Oficialus aprašymas

Iš šalies. Dėl šalies.

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane ( MHB ) yra valstybės pripažintas universitetas savivaldybių ir ne pelno rėmimuose. Jis reiškia novatoriškas mokymo koncepcijas, taip pat mokslinių tyrimų, mokymo ir pacientų priežiūros vienybę.

Su trimis universitetinėmis ligoninėmis „Ruppiner Kliniken“ , „ Städtisches Klinikum Brandenburg“ ir „ Immanuel Klinikum Bernau“ , Brandenburgo širdies centru ir šiuo metu daugiau kaip 20 bendradarbiaujančių klinikų ir apie 100 mokymo praktikų, mes susiejamume moksliškai pagrįstą ir į praktiką orientuotą praktinę patirtį naujos kartos gydytojų ir psichologų tyrimui. Brandenburgo mieste. Ir toliau.

116053_201902_HausD.JPG

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Medizinische Hochschule Brandenburg

Psichologijos bakalauro laipsnis (bakalauro laipsnis) orientuojasi į holistinį požiūrį į žmogaus suvokimą, patirtį ir elgesį, taip pat į specialų ryšį, susijusį su plačių ... [+]

Psichologijos bakalauro laipsnį apibūdina šiuolaikinės mokymo, mokymosi ir egzaminų formos bei nuoseklus teorijos praktikos tinklas. Pvz., Naudojamas probleminis mokymasis (POL). Tai reiškia, kad moksleiviai mažose grupėse naudoja pacientų istorijas, siekdami sukurti teorinius ir su taikymu susijusius mokymosi tikslus ir dirbti su jais savarankiškai, įskaitant paskaitų, seminarų ir literatūros šaltinių turinį.

Unikalus „Neuruppin“ bakalauro studijų programos „Psichologija“ bruožas yra artimas klinikinei praktikai, o integruota klinikos diena suteikia studentams galimybę susipažinti su psichologų, gydytojų ir slaugytojų kasdieniniu gyvenimu ir sąveika bei tiesioginiu ryšiu su pacientais.... [-]

Vokietija Neuruppin
Registracija galima
Vokiečių
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane
Address
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane Referat für Studienangelegenheiten Fehrbelliner Straße 38
16816 Neuruppin, Brandenburge, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 3391 3914210