Oficialus aprašymas

Apie mus

Wrexham Glyndŵr universitetas prasidėjo 2008 m., Todėl mes vis dar esame vienas iš jauniausių universitetų Jungtinėje Karalystėje. Tai energinga, draugiška vieta, kurioje kiekvienam mokiniui ir asmeniui skiriamas asmeninis dėmesys.

Mūsų įkvėpimas

Mūsų vardas kilęs iš Velso mokslininko ir herojaus Owain Glyndŵr, o mes siekiame užkirsti kelią tokioms pačioms filosofijoms kaip ir jis.

Mes didžiuojamės galėdami pavadinti savo universitetą po to, kai žmogus puoselėjo mokymąsi, mylėjo savo šalį, priėmė tarptautinę perspektyvą ir nuolat parodė įkvepiantį ir verslišką požiūrį į gyvenimą.

Jo dvasia yra Wrexham Glyndŵr universiteto širdyje, kur mes siekiame būti drąsūs, verslūs ir atviri visiems, ką mes darome.

Nuo 1887 m. Pristatome švietimą mūsų pagrindiniame Wrexham miestelyje, kai buvome žinomi kaip Wrexham mokslo ir meno mokykla. Pirmą kartą pradėjome teikti studijas 1924 m., Tačiau nuo to laiko mes nuvažiavome ilgą kelią.

Mūsų ryšiai

Šiandien pramonės siūlomi kursai yra mūsų pasiūlymo pagrindas. Mes didžiuojamės savo ryšiais su pirmaujančiais vietos ir regionų darbdaviais, pvz., „Airbus“, „Kellogg“, „JCB“ ir „BBC“. Jų žinios ir patirtis grįžta į mūsų kursus, užtikrinant, kad mūsų studentams būtų suteikiami tik svarbiausi gebėjimai ateities karjerai.

Mūsų bendruomenė

Mes labai didžiuojamės galimybėmis, kurias mes suteikiame netradicinės kilmės asmenims įeiti į aukštąjį mokslą. Daugiau nei pusė mūsų studentų studijuoja ne visą darbo dieną ir esame vienas iš pirmaujančių JK universitetų, padedančių studentams iš žemesnių socialinių ir ekonominių sluoksnių per universitetą, nes mūsų visapusiška „Widening Access“ programa yra vietos bendruomenėje. Universitetas taip pat yra pirmoji aukštojo mokslo įstaiga Šiaurės Velsoje, kad taptų Stonewall įvairovės čempionu.

Mūsų vieta

Mes pradėjome tik su dviem miesteliais Wrexham (Plas Coch ir Regent Street), bet nuo to laiko mes auginome į Šv. Asafo ir Northopo miestelius Šiaurės Velsoje bei palydovinę universitetą Kingstono prie Temzės Londone. Mes esame nedidelis universitetas, lyginant su daugeliu kitų, tačiau su jais susiduriame su dideliu bendruomenės jausmu ir fantastiniu paramos tinklu visiems mūsų studentams ir darbuotojams.

Jei jus domina studijuoti Wrexham Glyndwr, ar esate vietinis verslas, norintis įsitraukti, pažiūrėkite mūsų svetainę, kad pamatytumėte, ką turime pasiūlyti.

Mūsų misija

Mūsų misija - bendradarbiauti, kad įkvėptų ir šviestų mūsų studentus bei užtikrintų socialinę ir ekonominę sėkmę.

Mūsų vizija

Vizija apima septynis įsipareigojimus, kurie yra įtraukti į pagrindinį dokumento „Vizija ir strategija 2025“ elementą ir remiami keliais veiksmais.

Mūsų veikla ...

yra mūsų vertybių pagrindas:

 • Galimybė mokytis suteikiama studentams, personalui ir bendruomenei, aktyviai skatinant aukštojo mokslo vertę. Tai grindžiama atsidavimu būti įtraukiu ir sąžiningu teikiant paslaugas
 • Padėti mūsų besimokantiesiems ir darbuotojams, taip pat regionui, padedant visiems įgyti pasitikėjimą ir pasiekti savo potencialą. Tai reiškia partnerystę, kad pridėtinės vertės ir pasidalijimo supratimas - mes dirbame geriau ir efektyviau kartu, ar tai yra su studentais, darbuotojais, pramonės atstovais ar kitais suinteresuotaisiais subjektais
 • Naujoviški teikiant ir valdant akademines paslaugas ir profesionalias paslaugas bei palaikant ryšius su bendradarbiavimo ir reguliavimo partneriais. Tai leidžia mūsų kultūrai, struktūrai, politikai ir žmonėms siekti meistriškumo, reaguoti į poreikį ir pasiekti tai, ką siekėme.
 • Ambicinga, ką siekiame suteikti mūsų studentams, darbuotojams ir partneriams ir kaip tai darome, pripažįstant, kad mokymosi ir žinių nėra. Tai reiškia novatorišką, iniciatyvų ir lankstų požiūrį; noras ieškoti naujų idėjų.

Turi taikomą fokusą

Kompetencijos skatinimas, teikiant darbdavių ir pramonės vadovų kursų portfelį, siekiant suteikti profesionalams profesionalams galimybę remti ir patenkinti regioninės, nacionalinės ir tarptautinės ekonomikos poreikius.

Vietos studentai yra tai, ką mes darome

Suteikti gyvybingą, draugišką ir palaikančią bendruomenę, orientuotą į kiekvieno asmens įkvėpimą per asmeninius dėstytojus, remti ir patenkinti individualius poreikius pasiekti savo potencialą akademinės kompetencijos dėka.

Kaip mes dirbame

 • Mes įtraukiame ir klausomės studentų visuose mūsų darbuose
 • Mes statome abipusiai naudingas partnerystes
 • Mes pristatome tai, ką pažadame
 • Mes tvarkome procesus paprastus ir efektyvius
 • Mes tikimės ir elgiamės
 • Mes atvirai ir reguliariai bendraujame
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Wrexham Glyndwr University

Mūsų specializuotas apskaitos ir finansų laipsnis siekia pagerinti įsidarbinimo galimybes, sutelkiant dėmesį į praktinę apskaitos ir finansų teorijų taikymą. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų specializuotas apskaitos ir finansų laipsnis siekia pagerinti įsidarbinimo galimybes, sutelkiant dėmesį į praktinę apskaitos ir finansų teorijų taikymą.

Mūsų apskaitos ir finansų laipsnį teikia apskaitos specialistai ir yra labai orientuotas į besimokančiojo „verslo pasirengimo“ absolventą. Be to, į programą įtrauktas mokymasis darbo vietoje, kad visi absolventai būtų aprūpinti žiniomis ir įgūdžiais, kad galėtų patenkinti dabartinius ir būsimus rinkos poreikius ir būti „pasiruošę dirbti“. Tai apima platų paraiškų pagrindą iš atvejų analizės, problemų sprendimo ir įsidarbinimo galimybių. Ši programa yra 15-oji vieta Jungtinėje Karalystėje studentų pasitenkinimui 2018 m.... [-]

Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wrexham Glyndwr University

Kurkite praktinius įgūdžius kartu su gyvybiškai svarbiomis žiniomis, reikalingomis svetingumo, turizmo ir renginių valdymo pramonei. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kurkite praktinius įgūdžius kartu su gyvybiškai svarbiomis žiniomis, reikalingomis svetingumo, turizmo ir renginių valdymo pramonei.

Moduliai skatina ir mąsto. Jie apima esmines verslo temas, prieš pereinant prie pažangių modulių, suteikiančių platų žinių ir patirties, pavyzdžiui, renginių valdymą ir vykdymą, lankytojų pritraukimo valdymą, paslaugų ir santykių rinkodarą, įmonių socialinę atsakomybę ir žmogiškųjų išteklių valdymą.

Įgyvendindami laipsnį, mes visiems studentams suteiksime tiesioginę, praktinę patirtį, įskaitant tikrą renginių valdymą. Tai taip pat galėtų apimti galimybę įsidarbinti, kuri gerokai pagerintų jūsų gyvenimo aprašymą ir užimtumo perspektyvas.... [-]

Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wrexham Glyndwr University

Mūsų akredituotas BA verslas pripažįsta darbdavių reikalavimus šiuolaikiniame verslo pasaulyje, suteikdamas mūsų studentams puikų pagrindą sėkmingai verslo karjerai kurti ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų akredituotas BA verslas pripažįsta darbdavių reikalavimus šiuolaikiniame verslo pasaulyje, suteikdamas mūsų studentams puikų pagrindą sėkmingai verslo karjerai kurti.

Kurso metu jūs gausite platų įžvalgų apie verslo ir vadybos pasaulį iš akademikų ir pramonės specialistų, turinčių daug patirties organizacijose ir versle. Jie įkvėps jūsų komercinius sumanumo ir valdymo įgūdžius, nes jums bus sukurtos žinios ir gebėjimai, reikalingi sėkmingam šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Be savo asmeninių ir profesinių įgūdžių ugdymo, jūs įgysite žinių ir gebėjimų ne tik tapti efektyviu verslo vadybininku, bet ir verslumu, kuriant savo verslą.... [-]

Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Wrexham Glyndwr University

Kompiuterija yra įdomi, sudėtinga ir dinamiška sritis. Kompiuteriai yra neatskiriama visų visuomenės aspektų dalis, o šiuolaikinis gyvenimas ir naujos skaičiavimo technol ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kompiuterija yra įdomi, sudėtinga ir dinamiška sritis. Kompiuteriai yra neatskiriama visų visuomenės aspektų dalis, o šiuolaikinis gyvenimas ir naujos skaičiavimo technologijos diegiamos milžiniškai. Todėl kompiuterių mokslo sritis nuolat vystosi ir keičiasi.

Absolventų, turinčių žinių, supratimo ir įgūdžių, reikalingų modernioms kompiuterinėms sistemoms analizuoti, projektuoti, tobulinti, išbandyti ir prižiūrėti, paklausa yra didelė.

Šis laipsnis pažvelgs į kompiuterių mokslą pagrindinėse technologijose, kurios vis dažniau įsiskverbia į kiekvieną mūsų visuomenės elementą.

Šis kursas:

turi gebėjimų įsidarbinti savo širdyje, kuriant komandinį darbą, projektų valdymą, bendravimą ir kūrybinį mąstymą.suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų dirbti kaip profesionalus inžinierius ir (arba) konsultantas projektuojant, konfigūruojant ir valdant kompiuterines sistemasleidžia jums dirbti su praktiniais projektavimo projektais, laboratorine veikla ir grupinių projektų darbusuteikia jums galimybę dirbti su gyvu darbu pagrįstu projektu / vietasuteikia galimybę pasirinkti „Industrial Placement Year“yra pirmoji Velse ir trečioji Jungtinėje Karalystėje mokymosi galimybėms ir 8-oji Jungtinėje Karalystėje akademinei paramai (WGU analizė neskelbtų 2019 NSS duomenų)suteikia galimybę dalyvauti CISCO akademijos programose ir gauti CISCO akreditaciją... [-]
Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wrexham Glyndwr University

Skaitmeniškai įjungtos technologijos ir paslaugos palaiko daugelį šiuolaikinio gyvenimo aspektų. Už informacijos saugumą ir paslaugų priežiūrą atsako kibernetinio saugumo ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Skaitmeniškai įjungtos technologijos ir paslaugos palaiko daugelį šiuolaikinio gyvenimo aspektų. Už informacijos saugumą ir paslaugų priežiūrą atsako kibernetinio saugumo specialistai ir kompiuterių saugumo specialistai.

Kursas yra pirmasis Velse ir trečiasis Jungtinėje Karalystėje mokymosi galimybėms ir aštuntoji Jungtinėje Karalystėje akademinei paramai (WGU analizė neskelbtų 2019 NSS duomenų).

Šis kursas:

sprendžia kibernetinio saugumo pažangą, išsamiai suvokiant IT saugumą, įsilaužimą, teismo ekspertizę ir būsimas bei naujas technologijas, susijusias su šia sparčiai kintančia sritimisuteikia galimybes imtis realaus gyvenimo projektų, pasiruošti darbui pramonėjesuteikia galimybę kurti ir konfigūruoti kompiuterines ir tinklines sistemas, taip pat reikiamas paramos sistemas, kad jos galėtų efektyviai dirbti įvairiose darbo aplinkosenagrinėja problemas, susijusias su šių sistemų valdymu, ypač su būtinais tinklo saugumo aspektaissiūlo Pramonės paskirties vietos pasirinkimo galimybę... [-]
Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wrexham Glyndwr University

Pirmajame Wales'e įvertintas bendras pasitenkinimas ir mokymas, šis kursas yra skirtas sukurti stiprius techninius žaidimų kūrimo ir projektų valdymo įgūdžius, kad padidi ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Pirmajame Wales'e įvertintas bendras pasitenkinimas ir mokymas, šis kursas yra skirtas sukurti stiprius techninius žaidimų kūrimo ir projektų valdymo įgūdžius, kad padidintumėte jūsų įsidarbinimo galimybes.

Komanda glaudžiai bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip JK Žaidimų fondas, Žaidimai Velsas ir BAFTA Cymru, kad užtikrintų, jog mūsų studentai visada galėtų naudotis naujausiais su pramone susijusiais mokymais ir žiniomis. Kursas taip pat yra visiškai akredituotas „British Computing Society“.

Mes gyvena naujoviškų žaidimų Talent Wales programa ir JK regioniniu Tranzfuser centru, kurį remia ir remia JK žaidimų fondas ir JK žaidimų talentas. Mūsų verslo inkubavimo centre gyvena keletas apdovanojimų pelnančių studentų žaidimų studijų.... [-]

Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Wrexham Glyndwr University

Didžiausias Jungtinėje Karalystėje kursų pasitenkinimas (Guardian University League 2019 lentelė), šis kursas užtikrins, kad turėtumėte svarbiausių įgūdžių ir išsamių žin ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Didžiausias Jungtinėje Karalystėje kursų pasitenkinimas (Guardian University League 2019 lentelė), šis kursas užtikrins, kad turėtumėte svarbiausių įgūdžių ir išsamių žinių, reikalingų sėkmingai orlaivių karjerai ir šiuolaikinei inžinerijai.

Kursas skirtas pramonės poreikiams tenkinti ir stipriems pramonės ryšiams.

Koncentruotas kursas: išsiaiškinti inžinerinių projektavimo koncepcijų ir inžinerinio projektavimo procesą.Įgyti perkeliamų žinių ir verslo įgūdžių, kad suteiktumėte jums platesnę darbo rinką.Jums bus išmokyti naudoti įvairius kompiuterinius projektavimo įrankius, įskaitant pramonėje reikalaujamus baigtinių elementų analizės (FEA) ir skaičiavimo skysčių dinamikos (CFD) įrankius.... [-]
Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wrexham Glyndwr University

Mūsų atsinaujinančios ir tvarios inžinerijos laipsnis sprendžia kai kuriuos didžiausius šiandienos žmonijos iššūkius - prieinamą energiją, klimato kaitą, visuotinį atšili ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų atsinaujinančios ir tvarios inžinerijos laipsnis sprendžia kai kuriuos didžiausius šiandienos žmonijos iššūkius - prieinamą energiją, klimato kaitą, visuotinį atšilimą ir taršos kontrolę.

Studentams, norintiems tapti naujų inžinerinių ir ekonomiškų sprendimų, kurie padės patenkinti atsinaujinančios energijos poreikį, lyderis, šis laipsnis galėtų būti jūsų kitas žingsnis.

Kuriantys mokslininkai, turintys didelę profesinę ir akademinę patirtį, kurso tikslas - suteikti studentams įgūdžių ir patirties, reikalingos karjerai, dirbti su naujoviškomis technologijomis įvairiuose sektoriuose, įskaitant atsinaujinančią energiją, tvarią technologiją, elektrotechniką, Mechaninė inžinerija, statyba ir daug daugiau.... [-]

Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wrexham Glyndwr University

Nuolat sparčiai plėtojant technologijas reikia aukštos kvalifikacijos ir kvalifikuotų elektronikos ir elektros inžinierių. Elektros ir elektronikos inžinerijos studijos p ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Nuolat sparčiai plėtojant technologijas reikia aukštos kvalifikacijos ir kvalifikuotų elektronikos ir elektros inžinierių. Elektros ir elektronikos inžinerijos studijos padės jums pasiruošti daugybei įdomių karjeros galimybių, suteiks Jums techninių inžinerinių įgūdžių, taip pat technologijų, komunikacijos ir projektavimo patirties.

Dėl šio praktiško, praktinio laipsnio jūs naudosite mūsų pažangias patalpas, kurios padės jums pasiruošti darbui šioje pramonėje.

Naudodamiesi kompiuterizuotu dizainu (CAD), elektronikos ir inžinerijos laboratorijomis jums bus mokomi standartiniai programinės įrangos paketai, kad galėtumėte suteikti jums visus reikiamus techninius įgūdžius.... [-]

Jungtinė Karalystė Wrexham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Wrexham Glyndwr University, Mold Road
LL11 2AW Wrexham, Wales, Jungtinė Karalystė