Ho Chi Minh City University of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnamas nacionalinis universitetas (HCMUT - Bachas Khoa), įsteigta 1957 metais, yra valstybinė ir išsamų universitetų Vietname.

Universitetas buvo pripažintas pagrindiniu akademijos centru, moksliniais tyrimais ir technologijų perdavimu Vietname.

Paskutiniame 400 Azijos universitetų reitinge QS Rankings mes vertiname 142 pozicijoje, kuri yra 5 aukštai aukštesnė nei praėjusių metų, o tai reiškia HCMUT - Bachas Khoa yra tarp 150 populiariausiame Azijos universitete .

Ho Chi Minh City University of Technology yra pirmasis ir vienintelis Vietnamo universitetas, skirtas HCERES (Europoje) akreditavimui pasiekti.

Programų akreditavimui HCMUT - Bachas Khoa yra pirmasis universitetas Vietname , siekiantis ABET (Inžinerijos ir technologijų sertifikavimo akreditavimo valdyba, JAV) dviem didžiausioms sritims: kompiuterių mokslai ir kompiuterių inžinerija . Mes taip pat pasiekėme AUN-QA (Kokybės užtikrinimas ASEAN universiteto tinklo sertifikate) iš 9 didžiųjų bendrovių: telekomunikacijų inžinerijos, mechanikos inžinerijos, chemijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, gamybos inžinerijos, verslo administravimo, pramoninės sistemos inžinerijos, automatinio valdymo inžinerijos ir elektros ir elektronikos inžinerijos.

HCMUT miesto centro kampelis - Bach Khoa

STUDIJŲ PROGRAMŲ SRITIS

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa) teikia studijų programas nuo bakalauro laipsnio iki doktorantūros lygio įvairiose didžiosiose mokyklose: naftos inžinerijos, chemijos inžinerijos, pramonės valdymo, informacinių technologijų, mechanikos ir mechatronikos inžinerijos, elektros ir elektronikos inžinerijos, civilinės inžinerijos, transporto Inžinerija, aplinkos technologijos ir vadyba ir tt

Tarptautinių studentų bakas Khoa siūlo bakalauro laipsnį

PASAULIO JUNGTYS

HCMUT - Bachas Khoa bendradarbiauja su prestižiniais pasaulio universitetais, tokiais kaip Kvinslando universitetas (Australija), Adelaidės universitetas (Australija), Sidnėjaus technologijos universitetas (Australija), Macquarie universitetas (Australija), Griffith universitetas (Australija) , Ilinojaus universitetas, Urbana Champaign (JAV), Ilinojus universitetas Springfilde (JAV), Amerikos katalikų universitetas (JAV), Rutgerso universitetas (JAV), Nagaokos technologijos universitetas (Japonija), Kanazawos universitetas (Japonija) ir kt.

Taigi studentai turi galimybę perkelti į partnerių universitetus bakalauro laipsnį, kurį skiria partnerių universitetai; taip pat keistis akademinėmis ar kultūrinėmis programomis ne daugiau kaip 2 semestrus.

Sveiki atvykę į HCMUT - BACH KHOA!

HCMUT pagrindinė salė (H6 pastatas) - HoŠmino miesto priemiesčiui (Campus 2) - Bach Khoa Campus

Nakvynės namai "HCMUT Bach Khoa"

Regioninis standartinis kompleksinis stadionas "Campus 2".
Kontaktiniai duomenys:
El. Paštas admission@oisp.edu.vn
WhatsApp numeris: 84 8 9916 9961
Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Vietos

Hošimino miestas

Bach Khoa University (BKU)

Address
Ho Chi Minh City University of Technology
268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10

Hošimino miestas, Hošimino miestas, Vietnamas
Telefonas
+84 8 7300 4183

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis