Oficialus aprašymas

Hamm-Lippstadt taikomųjų mokslų universitetas siūlo aukštos kokybės studijų programas, turinčias aiškią orientaciją į esamus ir būsimus rinkos reikalavimus. Jaunoji profesorių komanda yra praktiškai patyrusi. Su tarpdisciplinine sąranga mokymas orientuojamasi tiek į individualių stipriųjų pusių skatinimą, tiek į socialinių gebėjimų, tokių kaip komandinis darbas, skleidimą.

Naujas Hamm ir Lippstadt universitetas, turintis didelį dizaino potencialą. Šiuolaikinis universiteto gyvenimas, rinkos ir praktikoje orientuoti studijų kursai, atvirumas, tolerancija, komandos dvasia ir aukšti reikalavimai iš pradžių. Naujai pastatytos ir kliūčių turinčios "Hamm" ir "Lippstadt" miesteliai suteikia idealias sąlygas būsimam inžinierių išsilavinimui. Bendras plotas 32,250 kvadratinių metrų suteikia laboratorijoms moderniausią įrangą, tokią kaip nuskaitymo elektroninis mikroskopas, pramoninis KT skaitytuvas, 3D projekciniai paviršiai, įterptosios sistemos ar kranų takeliai, taip pat daug vietos studentų darbui, bendravimas, mokymas ir moksliniai tyrimai.

Artimas ateičiai

Dirbdami praktikoje ir mažose grupėse, siūlome labai aukštą akademinį lygmenį turinčią studijų programą, turint aiškią orientaciją į dabartinius ir būsimus rinkos reikalavimus. Profesorių komanda yra praktiškai patyrusi ir jauni. Su tarpdisciplinine sąranga mokymas orientuojasi tiek į individualių stipriųjų pusių skatinimą, tiek į socialinių kompetencijų perdavimą, pvz., Komandinį darbą. Nuo pat pradžių į projektą orientuotas darbas yra labai svarbus. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - kūrybiškumas ir bendravimas yra svarbūs veiksniai, reikalingi ateityje inžinieriams parengti.

Mes pasidalijame bendraisiais tikslais

Mums rūpi mūsų studentai, laukiame įdomių susitikimų ir palaikome intensyvų, tarpusavio bendravimą su pramone. Mūsų liekna organizacija siūlo greitas ir paprastas paslaugas visose srityse. Sportinė veikla ir parama jaunoms šeimoms suteikia daug galimybių. E-biblioteka, skaitmeninė auditorija ir centrinė žinių vadyba leidžia universitetą pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos. Nepriklausomai nuo to, ar yra bakalauro, magistro ar profesionalų kvalifikacijos kėlimas: mes mokome jaunus, kūrybingus ir aukštos kvalifikacijos inžinierius, kurie turi puikių karjeros galimybių dėl savo į rinką orientuotos kompetencijos.

Mūsų aukštoji matematika nėra nuobodu teorija

Gamtos mokslai yra inžinerijos kursų pagrindas. Mūsų mokymo programos yra grindžiamos matematikos, fizikos, chemijos ir biologijos žiniomis, įgytais mokykloje, ir įdėtos į naujas aplinkybes. Formulės virsta programomis. Paraiškos virsta mokslinių tyrimų projektais. Moksliniai projektai virsta produktais.

Neįtikta praktinės reikšmės požiūriu

Ar praktinis semestras stažuočių, projektų ar tezių forma, mums labai svarbus įmonių dalyvavimas mokymo veikloje. Tai ypač akivaizdu dvejose studijų programose, kurias siūlome tiek praktikoje, tiek integruotuose mokymo kursuose.

Mokymosi visą gyvenimą

Įmonės tikisi, kad jų darbuotojai turės specialių žinių, taip pat maksimalių asmeninių įgūdžių ir kompetencijų, tokių kaip komandos orientacija, projektų valdymas ir kalbos įgūdžiai. Šie įgūdžiai skatinami per visą Hamm-Lippstadt taikomųjų mokslų universiteto studijų laikotarpį. Be to, mes teikiame didelę reikšmę tarpkultūrinėms kompetencijoms. Svarbu išplėsti savo akiratį ir anksti parengti tarptautinę darbo rinką. Siekiant supaprastinti sprendimą dėl stažuotės ar studijų vizito užsienyje, mes užsisakėme visą semestrą. Privalumai yra visiškai akivaizdūs: visiškai pripažįstami pasiekimai ir trūksta laiko studijose. Tarptautinis biuras padeda studentams atlikti visus organizacinius klausimus, kad būtų išvengta administracinių ir kalbos barjerų bei išlaidų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Hamm-Lippstadt University of Applied Sciences

Pagrindinis "Elektroninės inžinerijos" bakalauro studijų programos tikslas - pasiruošti profesiniam elektroninių inžinierių darbui ir dabartinėms bei būsimoms problemoms. ... [+]

Bakalauro laipsnis I Lippstadt Campus

Elektronika yra viena iš svarbiausių pramonės ir verslo disciplinų. Vokietijoje apmokyti elektroniniai inžinieriai naudojasi visame pasaulyje puikiu reputacija.

Trumpa informacija

Standartinis studijų laikotarpis

7 semestrai

Praktinis semestras / semestras užsienyje

įtrauktas, 5 semestras

Laipsnis

Inžinerijos bakalauras

Instrukcijos kalba

Vokiečių (anglų kalba nuo 2018 m.)

Vieta

Lippstadt Campus

Elektroninės sistemos yra visur

Skaitmeninimo amžiuje su dabartinėmis taikymo sritimis, tokiomis kaip "prijungtasis" ir "autonominis vairavimas" arba "Industry 4.0", būtina elektronikos disciplina. Šiuo metu glaudus integravimasis su kompiuterių mokslu, kuris yra vienintelis būdas sukurti sudėtingas, paprastai labai interaktyvias sistemas, šiuo metu suteikia daugiau kaip 80% inovacijų taikymo srityse, tokiose kaip transportas, medicina, telekomunikacijos, automatika ir pažangūs namai. Elektronika yra viena iš svarbiausių pramonės ir verslo disciplinų. Vokietijoje apmokyti elektroniniai inžinieriai naudojasi visame pasaulyje puikiu reputacija.... [-]

Vokietija Lippstadt
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba