Westminster International University in Tashkent

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE MUS

Westminster International University in Tashkent yra puiki galimybė tarptautiniams studentams mokytis dinamiškoje ir įvairiose mokymosi aplinkose. WUIT yra išskirtinė tarptautinio švietimo partnerystė su Vestminsterio universitetu (UoW), suteikianti jums prieigą prie visuotinai pripažintos britų kvalifikacijos. Prisijunk prie mūsų klestinčios ambicingų žmonių bendruomenės, kuriai vadovauja įkvepiantys ir aukštos kvalifikacijos dėstytojai. " WIUT mūsų pagrindinis prioritetas yra tenkinti mokymosi lūkesčius, teikiant kokybiškus, į karjerą orientuotus kursus.

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo laiką su mumis, turime daug būdų, kaip suteikti jums paramą ir padėti jums. Mūsų oro uosto susitikimo ir pasveikinimo paslaugų komanda svečiai atvyksta į tarptautinius studentus, atvykstančius į Tarptautinio oro uosto "Ташкент", ir 1 metų garantuoja nemokamą apgyvendinimą. Studentų palaikymo komanda yra skirta užtikrinti, kad mūsų tarptautiniai studentai apsigyventų ir jaučiasi namuose.

Priėmimas

Priėmimas į kursus WIUT bus grindžiamas Vestminsterio universiteto (UK London) patvirtintomis priėmimo kriterijais. Svarbiausias priėmimo sprendimų priėmimo principas yra tai, kad pareiškėjai gali būti naudingi ir sėkmingai baigę kursą. Studentams planuojant reikės atitikti amžių, anglų kalbą, matematiką, išsilavinimą ir kitus reikalavimus.

Vietos

Taškentas

Westminster International University in Tashkent

Address
Westminster International University in Tashkent
12 Istiqbol St.

100047 Taškentas, Taškento sritis, Uzbekija
Interneto svetainė
Telefonas
+998 71 238 74 00