Macromedia University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Macromedia universitetą - skaitmeninės transformacijos universitetą

Universiteto pasirinkimas yra svarbus gyvenimo sprendimas. Tai vieta, kur jūs padėsite pagrindus savo būsimam karjeros tinklui ir atrasite pasirinktą darbo sritį ir pradėsite formuoti savo profesinę tapatybę. Džiaugiamės, kad susidomėjote pripažintu privačiu Vokietijos universitetu „Macromedia“, ir norėtume papasakoti daugiau apie tai, kaip galime padėti formuoti jūsų ateitį.

Tarptautinio reitingo sėkmė
2020 m. „Macromedia“ dalyvavo U-daugialypėje rinkodaroje kartu su 1800 universitetų visame pasaulyje ir 104 iš Vokietijos ir užėmė 15% visų verslo mokyklų, 25-ą pagal kontaktą su darbo aplinka ir antrąją vietą Vokietijoje - verslumo mąstymą.

109589_029-Macomedia-Erstsemesterstart-II-Causalux-Fotograf-Potsdam.jpg


Mūsų programos - jūsų ateitis
Macromedia universitete pagrindinis dėmesys skiriamas mūsų studentams. Mes siekiame sukurti erdvę, kurioje jie galėtų tobulėti. Mes skatiname tokias pagrindines kompetencijas kaip bendravimo įgūdžiai ir verslumas. Didelė mūsų kursų dalis yra paremta praktiniais projektais, kurie yra individualių instrukcijų forma. Skaitmeninė transformacija iš esmės keičia mūsų profesinio pasaulio struktūrą, ir mums reikia šių pokyčių centre esančių žmonių, kurie sugebėtų mąstyti įvairiose disciplinose ir prisiimti asmeninę atsakomybę. Tai žmonės, kuriuos ugdome. Kaip skaitmeninės pertvarkos universitetas, mes matome savo, kaip įgalintojų, vaidmenį: suteikiame studentams galimybę suprasti ir formuoti pokyčius. Procesą ir rezultatą galima apibendrinti: jūs keičiatės. absolvia_Mafaldanews.jpg

Mūsų studijų programos yra teorinių paskaitų ir praktinio projekto darbo mišinys. Studentai skatinami prisiimti atsakomybę už savo studijas ir jiems suteikiama galimybė bendrauti su pagrindiniais žiniasklaidos veikėjais ir pagrindiniais tarptautinių organizacijų veikėjais, kurie glaudžiai bendradarbiauja su universitetu kaip kviestiniai lektoriai ir projektų rėmėjai. Mes siūlome nuolatinio bakalauro ir magistro laipsnio kursus tarptautinės karjeros link žiniasklaidos ir komunikacijos srityje. Visos programos yra akredituotos FIBAA ir joms suteikiamas tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis. Bendradarbiavimas su JK partneriu Vestminsterio universitetu leidžia mums pasiūlyti papildomus bakalauro laipsnius pagal mūsų bakalauro programas.

Mūsų miestelis - prijungtas prie geriausių Vokietijos pramonės žaidėjų

Mūsų miesteliai yra įsikūrę gyvybingiausiuose Vokietijos miestuose: Miunchene, Štutgarte, Kelne, Hamburge, Freiburge, Leipcige ir Berlyne. Mūsų studentai gauna naudos iš mūsų puikių ryšių su vietos pramone kiekvienoje universiteto vietoje. Universitete dirba apie 100 profesorių ir garsių žiniasklaidos kompanijų, daugianacionalinių kompanijų, universitetų ir ryšių agentūrų mokslininkų ir ekspertų. Iki šiol priėmė apie 3000 studentų, įskaitant vis daugiau tarptautinių studentų, kurie pasirenka studijas „Macromedia“ ir padeda sustiprinti jau klestinčią kosmopolitinę kultūrą Macromedia universitete.

Magistro programa - skaitmeninės ateities formavimas į aukštesnes pareigas

Iš esmės „Macromedia“ magistro programos yra glaudžiai suderintos su žiniasklaidos ir komunikacijos pramonės profesiniais reikalavimais. Šis principas atsispindi universiteto mokymo procesuose. Visos paskaitos vyksta anglų kalba ir skatinamai bei praktiškai pristatomos mažose klasėse.

Atvejų analizė, modeliavimas ir darbas projektuose - dažniausiai bendradarbiaujant su žiniasklaidos įmonėmis - padeda studentams įgyti patirties, kuri palengvins trokštamą karjerą. Su nedidelėmis klasėmis ir intensyvia priežiūra, „Macromedia“ mokymosi aplinka atspindi anglosaksų magistro laipsnio kultūrą, įskaitant individualų kvalifikuotų dėstytojų ugdymą. Mūsų aukštoji mokykla suteiks jums tinkamus metodus ir priemones, padėsiančius aktyviai formuoti nuolatinį visuomenės ir ekonomikos, kaip profesionalo, pertvarkymą, paruošiantį jus sėkmingai karjerai su puikiomis ateities perspektyvomis.

Macromedia universiteto pasirinkimo privalumai

 • Geriausia pozicija CHE reitinge 2014/15
 • Mažos klasės su intensyvia, individualia priežiūra
 • Visuotinai pripažinti, valstybės patvirtinti laipsniai
 • Miesteliai Berlyne, Miunchene ir Kelne; Berlynas ir Miunchenas patenka į geriausių universitetų dešimtuką „Geriausi studentų miestai 2017“
 • Autentiški, į praktiką orientuoti projektai su daugiau kaip 500 gerai žinomų kompanijų
 • Aukštos kvalifikacijos profesoriai ir pramonės savininkai kaip dėstytojai
 • Gerai įrengta žiniasklaidos laboratorija
 • Didelės karjeros perspektyvos Vokietijoje: 18 mėnesių viza po sėkmingo studijų baigimo
 • Meistriškumo kursai vyksta tris dienas per savaitę
 • Studijų programos tik anglų kalba
 • Aukštesniuose Vokietijos pramonės miestuose įsikūrę miesteliai
 • Visame pasaulyje partnerių universitetų tinklas

107660_Studentinnen_drei_Projektion_790_445.jpg

Vietos

Miunchenas

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Sandstrasse 9

80335 Miunchenas, Bavarija, Vokietija

Berlynas

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Mehringdamm 33

10961 Berlynas, Berlynas, Vokietija

Kelnas

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Brüderstraße 17

50667 Kelnas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

Hamburgas

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Gertrudenstraße 3

20095 Hamburgas, Hamburgas, Vokietija

Freiburg

Address
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, Žemutinė Saksonija, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis