Oficialus aprašymas

Carl Benz School of Engineering inžinerijos mokykla yra visame pasaulyje žinomo Karlsrūhės technologijos instituto (KIT) mechanikos inžinerijos kolegija ir siūlo mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį anglų kalba.

Carl Benz mokykla yra nepriklausoma įstaiga Karlsrūhės technologijos institute (KIT), turinti koledžo struktūrą. Jis siūlo studentams iš viso pasaulio studijuoti mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį anglų kalba arba tiesiog susipažinti su inžinerijos studijomis per vieną iš vasaros mokyklų. Sėkmingai užbaigus 3 metų programą, studentams suteikiamas bakalauro laipsnis (bakalauro laipsnis).

106737_space-telescope-mirror-segments-james-webb-cosmos-46168.jpegPixabay / Pexels

„Carl Benz“ mokykla kaip KIT dalis kuria ir suteikia žinių visuomenei ir aplinkai. Nuo fundamentinių tyrimų iki taikomųjų programų KIT pasižymi įvairiomis disciplinomis, ty gamtos mokslais, inžinerijos mokslais, ekonomika, humanitariniais ir socialiniais mokslais. Ji siekia reikšmingai prisidėti prie pasaulinės žmonijos iššūkių energetikos , mobilumo ir informacijos srityse . Kaip Helmholtz asociacijos mokslinių tyrimų universitetas, KIT yra unikali mokslo ir švietimo įstaiga, kuri dalyvauja tarptautinėje konkurencijoje ir yra pirmaujanti pozicija technologijų universitetuose visame pasaulyje (žr. Reitingus ). KIT inovacijų pastangos sukuria tiltą tarp svarbių mokslinių išvadų ir jų taikymo visuomenės naudai, ekonominei gerovei ir mūsų natūralaus gyvenimo pagrindo išsaugojimui.

Studijų metu Carl Benz mokyklos mokiniai gauna įvairių tarptautinio koledžo struktūros priedų privilegiją:

  • Studentai gali naudotis KIT patalpomis ir paslaugomis.
  • Studentai dalyvauja kompaktiškose klasėse su elitine struktūra, kurią sudaro ne daugiau kaip 40 studentų, kuriuos siūlo KIT universiteto dėstytojai.
  • Studentai gauna nuolatinę karjeros konsultaciją ir paramą.
  • Studentai prisijungia prie įvairių socialinių veiklų, daugiausia dėmesio skiriant ne tik mokymuisi, bet ir glaudaus tarptautinių bendraamžių tinklo, draugystės ir visą gyvenimą trunkančių ryšių kūrimui, taip pat kaip asmeniui.

Stormy Weather over Karlsruhe, photographed from Turmberg, Durlach, Germany, 2018.

Kodėl mokytis Carl Benz mokykloje?

„Secure On-Campus“ būstas

CBS siūlo visus: Campus būstą ir akademikus, taip pat laisvalaikio paslaugas (ty muzikos kambarį), galima rasti po vienu stogu.

Tarptautinis orientavimas

CBS yra įvairi, atvira ir labai tarptautiniu mastu orientuota. Universitete yra daugiau nei 90% studentų, o mūsų absolventai atvyksta iš daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Stiprus pramonės tinklas

Daugelis absolventų nori patekti į Vokietijos darbo rinką. Siekiant palengvinti šį procesą, skatiname mokinius stažuotis. Kaip dalis specializacijos „Global Production Management“ studentai netgi dalyvauja pramonės mokymo programoje.

Studijuoti inžinerijos ateitį

B.Sc. yra padalyta į pagrindines studijas bendrojoje mechanikos srityje, įskaitant specializaciją automobilių inžinerijoje, pasaulinėje gamybos vadyboje ir (arba) energetikos inžinerijoje.

Tyrimas

CBS suteikia studentams paramą kasdieniais klausimais su individualizuotomis studijų gairėmis, taip pat su individualizuota karjeros paslauga.

Puiki vieta

Karlsrūhė įsikūrusi Europos širdyje ir siūlo lengvą priėjimą prie kalnų, ežerų, upių, miškų, pilių, slidinėjimo ir kitų lauko sporto šakų. Daugybė vietų Europoje, pavyzdžiui, Paryžiuje (2,5 val.), Amsterdame (5,5 val.), Londone (6 val.) Arba Prahoje (7 val.), Yra patogios ir greitai pasiekiamos traukiniu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Carl Benz School of Engineering

Carl Benz mokyklos mechanikos inžinerijos (Tarptautinė) bakalauro programa baigiama per 3 metus (6 semestrus). Programa prasideda vadinamuoju ikimokestiniu, parengiamuoju ... [+]

Carl Benz School of Engineering siūlo aukštosios mokyklos absolventams unikalią galimybę mokytis tarptautiniu mastu žinomų vokiečių inžinerijos anglų kalba. 3 metų bakalauro programa siekiama parengti būsimus inžinierius sėkmingai karjerai.

Karlsrūhės technologijos institutas (KIT) užima visų pirma Vokietijos universitetų įsidarbinimo galimybes ir kiekvienais metais pasiekia daugybę geriausių inžinerijos sričių (žr. KIT reitingus). Kaip KIT mechanikos inžinerijos kolegija, Carl Benz School of Engineering siūlo aukštos kokybės aukštosios profesijos dėstytojų aukštos kokybės paskaitas. Visi studentai gauna individualų individualų paslaugų paketą, paramą, papildomą mokymą ir mokymosi rekomendacijas, siekdami plėtoti savo profesinį profilį.... [-]

Vokietija Karlsruhe
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba