FPT University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pirmininko pasveikinimo pranešimas

Sveiki atvykę į FPT University ,

Pripažindamas tradicinių universitetų sistemos trūkumus, susijusius su šiandienos poreikiais; iš vyriausybės raginimo švietimo socializacijai skatinti didesnį žmogiškųjų išteklių vystymą; ir atsižvelgiant į FPT korporacijos - didžiausios Vietnamo IT ir telekomunikacijų korporacijos - paklausą, FPT University buvo oficialiai įsteigtas daugiau nei prieš dešimtmetį.

Mes esame tam, kad padėtume studentams visapusiškai tobulėti, atrasti savo aistras ir įgyti žinių, įgūdžių, požiūrio, kultūrinės kilmės ir, svarbiausia, savarankiškumo dvasios universiteto gyvenime.

FPT University mes sutelkiame dėmesį į „naujos kartos universiteto“, turinčio modernią švietimo filosofiją, plėtrą, apjungiančią mokymo veiklą su realiu įgūdžių poreikiu šalyje, iškeldami Vietnamą į tokį lygį, kuriame jis galėtų konkuruoti su išsivysčiusiomis pasaulio šalimis. Vėliau FPT studentai geriausiai pasirengia visuotinei darbo aplinkai po universiteto baigimo, kai jiems yra parengtos universitetinės sąlygos, įskaitant kalbas, asmeninį tobulėjimą, socialinį sąmoningumą, minkštuosius įgūdžius ir mokymąsi darbo vietoje (OJT). Mes didžiuojamės, kad esame pirmaujantis IT mokymo universitetas Vietname ir skiname darbo vaisius, kai 100% absolventų gauna darbą visame pasaulyje arba siekia magistro laipsnių. Šiuo metu mokome 36 000 studentų pagal skirtingas programas ir nuolat augame 40% per metus.

Būdamas pirmasis Vietnamo universitetas, įvertinęs 3 žvaigždutėmis „QS World University Ranking System“ su 5 žvaigždutėmis 4 pagrindiniuose sektoriuose: mokymas, įsidarbinimas, galimybės ir socialinė atsakomybė, mes įsipareigojame nuolat teikti aukštesnį išsilavinimą ir mokymus savo studentams. karjeros poreikiui palankioje, prieinamoje mokymosi aplinkoje, keičiant studentų gyvenimus, siekiant pridėti vertybių savo bendruomenėms ir tapti pasaulinio lygio universitetu Vietname bei pasaulio link.

FPT University valdybos vardu norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems partneriams ir studentams, kurie pasitiki ir kol kas dirba su mumis. Mes įsipareigojame pristatyti geriausią aukštojo mokslo kokybės, aplinkos įvairinimo ir paslaugų patirtį, įgydami „mokymosi visą gyvenimą“ įgūdžių, kad galėtumėte tapti pasaulio piliečiu.

Dr. Le Truong Tungas
Prezidentas
FPT išsilavinimas

56415_people-woman-coffee-meeting.jpg

Misija, tikslas ir švietimo strategija

Misija: Suteikti besimokantiesiems visuotinį konkurencingumą, praplečiant tautos intelekto akiratį.

Vizija: „iGSM“ (pramonės aktualumas - globalus - intelektualusis ugdymas - „Mega“) universitetas.

Ugdymo filosofija: Švietimas yra organizuoti ir valdyti besimokančiųjų savarankišką mokymąsi.

  • Į pramonę orientuotos programos
  • Įvairus ir tikrai globalus miestelis
  • Asmeninio tobulėjimo programa
  • Darbo galimybės visame pasaulyje

Kodėl verta rinktis FPT University

  • 36 000 studentų
  • 4 miesteliai (Ha Noi, Hošiminas, Da Nang ir Can Tho)
  • 1400 darbuotojų ir mokytojų
  • 1000 tarptautinių studentų iš 20 skirtingų šalių
  • 98% studentų įsidarbina per 3 mėnesius po studijų baigimo

FPT University

FPT University Global“ - specializuotas padalinys, įdarbinantis tarptautinius studentus studijuoti FPT Education. „FPTU Global“ suteikė galimybę studijuoti Vietname šimtams studentų iš tokių šalių kaip Nigerija, Ganos, Kamerūnas, Laosas, Mianmaras, Japonija ir Korėja. Esame čia tam, kad galėtume suteikti nemažą paramą įvairių sričių informacijos, palaikymo ir paslaugų tarptautiniams studentams. Tuo pat metu „FPTU Global“ taip pat siekia partnerių plėtoti mokymus užsienyje, tokius kaip Laosas, Mianmaras ir kt.

Be to, „FPTU Global“ yra atsakinga už studentų mainų programų ir trumpalaikių mokymo kursų, skirtų tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Vietnamą, rengimą. Organizacija palaiko glaudžius ryšius su beveik 70 universitetų 20-yje šalių ir kasmet priima 1000 užsienio studentų studijuoti ir atlikti trumpalaikes stažuotes Vietname. Žymimos šalys yra Japonija, Pietų Korėja, Taivanas, Tailandas, Brunėjus, Indonezija, Australija, Prancūzija, Vokietija, JAV ir kt.

56414_pexels-photo-203237.jpeg

Vietos

Hanojus

Address
Hoa Lac High Tech Park
Hanojus, Hanojus, Vietnamas

Da Nangas

Address
Ngu Hanh Son district
Da Nangas, Da Nangas, Vietnamas

Hošimino miestas

Address
Quang Trung Software City
Hošimino miestas, Hošimino miestas, Vietnamas

Can Tho

Address
Mekong Delta
Can Tho, Cần Thơ, Vietnamas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

AACSB Accredited