Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Budapešto technologijos universitetas ir ekonomikos įkurta 1782 pagal Institutum geometrico-Hydrotechnicum vardu ir buvo viršuje aukštojo mokslo įstaiga Vengrijos. Ji taip pat turi nusistovėjusius tarptautinę reputaciją. Iš universiteto efektyvumo pagrindas yra atsidavę švietimo veikla mūsų profesorių ir sunkus darbas ir entuziazmas mūsų studentams. Šios vertybės užtikrinti stabilumą ir tęstinumą švietimo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros institucijoje. Studentai, kurie jaučiasi talentingas ir kvalifikacijos gali prisijungti jau šiandien įvairius plėtros projektus per savo universitetų metų. Kai jie toliau savo studijas iš pagrindinio laipsnis magistrantūros kvalifikacijos mes siekiame koreguojamąsias savo žinias ir įgūdžius, kad būtų užtikrinta, kad jie tampa puikūs Tyrimo ir plėtros inžinieriai. Tie, kurie nori tęsti savo mokslinius tyrimus, gali prisijungti doktorantūros kursus, kurie suteiks tvirtą pagrindą ir preliminarų pagrindą pasiekti savo profesinius tikslus.

Visos šios galimybės užtikrinti, kad technologijos universitetas tapo vienu iš pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų Vengrijoje ir yra gerai žinoma dėl savo mokslinius rezultatus užsienyje. Taip pat svarbu, kad jauni žmonės prisijungti prie mūsų programas turėtų tik tapti ne puikūs specialistai, bet išsilavinę asmenys plačiąja prasme. Universitete yra įvairių galimybių intelektinės veiklos ir dėstytojų linkę perteikti ne tik profesinius įgūdžius, bet ir savo požiūrį, vertybes ir požiūrius, kurie gali pagerins mokinių suvokimą. Aštuoni fakultetai Budapešto technologijos universiteto Ekonomikos ir turi savo individualias savybes, bet jie visi siekia neišspręstus švietimo rezultatus. Fakultetų apima tokius plačius mokslo sritis, kurios yra pakankamai gerai suprasti ir mokytis per terminais kursai. Kvalifikuoti specialistai turi tvirtą technologinį ir mokslinį pagrindą žinių ir ekonomiškas įgūdžius ir taip pat gali taikyti struktūrines požiūrius į įvairius procesus.

Per pastaruosius metus įrodė, kad laipsnių ir iš žinių ir įgūdžių, gautų Budapešto technologijos universiteto Ekonomikos ir yra vertingas pasas darbo rinkoje. Mūsų įstaigoje neskaitant vengrų kalbos yra galimybių mokytis užsienio kalbų - daugiausia anglų kalba. Mūsų studentai gali įstoti į tarptautines mainų programas ir praleisti šiek tiek - ilgiau ar trumpiau - laiką užsienyje gauti bakalauro arba magistrantūros diplomus, specialių įgūdžių, gerą užsienio kalbos, o taip pat susirasti naujų draugų. Per ypatingą atmosferą Budapešto technologijos universiteto Ekonomikos ir mūsų studentai sekti konkrečius vertybes universitete ir tai yra geriausia, kad gali atsitikti su jais! Kai buvau studentas tas pats atsitiko man, ir jis dirbo pradėti labai vaisingas ir prasmingą profesinę karjerą.

Daugiau nei 110 padalinių ir institutai veikia per aštuonias fakultetų struktūrą. Apie 1100 dėstytojai, 400 mokslininkai ir kiti laipsnis laikikliai ir daugybė kviestinių lektorių ir praktikuojantys ekspertų specialistai dalyvauja švietimo ir mokslinių tyrimų Budapešto technologijos universiteto ir ekonomikos. Maždaug 800 iš universiteto 24.000 studentų yra iš 50 užsienio šalių. Budapešto technologijos universitetas ir ekonomikos klausimai apie 70% Vengrijos inžinerinių laipsnių.

PME TARP 800 GERIAUSIŲ aukštojo mokslo įstaigų iš šio pasaulio.

Vietos

Budapeštas

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Address
Műegyetem rkp. 3.
1111 Budapeštas, Vengrija
Telefonas
+36 1 463 1111