The University of Warwick, School of Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Warwick Inžinerijos mokyklos yra viena iš pirmaujančių suvienodintų techninių mokyklų Jungtinėje Karalystėje. Mūsų integruotas požiūris į inžinieriaus išsilavinimą vienija pagrindines šakas inžinerijos ir remiasi stipriąsias mokslinių tyrimų puses pagrindinėse inžinerines disciplinas.

Kodėl Warwick?

Inžinerijos mokykla yra nuosekliai į dešimtuką visų JK lygos lentelės, įskaitant "The Guardian University Guide 2016 ir ketvirtos Times" ir "The Sunday Times" Geras universiteto vadovas 2015 "Bendrosios inžinerijos".

STUDIJŲ

Warwick siūlo įdomių inžinerijos kursus, kurie bus atverti galimybių pasaulį jums asortimentą. Mūsų tarptautinė reputacija meistriškumo mokymo ir mokslinių tyrimų reiškia, kad jūsų Warwick laipsnis bus žinomas ir gerbiamas visame pasaulyje. Mūsų kursai yra akredituota pagrindinių inžinerinių institucijų Jungtinėje Karalystėje, įskaitant IET, InstMC, IMechE, IStructE ir ledo.

Tyrimas

Inžinerijos mokyklos naudos iš jo įvairiapusišką požiūrį, su mokslinių tyrimų, apimantis platų temų spektrą. Pagrindiniai temos energetikos, Biomedicininės inžinerijos ir miestai suteikti pagrindą į mokslinių tyrimų pastangas, kurios grindžiamos keturiais drausmės srautus ir keturiolika mokslinių tyrimų grupių. Mokykla dirba vieni iš pirmaujančių inžinieriai savo srityje, kurie reguliariai skelbia dokumentus ir aukščiausio lygio leidiniuose. Šiuo metu yra daugiau nei 150 studentai įmonė magistrantūros mokslo laipsnių ir 55 mokslinių tyrimų po daktaro darbuotojų.

Partnerystė

Inžinerijos mokyklos turi stiprią įrašus bendradarbiauja su pramonės partneriais per tiek mokslinių tyrimų ir mokymo veiklą ir tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų universitetuose tiek Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu. Mūsų strateginė partnerystė su wmg miesteliu leidžia mūsų kursai turi būti pristatytas į vieningą būdu, remiantis patirtimi ir įrenginių du Universiteto padaliniuose. Du skyriai, taip pat bendradarbiauti su tarptautiniu reikšmingais bendras mokslinių tyrimų programas.

Faktai ir skaičiai

Inžinerija Warwick užėmė 4-ą bendrojo inžinerinių lygos lentelės 2012 m. Vieningos inžinerinių padalinių, mes buvome 3. aukščiausios vertinta 2008 m tyrimų vertinimo Pratimai General Engineering. Mokykla turi 90 akademinių dėstytojų ir mokslo darbuotojų, plius 55 pagalbinių darbuotojų. Mūsų 1100 bakalauro studentai sudaro 8% universiteto gyventojų. 150 magistrantai yra registruotas aukštojo laipsnių pagal tyrimų - magistro, daktaro, EngD. Mūsų bendras tyrimai pajamos nuo 2007 m yra apie 40 mln £. Mūsų absolventų užimtumo praėjus 6 mėnesiams po universiteto baigimo, 89% buvo absolventas lygio darbo vietų, naudojantis įgūdžius per savo studijų kursą įgyta. Vidutinis pradinis atlyginimas 2011 m Warwick inžinerijos absolventų buvo £ 25.800, kuris yra gerokai didesnis, nei sektoriaus standartus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti MSc » Matyti Magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

BEng Automotive Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

[+]

3 metais atliksite atskirą projektą ir išmoksite šešis pagrindinius modulius, kurie šiuo metu yra:

Automatika ir robotų technika

[-]

BEng Biomedical Systems Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

[+]

Patekimo į rinką reikalavimai

Lygmuo AAA, apimantis matematiką ir fiziką. Taip pat turite pasiekti praktinį mokslinį praeitį, jei jūsų mokslo lygis apima atskirą praktinį vertinimą.

A Taikomųjų dalykų ir mišrių portfelių lygiai. Kandidatai yra nagrinėjami individualiai. Laipsniai bus panašūs į tuos, kurie skiriami akademinei A ir AS kvalifikacijai.

Galima svarstyti kandidatus su stipriu profiliu, bet be lygių fizikos ar lygmens matematikos.

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 38 taškai, įskaitant 6 aukštojo lygio matematikos ir 6 aukštesnio lygio fizikos.

BTECs: kandidatus, siūlančius BTEC, patariama susisiekti su bakalaurų priėmimo grupe.... [-]


BENg Civilinė Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Civilinės inžinieriai planuoja, projektuoja, kuria ir prižiūri infrastruktūrą arba "pastatytą" aplinką, įskaitant pastatus, oro uostus, geležinkelius, kelius, tunelius, tiltus ir užtvankas. [+]

Ką mokytis?

Civilinės inžinieriai planuoja, projektuoja, kuria ir prižiūri infrastruktūrą arba "pastatytą" aplinką, įskaitant pastatus, oro uostus, geležinkelius, kelius, tunelius, tiltus ir užtvankas.

Naudodamiesi pažangiausiais moksliniais tyrimais, mokykitės išsamių teorijų ir praktinių įgūdžių. Reguliarūs individualūs ir grupiniai projektai sprendžia pramonės problemas, tokias kaip stogo konstrukcijų projektavimas, statyba ir testavimas, robotų konstrukcijos kūrimas arba "Severn Trent" gerinimas. Jūs taip pat gausite lauko darbus, kurie anksčiau įtraukė geotechninius inžinerinius darbus Velse arba Isle of Wight.

Apsilankymai statybvietėse ir pramonės ekspertų paskaitos leidžia suprasti naujausias civilinės inžinerijos praktikas. Tarpdisciplininis požiūris sprendžiant inžinerijos problemas ir pagerinti projekto valdymo, komunikacijos ir vadovavimo įgūdžius. Visa tai suteiks jums pasitikėjimą naujomis technologijomis įdiegti ir optimizuoti esamus, suteiks jums galimybę dirbti daugelyje pramonės sektorių.... [-]


Beng Elektroninė Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Šis kursas yra skirtas jums, jei ieškote akredituoto elektroninės inžinerijos laipsnio, kuris plėtoja jūsų specialias žinias šioje srityje, dirbdamas daugiadalykėse komandose. [+]

Ką mokytis?

Šis kursas yra skirtas jums, jei ieškote akredituoto elektroninės inžinerijos laipsnio, kuris plėtoja jūsų specialias žinias šioje srityje, dirbdamas daugiadalykėse komandose. Mūsų suvienijęs, į mokslinius tyrimus orientuotas požiūris į mokymąsi remia asmeninę plėtrą ir suteikia pagrindinių įgūdžių, suderintų su geriausia komercine praktika - ir daug ieškojo pirmaujančių darbdavių. Tai leidžia mūsų absolventams prisidėti prie įvairiausių sektorių, tokių kaip mikroelektronika, projektavimas ir gamyba, energetika, transportas, sukurta aplinka, informacija ir ryšiai.

Mokydamiesi paskaitos, samouczków, klasių pavyzdžiai, akis į akį bendrauti su akademikais, norėdami išspręsti modulių užklausas, laboratorijas, kursinių užduočių ir projektus. Praktinis darbas elektronikoje prasideda nuo pirmųjų metų, o trečius metus individualus projektas sudaro didžiąją dalį savo laipsnį. Neseniai atnaujinamos moderniausios laboratorijos aprūpintos programine įranga ir instrumentais, skirtais įvairiapusei mokymo veiklai elektroninėje inžinerijoje. Kursas gerokai pranašesnis už glaudžius ryšius su pramone.... [-]


Beng Gamybos Ir Mechanika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Visame pasaulyje gamyba yra pagrindinis turtas ir užimtumas. Gamybiniai ir mechaniniai inžinieriai taiko savo kūrybiškumą, įgūdžius ir viziją dirbdami su daugeliu kitų inžinierių kuriant naujoviškus ir ekonomiškai efektyvius produktus. [+]

Ką mokytis?

Visame pasaulyje gamyba yra pagrindinis turtas ir užimtumas. Gamybiniai ir mechaniniai inžinieriai taiko savo kūrybiškumą, įgūdžius ir viziją dirbdami su daugeliu kitų inžinierių kuriant naujoviškus ir ekonomiškai efektyvius produktus.

Kaip gamybos ir mechanikos inžinierius, jūs įgysite šiuolaikinių technologijų ir įgūdžių, tokių kaip robotų technika, kompiuterinis projektavimas ir modeliavimas. Mes siūlome jums turtingą mokymo programą ir išteklius tai pasiekti, akredituotą Inžinerijos ir technologijos instituto bei Inžinierių mechanikos institutą. Mes kartu su šiais techniniais klausimais supažindinsime su valdymo metodais ir įgūdžiais.... [-]


BEng in Electrical and Electronic Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

[+]

Ką mokytis? Kaip mokytis?

Mokykla skatina studentus imtis tam tikros pramonės patirties. Daugelis studentų praeina stažuotes ir kitą darbo patirtį per vasarą. Kai kurie studentai gali praleisti metus per metus pramonėje ar mokslinių tyrimų aplinkoje.

[-]

Beng Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Mūsų akredituoti inžinerijos laipsniai plėtoja išsamų inžinerijos principų supratimą, kuriame mokomi įvairūs automobilių, civilinių, elektroninių sistemų ir mechanikos inžinerijos specialistai. [+]

Ką mokytis?

Mūsų akredituotos inžinerijos laipsniai išsamiai supranta inžinerijos principus, mokomi iš įvairių automobilių, civilinių, elektroninių sistemų ir mechanikos inžinierių specialistų, taip pat galimybės specializuotis srityse, kurios jus domina per antrus metus.

Šiuos kursus vadovauja mokslininkai Inžinerijos mokykloje ir WMG ("Warwick Manufacturing Group"). Tarpdisciplininiai projektai leidžia spręsti problemas, kurios gali būti nuo roboto inžinerijos iki gelbėjimo nukentėjusių pastatų, nano palydovo kūrimo ir kūrimo. Jūs sukursite patyrusių įgūdžių, įskaitant daugiadisciplininį požiūrį į problemų sprendimą, gebėjimą valdyti projektus ir pasidalinti idėjomis bei gebėjimą vadovauti, tirti, kurti, diegti naujoves ir kurti produktus bei sistemas.... [-]


Beng Inžinerijos Verslo Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Šis kursas atspindi šiuolaikinės verslo aplinkos realijas, derinant tvirtą inžinerijos principų pagrindą su pagrindiniu pramonės šakos supratimu, kad naujovės turi gauti pelno. [+]

Ką mokytis?

Šis kursas atspindi šiuolaikinės verslo aplinkos realijas, derinant tvirtą inžinerijos principų pagrindą su pagrindiniu pramonės šakos supratimu, kad naujovės turi gauti pelno. Mokymas remiasi Inžinerijos mokyklos kompetencija, kuri užtikrina aukščiausius techninės kompetencijos standartus; WMG ("Warwick Manufacturing Group"), kuri siūlo novatoriškus ryšius tarp akademinės bendruomenės ir pramonės atstovų; ir "Warwick" verslo mokykla (WBS), kuri yra tarptautiniu mastu pripažįstama dėl verslo vadybos kompetencijos.

Mūsų mokymo programa integruoja verslo ir techninį turinį, plėtodama inžinieriaus kompetenciją kartu su žiniomis apie visas verslo funkcijas, kad galėtumėte rasti savo vietą vis labiau konkurencingoje pasaulinėje rinkoje. Per pirmuosius metus jūs išmoksite pagrindinius modulius, bendrus visiems mūsų inžinerijos laipsniams. Antrus metus galite pradėti individualizuoti savo kursą. Nebent nustatysite savo baigiamojo bakalauro laipsnio iki antrųjų metų, užtikrinsite, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą. Pagrindinis skirtumas tarp inžinerijos verslo vadybos (EBM) ir inžinerijos ir verslo studijų (EBS) laipsnių srautų yra trečiųjų studijų metų patirties, susijusios su verslo turima dalimi, dalis.... [-]


Beng Mechanikos Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Mechaninės sistemos, mechanizmai ir mašinos yra tradicinių inžinerinių pramonės šakų pagrindas. [+]

Ką mokytis?

Mechaninės sistemos, mechanizmai ir mašinos yra tradicinių inžinerinių pramonės šakų pagrindas. Su jais susiję įgūdžiai ir technologijos išlieka svarbūs. Pastaraisiais metais jie išsiplėtė į tiksliųjų inžinerijos, nanotechnologijų ir mechatronikos srityse, nes inžinieriai mechanikai išplėtė savo įgūdžių rinkinius ir pasinaudojo kitų disciplinų technologijomis, kad išspręstų sudėtingas problemas.

Mūsų kursai apima daugialypį požiūrį į inžinerinius iššūkius. Vadovaujantis Inžinerijos mokyklos ir WMG (Warwick Manufacturing Group) ekspertais, mes suteikiame galimybes mokytis iš pirmaujančių mokslinių tyrimų tokiose srityse kaip tikslieji mechanika, skysčių dinamika ir tvarios šilumos energijos technologijos, taip pat papildomos sritys kitose inžinerijos srityse. Mes taip pat dirbame su daugeliu šalies pirmaujančių kompanijų. Šis bendradarbiavimas grįžta į mūsų mokslinius tyrimus, informuoja apie mūsų mokymą ir padeda mums išlaikyti mūsų kursus pirmaujančia pramonės geriausia praktika.... [-]


Beng Sistemų Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Sistemų inžinerija yra tarpdisciplininis metodas, leidžiantis realizuoti sudėtingas sistemas arba sąveikos (sistemų sistemų), pavyzdžiui, biomedicinos ir automobilių, analizę. [+]

Ką mokytis?

Sistemos inžinieriai taip pat gali veiksmingai bendrauti ir vertinti kitų disciplinų požiūrį, matyti ir išnaudoti šių sričių sąveiką. Tai suteikia jiems galimybę spręsti aukšto lygio problemas, su kuriomis susiduria pasaulis, pavyzdžiui, iššūkius aplinkai, sveikatai, maistui ir saugumui.

Mūsų absolventai dirba organizacijoms, įskaitant " Jaguar Land Rover", "Barclays Bank", NHS Inovacijų institutą, "Aston Martin", "Deutsche Bank".... [-]


MEng in Electrical and Electronic Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

[+]

Jūs dalyvaus paskaitose, seminaruose, pamokose ir praktinėse laboratorijose. Jūsų dėstytojas yra ten, kuris palaikys jus visą savo universitetinį gyvenimą ir ypač padės suprasti jūsų tęstinį vystymąsi. Inžinieriai visada dalyvauja tarpdalykiniame grupės darbe, o tai yra mūsų kursų dalis nuo pirmųjų metų.

Vertinimas atliekamas egzaminų ir kursinių darbų. Kursinis vertinimas gali apimti laboratorines ataskaitas, projektus, esė ir žodinius pristatymus.

Savo kurso metu galite įgyti pramonės patirties per vizitus ir projekto darbą. Mokykla skatina studentus imtis tam tikros pramonės patirties.

[-]

Kontaktai
Vietos adresas
School of Engineering
University of Warwick

Coventry, Anglija, CV4 7AL GB