Deggendorf Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes labai didžiuojamės, galėdami pristatyti Jums mūsų universitete; mes teikiame įdomią ir labai atvirą instituciją su modernia, svarbių ir praktinių kursų nustatytų draugiškas, atsipalaidavęs ir saugioje aplinkoje, apsuptas nuostabiu gamtos peizažas.

DIT siūlo studiją dviem miesteliai, pirmoji į Deggendorf miesto ir Europos bendrabučiu Rottal-Inn in Pfarrkirchen.

Mūsų modernūs miesteliai siūlome puikią mokymosi aplinką; jie yra įrengtos su state-of-the-art įrenginių ir puikios technologinės paramos. Mes siekiame, kad mūsų studentai "laiką čia kaip produktyvus, kūrybingas ir įdomus, kaip įmanoma, ir kaip rezultatas, jie yra labai satified savo mokymosi patirtį. Mūsų absolventai palikti su puikios užimtumo perspektyvas suteikiant jiems ateityje sėkmę savo karjeros pasirinko ir yra labai prašoma po vietos, nacionalinių ir tarptautinių kompanijų.

Iš tiesų, mes turime tvirtą reputaciją mūsų švietimo kokybę ir mes nacionaliniu klasifikuojama kaip viena iš geriausių universitetų taikomųjų mokslų Vokietijoje.

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl pokalbio ir gauti daugiau informacijos, ypač apie mūsų kursus anglų kalba. Norėdami pamatyti nuotraukas ir filmus studentų gyvenimo DIT, spustelėkite šią nuorodą apsilankyti mūsų Su bendrabučiu žiniasklaidos tinklalapis

Pranešimas apie DIT pirmininkas nuo

Pristatome mūsų naują Europos miesteliu, Rottal-Inn

Graduate Management Admission Test arba Europos apgyvendinimu, Kuri yra dalis Deggendorf Institute of Technology, kuri buvo pradėta 2015 m. Ji, bendradarbiaudama su partneriais iš Austrijos, Čekijos, Lenkijos ir Ispanijos, mes specializuojamės į bakalauro ir magistro laipsnių sveikatos mokslo ir ressource efektyvumo ir energijos vartojimo efektyvumą. Visi kursai yra neribotas įrašų ir jokių mokslą, ir bus iš dalies arba visiškai mokoma anglų kalba.

Kalbos įgūdžiai: Studentai gaus daugiakalbį švietimą paruošti juos pasaulinėse karjeros, nors komandos paskaita vyks anglų kalba. Tarptautiniai studentai dalyvaus Vokietijos pamokas ir papildomų kalbų kursai asortimentas bus pasiūla.

Moduliniai ir lankstus tyrimas: Laipsniai turės modulinę struktūrą, todėl studentams laisvę rinktis iš modulių diapazone pagal jų akademinės pažangos ir fokusavimo srityje, tokiu būdu suteikiant jiems galimybių kurti savo individualų karjeros planą.

Profesinė karjera: Psichotropinės pramonė yra trumpas puikiai apmokytų turizmas, viešbučių ir įvykiai vadovams. Kaip šios pramonės šakos šiuo metu sparčiai plečiasi, sėkmingai absolventai turi puikias perspektyvas plėtoti fantastinis karjeros visose rekreacinės komercijos srityse, pavyzdžiui, viešojo ir privataus sektoriaus įmonių, viešbučių ir kurortų. Galimas profesinės pozicijos bus Turizmas / viešbučių valdymo, rinkodaros vadovavimo turizmo ar viešbučių sektoriuje ir paskirties valdymo kelionių ir turizmo įmonėms.

Be to, 2016 spalio pirmoji techninė Žinoma, "bakalauras Pramonės inžinerija / Priežiūra ir veiklos", prasidės PAN dėmesio skiriant techninė priežiūra, remontas ir operacijų (PRO).

Fantastiškoje vietoje Atsižvelgiant į Europos širdies

Europos apgyvendinimu Rottal-Inn yra centralizuotai įsikūręs žavingame turizmo miesto Pfarrkirchen Žemutinė Bavarija, Pietų Vokietijoje. Jis glūdintis tarp sukti, pictureque kalvų tarp Dunojaus ir Inn upių, netoli Austrijos ir Čekijos sienų ir arti prie didelių Cosmopolitan miestuose Miunchene ir Zalcburgas.

Be daugelio nustatytų įmonėms, daugelio gatvės kavinių, barų, nuošalesnėse kiemuose ir šešėliai alaus soduose vilioja apsilankymus, tiek ir vietiniai svyruos ir mėgautis. Komplimentas tai ir padidinti mokinių socialinę gyvenimo būdą, miesteliu ir studentų gyvenimo apgyvendinimas įsikūręs lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo miesto centro ir visų vietinių patogumais.

Be liuminescuoja metų Pfarrkirchen tapo kultūriškai garsus į Rottal dėl išskirtinių meno parodų, muziejų naktis ir daug festivalių ir renginių per metus. Vasarą ir kiekvienais metais senamiestis festivalis gundo tūkstančius lankytojų į miesto festivalį su šūkiu "Pfarrkirchen švenčia Europos stiliaus ir daugiau". Visas miestas yra aplenkė su skirtingų kultūrų kulinarijos ir muzikinių renginių.

Be to, Pfarrkirchen naudojasi viešuoju transportu, įskaitant Miuncheno tarptautinis oro uostas tik 90 minučių kelio automobiliu, todėl kelionės greitai, efektyviai ir malonus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health MSc » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bakalauro sveikatos informatika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 7 semestrus October 2018 Vokietija Pfarrkirchen + 1 daugiau

Šis laipsnis kursas moko studentus tapti kompiuterių mokslininkai sveikatos pramonėje. Informatikos pagrįstas, medicinos, mokslo ir technikos žinias sveikatos ir sveikatos priežiūros pramonės yra įtakingas valdymą. [+]

Norėdami kreiptis internetu, Prašome aplankę šią nuorodą: Taikyti internete - Deggendorf Institute of Technology

Bakalauro Sveikatos informatika

Šis laipsnis kursas moko studentus tapti kompiuterių mokslininkai sveikatos pramonėje. Informatikos pagrįstas, medicinos, mokslo ir technikos žinias sveikatos ir sveikatos priežiūros pramonės yra įtakingas valdymą. Šis kursas suteikia žinių ir įgūdžių projektuoti informacines sistemas sveikatos priežiūros sektoriuje ir visoje sveikatos priežiūros sektoriuje kurti, konfigūruoti, valdyti ir laikytis taikomų taisyklių ir reglamentų.

Vieta: Rottal-Inn, Pfarrkirchen, Bavarija, Vokietija - Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos... [-]


Bakalauras

B.eng. Pramoninė inžinerija / priežiūra ir eksploatavimas

Su bendrabučiu Dieninės 7 semestrus October 2018 Vokietija Pfarrkirchen

Tie, kurie domisi energetikos ir efektyvaus išteklių naudojimo srityje karjerą netrukus sužino, kad tiek garso technikos ir ekonomikos Žinių būtina. Tie, kurie taip pat domisi atsinaujinančių energijos šaltinių, inžinerijos ir jos techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo, susijusių su ekonominio gyvybingumo ir projektų valdymo, yra tinka prie Pramonės inžinerijos programos baigiamasis. [+]

Taikyti internete, apsilankykite: Taikyti internete - Deggendorf Institute of Technology

Žiūrėti nuotraukas ir filmus studentų gyvenimo DIT apie our-- Su bendrabučiu žiniasklaidos tinklalapis

Tie, kurie domisi energetikos ir efektyvaus išteklių naudojimo srityje karjerą netrukus sužino, kad tiek garso technikos ir ekonomikos Žinių būtina. Tie, kurie taip pat domisi atsinaujinančių energijos šaltinių, inžinerijos ir jos techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo, susijusių su ekonominio gyvybingumo ir projektų valdymo, yra tinka prie Pramonės inžinerijos programos baigiamasis. Šios konkrečios aspektai yra šio bakalauro laipsnį pramoninės inžinerijos specializacija "priežiūra - remontas - Operacija" Focus (MRO) į Europos Campus Rottal-Inn Pfarrkirchen.... [-]


Ba tarptautinė turizmo vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 7 semestrus October 2018 Vokietija Pfarrkirchen

Šis laipsnis bus išmokyti studentus platų ir metodinę kompetenciją per praktinio mokymo dėl ekonominių pagrindų pagrindas. bus plėtojama verslo ir turizmo, pagrindinių įgūdžių, įgyvendinimo kompetencijos ir gebėjimo inovacijų specifiką. [+]

Norėdami kreiptis internetu, Prašome aplankę šią nuorodą: Taikyti internete - Deggendorf Institute of Technology Tarptautinės turizmo vadybos programą bakalauras ne DIT orientuota į sveikatos ir medicinos turizmo studijas. Šis laipsnis bus išmokyti studentus platų ir metodinę kompetenciją per praktinio mokymo dėl ekonominių pagrindų pagrindas. bus plėtojama verslo ir turizmo, pagrindinių įgūdžių, įgyvendinimo kompetencijos ir gebėjimo inovacijų specifiką. Studentai įgis socialinių ir tarptautinių įgūdžių, kad jie galėtų kvalifikuotai ir saugiai valdyti sudėtingus ir įvairius kultūrinę aplinką turizmo, ypač sveikatos ir medicinos turizmas. Atsižvelgiant į didėjantį globalizacijos turizmo pramonės, mes teikia didelę reikšmę mūsų mokinių kalbos įgūdžius.... [-]


Vaizdo įrašai

THD - Technische Hochschule Deggendorf