Deggendorf Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes labai didžiuojamės, kad supažindiname jus su mūsų universitetu; mes siūlome įdomią ir labai atvira įstaiga, kurioje yra modernūs, tinkami ir praktiniai kursai, sukurti draugiškoje, atsipalaiduoti ir saugioje aplinkoje, apsuptoje nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu.

DIT siūlo mokytis dviejuose universitetuose, pirmuosius mieste Deggendorfo mieste ir Europos Rottal-Inn Campus Pfarrkirchen mieste.

Mūsų modernūs miesteliai siūlo puikų mokymosi aplinką; juose yra įrengtos moderniausios priemonės ir puiki technologinė parama. Mes siekiame, kad mūsų studentų laikas čia būtų produktyvus, kūrybingas ir įdomus, todėl jie yra labai patenkinti savo edukacine patirtimi. Mūsų absolventai palieka puikų užimtumo perspektyvą, suteikdami jiems būsimos sėkmės pasirinktoje karjeros srityje, ir jų labai pageidauja vietos, nacionalinės ir tarptautinės bendrovės.

Iš tiesų, turime stiprią reputaciją dėl mūsų švietimo kokybės, ir mes nacionaliniu lygiu priskiriame prie geriausių universitetų taikomųjų mokslų Vokietijoje.

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl pokalbių ir daugiau informacijos, ypač apie mūsų kursus anglų kalba.

Norėdami pamatyti DIT studentų gyvenimo nuotraukas ir filmus, spustelėkite šią nuorodą, jei norite aplankyti mūsų "Campus Media" puslapį

DIT prezidento pranešimas

Pristatome mūsų naują Europos "Campus", "Rottal-Inn"

2015 m. Spalio mėn. Pradėtas Deggendorf Institute of Technology Europos universitetas , priklausantis Deggendorf Institute of Technology . Bendradarbiaudamas su partneriais iš Austrijos, Čekijos, Lenkijos ir Ispanijos, mes specializuojamės bakalauro ir magistro laipsniuose sveikatos priežiūros ir išteklių srityje. efektyvumas ir energijos vartojimo efektyvumas. Visi kursai turi neribotą įrašą ir nemokami mokesčiai už mokslą, jie bus iš dalies arba visiškai mokomi anglų kalba.

Kalbų mokėjimas: studentai gaus daugiakalbį išsilavinimą, kad pasirengtų pasaulinei karjerai, nors dominuojanti paskaita bus anglų kalba. Tarptautiniai studentai lankysis vokiečių kalbos pamokose ir bus siūlomi įvairūs papildomi kalbos kursai.

Modulinis ir lankstus mokymas: laipsniai turės modulinę struktūrą, pagal kurią studentai galės laisvai pasirinkti iš įvairių modulių pagal savo akademinę pažangą ir dėmesio zoną, taip sudarys jiems galimybę kurti savo individualų karjeros planą.

Profesinė karjera: Poilsio pramonei trūksta puikiai parengto turizmo, viešbučių ir renginių vadovų. Kadangi šios pramonės šakos šiuo metu sparčiai plečiasi, sėkmingai baigę absolventai turės puikių perspektyvų kurti fantastišką karjerą visose laisvalaikio komercijos srityse, tokiose kaip viešosios ir privačios įmonės, viešbučiai ir kurortai. Galimos profesinės pozicijos bus turizmo / viešbučių valdymas, rinkodaros lyderis turizmo ar viešbučių sektoriuje, paskirties valdymas kelionių ir turizmo įmonėse.

Be to, 2016 m. Spalio mėn. Pradedamas pirmasis techninis kursas "Bakalauro pramonės inžinerija / techninė priežiūra ir eksploatavimas", atliekant techninę priežiūrą, remontą ir eksploatavimą (MRO).

Fantastiška vieta Europos širdyje

Europos Rotus-Inn Campus įsikūręs pačioje žavioje turistinėje Pfarrkirchen miesto dalyje, žemesnėje Bavarijos pietinėje Vokietijoje. Jis įsikūręs tarp gretimų, vaizdingų kalvų tarp Dunojaus ir Inn upių, netoli Austrijos ir Čekijos sienų ir greta didelių kosmopolitinių Miuncheno ir Zalcburgo miestų.

Be daugelio įsitvirtinusių įmonių, daugybė gatvės kavinių, barų, uždarų kiemų ir šešėliai alaus sodų vilioja apsilankymus ir vietiniai gyventojai, kurie ilgisi ir mėgaujasi. Norėdami komplimentuoti tai ir maksimaliai padidinti studentų socialinį gyvenimo būdą, miestelio ir studentų gyvenamieji patalpos yra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo miesto centro ir visų vietos patogumų.

Per penkerius metus Pfarrkirchen tapo kultūriniu požiūriu garsi Rottal dėl išskirtinių meno parodų, muziejų naktų ir daugybės festivalių bei renginių per metus. Kasmet vasarą senamiesčio šventė vilioja tūkstančius lankytojų į miesto festivalį po šūkiu "Pfarrkirchen švenčia Europos stilių ir dar daugiau". Visas miestas yra apsuptas daugiakultūriais kulinariniais ir muzikiniais renginiais.

Be to, Pfarrkirchen siūlo puikų susisiekimą viešuoju transportu, įskaitant Miuncheno tarptautinį oro uostą tik 90 minučių kelio automobiliu, todėl greitas, efektyvus ir malonus kelionės būdas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health MSc » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bakalauro sveikatos informatika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 7 semestrus October 2019 Vokietija Pfarrkirchen + 1 daugiau

Šis laipsnis kursas moko studentus tapti kompiuterių mokslininkai sveikatos pramonėje. Informatikos pagrįstas, medicinos, mokslo ir technikos žinias sveikatos ir sveikatos priežiūros pramonės yra įtakingas valdymą. [+]

Norėdami kreiptis internetu, Prašome aplankę šią nuorodą: Taikyti internete - Deggendorf Institute of Technology

Bakalauro Sveikatos informatika

Šis laipsnis kursas moko studentus tapti kompiuterių mokslininkai sveikatos pramonėje. Informatikos pagrįstas, medicinos, mokslo ir technikos žinias sveikatos ir sveikatos priežiūros pramonės yra įtakingas valdymą. Šis kursas suteikia žinių ir įgūdžių projektuoti informacines sistemas sveikatos priežiūros sektoriuje ir visoje sveikatos priežiūros sektoriuje kurti, konfigūruoti, valdyti ir laikytis taikomų taisyklių ir reglamentų.

Vieta: Rottal-Inn, Pfarrkirchen, Bavarija, Vokietija - Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos... [-]


Bakalauras

B.eng. Pramoninė inžinerija / priežiūra ir eksploatavimas

Su bendrabučiu Dieninės 7 semestrus October 2019 Vokietija Pfarrkirchen

Tie, kurie domisi energetikos ir efektyvaus išteklių naudojimo srityje karjerą netrukus sužino, kad tiek garso technikos ir ekonomikos Žinių būtina. Tie, kurie taip pat domisi atsinaujinančių energijos šaltinių, inžinerijos ir jos techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo, susijusių su ekonominio gyvybingumo ir projektų valdymo, yra tinka prie Pramonės inžinerijos programos baigiamasis. [+]

Taikyti internete, apsilankykite: Taikyti internete - Deggendorf Institute of Technology

Žiūrėti nuotraukas ir filmus studentų gyvenimo DIT apie our-- Su bendrabučiu žiniasklaidos tinklalapis

Tie, kurie domisi energetikos ir efektyvaus išteklių naudojimo srityje karjerą netrukus sužino, kad tiek garso technikos ir ekonomikos Žinių būtina. Tie, kurie taip pat domisi atsinaujinančių energijos šaltinių, inžinerijos ir jos techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo, susijusių su ekonominio gyvybingumo ir projektų valdymo, yra tinka prie Pramonės inžinerijos programos baigiamasis. Šios konkrečios aspektai yra šio bakalauro laipsnį pramoninės inžinerijos specializacija "priežiūra - remontas - Operacija" Focus (MRO) į Europos Campus Rottal-Inn Pfarrkirchen.... [-]


Ba tarptautinė turizmo vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 7 semestrus October 2019 Vokietija Pfarrkirchen

Šis laipsnis bus išmokyti studentus platų ir metodinę kompetenciją per praktinio mokymo dėl ekonominių pagrindų pagrindas. bus plėtojama verslo ir turizmo, pagrindinių įgūdžių, įgyvendinimo kompetencijos ir gebėjimo inovacijų specifiką. [+]

Norėdami kreiptis internetu, Prašome aplankę šią nuorodą: Taikyti internete - Deggendorf Institute of Technology Tarptautinės turizmo vadybos programą bakalauras ne DIT orientuota į sveikatos ir medicinos turizmo studijas. Šis laipsnis bus išmokyti studentus platų ir metodinę kompetenciją per praktinio mokymo dėl ekonominių pagrindų pagrindas. bus plėtojama verslo ir turizmo, pagrindinių įgūdžių, įgyvendinimo kompetencijos ir gebėjimo inovacijų specifiką. Studentai įgis socialinių ir tarptautinių įgūdžių, kad jie galėtų kvalifikuotai ir saugiai valdyti sudėtingus ir įvairius kultūrinę aplinką turizmo, ypač sveikatos ir medicinos turizmas. Atsižvelgiant į didėjantį globalizacijos turizmo pramonės, mes teikia didelę reikšmę mūsų mokinių kalbos įgūdžius.... [-]


Vaizdo įrašai

THD - Technische Hochschule Deggendorf

Kontaktai

Adresas European Campus Rottal-Inn Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen, Bavaria, Vokietija

Adresas Deggendorf Institute of Technology Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf Germany
94469 Deggendorf, Bavaria, Vokietija