Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Įvadas

Oficialus aprašymas

„ Hochschule Bonn-Rhein-Sieg ( H-BRS ) buvo įkurtas 1995 m. Tai yra dinamiškas ir į mokslinius tyrimus orientuotas universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 9000 studentų, apytiksliai 150 profesorių ir apie 300 mokslinių tyrimų partnerių. Jiems talkina 350 aukštos kvalifikacijos dėstytojų iš akademinės bendruomenės, verslo ir pramonės sričių. Dar 300 darbuotojų dirba administracijoje, bibliotekoje ir kalbų centre. Universiteto miestelis yra Hennef, Rheinbach ir Sankt Augustin miestuose. Bonoje universitetui vadovauja Tarptautinis Bonos ir Acheno informacinių technologijų centras (b-it) kartu su Bonos universitetu, Acheno technikos universitetu (RWTH) ir „Fraunhofer Gesellschaft“. Universiteto plėtros plane pateikiami strateginiai tikslai, kuriuos mūsų universitetas ketina pasiekti iki 2020 m., Taip pat nurodytos konkrečios priemonės šiems tikslams pasiekti - jų pagrindinis motyvas yra tvarumas.

Studijos Hochschule Bonn-Rhein-Sieg ( H-BRS )

Remiantis naujausiais tyrimų rezultatais, H-BRS šiuo metu galite pasirinkti iš beveik 40 studijų programų. Universiteto dėstytojai turi profesinės patirties tiek verslo, tiek mokslo srityse. Puiki mūsų infrastruktūra ir gerai įrengtos laboratorijos yra tiek pat neatsiejama mūsų pasiūlymo dalis, kaip ir daugybė kompiuterio darbo vietų, mūsų universiteto WLAN, moderni universiteto ir rajono biblioteka bei aktyvus universiteto miestelio gyvenimas.

Iš universiteto į pasaulį

Atsižvelgiant į kintančius darbo rinkos reikalavimus, H-BRS tvariai palaiko studijų užsienyje laikotarpius. Vasaros mokyklos jau yra tinkamos studentams ankstyvojo semestro metu; jas daugiausia subsidijuoja Universiteto lėšų rinkimo asociacija. Privaloma mokėti bent vieną užsienio kalbą. Kalbų centras, kuris yra neatsiejama universiteto dalis, siūlo maždaug 15 kalbų. H-BRS bendradarbiauja su daugiau nei 80 užsienio universitetų maždaug 30 šalių. 2018 m. Į H-BRS įstojusių tarptautinių studentų H-BRS sudarė maždaug 16 proc.

Vietos

Sankt Augustinas

Address
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Sankt Augustin campus
Grantham-Allee 20

53757 Sankt Augustinas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

Rheinbach

Address
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Rheinbach campus
von-Liebig-Strasse 20

53359 Rheinbach, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

Sankt Augustinas

Address
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Hennef campus
Zum Steimelsberg 7

53773 Sankt Augustinas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija