Design Akademie Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

" Design Akademie Berlin , "SRH Hochschule für Kommunikation und Design", aprūpina naujos kartos ekspertus ir lyderius komunikacijos, rinkodaros, reklamos ir dizaino srityse.

Komunikacija yra nuolatinis iššūkis, ir mūsų mokymo metodas tai atspindi, kad būtų galima patenkinti dabartinius ir būsimus poreikius. Turėdami tiesioginę prieigą prie vizionierių projektų, jūs sugebėsite mąstyti, elgtis ir kurti, naudodamiesi įžvalgiu požiūriu. Mes palaikome arti pokyčių suvokimo, paspartinti komunikacijos procesus, atsižvelgiant į socialines, ekonomines ir technologines galimybes. Ką mes dirbame šiandien yra būsimos žiniasklaidos planas.

Daugiau informacijos, daugiau praktinės patirties, daugiau galimybių daugiau kontaktinių valandų, daugiau srities ir dalykų, daugiau žinių. Mokymo sesijas palaiko programinės ir techninės agentūros standarto medžiagos. Mūsų studijos įrašų studijose teikia studijas apšvietimo, fotografijos, filmų ir garso ir vaizdo žiniasklaidos, vaizdo ir redagavimo technologijas. Mūsų modelių studijoje mes kuriame skaitmeninį dizainą ir pateikia jums gyvenimo dydžio matmenis interjero dizainui ir autentiškam pakuotės dizainui.

Strategija atitinka Dizainas, mes mokome komunikaciją kaip sudėtingą, strateginį procesą. Mes naudojame daugiadisciplinį požiūrį, derindami strategines marketingo komunikacijos žinias su dizaino komunikacijos dizaino galimybėmis. Mes sustipriname studentų suvokimo įgūdžius socialiniais, ekonominiais ir kultūriniais kontekstais. Tai atlikdami mes peržengsime įprastą turinį.

Mes motyvuojame kiekvieną iš mūsų mokinių ir vertina, išlaisvina ir skatina jų potencialą. Bendradarbiaujame su socialinėmis ir kūrybinėmis kompetencijomis per nuolatinio grįžtamojo ryšio ir individualios paramos procesą. Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų - plėtoti savo kritinio savęs refleksijos jausmą.

Komunikacija yra nuolatinis iššūkis, ir mūsų mokymo metodas tai atspindi, kad būtų galima patenkinti dabartinius ir būsimus poreikius. Kursas vyksta profesionaliai, orientuojantis į realius reikalavimus, keliamus tiems, kurie dirba ryšių sutartimis. Kvalifikacija remiasi akademiniu požiūriu. Daugiau nei tai. Mes nuolat atidžiai stebime nuolat augančius mūsų absolventų poreikius profesiniame gyvenime. Mes skatiname kūrybiškumą ir norą būti eksperimentiniais, kad galėtume priimti greitus komunikacijos pokyčius. Aukštos kvalifikacijos mokslininkai ir kalbėtojai, mokantys kartu su mumis, glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje ir yra susivieniję iš agentūrų, leidėjų, mokslinių tyrimų, kūrybinių industrijų ir akademinio pasaulio. Jie nuolatos vykdo praktiką ir projektą sudaro neatskiriamą jų mokymo dalį. Šis požiūris į kursus atspindi mūsų supratimą apie tai, koks mokymasis turėtų būti.

Vietos

Berlynas

Address
design akademie berlin
SRH Hochschule für Kommunikation und Design
Prinzenstr. 84.1

D-10969 Berlynas, Berlynas, Vokietija