Oficialus aprašymas

Studijuoja Kembridžo Tarptautinio verslo kolegija

Šiuo metu Kembridžo Tarptautinis verslo kolegija siūlo 4 skirtingų kursų.

Trys iš šių tyrimų yra atliekami bendradarbiaujant su Anglia Ruskin universiteto Kembridžo / Anglijoje. Kai studijos BA (apdovanojimai) Tarptautinė verslo komunikacijos, 5 ir 6. semestrą Centrinės Lankašyro universiteto Preston / Anglijoje baigtas.

Nepriklausomai nuo to, kuri žinoma jums pasirinkti, jums bus tikėtis saugumą bendraujant su darbuotojais ir darbuotojų grupėms jumis jūsų darbo įmonėje.

Per mokytis seminarų grupėse, kur glaudžiai bendradarbiauti su studentais mokytis ir praktikuoti konstruktyvų komandinį darbą.

Komandinis darbas yra svarbus ir labai ieškoma po socialinių įgūdžių, kad jūs galite įsigyti per paskaitas ir skaityti mažai, tačiau dauguma patogu savo studijų grupės.

Kembridžo Tarptautinis verslo kolegija yra problema, taip pat pasiruošti kaip ateities lyderio vaidmenį, o mokytis.

Kurdami pristatymus ir prezentacijas Seminaro dokumentai, kaip dalis jūsų semestrą grupės pamoką, mes suteiksime jums galimybę praktikuoti lauko kalbas ir paskaitos - žinoma, taip pat anglų kalba, todėl jums jaustis saugus, tarptautinių ryšių ir pristatymai.

Patirtis rodo, kad jūs čia įgauna suverenitetą ir ramybę. Savybės, kad jums reikia jūsų būsimai profesinei veiklai ir vietą.

Jūsų bilietas į tarptautinės vadybos

Pirmieji 4 semestrus savo studijas vyksta Freiburge apie Kembridžo Tarptautinio verslo kolegija.

Dėl 5 ir 6 semestro kaita vyksta ne Anglia Ruskin University, Cambridge / Anglijoje arba UCLan University of Central Lancashire Prestonas / Anglijos (programa "Tarptautinis verslas komunikatas).

Menų / mokslo bakalauras su PAPILDYTA "apdovanojimai", su kuria jūs užbaigsite mokytis Anglia Ruskin University, Cambridge ir Centrinės Lancashire Prestonas / Anglijos universiteto bakalauro, siūlo tarptautinę studiją su geriausiais karjeros perspektyvas jūsų ateitis.

Antrosios pakopos studijų magistro programa gali būti baigtas per Kembridžo ar Preston, vos per 1 metus po sėkmingo bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Studijavimas BA / bakalauro laipsnį, yra baigtas su britų universiteto diplomas, kurį suteikė valstybinio universiteto Anglijoje per ceremonijoje "Baigimo". Šiuo tikslu paprastai taip pat šeimos nariai ir draugai kviečiami.

Kembridžo Tarptautinė verslo kolegija, rengia jums savo studijų prieš savo būsimą vaidmenį kaip lyderis metu.

Modernus, draugiška atmosfera ir tradicijos turtingas pastatai

Vienas dalykas yra tikras: Malonią atmosferą prisideda prie savo studijų sėkmę.

Kembridžo Tarptautinis verslo kolegija yra įsikūręs rytinėje sparnas Hermanas Herder Verlag pastate.

Freiburgo paprastai "Herderbau sakė leidykla dominuoja Freiburg rajonas Neuburg. Jis buvo pastatytas per metus 1910 iki 1912, atsižvelgiant į dizainą ir idėjos architekto Maksimalus MECKEL neo-baroko stiliaus ir užima visą gatvės kv. Iš čia galite pasiekti vos per keletą minučių Universiteto miestelyje Freiburgo centre.

Ryškios, šiuolaikiškai įrengti paskaita kambariai, erdvus bendras kambarys su virtuvėle, patogios sėdėjimo zonose ir šiuolaikinės kompiuterinės srityje, duos sėkmingą tyrimą jaukioje aplinkoje.

Ką šis vaizdingas miestas Freiburg su Viduržemio jūros nuojauta turi daug ką pasiūlyti

Daugybė kultūros renginiai, jaukios kavinės senamiestyje, alaus sodai pagal didelių senų medžių, Badeno svetingumas ir ne mažiau žavinga pobūdžio Švarcvaldo - Breisgau Freiburgas yra visais metų laikais labai sugyvenamas ir mielas miestas.

Taip pat, atsižvelgiant į savo ateitį siūlo Freiburgas, įsitaisęs pasienio trikampio, kur Vokietija, Prancūzija ir Šveicarija susitikti, optimalių būdų, kaip įgyti tarptautinės patirties viduryje.

Miestas naudojant savo strateginę vietą tarptautinio ekonominio bendradarbiavimo "Regio", ypač su Colmar (F) ir Bazelyje (CH) miestų, kuriuose pagrindiniai pasauliniai įmonės yra įsikūrusios.

Sveiki atvykę į Kembridžo Tarptautinio verslo kolegijoje!

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Cambridge International Business College

Be didėjanti konkurencija įmonių globalios rinkos sąlygomis priklauso ne tik produktų ir paslaugų kokybę per įmonės sėkmę, bet vis daugiau ir daugiau tikslinę grupę orien ... [+]

Be didėjanti konkurencija įmonių globalios rinkos sąlygomis priklauso ne tik produktų ir paslaugų kokybę per įmonės sėkmę, bet vis daugiau ir daugiau tikslinę grupę orientuotą ir efektyviai rinkodarai.

Siekiant šio tikslo, mes teikiame studijų programą rinkodaros visą reikalingą bazines žinias ir veiklą sėkmingai dirbti tarptautiniu orientuotų bendrovių rinkodaros ir pardavimų.

Todėl siūlome absolventų / viduje po baigimo labai puikių galimybių tarptautiniu lygmeniu - ir šio sektoriaus nepriklausoma.

Žinoma, yra ypač tinka tiems, kurie profesionaliai nenori įsipareigoti pati industrija.

Tas, kas ieško plataus masto pasirengimo darbo prie valdymo lygmenyje, kuris vertina tai su stipriais tarptautinių akcentų, kurie nori žinoti, kad jų pačių labui ir praktinių idėjų rasite teigiamą atsakymą į įmonių, kurie nori sėkmingai konkuruoti tarptautinėje ekonomikoje veiklą - už į kursą "marketingas" optimalus būdas profesinės savirealizacijos.... [-]

Vokietija Freiburg
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge International Business College

"Tarptautinis verslo komunikacijos" yra žinoma, žmonėms su kūrybiškumo, organizacinio talento, džiaugsmo ir talento susiduriame su žmonėmis - ypač su interesų kitose šaly ... [+]

"Tarptautinis verslo komunikacijos" yra žinoma, žmonėms su kūrybiškumo, organizacinio talento, džiaugsmo ir talento susiduriame su žmonėmis - ypač su interesų kitose šalyse ir kultūrose.

Mokymo programa sujungti kelias užsienio kalbas, tarpkultūrinę komunikaciją, rinkodarą, verslo know-how ir komandinio darbo, siekiant parengti absolventus / viduje savo tarptautinės veiklos.

Kursas trunka 3 metus iš viso, ir yra padalintas į 2 studijų skyriuose, kurie pastatyti ant kiekvieno: pirmus 2 metus (1 lygio ir 2 lygio) studijų susirasti vietą Freiburge.

Be anglų, jūs išmoksite daugiau dviem kalbomis - prancūzų ir ispanų kalbomis. Priklausomai nuo ankstesnių žinių ir skirstomi į prancūzų ir ispanų į atitinkamą mokymosi grupės, pradedantiesiems pamokos yra įmanoma.... [-]

Vokietija Freiburg
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Cambridge International Business College

Turinys mokymai "Tarptautinė vadyba" yra verslo administravimas be specializacijos, didžiausią dėmesį skiriant tarptautinių aspektų verslo administravimo ir tinklų kūrimą ... [+]

Turinys mokymai "Tarptautinė vadyba" yra verslo administravimas be specializacijos, didžiausią dėmesį skiriant tarptautinių aspektų verslo administravimo ir tinklų kūrimą.

Absolventų / viduje galutinis siūlo didelį užimtumą ir karjeros galimybes, ir tai daugiausia nepriklausomai nuo ekonominės situacijos atskirų pramonės šakų ir ekonomikos.

Kruopštus pasirengimas vadovavimo ir projektų užduotys įmonėje sudaro sąlygas profesinės veiklos klasikinių verslo administravimo disciplinų, arba sąsają užduotys (strategijos ir planavimo, rinkodaros, pirkimo, kontroliuojančių, apskaitos, logistikos, produktų ir projektų valdymas) sąlygas.

Laipsnis programa bakalauro (su pagyrimu) "Tarptautinis vadybos" atliekamas Kembridžo Tarptautinio verslo kolegija, bendradarbiaudama su Anglia Ruskin University, Cambridge / Anglijoje.... [-]

Vokietija Freiburg Jungtinė Karalystė Cambridge
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge International Business College

Kelionės ir turizmas rinkose šiuo metu dėl svarbių tarptautinių ekonominių variklių ir atverti naujas karjeros perspektyvas. ... [+]

Kelionės ir turizmas rinkose šiuo metu dėl svarbių tarptautinių ekonominių variklių ir atverti naujas karjeros perspektyvas.

Be klasikinių pakuotės turo nuolat kylančios formų laisvalaikio ir atostogų planavimą. Nepakeičiamas pagrindinės žinios apie tarptautinio suderinimo verslo administravimo prisijungė šioje programoje su įvairių kelionių ir turizmo temomis.

Mokslo (pagyrimu) "turizmo vadyba" Freiburg ir Kembridžo bakalauras trunka 3 metus iš viso ir yra padalintas į du etapus studijų, kad sukurti viena kitai: pirmieji 2 metų studijų vyks Vokietijoje Kembridžo Tarptautinio verslo kolegija.

Britų universiteto administracija Pasak formos 1 ir 2 lygio (Studijų Metai 1 ir 2) studijas. Pagal 1 ir 2 tyrimo Lygis dėmesys yra turizmo orientuotas dalykų, taip pat ekonominės ir užsienio kalbų srityje.... [-]

Vokietija Freiburg
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba