Bard College Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Bard College Berlin

Bard College Berlin yra akredituotas Vokietijos ir Amerikos universitetas, siūlantis intensyvų, tarpdisciplininį humanitarinių ir socialinių mokslų švietimą. Studentų organizacija yra labai tarptautinė ir įvairialypė geografijos, kultūros, klasės ir ekonominės padėties srityje ir susitinka su dėstytojais mažuose seminaruose, dėstomuose anglų kalba. Svarbus bruožas yra kritinio mąstymo, intelektualinių užmojų, kūrybiškumo ir gyvenimo tarp klasės ir už jos ribų ryšys. Kvalifikuoti studentai gali įgyti tiek Amerikos, tiek Vokietijos bakalauro laipsnį.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

Bard College Berlin suteikia galimybę asmeniškai klestėti ir paruošia savo studentus prisidėti prie „didelių klausimų“, kurie kils per laiką, ir suteikdamas jauniems žmonėms įgūdžių, reikalingų jiems suprasti ir atsakyti į juos dialogu bei atsižvelgiant į šiuolaikinius iššūkius. į bendrą globalią ateitį.

Įsikūręs Europos politiniame, ekonominiame ir meno centre, kuriame diskutuojama ir išbandoma pasaulinė ekonominė politika ir priemonės migracijos ir saugumo srityje ir kur menai pasireiškia pačia įvairiausia ir eksperimentine išraiška, „ Bard College Berlin yra unikali vieta pasiūlyti savo Studentai tiesiogiai susiduria su dabartine politine, socialine ir kultūrine raida per seminarus ir veiklą, pagrįstą mieste. Stažuotės programa suteikia galimybę įgyti darbo patirties įvairiose srityse, tokiose kaip menas, žmogaus teisės, leidyba, miesto planavimas, naujų technologijų kūrimas ir švietimas.

Šis dvejopas Bardo dėmesys skiriamas nuolatinio intelekto paveldo specializuotam tyrimui ir idėjų pritaikymui „realiame gyvenime“ per vietinių tyrinėjimų, meninės praktikos, viešų diskusijų ir pilietinio įsitraukimo programas, paruošė „ Bard College Berlin absolventus / ae kūrybingumui. problemų sprendimas ir sėkmingas bendradarbiavimas viešajame ir privačiame sektoriuose vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiais. Todėl jie galėjo tęsti karjerą tokiose srityse kaip tarptautiniai santykiai, viešoji politika, švietimas, žurnalistika ir menai, taip pat baigti studijas garsiausiuose pasaulio universitetuose.

Švietimo misija

Bard College Berlin buvo įkurtas siekiant grąžinti mažų grupių seminarų mokymą ir tarpdalykinį laisvųjų menų bakalaurų išsilavinimą į aukščiausią Europos universitetų kontekstą, kur jis pirmiausia atsirado. Dviejų laipsnių programos, kurias siūlo „ Bard College Berlin , grindžiamos principu, kad specializuotos atskirų disciplinų studijos turėtų vykti remiantis plačiomis ir išsamiomis intelektualinių tradicijų žiniomis ir pagrindinėmis diskusijomis, darbais ir pertvarkymais, kurie jas pagyvino. Akademinė „socialinės minties“, kilusios iš pokario Vokietijos ir JAV, linija yra įsipareigojusi išnagrinėti pagrindines žmogaus gyvenimo ir kultūros naujoves atsižvelgiant į jų socialinius ir politinius apsisprendimus. Bard College Berlin “ intelektinės istorijos kursai tiesiogiai atspindi šį įsipareigojimą, tačiau tai taip pat yra pagrindinis programų idealas kaip visuma.

119438_Screenshot_1.png

Humanitariniai mokslai, menai ir socialinė mintis

Bard College Berlin humanitarinių, menų ir socialinės minties bakalauras nagrinėja pagrindines humanitarinių mokslų sritis (filosofija, literatūra, kino studijos, politinė teorija, meno istorija), atsižvelgiant į jų tarpdisciplininį vystymąsi. Laipsnis apima galimybę sujungti praktikuojančius menus (teatro ir studijos menus) su filosofine meno teorija ir apsvarstyti bendrą istorinį žinių, amato ir specialiosios disciplinos santykį.

Ekonomika, politika ir socialinė mintis

Bard College Berlin ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalauras rengia socialinius mokslus, pagrįstus žmonių kultūrinių pokyčių ir refleksijų istorija. Pagrindiniai šiuolaikinės ekonomikos metodai ir modeliai tiriami bendradarbiaujant su intelektinės istorijos judėjimu, siejant su politikos teorijomis ir socialinio funkcionavimo modeliais.

Pilietinis dalyvavimas

Atsižvelgiant į kolegijos įsitikinimą, kad reikia gerai informuoto, kūrybingo ir įsitraukusio išsilavinimo, socialinių mokslų studijos apima galimybę dirbti praktikuojančių menų srityje, vykdant estetinius ir socialiai konstruktyvius projektus. Studentai visose „ Bard College Berlin “ programose yra skatinami ir remiami atliekant stažuotes ir pilietinį įsitraukimą. Kolegija siekia užtikrinti, kad laisvųjų menų ugdymas ugdytų aktyvų ir produktyvų pilietiškumą.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

Akreditacijos istorija

Bard College Berlin : Laisvųjų menų universitetas yra nacionaliniu lygiu akredituotas Vokietijoje „Wissenschaftsrat“ nuo 2017 m. Sausio 20 d.

Pirmą kartą kolegija gavo valstybinį pripažinimą iš Berlyno Senato Švietimo, jaunimo ir mokslo departamento (Senatsverwaltung für Bildung, Jugend und Wissenschaft) pagal šio straipsnio 3 dalį. 123, para. Berlyno federalinės valstybės (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) Aukštojo mokslo įstatymo 1 straipsnis.

Humanitarinių mokslų, menų ir socialinės minties bakalauro programos akreditaciją 2013 m. Rudenį suteikė akreditavimo agentūra ACQUIN. 2015 m. Ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalauras gavo ACQUIN akreditaciją.

Bardo koledžas yra akredituotas per Vidurinių Valstijų aukštojo mokslo komisiją (JAV) ir suteikia bakalauro laipsnį studentams, baigusiems Bard College Berlin humanitarinių mokslų, menų ir socialinės minties arba ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalaurą, gavus autoritetą. Niujorko valstijos švietimo taryba.

Vietos

Berlynas

Bard College Berlin

Address
Platanenstrasse 24
13156 Berlynas, Berlynas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 30 437330

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis