Oficialus aprašymas

Mes labai didžiuojamės, kad supažindiname jus su mūsų universitetu; mes siūlome įdomią ir labai atvira įstaiga, kurioje yra modernūs, tinkami ir praktiniai kursai, sukurti draugiškoje, atsipalaiduoti ir saugioje aplinkoje, apsuptoje nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu.

DIT siūlo mokytis dviejuose universitetuose, pirmuosius mieste Deggendorfo mieste ir Europos Rottal-Inn Campus Pfarrkirchen mieste.

Mūsų modernūs miesteliai siūlo puikų mokymosi aplinką; juose yra įrengtos moderniausios priemonės ir puiki technologinė parama. Mes siekiame, kad mūsų studentų laikas čia būtų produktyvus, kūrybingas ir įdomus, todėl jie yra labai patenkinti savo edukacine patirtimi. Mūsų absolventai palieka puikų užimtumo perspektyvą, suteikdami jiems būsimos sėkmės pasirinktoje karjeros srityje, ir jų labai pageidauja vietos, nacionalinės ir tarptautinės bendrovės.

Iš tiesų, turime stiprią reputaciją dėl mūsų švietimo kokybės, ir mes nacionaliniu lygiu priskiriame prie geriausių universitetų taikomųjų mokslų Vokietijoje.

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl pokalbių ir daugiau informacijos, ypač apie mūsų kursus anglų kalba.

Norėdami pamatyti DIT studentų gyvenimo nuotraukas ir filmus, spustelėkite šią nuorodą, jei norite aplankyti mūsų "Campus Media" puslapį

DIT prezidento pranešimas

Pristatome mūsų naują Europos "Campus", "Rottal-Inn"

2015 m. Spalio mėn. Pradėtas Deggendorf Institute of Technology Europos universitetas , priklausantis Deggendorf Institute of Technology . Bendradarbiaudamas su partneriais iš Austrijos, Čekijos, Lenkijos ir Ispanijos, mes specializuojamės bakalauro ir magistro laipsniuose sveikatos priežiūros ir išteklių srityje. efektyvumas ir energijos vartojimo efektyvumas. Visi kursai turi neribotą įrašą ir nemokami mokesčiai už mokslą, jie bus iš dalies arba visiškai mokomi anglų kalba.

Kalbų mokėjimas: studentai gaus daugiakalbį išsilavinimą, kad pasirengtų pasaulinei karjerai, nors dominuojanti paskaita bus anglų kalba. Tarptautiniai studentai lankysis vokiečių kalbos pamokose ir bus siūlomi įvairūs papildomi kalbos kursai.

Modulinis ir lankstus mokymas: laipsniai turės modulinę struktūrą, pagal kurią studentai galės laisvai pasirinkti iš įvairių modulių pagal savo akademinę pažangą ir dėmesio zoną, taip sudarys jiems galimybę kurti savo individualų karjeros planą.

Profesinė karjera: Poilsio pramonei trūksta puikiai parengto turizmo, viešbučių ir renginių vadovų. Kadangi šios pramonės šakos šiuo metu sparčiai plečiasi, sėkmingai baigę absolventai turės puikių perspektyvų kurti fantastišką karjerą visose laisvalaikio komercijos srityse, tokiose kaip viešosios ir privačios įmonės, viešbučiai ir kurortai. Galimos profesinės pozicijos bus turizmo / viešbučių valdymas, rinkodaros lyderis turizmo ar viešbučių sektoriuje, paskirties valdymas kelionių ir turizmo įmonėse.

Be to, 2016 m. Spalio mėn. Pradedamas pirmasis techninis kursas "Bakalauro pramonės inžinerija / techninė priežiūra ir eksploatavimas", atliekant techninę priežiūrą, remontą ir eksploatavimą (MRO).

Fantastiška vieta Europos širdyje

Europos Rotus-Inn Campus įsikūręs pačioje žavioje turistinėje Pfarrkirchen miesto dalyje, žemesnėje Bavarijos pietinėje Vokietijoje. Jis įsikūręs tarp gretimų, vaizdingų kalvų tarp Dunojaus ir Inn upių, netoli Austrijos ir Čekijos sienų ir greta didelių kosmopolitinių Miuncheno ir Zalcburgo miestų.

Be daugelio įsitvirtinusių įmonių, daugybė gatvės kavinių, barų, uždarų kiemų ir šešėliai alaus sodų vilioja apsilankymus ir vietiniai gyventojai, kurie ilgisi ir mėgaujasi. Norėdami komplimentuoti tai ir maksimaliai padidinti studentų socialinį gyvenimo būdą, miestelio ir studentų gyvenamieji patalpos yra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo miesto centro ir visų vietos patogumų.

Per penkerius metus Pfarrkirchen tapo kultūriniu požiūriu garsi Rottal dėl išskirtinių meno parodų, muziejų naktų ir daugybės festivalių bei renginių per metus. Kasmet vasarą senamiesčio šventė vilioja tūkstančius lankytojų į miesto festivalį po šūkiu "Pfarrkirchen švenčia Europos stilių ir dar daugiau". Visas miestas yra apsuptas daugiakultūriais kulinariniais ir muzikiniais renginiais.

Be to, Pfarrkirchen siūlo puikų susisiekimą viešuoju transportu, įskaitant Miuncheno tarptautinį oro uostą tik 90 minučių kelio automobiliu, todėl greitas, efektyvus ir malonus kelionės būdas.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Deggendorf Institute of Technology

Jei ieškote visiškai akredituoto verslo laipsnio, kuris sujungia aukštus akademinius standartus su tarptautine patirtimi, tada turime programą, specialiai pritaikytą tenk ... [+]

Jei ieškote visiškai akredituoto verslo laipsnio, kuris sujungia aukštus akademinius standartus su tarptautine patirtimi, tada turime programą, specialiai pritaikytą tenkinti jūsų poreikius. Mūsų tarptautinė vadybos bakalauro programa atitinka studentų poreikius, kurie siekia pasaulinės perspektyvos valdymo karjerą.

Jūs sužinosite, kaip daryti verslą kaip pasaulinį žaidėją, įgyti vertingų vadovavimo įgūdžių ir tarpkultūrinio supratimo kartu su visais strateginio valdymo, rinkodaros, finansų ir kitų atitinkamų įgūdžių spektru.

Mes siūlome ne tik vieną iš pirmųjų tarptautinių vadybos programų Vokietijoje, kurios 100% mokomos anglų kalba, bet mes taip pat įtraukiame į sąrašą CHE įsidarbinimo reitingus bakalauro laipsniams versle. Mūsų tikslas yra išmokyti jus užpildyti didėjančią daugiakalbių ir daugiakultūrių vadovų, kurie gali vadovauti dinamiškoms įmonėms visose kultūrose ir sienose, paklausą.... [-]

Vokietija Deggendorf
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Deggendorf Institute of Technology

Šis laipsnio kursas moko studentus tapti kompiuterių mokslų sveikatos industrijoje. Informacinės, medicinos, mokslo ir technikos žinios sveikatos priežiūros ir sveikatos ... [+]

Šis laipsnio kursas moko studentus tapti kompiuterių mokslų sveikatos industrijoje. Informacinės, medicinos, mokslo ir technikos žinios sveikatos priežiūros ir sveikatos priežiūros srityje yra įtakingos valdymo. Šis kursas suteikia žinių ir įgūdžių, skirtų informacinių sistemų kūrimui sveikatos priežiūros sektoriuje ir visoje sveikatos priežiūros sektoriuje kurti, konfigūruoti, valdyti ir laikytis taikomų taisyklių ir nuostatų.

Karjeros perspektyvos: bakalauro sveikatos informatika

Studentai įgyja:

Išsamios sveikatos priežiūros informatikos srities techninės žinios, leidžiančios jiems tiesiogiai spręsti problemas ir prisiimti lyderio vaidmenį sveikatos priežiūros įstaigose, institucijose ir organizacijose.Socialinės ir metodinės kompetencijos, leidžiančios jiems veikti patikimai ir kompetentingai sudėtingoje, daugialypėje ir tarpkultūrinėje aplinkoje.... [-]
Vokietija Pfarrkirchen
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Deggendorf Institute of Technology

Tie, kurie domisi karjera energijos ir išteklių naudojimo srityje, netrukus sužinos, kad būtina ir patikima techninė, ir ekonominė žinios. Tie, kurie taip pat domisi atsi ... [+]

Tie, kurie domina karjera energijos ir išteklių naudojimo efektyvumo srityje, netrukus sužinos, kad reikalinga ir patikima techninių ir ekonominių žinių bazė. Tie, kurie taip pat domina atsinaujinančia energija, inžinerijos ir jos priežiūra, remontas ir eksploatavimas, susijęs su ekonominiu gyvybingumu ir projektų valdymu, tinka Pramonės inžinerijos bakalauro programai. Šie specifiniai aspektai yra šio bakalauro laipsnio dėmesys pramonės inžinerijos / techninės priežiūros ir eksploatavimo Europos Rotta-Inn Rotušė Inn Pfarrkirchen.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas pagrindinių žinių įgijimui techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo inžinerijos bei valdymo srityse. Tai apima tokias temas kaip tvarumas, atsinaujinanti energija, procesų ir eksploatavimo technologijos, įrangos ir įrangos inžinerijos technologijos (pramonė / energija 4.0), taip pat vadovavimas, investicijos ir finansavimas, verslo ir veiklos procesai, logistika, priežiūra, remontas ir eksploatavimas strategijos ir planavimas. Kitas svarbus programos elementas yra kalbų ir tarpkultūrinių kompetencijų ugdymas, įskaitant specializaciją konkrečiame kultūriniame ir ekonominiame regione.... [-]

Vokietija Pfarrkirchen
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Deggendorf Institute of Technology

Šis laipsnis suteiks mokiniams platų ir metodologinę patirtį per praktinius mokymus, pagrįstus ekonominiais pagrindais. Bus plėtojamos verslo ir turizmo ypatybės, pagrind ... [+]

Šis laipsnių kursas didžiųjų sveikatos

Šis laipsnis suteiks studentams plačią ir metodinę kompetenciją praktinio mokymo pagrindu remiantis ekonominiais pagrindais. Bus kuriama verslo ir turizmo ypatumai, įgūdžiai, įgyvendinimo kompetencija ir gebėjimas diegti naujoves. Studentai įgis socialinių ir tarptautinių įgūdžių, suteikiant jiems galimybę kompetentingai ir saugiai valdyti sudėtingą ir tarpkultūrinę turizmo aplinką, ypač sveikatos ir medicinos turizmą. Atsižvelgiant į vis didėjančią turizmo pramonės globalizaciją, labai svarbu ugdyti mūsų studentų kalbos įgūdžius.

Karjeros galimybės

Šis laipsnis orientuotas į įvairią kvalifikaciją, kuri leidžia absolventams pradėti karjerą įvairiose srityse visoje sveikatos ir turizmo sektoriuje. Jie gali veiksmingai valdyti aukšto lygio kasdienį verslą ir kompetentingai įgyvendinti projektus, naudodamiesi savo ekspertų žiniomis. Be to, absolventai turėtų galėti perimti mažesnių kompanijų valdymą, taip pat dirbti įvairiose lyderių pozicijose sveikatos ir turizmo srityse.... [-]

Vokietija Pfarrkirchen
Spalis 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Deggendorf Institute of Technology

Study at the European Cmapus Rottal-Inn in Pfarrkirchen

Student accommodation in Deggendorf

A semester abroad at DIT

Stephen, an International Management student

Address
European Campus Rottal-Inn Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen, Bavaria, Vokietija
Address
Deggendorf Institute of Technology Dieter-Görlitz-Platz 1 94469 Deggendorf Germany
94469 Deggendorf, Bavaria, Vokietija