Mokyklos ir universitetai Urugvajuje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Urugvajuje 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetų, kolegijų ir verslo mokyklų, kurios siūlo bakalauro laipsnių Urugvajus. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Urugvajus informacijos rasite čia. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir Baigiamojo siūlomų programų apžvalga.

Ieškoti bakalauro universitetų Urugvajus ir naršyti savo bakalauro programas, rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias bakalauro studijų galimybes Urugvajus informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Urugvajus tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Urugvajus

Universidad de Montevideo

Bakalauras Urugvajus Montevideo

Kodėl verta rinktis MV? PLANAI teorinės ir praktinės studijos Lenktynės yra sudaryta iš privalomų dalykų, atstovaujančių įvadinis lygį skirtingų disciplinų ir pasirenkant ar pasirenkant pritaikyti savo akademinį profilį. vadovavimas Mokytojai, kurie lydės jus per savo karjerą ir patarti, kurti savo projektus. KATEDRA PRAKTIKOS IR KARJEROS Artėjant į darbo pasaulį per darbo vietą, darbo mugėse, seminaruose ir konvencijose. Mažose grupėse Stiprinti dialogą ir keitimąsi žiniomis ir… [+] idėjomis tarp studentų ir dėstytojo. Aukšto lygio absolventas IR PROFESINĖS Puikus Norėdami pasveikinti jauna, su gera akademinio lygio ir padarę stažuotes turite geresnes galimybes patekti į darbo rinką. Humanistinės ir tarpdisciplininį švietimą Mes suprantame, kad tikrovė yra nuolat keičiasi, todėl mes suteikiame tarpdisciplininis ir humanistinio ugdymo, kuris suteiks plačią ir gilią viziją visuomenės ir pasaulio prisitaikyti prie jų judėjimą. KALBOS UM taip pat galite studijuoti anglų ir portugalų skirtinguose lygmenyse. Režimas svyruoja nuo seminarus ar trumpų seminarų ir kursų pusmečio ar metinių. UNIVERSITETO GYVENIMAS Norėdami papildyti savo išsilavinimą siūlome įvairią veiklą, pavyzdžiui, sportas (futbolas, Futsal, krepšinio, rankinio, ledo ritulio, lauko baseinas ir įrangos kambarys, klubo nuotykių), savanoriška veikla ar kapelionai. Daugiakultūris akademinė aplinka UM jums convivís su užsienio studentais, jų kultūrų ir kalbų, kuriant tarptautinę aplinką, kad praturtina karjeros ir savo kelią pažinti pasaulį. mainų programas Sutartys su geriausiais užsienio universitetų, kurie leidžia praturtinti savo mokymo medžiagą studijuoja bakalauro ir / ar magistro studijas užsienyje. [-]