European University (Evropejs'kij Universitet)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarp įvairių Ukrainos aukštųjų mokyklų privačios nuosavybės Europos universitetas yra vienas pirmųjų ir garsiausių. Europos universitetas yra moderni daugiadalykė aukštojo mokslo įstaiga, teikianti visišką logistinę paramą dėstytojų ir studentų mokymo procesui ir mokslinei veiklai. Studentams siūloma moderni kompiuterizuota biblioteka, turinti 1 000 000 leidimų, sporto salių ir poilsio įrenginių kopijų fondą.

Europos universitetas yra viena didžiausių privačių mokymo įstaigų Ukrainoje, joje mokosi daugiau nei 10 000 studentų, įskaitant užsieniečius iš 20 šalių. Tai vienintelė aukštojo mokslo įstaiga Ukrainoje, kurioje sukurta tęstinio ugdymo nuo darželio iki universiteto sistema. Universiteto absolventai užima aukšto lygio pareigas daugelyje perspektyvių įmonių, firmų ir organizacijų tiek Ukrainoje, tiek užsienyje.

Universitete rengiami jaunesnieji specialistai, bakalaurai, specialistai ir magistrantai. Universitetas taip pat vykdo specialistų perkvalifikavimą ir kvalifikacijos lygio kėlimą. Europos universitetas bendradarbiauja su 38 užsienio aukštosiomis mokyklomis.

Vietos

Kijeve

Address
Akademika Vernads'koho Blvd, 16-B, Kyiv, 02000
02000 Kijeve, Kijevo miestas, Ukraina

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: