University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kaip valstybinio universiteto, FHWS siūlo laipsnių yra pripažinti visame pasaulyje. FHWS siūlo platų praktika orientuota ir į ateitį orientuotą studijų programas su daugiau nei 30 laipsnių kursus dešimt fakultetų ir penkis mokslinių tyrimų institutais. Beveik 9000 studentai mokosi ties dviejų vietų Würzburg ir Šveinfurte, kurios mažiau nei 40km atstumu ir įsikūręs Vokietijos pietuose fakultetų.

Studijuodamas FHWS pasižymi mažais tyrimo grupėse ir mažo mokinių / mokytojų santykis. Iki dideliu dalis seminaro dokumentus studentai mokosi independantly dirbti. Be to, projektinis darbas skatina moksleivių komandinio darbo gebėjimus. Beveik 230 profesoriai su kieto profesinę patirtį nuo pramonės ir verslo suteikti mokslinį išsilavinimą su ypatingos svarbos siekiant taikyti ir praktikoje. Kursai vyksta moderniose auditorijose ir laboratorijose įrengtos pažangios technologijos ir šiuolaikinius prietaisus. Glaudžiai universitetas bendradarbiauja su regioninių ir tarpvalstybinių regionų įmonėms. Studentai naudos iš šios glaudžiai bendradarbiaujant turėdami galimybę daryti stažuotes ir galimybę rašyti savo bakalauro baigiamąjį darbą vienoje iš šių bendrovių.

Be to, jie turi sukurti tinklą savo ateities karjerą galimybę. FHWS pasižymi savo tarptautinės orientacijos: Jau daugiau nei 20 metų jau universitetas sveikina studentus iš daugiau nei 40 šalių. Pasaulyje FHWS yra susijęs su daugiau nei 130 universitetų. Per savo internacionalizavimo strategijos FHWS siūlo angliškai kalbančių bakalauro laipsnį pradedant žiemos semestrą 2014-15. Visos anglų studijų kursai lydi kultūros ir kalbos mokymo kursus, kad pateikti ir skatinti geriausią įmanomą integraciją visų tarptautinių studentų.

Kodėl FHWS? FHWS siūlo septynių semestrų bakalauro laipsnį kursus, kaip dviejų programų. Todėl galite pasirinkti tarp anglų arba vokiečių kalbos dėstymo. Dėka plataus spektro pramonės, veikiančios rajone ir kooperacijos tarp FHWS ir pramonės partneriais, studentai turi geras galimybes praktinių semestrus ir disertacijų. Regionas taip pat siūlo puikias karjeros galimybes.

State-of-the-art įrenginius Taikomieji mokslai

Laboratorijos (Virtual Reality, kūrybingas kubas, Logistika, fabrikas planavimas, fabrikas optimizavimas, ergonomika, ERP sistemos) Sužinokite Fab (faktinė įmonę mokyti studentus į darbą) Unikalus atvejis studijuoja su mūsų regioninių pramonės Partneriai

Pramonės šaka Yra daugybė tarptautinių bendrovių nedelsiant srityje, pavyzdžiui, Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF ir Bosch-Rexroth. Tai suteikia daug galimybių mūsų studentai daryti projektus, stažuotes ir disertacijas.

Vietos

Würzburg

Address
Münzstraße 19
97070 Würzburg, Bavarija, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis