Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į "NTT instituto tarptautinio švietimo arba trumpą NIIE - naujo modelio tarptautinio švietimo čia Vietname. Tuo NIIE, mes siekiame suteikti studentams su pasaulinės klasės išsilavinimą, bus aprūpinti juos su įgūdžių, žinių ir asmeninių savybių už labai sėkmingą karjerą ateityje. Studentai NIIE bus studijuoti tas pačias programas, kad studentai Didžiojoje Britanijoje, Australijoje ir Singapūre bus tokie, ir jie įgis vertingos diplomą arba bakalauro laipsnį, kad bus pripažintas visame pasaulyje. Be to, studentai taps laisvai kalba anglų, svarbiausias kalba verslo ir komunikacijos, kuris atvers duris į geriausių darbo vietų Vietname ir visame pasaulyje. NIIE darys viską, ką gali, kad užtikrintų studentai mokosi, kurti ir sėkmingai savo studijas. Turime naują institutas pastatą 298A Nguyen Thanh Tat gatvėje aprūpintos modernia įranga, naują biblioteką ir kabinetų ir kitų išteklių spektrą, siekiant padėti studentams jų studijų. Naujas bendrabutyje yra statomas taip pat, kad bus pasiūlyti Vakarų stiliaus patogumai studentams tarptautinėse programose. Mūsų mokymo personalas yra atsidavę ir gerai kvalifikuotų ir bus panaudoti up-to-data ir studentą orientuoto mokymo metodų, taip pat naujausių technologijų, įkvėpti mokinius mokytis ir tobulėti savo studijų. Visi laukiami kreiptis į NIIE - pavyzdingas institutas, kuris bus vadovauti suburti geriausius aspektus tarptautinio švietimo Ho Chi Minh City būdas.

VIZIJA Norėdami tapti vienu iš geriausių tarptautinių švietimo institutai Vietnamas siūlydami kokybės švietimo programas, kurios tarptautiniu mastu pripažintų ir kad suteikti absolventams įgūdžių ir kvalifikaciją, reikalingus Vietnamas jos būsimam augimui ir vystymuisi spektrą.

MISIJA Plėtoti švietimo institutas, kuris suteikia aukščiausios kokybės tarptautinius švietimo programas Vietnamo ir užsienio studentams, siekiant patenkinti absolventų poreikius ir tautą 21-ajame amžiuje

Vietos

Hošimino miestas

Address
Nguyen Tat Thanh University
298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam

Hošimino miestas, Hošimino miestas, Vietnamas