Swinburne University of Technology (Vietnam)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Svinburno technologijos universitetas turi tarptautinę reputaciją dėl kokybiškų tyrimų, siejančių mokslą ir technologijas su verslu ir bendruomene. 2019 m. QS pasaulio universitetų reitinge „Swinburne“ pateko į geriausių 400 pasaulio universitetų reitingą (386 vieta) ir pateko į trijų geriausių pasaulio universitetų procentą. Ji buvo įsteigta ir plėtojama daugiau nei 100 metų, o vietnamiečiams ji buvo gerai žinoma per 20 metų, nes „Swinburne“ nuo pat jos įkūrimo rėmė „Kelią į Olimpijos viršūnę“, teikdama stipendijas ir kitą pagalbą, kurios vertė didesnė kaip 1 mln. USD, kad suteiktų galimybes nugalėtojams.

2019 m. „Swinburne“ išdidžiai bendradarbiauja su „FPT Education“, siekdama iš pradžių pristatyti Vietnamui „Swinburne“ švietimo ir tyrimų patirtį, susijusią su informacinėmis ir komunikacijos technologijomis, verslu, žiniasklaida ir komunikacija, įsteigdama „Swinburne“ (Vietnamas), kurios įvedimas įvyks 2019 m. Rugpjūčio mėn. po to, kai abu partneriai baigs dokumentuoti.

Visos mokymo programos, programa, mokymo medžiaga, mokymo ir kokybės kontrolės procedūros Svinburne (Vietnamas) yra lygiavertės Svinburne (Melburnas, Australija) vykdomoms programoms. Mokymo personalas ir mokslininkai, dalyvaujantys studentų mokymuose ir konsultacijose, atitinka Swinburne tarptautinius standartus.

Bakalauro laipsnis, kurį studentai gauna baigę studijas Swinburne (Vietnamas), yra visame pasaulyje pripažintas ir lygiavertis Swinburne (Melburnas, Australija) studentams siūlomam laipsniui.

139534_pexels-photo-3773837.jpeg

Mūsų misija, vizija ir šūkis

Mes sutelkiame dėmesį į naujas technologijas, pramonės įsitraukimą ir lanksčias mokymosi galimybes. Su laiku prisitaikome ir tobulėjame, kad mokiniai galėtų mokytis šiandien ir rytoj.

Misija

Mūsų misija - suteikti studentams tarptautinį konkurencingumą.

Vizija

Mes siekiame būti geriausiu tarptautiniu reitingų universitetu Vietname.

Šūkis

Naujovių ir verslumo skatinimas.

Reitingai ir reitingai

  • 2019 m. „Swinburne“ užima 367 - ą vietą, o tai yra 19 vietų nuo 2018 m., Užimdama „Swinburne“ trijų didžiausių procentų universitetų pasaulyje ir užimdama vietą geriausių pasaulio universitetų 301–400 geriausiųjų sąraše pagal akademinį pasaulio universitetų reitingą. (ARWU).
  • 2019 m. „Swinburne“ užima 45 vietą TOP 50 iki 50 sąraše - geriausių pasaulio universitetų, jaunesnių nei 50 metų, rodyklėje (QS University Ranking).
  • 2018, Swinburne pateko į "Times Higher Education Young University Rankings, kurioje pripažįstama, kad geriausių pasaulio universitetų pagal 50 metai, skelbti 65-osios tarp 250 institucijų.
  • 2018 m. „Swinburne Australia“ pateko į geriausių pasaulio universitetų 400 geriausių vietų skaičių, pagerindama savo pozicijas QS pasaulio universitetų reitinge padidindama dar 34 VIETAS iki 386 -osios vietos .

Vietos

Hanojus

Address
Số 2 Dương Khuê, Cầu Giấy
Hanojus, Hanojus, Vietnamas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis