Deggendorf Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasirinkimai

Mes esame įsipareigoję gaminti absolventus, turinčius tarptautinius laipsnius: 190 universitetų partnerių visame pasaulyje suteikia studentams daug galimybių įgyti patirties ir gauti kreditų pagal savo laipsnį per užsienio mainų semestrus, stažuotes ir dvigubo laipsnio studijas užsienyje. Tiesą sakant, visi bakalauro laipsniai apima privalomą praktikos semestrą, kuris gali būti vykdomas tiek vietoje, tiek užsienyje.

Mūsų studentų skaičius - 7 200, iš jų 20% sudaro tarptautiniai studentai, studijuoja įvairius laipsnius, dėstomus anglų arba vokiečių kalbomis. Visi mūsų kursai yra oficialiai akredituoti FIBAA ir ASIIN pagal tarptautinius standartus.

Mes bendradarbiaujame su daugiau nei 500 regioninių ir tarptautinių kompanijų, įskaitant tokius pasaulinius žaidėjus kaip BMW, MAN, Continental, ZF ir Siemens, kur studentai gali įgyti neįkainojamos darbo patirties. Be to, universiteto karjeros tarnyboje vykdoma mentorystės programa, kurios metu studentai bendradarbiauja su profesionaliu verslo mentoriumi, kad padėtų jiems pasiekti savo profesinius tikslus. Šis aktyvus skatinimas ramina perėjimą nuo akademinės prie profesinės karjeros, tai reiškia, kad mūsų absolventams ypač sekasi darbo rinkoje.

Mokymo miesteliai

Studentai paskirstomi aštuoniuose fakultetuose dviejuose miesteliuose. Pagrindiniame mieste Deggendorf yra daugybė studijų programų, dėstomų anglų arba vokiečių kalbomis. Europos miestelyje „Rottal-Inn“ visi studentai mokomi tik anglų kalba (kartu su tarptautiniais studentais lankant vokiečių kalbos pamokas). Šie du miesteliai yra vienos valandos kelio automobiliu, ir abu yra Bavarijoje, Pietų Vokietijoje.

Manome, kad puikus gyvenimo būdas yra svarbus mūsų studentų gerovės veiksnys. Studentai remiami įvairiomis priemonėmis, tokiomis kaip studentų klubai, plati sporto programa (šiuo metu esame Vokietijos universitetų futbolo čempionai), didelis tarptautinis biuras, kalbų centras ir karjeros tarnyba. Kiekvieną vasarą kasmet rengiame atvirų durų renginį miesteliu ir muzikos festivalį.

Visi fakultetai, dirbtuvės ir paslaugų centrai mūsų studentams yra įsikūrę mūsų miestelyje, jo apylinkėse ir sukurdami atvirą, draugišką ir komunikabilią aplinką tarp personalo, studentų ir dėstytojų.

  • Peržiūrėkite mūsų mokymo miestelius:
    https://www.th-deg.de/en/university/campus-locations

Deggendorfo miestelio vaizdai:

121525_Degcampus.jpg 121526_Degaudiolab.jpg 121527_Degcampushallway.jpg 121528_Degcampus2.jpg 121529_Degcampussnow.jpg 121530_Degcampussummer.jpg

Europos miestelio vaizdai:

121531_ECcafe.jpg 121532_ECcampus2.jpg 121533_ECcampus1.jpg 121534_ECcarpark.jpg 121535_EClibrary.jpg

Vietos

Pfarrkirchenas

Address
European Campus Rottal-Inn
Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen
Germany

84347 Pfarrkirchenas, Bavarija, Vokietija

Deggendorfas

Address
Deggendorf Institute of Technology
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
Germany

94469 Deggendorfas, Bavarija, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis