Oficialus aprašymas

Karlshochschule tarptautinis universitetas (arba, kaip mes jį vadiname: "Karls") yra fondas, privatus, ne pelno universitetas. Tai yra akredituota Badeno-Viurtembergo valstybės Wissenschaftsministerium (Mokslo ministerija), taip pat turi akreditavimo tarptautinės verslo administravimo akademijos (FIBAA) sistemų akreditaciją. Šis boutique universitetas gali atsekti savo istoriją iki 1903 m., Tačiau 2009 m. Jis buvo persvarsintas kaip "Karlshochschule", turint omenyje kultūrinį požiūrį į valdymą ir stiprią tarptautinę perspektyvą. Karlas yra kitoks universiteto tipas žmonėms, kurie nori ar nori būti skirtingi; ypač tiems, kurie nori pakeisti skirtumą.

10 Karlo pasirinkimo priežastys

 1. Persvarstymo valdymas

 2. Svarbiausia - visos mūsų programos buvo akredituotos FIBAA su aukščiausiomis garbėmis ir gavo 8 aukščiausios kokybės plombų, kurie mus verčia tarp Vokietijos aukščiausiosios vadovybės universitetų.

 3. "ChangeMakers"

 4. Tarpkultūrinė, kiekvieną dieną! - 100 partnerių universitetų, tarptautinių studentų grupių, dėstytojų ir personalo, taip pat kalbų kursų įvairovė daro tarpkultūrinius santykius natūraliu kasdienio gyvenimo dalimi.

 5. Bendradarbiavimo erdvė. Mes esame labai motyvuotų ir atvirai besimokančių asmenų rinkimo taškas su aistra ir noru kurti naujoves ir kartu kurti tvarius pokyčius.

 6. Asmens raida - laipsnis yra nieko, jei negalite to išgyventi. Mūsų programose mes suteikiame pagrindą transformuoti, apibendrinti ir dalytis patirtimi kūrybiškai, bet kritiniu būdu ir taip vystyti asmeniškai.

 7. Gyvai

 8. Geriausia (yra) praktika - daugialypis dalyvavimas realaus pasaulio projekte suteikia jai skonį, kaip ji atlieka pasaulinėje arenoje, ir atveria profesinio tobulėjimo galimybes.

 9. Akademinis namas

 10. Europos širdis. Įsikūręs pačiame Karlsrūhės centre, jauname, energingame ir daugiakultūriame studentų miestelyje pietų Vokietijoje, mes esame Europos gyvenimo kokybės impulsas: kultūra, ekonomika, miesto gyvenimo būdas ir gamta.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Karlshochschule International University

Šioje programoje jūs sužinosite ir suprasite tarptautinės politikos ir ekonomikos kontekstą, ekologiją ir etiką, teisines nuostatas ir kultūrines idėjas, taip pat diploma ... [+]

Galiu pastatyti tiltus, apimančius visą pasaulį

Šioje programoje jūs sužinosite ir suprasite tarptautinės politikos ir ekonomikos kontekstą, ekologiją ir etiką, teisines nuostatas ir kultūrines idėjas, taip pat diplomatinių derybų meną nuo pat pradžių. Mūsų studentai gali pamatyti save arba federalinėje užsienio reikalų ministerijoje, dirbdami tarptautinėje įmonėje ar su NVO.

(Re-) mąstymo valdymas ir visuomenė

Mūsų tarptautinių santykių programa ieško studentų, kurie aistringai domina tai, kas vyksta pasaulyje, ir nori teigiamai prisidėti kuriant sprendimus pagrindiniams pasauliniams uždaviniams ir rasti taikius konflikto sprendimus. Jei norite patobulinti naują informaciją, pvz., Kempinę, ir norėdami atsikratyti naujų politinių diskusijų, tai jums tinka. Mes išnagrinėsime pagrindines problemas, su kuriomis susiduria mūsų pasaulis, ypač tokiomis temomis kaip taiką, klestėjimą, aplinkos apsaugą, teisingumą ir žmogaus teises. Jūs turėtumėte būti socialiai įsitraukę ir įdomu kitų kultūrų ir jų mąstymo būdų. Jūs turite norėti statyti tiltus, nes tikime diplomatija, kaip varomoji jėga konflikto metu pasaulyje. Mūsų studentai nori baigti konfliktą ir išnaudojimą taikiai, derėtis dėl rezoliucijų žodžiais, žiniomis ir vertybėmis. Jie yra būsimi kultūrų tarpininkai ir jų atitinkami interesai.... [-]

Vokietija Karlsruhe
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Karlshochschule International University

Ši programa patvirtina faktą, kad nors globalizacija, atrodo, perimta, vietos kultūros vis dar yra svarbios, nes jos daugiau integruojamos į tinklą. Tai gali atrodyti neį ... [+]

Aš įsivaizduoju sienas egzistuoja tik mūsų protuose!

Ši programa patvirtina faktą, kad nors globalizacija, atrodo, perimta, vietos kultūros vis dar yra svarbios, nes jos daugiau integruojamos į tinklą. Tai gali atrodyti neįprasta, tačiau tai taikoma įmonėms ir organizacijoms. Jei jus domina laipsnio programa, kuri mano, kad ši nuomonė yra vadybos teorija, tada prisijunkite prie mūsų, nes mes numatome, kad rytdienos tarptautinės bendrovės bus kitokios.

Vertinant besikeičiančias aplinkybes:

Norėdamas visiškai suvokti šias besikeičiančias aplinkybes, Karlas šią klasių programą išplėtė iš klasikinės ekonomikos teorijos, įtraukdamas temas, kurios nagrinėja tarpkultūrinę rinkodarą ir komunikaciją, kultūros teoriją, tarptautinį bendradarbiavimą ir tarpkultūrinę kompetenciją. Pasibaigus studijoms, galėsite tarpininkauti tarp skirtingų kultūrų ir generuoti naudingą sinergiją. Ne tik turėsite galimybę mokytis naujos kalbos "Karls", bet taip pat suprasite, kaip bendrauti tarptautiniu mastu su tarpkultūrine kompetencija.... [-]

Vokietija Karlsruhe
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Karlshochschule International University

Tarptautinio verslo laipsnis gali suteikti jums bendrosios vadybos ir strategijos karjerą, o papildomu mokymu galite pereiti į labiau specializuotas sritis, pavyzdžiui, ž ... [+]

Rėmimas į geresnį pasaulį

Tarptautinio verslo laipsnis gali suteikti jums bendrosios vadybos ir strategijos karjerą, o papildomu mokymu galite pereiti į labiau specializuotas sritis, pavyzdžiui, žmogiškuosius išteklius, finansų valdymą, apskaitą, operacijų valdymą, pasaulinės tiekimo grandinės valdymą, rinkodarą, pardavimų valdymą, MIS arba net dirbti ekonominiu / politikos patarėju. Tarptautinio verslo studentai dirba tarptautinėse organizacijose, užsienio prekybos (eksporto ir importo), įmonių, kurios valdo žmones ar žinias tarpvalstybiniu mastu (oro linijų bendrovė, turizmas, konsultavimas, švietimas ir kt.), Vyriausybės sektorius, viešosios įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, vyriausybines organizacijas. Pavyzdžiui, kai kurie mūsų Karls absolventai dirba: Mercedes-Benz, Daimler AG, Opel AG, BMW Group, Robert Bosch, Deutsche Telecom, Lufthansa, Henkel Group, Jung von Matt, CDP, Accenture ir KPMG.... [-]

Vokietija Karlsruhe
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Study Management and Society differently at Karlshochschule