Cambridge International Business College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijuoja Kembridžo Tarptautinio verslo kolegija

Šiuo metu Kembridžo Tarptautinis verslo kolegija siūlo 4 skirtingų kursų.

Trys iš šių tyrimų yra atliekami bendradarbiaujant su Anglia Ruskin universiteto Kembridžo / Anglijoje. Kai studijos BA (apdovanojimai) Tarptautinė verslo komunikacijos, 5 ir 6. semestrą Centrinės Lankašyro universiteto Preston / Anglijoje baigtas.

Nepriklausomai nuo to, kuri žinoma jums pasirinkti, jums bus tikėtis saugumą bendraujant su darbuotojais ir darbuotojų grupėms jumis jūsų darbo įmonėje.

Per mokytis seminarų grupėse, kur glaudžiai bendradarbiauti su studentais mokytis ir praktikuoti konstruktyvų komandinį darbą.

Komandinis darbas yra svarbus ir labai ieškoma po socialinių įgūdžių, kad jūs galite įsigyti per paskaitas ir skaityti mažai, tačiau dauguma patogu savo studijų grupės.

Kembridžo Tarptautinis verslo kolegija yra problema, taip pat pasiruošti kaip ateities lyderio vaidmenį, o mokytis.

Kurdami pristatymus ir prezentacijas Seminaro dokumentai, kaip dalis jūsų semestrą grupės pamoką, mes suteiksime jums galimybę praktikuoti lauko kalbas ir paskaitos - žinoma, taip pat anglų kalba, todėl jums jaustis saugus, tarptautinių ryšių ir pristatymai.

Patirtis rodo, kad jūs čia įgauna suverenitetą ir ramybę. Savybės, kad jums reikia jūsų būsimai profesinei veiklai ir vietą.

Jūsų bilietas į tarptautinės vadybos

Pirmieji 4 semestrus savo studijas vyksta Freiburge apie Kembridžo Tarptautinio verslo kolegija.

Dėl 5 ir 6 semestro kaita vyksta ne Anglia Ruskin University, Cambridge / Anglijoje arba UCLan University of Central Lancashire Prestonas / Anglijos (programa "Tarptautinis verslas komunikatas).

Menų / mokslo bakalauras su PAPILDYTA "apdovanojimai", su kuria jūs užbaigsite mokytis Anglia Ruskin University, Cambridge ir Centrinės Lancashire Prestonas / Anglijos universiteto bakalauro, siūlo tarptautinę studiją su geriausiais karjeros perspektyvas jūsų ateitis.

Antrosios pakopos studijų magistro programa gali būti baigtas per Kembridžo ar Preston, vos per 1 metus po sėkmingo bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Studijavimas BA / bakalauro laipsnį, yra baigtas su britų universiteto diplomas, kurį suteikė valstybinio universiteto Anglijoje per ceremonijoje "Baigimo". Šiuo tikslu paprastai taip pat šeimos nariai ir draugai kviečiami.

Kembridžo Tarptautinė verslo kolegija, rengia jums savo studijų prieš savo būsimą vaidmenį kaip lyderis metu.

Modernus, draugiška atmosfera ir tradicijos turtingas pastatai

Vienas dalykas yra tikras: Malonią atmosferą prisideda prie savo studijų sėkmę.

Kembridžo Tarptautinis verslo kolegija yra įsikūręs rytinėje sparnas Hermanas Herder Verlag pastate.

Freiburgo paprastai "Herderbau sakė leidykla dominuoja Freiburg rajonas Neuburg. Jis buvo pastatytas per metus 1910 iki 1912, atsižvelgiant į dizainą ir idėjos architekto Maksimalus MECKEL neo-baroko stiliaus ir užima visą gatvės kv. Iš čia galite pasiekti vos per keletą minučių Universiteto miestelyje Freiburgo centre.

Ryškios, šiuolaikiškai įrengti paskaita kambariai, erdvus bendras kambarys su virtuvėle, patogios sėdėjimo zonose ir šiuolaikinės kompiuterinės srityje, duos sėkmingą tyrimą jaukioje aplinkoje.

Ką šis vaizdingas miestas Freiburg su Viduržemio jūros nuojauta turi daug ką pasiūlyti

Daugybė kultūros renginiai, jaukios kavinės senamiestyje, alaus sodai pagal didelių senų medžių, Badeno svetingumas ir ne mažiau žavinga pobūdžio Švarcvaldo - Breisgau Freiburgas yra visais metų laikais labai sugyvenamas ir mielas miestas.

Taip pat, atsižvelgiant į savo ateitį siūlo Freiburgas, įsitaisęs pasienio trikampio, kur Vokietija, Prancūzija ir Šveicarija susitikti, optimalių būdų, kaip įgyti tarptautinės patirties viduryje.

Miestas naudojant savo strateginę vietą tarptautinio ekonominio bendradarbiavimo "Regio", ypač su Colmar (F) ir Bazelyje (CH) miestų, kuriuose pagrindiniai pasauliniai įmonės yra įsikūrusios.

Sveiki atvykę į Kembridžo Tarptautinio verslo kolegijoje!

Vietos

Freiburgas

Address
Hermann-Herder-Straße 4
D-79104 Freiburgas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija

Kembridžas

Address
Kembridžas, Anglija, Jungtinė Karalystė