Mokyklos ir universitetai Uzbekistane

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Uzbekistane 2018

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetų, kolegijų ir verslo mokyklų, kurios siūlo bakalauro laipsnių Uzbekija. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Uzbekija informacijos rasite čia. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir Baigiamojo siūlomų programų apžvalga.

Ieškoti bakalauro universitetų Uzbekija ir naršyti savo bakalauro programas, rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias bakalauro studijų galimybes Uzbekija informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Uzbekija tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Uzbekija

Westminster International University in Tashkent

BSc BBA Uzbekija Tashkent September 2018

APIE MUSWestminster International University in Tashkent yra puiki galimybė tarptautiniams studentams mokytis dinamiškoje ir įvairiose mokymosi aplinkose. WUIT yra išskirtinė tarptautinio švietimo partnerystė su Vestminsterio universitetu (UoW), suteikianti jums prieigą prie visuotinai pripažintos britų kvalifikacijos. Prisijunk prie mūsų klestinčios ambicingų žmonių bendruomenės, kuriai vadovauja įkvepiantys ir aukštos kvalifikacijos dėstytojai. " WIUT mūsų pagrindinis pr… [+] ioritetas yra tenkinti mokymosi lūkesčius, teikiant kokybiškus, į karjerą orientuotus kursus.Norėdami maksimaliai išnaudoti savo laiką su mumis, turime daug būdų, kaip suteikti jums paramą ir padėti jums. Mūsų oro uosto susitikimo ir pasveikinimo paslaugų komanda svečiai atvyksta į tarptautinius studentus, atvykstančius į Tarptautinio oro uosto "Ташкент", ir 1 metų garantuoja nemokamą apgyvendinimą. Studentų palaikymo komanda yra skirta užtikrinti, kad mūsų tarptautiniai studentai apsigyventų ir jaučiasi namuose.PriėmimasPriėmimas į kursus WIUT bus grindžiamas Vestminsterio universiteto (UK London) patvirtintomis priėmimo kriterijais. Svarbiausias priėmimo sprendimų priėmimo principas yra tai, kad pareiškėjai gali būti naudingi ir sėkmingai baigę kursą. Studentams planuojant reikės atitikti amžių, anglų kalbą, matematiką, išsilavinimą ir kitus reikalavimus. [-]