, atspindėti ir tobulėti. Praplėsite savo žinias, supratimą ir įgūdžius, kad galėtumėte planuoti, rengti ir vesti nuotykių ugdymo veiklą potencialiai sudėtingose ir laukinėse vietose.

Vieta: lankstumas, aistra, gyvenimo būdas. BA („Hons“) nuotykių švietimas yra Nuotykių studijų mokykloje, Vakarų Highland koledže, UHI, ir yra „Adventure Pathways “ programos dalis. Būsite įsikūręs Fort Viljams, JK lauko sostinės centre, gyvensite ir dirbsite Ben Nevis papėdėje, regione, kuris yra išskirtinis dėl savo gausaus lauko galimybių. Tai suteikia prieigą prie įvairiapusės ir gyvos bendraminčių bendruomenės, taip pat lankstumo pereiti į alternatyvų ateities Pathway pvz., Nuotykių turizmo vadybą ar Nuotykių atlikimą ir Koučingą.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

University of the Highlands and Islands

Studijuokite mūsų BSc (Hons) jūrų mokslą Škotijos jūrų mokslo asociacijoje UHI (SAMS UHI) Obane ir iš pradžių tyrinėkite jūrų sritį. Sužinosite apie jūrų mokslą ir techno ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Ar esate aistringas mūsų jūroms ir vandenynams? ar tau patinka mokslai? Ar norite mokytis rajone, kuriame yra nepaprastai daug jūrinės ir pakrančių aplinkos, tiesiai paplūdimyje?

Studijuokite mūsų BSc (Hons) jūrų mokslą Škotijos jūrų mokslo asociacijoje UHI (SAMS UHI) Obane ir iš pradžių tyrinėkite jūrų sritį. Sužinosite apie jūrų mokslą ir technologijas iš pirmaujančių pasaulio tyrėjų ir pritaikysite naujausias technologijas.

Šios seniai žinomos ir tarptautiniu mastu žinomos jūrų laboratorijos patalpos ir parengta prieiga, kurią turėsite šios srities ekspertams, bus puikus tramplinas į sėkmę jūsų būsimoje jūrininkų mokslo karjeroje.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Highlands and Islands

BSc (Hons) miškotvarka yra labai praktinis kursas, suteikiantis visų įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint tapti sėkmingu miško ar medelyno valdytoju. Jei siekiate pasite ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

BSc (Hons) miškotvarka yra labai praktinis kursas, suteikiantis visų įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint tapti sėkmingu miško ar medelyno valdytoju. Jei siekiate pasitenkinimo keliančios karjeros, kur galėtumėte profesionaliai patarti sausumos miškų sektoriui ir padėti užtikrinti, kad mūsų miškai patiktų ateities kartoms, tada šis kursas yra skirtas jums.

Studijuosite Škotijos miškininkų mokyklos Inverneso koledžo UHI miestelyje, kur turėsite galimybę specializuotis miškotvarkos ar medelynų ir miesto miškininkystės srityse. Laipsnis grindžiamas pramonėje pripažintu HNC / HND miškininkystės ar medelynų ir miesto miškininkystės srityje per pirmuosius dvejus metus.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Highlands and Islands

Šis unikalus naujas kursas yra vienintelis tokio pobūdžio kursas Škotijoje ir yra skirtas diplomo kalibro orlaivių techninės priežiūros inžinieriams gaminti. ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Šis unikalus naujas kursas yra vienintelis tokio pobūdžio kursas Škotijoje ir yra skirtas diplomo kalibro orlaivių techninės priežiūros inžinieriams gaminti.

Kursas atitinka Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) B1 ar B2 kategorijos orlaivių techninės priežiūros licencijos mokymo programos reikalavimus (66 dalis). Pristatytas kartu su AST, seniausia tokio tipo aviacijos mokymo organizacija pasaulyje, suteikia galimybę be pagyrimo gauti ir mokymo pažymėjimą. Tai sumažins gyvo orlaivio darbo patirtį, kurią turite įgyti prieš kreipdamiesi į B kategorijos orlaivio techninės priežiūros inžinieriaus licenciją. B kategorijos pažymėjimo gavimas yra pirmas žingsnis siekiant tapti atestuojančiu, licencijuotu orlaivio inžinieriumi, asmeniu, atsakingu už orlaivyje ir jo sistemose bei įrangoje atliktų darbų pasirašymą (sertifikavimą).... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

University of the Highlands and Islands

Orlaivių inžinerijos kursas „BEng (Hons)“ yra įdomus laipsnis, kuris suteiks jums išsamių inžinerinių žinių plačioje šiuolaikinių oro navigacijos technologijų srityje. ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Orlaivių inžinerijos kursas „BEng (Hons)“ yra įdomus laipsnis, kuris suteiks jums išsamių inžinerinių žinių plačioje šiuolaikinių oro navigacijos technologijų srityje.

Jei nusprendėte dėl žavingos orlaivio inžinieriaus karjeros, šis kursas suteiks žinių ir įgūdžių, reikalingų analizuoti sudėtingas orlaivių inžinerijos situacijas ir spręsti aviacijos inžinerijos problemas.

Šiuo metu laipsnis iš naujo akredituojamas kartu su Karališkąja aeronautikos draugija.

YpatumaiLaipsnis yra labai svarbus šiuolaikinei orlaivių pramonei ir mes turime gerus ryšius su aviacijos pramoneSkirta įtraukti didelę dalį praktinės veiklos, susijusios su nagrinėjamomis temomisApibūdina kiekvienos kadencijos nemokančias „projektavimo savaites“, kurios apima praktinių, „realaus gyvenimo“ inžinerinių problemų sprendimų paieškąPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Perth College UHI Crieff Road Perth
Pertas, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Shetland College UHI Gremista Lerwick
Šetlandas, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
NAFC Marine Centre UHI Port Arthur Scalloway
ZE1 0XB Scalloway, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Orkney College UHI East Road Kirkwall Orkney
Kirkwall, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
North Highland College UHI Ormlie Road Thurso
Ketvirtadienis, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Lews Castle College UHI Stornoway Isle of Lewis
Stornoway, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Highland Theological College UHI High Street Dingwall
IV15 Dingwall, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Inverness College UHI 1 Inverness Campus Inverness
Invergencija, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Moray College UHI Moray Street Elgin
IV30 Elginas, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Sabhal Mòr Ostaig UHI Teangue Sleat
IV44 8RQ Kilbegas, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
West Highland College UHI Carmichael Way Fort William
Fort Viljamas, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Scottish Association for Marine Science UHI Scottish Marine Institute Oban
Obanas, Škotija, Jungtinė Karalystė
Address
Argyll College UHI West Bay Dunoon
Dungooley, County Meath, Airijos sala