Carl Benz School of Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Carl Benz School of Engineering inžinerijos mokykla yra visame pasaulyje žinomo Karlsrūhės technologijos instituto (KIT) mechanikos inžinerijos kolegija ir siūlo mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį anglų kalba.

Carl Benz mokykla yra nepriklausoma įstaiga Karlsrūhės technologijos institute (KIT), turinti koledžo struktūrą. Jis siūlo studentams iš viso pasaulio studijuoti mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį anglų kalba arba tiesiog susipažinti su inžinerijos studijomis per vieną iš vasaros mokyklų. Sėkmingai užbaigus 3 metų programą, studentams suteikiamas bakalauro laipsnis (bakalauro laipsnis).

106737_space-telescope-mirror-segments-james-webb-cosmos-46168.jpegPixabay / Pexels

Kaip RIT dalis, „Carl Benz“ mokykla kuria ir perduoda žinias visuomenei ir aplinkai. Nuo fundamentinių tyrimų iki taikomųjų programų, KIT išsiskiria daugybe disciplinų, ty gamtos mokslų, inžinerijos mokslų, ekonomikos ir humanitarinių bei socialinių mokslų srityse. Ji siekia reikšmingai prisidėti prie globalių iššūkių žmonijai į E nergy, M obility, o aš nformacija srityse. Būdamas Helmholtz asociacijos tyrimų universitetu, KIT yra unikali mokslo ir švietimo įstaiga, dalyvaujanti tarptautinėje konkurencijoje ir užimanti pirmaujančią poziciją visame pasaulyje esančių technologijų universitetų srityje (žr. Reitingai ). KIT pastangos diegti naujoves sudaro tiltą tarp svarbių mokslinių išvadų ir jų taikymo visuomenės labui, ekonominei klestėjimui ir mūsų natūralaus gyvenimo pagrindo išsaugojimui.

Studijų metu Carl Benz mokyklos mokiniai gauna įvairių tarptautinio koledžo struktūros priedų privilegiją:

  • Studentai gali naudotis KIT patalpomis ir paslaugomis.
  • Studentai dalyvauja kompaktiškose klasėse su elitine struktūra, kurią sudaro ne daugiau kaip 40 studentų, kuriuos siūlo KIT universiteto dėstytojai.
  • Studentai gauna nuolatinę karjeros konsultaciją ir paramą.
  • Studentai prisijungia prie įvairių socialinių veiklų, daugiausia dėmesio skiriant ne tik mokymuisi, bet ir glaudaus tarptautinių bendraamžių tinklo, draugystės ir visą gyvenimą trunkančių ryšių kūrimui, taip pat kaip asmeniui.

Stormy Weather over Karlsruhe, photographed from Turmberg, Durlach, Germany, 2018.

Kodėl mokytis Carl Benz mokykloje?

„Secure On-Campus“ būstas

CBS siūlo visus: Campus būstą ir akademikus, taip pat laisvalaikio paslaugas (ty muzikos kambarį), galima rasti po vienu stogu.

Tarptautinis orientavimas

CBS yra įvairi, atvira ir labai tarptautiniu mastu orientuota. Universitete yra daugiau nei 90% studentų, o mūsų absolventai atvyksta iš daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Stiprus pramonės tinklas

Daugelis absolventų nori patekti į Vokietijos darbo rinką. Siekiant palengvinti šį procesą, skatiname mokinius stažuotis. Kaip dalis specializacijos „Global Production Management“ studentai netgi dalyvauja pramonės mokymo programoje.

Studijuoti inžinerijos ateitį

B.Sc. yra padalyta į pagrindines studijas bendrojoje mechanikos srityje, įskaitant specializaciją automobilių inžinerijoje, pasaulinėje gamybos vadyboje ir (arba) energetikos inžinerijoje.

Tyrimas

CBS suteikia studentams paramą kasdieniais klausimais su individualizuotomis studijų gairėmis, taip pat su individualizuota karjeros paslauga.

Puiki vieta

Karlsrūhė įsikūrusi Europos širdyje ir siūlo lengvą priėjimą prie kalnų, ežerų, upių, miškų, pilių, slidinėjimo ir kitų lauko sporto šakų. Daugybė vietų Europoje, pavyzdžiui, Paryžiuje (2,5 val.), Amsterdame (5,5 val.), Londone (6 val.) Arba Prahoje (7 val.), Yra patogios ir greitai pasiekiamos traukiniu.

Vietos

Karlsruhe

Address
Schloßplatz,19
76131 Karlsruhe, Badenas-Viurtembergas, Vokietija