Kyiv International University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viena iš pagrindinių Kyiv International University ( KyIU ) veiklos sričių apima visų rūšių tarptautinio bendradarbiavimo plėtrą, jo integraciją į Bolonijos proceso tarptautinę universitetų bendruomenę ir Europos integraciją.

Pagal tarpuniversitetinius susitarimus universitetas bendradarbiauja su partnerių aukštosiomis mokyklomis Kinijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje.

Tyrimo rezultatų ir autorių metodikų, kurias parengė Kyiv International University darbuotojai ir užsienio akademikai, naudojimas yra vienas iš mūsų universiteto prioritetų. Tarp jų galima paminėti intensyvaus užsienio kalbos mokymosi metodiką.

Studentai turi galimybę profesionaliai realizuotis Ukrainoje ir Europos Sąjungoje dėl Kyiv International University bendradarbiavimo su Dabrowa Górnicza universitetu (WSB universitetas, Lenkija), Sopoto aukštąja mokykla (SSW, Lenkija), Katowice ekonomikos mokykla (GWSH) , Lenkija).

Vietos

Kijeve

Address
Lvivska Street,49
03179 Kijeve, Kijevo miestas, Ukraina

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: