CODE University of Applied Sciences Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

KODAS yra Berlyne įsisteigęs valstybės akredituotas taikomųjų mokslų universitetas, siūlantis bakalauro studijų programas skaitmeninių produktų plėtros srityje.

Kartais geroms idėjoms reikia brandinti dešimt metų

Kai Thomas Bachem - savarankiškai mokantis programinės įrangos inžinierius ir dizaineris - ieškojo studijų programų, siekdamas skatinti savo pastangas kaip interneto verslininkas, jis nusivylė matydamas, kad akademinis kraštovaizdis daugiausia orientuotas į niekada besikeičiančius pagrindinius kompiuterių mokslo principus. naujų internetinių galimybių ir jos galimybių.

Jis nusprendė studijuoti ekonomiką privačioje verslo mokykloje Kelne, kur jis iš pradžių patyrė radikalią tendenciją taikyti akademines teorijas realiame pasaulyje ir asmeninę, remiančią mokymosi aplinką. Iš savo bevaisių ieškant tikrai pritaikytos programinės įrangos inžinerijos programos ir jo revoliucinės patirties privačiame universitete kilo KODEKSO idėja: KODAS būtų "Computer Science", kokios verslo mokyklos turi klasikines ekonomikos programas.

Praėjus dešimtmečiui, Thomas jau įkūrė keletą sėkmingų interneto naujovių. Kaip verslininkas ir darbdavys, jis vėl ir vėl atrado, kad geri programinės įrangos inžinieriai, dizaineriai ir produktų vadybininkai - pagrindiniai ambicingų skaitmeninių kompanijų veiksniai - yra retas išteklius Europoje ir Vokietijoje, ypač todėl, kad klasikinės universitetinės programos retai priskiriamos jauniems vyrams ir moterims už naujosios ekonomikos iššūkius.

Palaiko akademinė bendruomenė

Mūsų akademinė taryba suteikia mums naujausius mūsų srities tyrimų, stiprios sąsajos su mokslo bendruomene ir dešimtmečių patirties kuriant prasmingą mokymosi aplinką. Jie padeda mums nustatyti tuos profesorius, tyrėjus ir dėstytojus, kurie dalijasi savo kompetencija, mūsų bendra misija ir remia mūsų švietimo metodą.

Už misiją suteikti rytoj skaitmeninių pionierių

KODAS siūlo į projektą orientuotą ir iššūkių pagrįstą mokymosi patirtį, skatinančią asmeninį augimą, ir suteikia studentams galimybę tobulinti profesines kompetencijas, taip pat komunikacinius ir socialinius įgūdžius. KODĄ palaiko du dešimtys labiausiai žinomų Vokietijos verslininkų ir teikia pajamų pagrindu uždelstą mokymo kursą, kad pritrauktų talentingiausius studentus, neatsižvelgiant į jų asmeninę finansinę padėtį.

Vietos

Berlynas

Address
Lohmühlenstr. 65
12435 Berlin Berlynas, Berlynas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis