Oficialus aprašymas

DEKRA | "Hochschule für Medien" yra valstybės pripažintas universitetas, akredituotas "Wissenschaftsrat", kurio būstinė yra Berlyne-Friedrichshain.

Ji siūlo tris bakalauro studijų programas: kino ir televizijos, žurnalistikos ir ryšių su visuomene valdymą. Specializacijos galimybių spektras yra plati ir svyruoja nuo žiniasklaidos dizaino, rinkodaros komunikacijos ir komunikacijos psichologijos iki internetinės žurnalistikos, televizijos žurnalistikos, moderacijos ir PR į režisūrą, fotoaparatą, gamybą, po kūrimo ir garso.

Universitetas yra DEKRA akademijos tinklas, vienas iš didžiausių privačių švietimo paslaugų teikėjų Vokietijoje.

Praktinė svarba ir stiprus tinklas

Visi kursai DEKRA | "Hochschule für Medien" remiasi požiūriu į pritaikymą. Daugiausia dėmesio skiriama praktiniam žiniasklaidos ir kūrybinių industrijų mokymui remiantis moksliškai pagrįstu mokymu. Vienas iš mūsų būdų, kaip užtikrinti praktiką ir visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, yra bendradarbiavimas su įvairiais partneriais: žiniasklaidos bendrovėmis, ne pelno siekiančiomis ir vyriausybinėmis organizacijomis bei kitomis švietimo įstaigomis.

Intensyvi priežiūra ir patraukli mokymosi aplinka

Mes siūlome savo studentams asmeninę paslaugą, konkrečiai skirtą jų individualioms stipriosioms ir poreikio sritims. Be to, viena iš ypatingų universiteto ypatybių yra maloni ir gerai žinoma mokymo ir mokymosi aplinka. Paskaitos vyksta mažose studijų grupėse. Atsižvelgiant į tai, mokytojai veikia kaip impulsų generatoriai, kurie į savo studijas įtraukia savo patirtį ir žinias iš mokslo ir privataus sektoriaus. Net paskaitų metu dėstytojai laiko savo studentų klausimus.

Jūs esate mums svarbūs - nuo pat pradžių

Oficialus reikalavimas gauti bakalauro laipsnį DEKRA | Kolegija žiniasklaidos yra universiteto įėjimo kvalifikaciją (Abitur arba Fachhochschulreife) arba profesinio mokymo su kelerių metų darbo patirtį. Nėra numerus clausus (NC). Be to, iš anksto nepateikiami jokie aplankai, filmai, gaminiai ir tt. Svarbiausia sėkmingam tyrimui čia yra jūsų pačių motyvacija: todėl ypatingą dėmesį skiriame išsamią informaciją ir individualią konsultaciją. Tyrimų, seminarų, renginių, asmeninių studijų konsultacijų yra tik keletas iš mūsų nuolatinių pasiūlymų būsimiems studentams.

Jūsų nauda iš pirmo žvilgsnio

 • Valstybės patvirtintos studijos įsteigtame universitete
 • Puikus mokymas su srities profesoriais ir dėstytojais
 • Nuosekli praktinė reikšmė įvairiems projektams
 • Didelis tinklas su žiniasklaidos, verslo ir visuomenės partneriais
 • Didžiausia individuali parama - intensyvus mokymasis mažose grupėse
 • Atvira ir kūrybinga mokymosi aplinka
 • Techninis skolinimas ir privatiems projektams
 • Nr paslėptų mokesčių - patrauklus finansavimo modelis
 • Pusmečio bilietas įskaičiuotas
 • Centrinė vieta Berlyno širdyje su puikiais susisiekimais

Mes esame jūsų asmeniškai

Norite daugiau sužinoti apie studijų programą, turite klausimų apie finansavimą ar bendrą universitetą? Mūsų studentų konsultacinė tarnyba mielai padės.

Geriausias supratimas, kurį galite gauti tiesiai svetainėje. Todėl kviečiame būsimus studentus dalyvauti mūsų renginiuose universitete.

Programos mokomos:
 • Vokiečių
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


DEKRA Hochschule für Medien

Bakalauro programa moko reikiamus teorinius pagrindus, tokius kaip filmų istorija, filmų analizė, scenarijų kūrimas, filmų ir vaizdo technologijos, taip pat garso technol ... [+]

Studijuojant filmą ir televiziją dėmesys skiriamas daugybei gamybos etapų - nuo idėjos iki gatavo straipsnio.

Bakalauro programa moko reikiamus teorinius pagrindus, tokius kaip filmų istorija, filmų analizė, scenarijų kūrimas, filmų ir vaizdo technologijos, taip pat garso technologijos. Praktiškai nagrinėjami kino kūrimo ir televizijos gamybos metodai ir technologijos. Komunikacija ir į projektą orientuotas mokymasis yra kino ir televizijos studijų centras. Be mokslines ir technines žinias, studentai įgyja išsamią praktinę patirtį.

Baigę pagrindines studijas, studentai pasirenka specializacijas, nukreiptas į kamerą, gamybą, postprodukciją ar garso įrašą. Jie rašo, šaudo, filmuoja, išpjauna ir kuria savo pirmąjį trumpametražių filmų, dokumentinių filmų, muzikos ir panašių filmų ir TV premjerų. Mūsų dėstytojai juos palaiko. Tyrimas baigtas baigiamuoju bakalauro baigiamuoju darbu.... [-]

Vokietija Berlynas
Spalis 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DEKRA Hochschule für Medien

Studijų programa "Žurnalistika ir PR" skirta praktikoje orientuotiems ir kūrybingiems suinteresuotiems pareiškėjams, norintiems dirbti daugialypės terpės ir kūrybos srity ... [+]

Studijų programa "Žurnalistika ir PR" skirta praktikoje orientuotiems ir kūrybingiems suinteresuotiems pareiškėjams, norintiems dirbti daugialypės terpės ir kūrybos srityje, sutelkiant dėmesį į televiziją, moderavimą ir interneto ryšius ar viešųjų ryšių veiklos sritis.

Programa siūlo subalansuotą daugybę seminarų ir praktinių redagavimo darbų. Privalomi visų studijų sričių moduliai suteikia pagrindines žiniasklaidos ir politinės Vokietijos Federacinės Respublikos kompetencijos sritis, statistikos ir žiniasklaidos tyrimus, žiniasklaidos etiką, žiniasklaidos teisę, taip pat pagrindinius dizaino ir gamybos įgūdžius rašymo ir kopijavimo, fotografijos, vaizdo technologijos, garso technologijos, redagavimo sistemų srityse. Departamentai ir formato klientai.... [-]

Vokietija Berlynas
Spalis 2020
Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DEKRA Hochschule für Medien

Komunikacijos vadybos studijų programa orientuota į komunikacijos strategijų ir žiniasklaidos produktų koncepciją bei jų kūrybinį įgyvendinimą. Ryšių ir žiniasklaidos sek ... [+]

Komunikacijos vadybos studijų programa orientuota į komunikacijos strategijų ir žiniasklaidos produktų koncepciją bei jų kūrybinį įgyvendinimą. Ryšių ir žiniasklaidos sektorius yra viena iš didžiausių augimo pramonės šakų pasaulyje. Štai kodėl kvalifikuoti specialistai yra labai paklausūs.

Komunikacijos vadybos bakalauro laipsnis moko ekonomikos, projektų valdymo, fotografijos ir dizaino, verslo valdymo ir komunikacijos, rinkos ir žiniasklaidos tyrimų bei socialinės rinkodaros pagrindus. Šios gerai žinomos žinios tiksliai naudojamos praktiniuose projektuose ir gilinamos tarpdisciplininės.

Išplėstiniame tyrimo etape studentai gali specializuotis trijose srityse: žiniasklaidos dizainas, komunikacijos psichologija ir rinkodaros komunikacija. Specializacijos pabaigoje visi padaliniai kartu įgyvendins tarpdisciplininį žiniasklaidos projektą klientui iš šios srities. Tyrimas baigtas baigiamuoju bakalauro baigiamuoju darbu.... [-]

Vokietija Berlynas
Spalis 2020
Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba