Karlshochschule International University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karlshochschule tarptautinis universitetas (arba, kaip mes jį vadiname: "Karls") yra fondas, privatus, ne pelno universitetas. Tai yra akredituota Badeno-Viurtembergo valstybės Wissenschaftsministerium (Mokslo ministerija), taip pat turi akreditavimo tarptautinės verslo administravimo akademijos (FIBAA) sistemų akreditaciją. Šis boutique universitetas gali atsekti savo istoriją iki 1903 m., Tačiau 2009 m. Jis buvo persvarsintas kaip "Karlshochschule", turint omenyje kultūrinį požiūrį į valdymą ir stiprią tarptautinę perspektyvą. Karlas yra kitoks universiteto tipas žmonėms, kurie nori ar nori būti skirtingi; ypač tiems, kurie nori pakeisti skirtumą.

10 Karlo pasirinkimo priežastys

  1. Persvarstymo valdymas

  2. Svarbiausia - visos mūsų programos buvo akredituotos FIBAA su aukščiausiomis garbėmis ir gavo 8 aukščiausios kokybės plombų, kurie mus verčia tarp Vokietijos aukščiausiosios vadovybės universitetų.

  3. "ChangeMakers"

  4. Tarpkultūrinė, kiekvieną dieną! - 100 partnerių universitetų, tarptautinių studentų grupių, dėstytojų ir personalo, taip pat kalbų kursų įvairovė daro tarpkultūrinius santykius natūraliu kasdienio gyvenimo dalimi.

  5. Bendradarbiavimo erdvė. Mes esame labai motyvuotų ir atvirai besimokančių asmenų rinkimo taškas su aistra ir noru kurti naujoves ir kartu kurti tvarius pokyčius.

  6. Asmens raida - laipsnis yra nieko, jei negalite to išgyventi. Mūsų programose mes suteikiame pagrindą transformuoti, apibendrinti ir dalytis patirtimi kūrybiškai, bet kritiniu būdu ir taip vystyti asmeniškai.

  7. Gyvai

  8. Geriausia (yra) praktika - daugialypis dalyvavimas realaus pasaulio projekte suteikia jai skonį, kaip ji atlieka pasaulinėje arenoje, ir atveria profesinio tobulėjimo galimybes.

  9. Akademinis namas

  10. Europos širdis. Įsikūręs pačiame Karlsrūhės centre, jauname, energingame ir daugiakultūriame studentų miestelyje pietų Vokietijoje, mes esame Europos gyvenimo kokybės impulsas: kultūra, ekonomika, miesto gyvenimo būdas ir gamta.

Vietos

Karlsruhe

Address
Karlstraße 36 - 38
76133 Karlsruhe, Badenas-Viurtembergas, Vokietija