Vietnam National University, Hanoi - International School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pirmaujantis šalies universitetas

Vietnamo nacionalinis universitetas, Hanojus (VNU) yra pirmasis šiuolaikinis universitetas, kada nors įkurtas šalyje, ir vienas iš dviejų nacionalinių Vietnamo universitetų. Pirmą kartą įsteigtas kaip Indokinijos universitetas 1906 m., VNU išgyveno įvairius plėtros etapus ir tapo didžiausiu visapusišku Vietnamo aukštojo mokslo ir tyrimų centru. Kiekvienais metais VNU gamina daugiau nei 5000 bakalaurų, 2400 magistrų ir 200 gydytojų, baigiančių daugiau nei 110 bakalauro programų, 121 magistro programą ir 112 doktorantų programas gamtos mokslų, technologijos, ekonomikos, socialinių ir humanitarinių mokslų, švietimo ir užsienio studijų ir kt.

Pagal specialųjį ministro pirmininko paskelbtą reglamentą Hanojaus Vietnamo nacionalinis universitetas užima ypatingą vietą Vietnamo aukštojo mokslo sistemoje, turėdamas didelę autonomiją organizacijoje.

124329_Rankings.jpg

Tarptautinis centras pagal VNU studentams ir mokslininkams

2002 m. Liepos mėn. Įkurta Tarptautinė mokykla - Vietnamo nacionalinis universitetas, Hanojus (VNU-IS) yra viena iš pirmųjų aukštojo mokslo institucijų, siūlančių bendras tarptautines mokymo programas.

Nuo pat įkūrimo „VNU-IS“ pasižymėjo puikiu tobulėjimu tiek mokymo apimties, tiek kokybės srityje. Šiuo metu mokykla organizuoja 8 dienines bakalauro programas (iš jų 5 programos su laipsniais suteikiamos VNU ir 3 programos su laipsniais, kurias suteikia užsienio universitetai) ir 5 jungtinės tarptautinės studijų programos, vykdomos anglų kalba.

VNU-IS akademinės programos yra skirtos studentams, kad jie išnaudotų visą savo potencialą ir taip galėtų sėkmingai veikti realiame pasaulyje. Bendradarbiaudama su daugiau nei 40 universitetų visame pasaulyje, „VNU-IS“ turi didelę patirtį priimant tarptautinius kviestinius dėstytojus ir užsienio studentus iš Europos, Amerikos, Afrikos ir Azijos, taip pat kuriant tarptautinę aplinką. Mūsų dėstytojų ir studentų bendruomenę sudaro gausus kultūrų derinys. Ši įvairovė suteikia mūsų aplinkai gyvybingumo ir gylio, naujo supratimo ir plačios perspektyvos. Vidutinio dydžio klasės VNUIS taip pat užtikrina draugišką atmosferą ir labai asmenišką paramą studentams.

students, adult, asiaSasint / Pixabay

Kodėl verta rinktis VNU - IS

Aukštos kokybės švietimas

„VNU - IS“ mes siekiame suteikti studentams kuo išsamesnį išsilavinimą ir praktinę patirtį, kad praplėstų savo sugebėjimų ir įgūdžių spektrą. Be to, „VNU-IS“ įsipareigoja pasiūlyti studentams galimybę atrasti ir įrodyti save akademinių tyrimų srityje, palaikoma ekspertų vadovų, kurie supažindina juos su geriausia požiūrio ir tobulėjimo metodika, siekiant moksliškai atlikti pačias įvairiausias ir patraukliausias studijas.

Puikios paramos paslaugos tarptautiniams studentams

„VNU-IS“ visada stengiasi užtikrinti, kad tarptautiniai studentai turėtų kuo geresnę mokymosi patirtį. Tarptautinėms studentams siūlomos paslaugos apima prašymą vizai gauti, apgyvendinimo tvarką, taip pat išsamias rekomendacijas, kaip prisitaikyti prie visiškai naujos aplinkos. Be to, jūsų laukia psichologinio konsultavimo paslaugos, orientacija į karjerą, minkštųjų įgūdžių ugdymas, tarptautinės mainų programos ir veiklos įvairovė!

Platus užklasinės veiklos spektras ir draugiška aplinka

VNU-IS jūs galite tęsti savo asmeninius pomėgius, užmegzti visą gyvenimą draugystę ir mėgautis universiteto gyvenimo jauduliu tokiame sparčiai populiarėjančiame tūkstantmečio mieste, kuriame susitinka senovės ir šiuolaikinis Vietnamas. „VNU-IS“ šiuo metu turi 10 skirtingų studentų klubų, todėl galite laisvai prisijungti prie jums labiausiai tinkančio klubo, o angliškai kalbanti aplinka padeda jaustis kaip namuose.

125583_image001.png

Vietos

Hanojus

Address
C & E Building,
Hacinco Student village,
no.79 Nguy Nhu Kon Tum street

Hanojus, Hanojus, Vietnamas

Hanojus

Address
G7 & G8 Building,
144 Xuan Thuy street

100000 Hanojus, Hanojus, Vietnamas

Hanojus

Address
Kieu Mai street,
Phuc Dien Ward

Hanojus, Hanojus, Vietnamas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis