Oficialus aprašymas

Kaip valstybinio universiteto, FHWS siūlo laipsnių yra pripažinti visame pasaulyje. FHWS siūlo platų praktika orientuota ir į ateitį orientuotą studijų programas su daugiau nei 30 laipsnių kursus dešimt fakultetų ir penkis mokslinių tyrimų institutais. Beveik 9000 studentai mokosi ties dviejų vietų Würzburg ir Šveinfurte, kurios mažiau nei 40km atstumu ir įsikūręs Vokietijos pietuose fakultetų.

Studijuodamas FHWS pasižymi mažais tyrimo grupėse ir mažo mokinių / mokytojų santykis. Iki dideliu dalis seminaro dokumentus studentai mokosi independantly dirbti. Be to, projektinis darbas skatina moksleivių komandinio darbo gebėjimus. Beveik 230 profesoriai su kieto profesinę patirtį nuo pramonės ir verslo suteikti mokslinį išsilavinimą su ypatingos svarbos siekiant taikyti ir praktikoje. Kursai vyksta moderniose auditorijose ir laboratorijose įrengtos pažangios technologijos ir šiuolaikinius prietaisus. Glaudžiai universitetas bendradarbiauja su regioninių ir tarpvalstybinių regionų įmonėms. Studentai naudos iš šios glaudžiai bendradarbiaujant turėdami galimybę daryti stažuotes ir galimybę rašyti savo bakalauro baigiamąjį darbą vienoje iš šių bendrovių.

Be to, jie turi sukurti tinklą savo ateities karjerą galimybę. FHWS pasižymi savo tarptautinės orientacijos: Jau daugiau nei 20 metų jau universitetas sveikina studentus iš daugiau nei 40 šalių. Pasaulyje FHWS yra susijęs su daugiau nei 130 universitetų. Per savo internacionalizavimo strategijos FHWS siūlo angliškai kalbančių bakalauro laipsnį pradedant žiemos semestrą 2014-15. Visos anglų studijų kursai lydi kultūros ir kalbos mokymo kursus, kad pateikti ir skatinti geriausią įmanomą integraciją visų tarptautinių studentų.

Kodėl FHWS? FHWS siūlo septynių semestrų bakalauro laipsnį kursus, kaip dviejų programų. Todėl galite pasirinkti tarp anglų arba vokiečių kalbos dėstymo. Dėka plataus spektro pramonės, veikiančios rajone ir kooperacijos tarp FHWS ir pramonės partneriais, studentai turi geras galimybes praktinių semestrus ir disertacijų. Regionas taip pat siūlo puikias karjeros galimybes.

State-of-the-art įrenginius Taikomieji mokslai

Laboratorijos (Virtual Reality, kūrybingas kubas, Logistika, fabrikas planavimas, fabrikas optimizavimas, ergonomika, ERP sistemos) Sužinokite Fab (faktinė įmonę mokyti studentus į darbą) Unikalus atvejis studijuoja su mūsų regioninių pramonės Partneriai

Pramonės šaka Yra daugybė tarptautinių bendrovių nedelsiant srityje, pavyzdžiui, Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF ir Bosch-Rexroth. Tai suteikia daug galimybių mūsų studentai daryti projektus, stažuotes ir disertacijas.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Naujas tarptautinis bakalauras programa rengia studentų karjeros tarptautinėje verslo aplinkoje Vokietijoje ar užsienyje. Užsienio studentai susipažįsta su Vokietijos kul ... [+]

Naujas tarptautinis bakalauras programa rengia studentų karjeros tarptautinėje verslo aplinkoje Vokietijoje ar užsienyje. Užsienio studentai susipažįsta su Vokietijos kultūrą ir kalbą, o Vokietijos studentai bus pasirengę profesionaliai ir kultūriškai būsimos darbo tarptautinėje kompanijoje.

Per pirmuosius tris semestrus, pagrindai tarptautinės vadybos mokomi, pvz apskaitos, žmogiškųjų išteklių ir finansų. Tada galite nuspręsti, ar norite praleisti ketvirtąjį semestrą bent vienas iš mūsų tarptautinių partnerių universitetuose ar penktą semestrą kaip su bendrove užsienyje intern.

Kreditai iš mūsų partnerių universitetų bus priimtas FHWS.... [-]

Vokietija Würzburg Schweinfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Logistikos Bakalauras ne FHWS atveria platų galimų karjeros duris. Jūsų ateitis užduotis bus užtikrinti, kad įmonės, kurioje dirbate už konkurencingumą užtikrinant invent ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Bakalauras Logistikos ne FHWS atveria platų galimų karjeros duris. Jūsų ateitis užduotis bus užtikrinti, kad įmonės, kurioje dirbate už konkurencingumą užtikrinant inventorizacijos žemas kartu užtikrinant klientų pasitenkinimą išlaikant pristatymo laikas trumpas ir "just-in-time užsakytų sandėlyje. Visas procesas planavimo, organizavimas, vadovavimas ir tikrinti medžiagų, finansų ir informacijos srautą įmonėje, taip pat visoje tiekimo grandinėje tarp tiekėjų ir klientų organizuojama logistikos vadybininkai.

Kad jums susidoroti su sudėtingais klausimais savo ateities kasdien verslo aplinka, jūs įgyti išsamų įžeminimo kaip apibrėžta tarpdisciplininio laipsnis žinoma sistemą šiose srityse:... [-]

Vokietija Würzburg Schweinfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Verslo ir inžinerijos laipsnį jungia dvi skirtingas akademines sritis, kuri leidžia jums rasti darbą tiek specializuoto techninio inžinerijos arenoje ir valdymo srityje. ... [+]

Verslo ir inžinerijos laipsnį jungia dvi skirtingas akademines sritis, kuri leidžia jums rasti darbą tiek specializuoto techninio inžinerijos arenoje ir valdymo srityje.

Studentai bus mokomi už profesinių sričių, pavyzdžiui, gamybos įmonių, inžinerinių biurų, bankų, draudimo, konsultacinių firmų, komercinių įmonių ir viešųjų paslaugų įvairovę. Mūsų absolventai pasinaudoti puikia galimybių pradėti savo karjerą ir toliau turės geras perspektyvas ateityje.

Techninių ir ne techninio pobūdžio studijų modulių derinys tarnauja kaip tiek tradicinių ir naujų sričių pagrindu: pardavimų ir rinkodaros, logistikos, medžiagų valdymo ir pirkimų, gamybos ir gamybos, kontrolės, apskaitos, organizacijos ir duomenų apdorojimo.... [-]

Vokietija Würzburg Schweinfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba