Oficialus aprašymas

Įkurta 1991 metais, Universiteto vardas jau seniai patikimo akademinio išsilavinimo požymis, taikomuosius mokslinius tyrimus ir įsipareigojusi studentų organizacijos.

Praktinis tyrimas ir puikios sąlygos pritraukti nemažės studentams. Jie ne tik praturtina, o studijuoja Magdeburgas Stendal miestai - dauguma išlieka net ir po pabaigos regione ir numato naujovių, kad naudos verslą ir visuomenę.

Kodėl studijuoti Magdeburgo-Stendal universiteto?

Skaityti kodėl studijų ar mainų semestrų metu Magdeburgo-Stendal universiteto yra teisingas pasirinkimas.

Young University

Jie turi su Magdeburgas-Stendal daug universiteto bendro. Pavyzdžiui, kolegija buvo įkurta 1991 metais ir taip yra apie savo amžių.

novatoriški kursai

Kaip jūs manote apie studijas užsienyje, jūs tikriausiai susijaudinęs apie naujus dalykus. Puikiai! Universitetas siūlo novatoriškus kursus, pavyzdžiui, taikomosios Vaikystės studijų, sauga ir saugumas, ir gestų kalbos interpretacija.

Kalba ir kultūros

Nes galite perskaityti šią informaciją, jūs turite išmokti bent vieną užsienio kalbą, ty vokiečių. Puikus! Universitetas siūlo daug galimybių pagerinti savo kalbinius įgūdžius kalbų mokymo ir plėsti savo akiratį per kultūrinius renginius.

Per Vokietijos centre

Centrinę vietą iš dviejų vietų leidžia greitai jungtis į Berlyną, Hanoverį ar Leipcige.

praktinis tyrimas

Jei jūs turėjote išmokti labai teorinės pamokos metu mokyklos laiku, atjunkite tikėtiną interaktyvų mokymąsi prieš grynai teorinis. Super! Magdeburgo-Stendal universitetas remiasi praktinio tyrimo, kuris jungia teorinį mokymo programą su praktine patirtimi.

mažų sąnaudų

Kadangi jūs netrukus pradės savo studento gyvenimą, manau, tikriausiai savo studento biudžetą. Jokių problemų! Semestro mokestis ne iš Magdeburg-Stendal universiteto yra žemas ir leidžia jums, pavyzdžiui, Magdeburge nemokamai naudotis viešuoju transportu. Be to, būsto variantų, Magdeburgas Stendal yra gana nebrangia ir geros kokybės.

žalia Campi

Kaip jūs netrukus pradės savo studento gyvenimą, tikriausiai tikisi šiek tiek įdomus. Vykime! Magdeburgas Stendal yra miestai, kurie siūlo daug studentams: Studentų taryba organizuoja šalims, Universiteto sporto pasiūlymas yra didelės ir žalios miesteliu kviečiame po klasę atsipalaiduoti.

Programos mokomos:
  • Vokiečių
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Smartphone, Smart TV, Smart Home - Pažangios sistemos tampa vis svarbesnės. Kasdienis gyvenimas gali būti ne tik lengvesnis naujoviškų technologijų dėka, bet ir pažangių ... [+]

Priėmimo apribojimų nėrapradinisKursas prasideda žiemos semestrą.Galutinis terminas: rugsėjo 15 dUžsienio švietimo kvalifikacijos studentai prašome kreiptis per „ uni-assist eV“ iki liepos 31 dstudijų tikslai

Smartphone, Smart TV, Smart Home - Pažangios sistemos tampa vis svarbesnės. Kasdienis gyvenimas gali būti ne tik lengvesnis naujoviškų technologijų dėka, bet ir pažangių sistemų kūrimas yra labai svarbus pramonei. Ši tendencija yra nuolat didėjantis tinklų kūrimas ir intensyvus keitimasis informacija, todėl gamybos procesai tampa lankstesni ir efektyvesni.

Išmaniosios sistemos yra pagrįstos tinkama informacine technologija. Pažangiosios medžiagos ir į aparatūrą įdėtos funkcijos yra kompiuterinės pažangiosios programos, pvz., Balso valdymo, asmens atpažinimo ir vartotojo pagalbos pagrindas.... [-]

Vokietija Magdeburgas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Žmogaus ir technologijų sąveikos studijų programos studentai mokosi kurti ir įgyvendinti socialinius ir sociokultūrinius problemų sprendimus. Pagrindinis dėmesys skiriama ... [+]

Priėmimo apribojimų nėrapradinisKursas prasideda žiemos semestrą.Galutinis terminas: rugsėjo 15 dUžsienio švietimo kvalifikacijos studentai prašome kreiptis per „ uni-assist eV“ iki liepos 31 dstudijų tikslai

Žmogaus ir technologijų sąveikos studijų programos studentai mokosi kurti ir įgyvendinti socialinius ir sociokultūrinius problemų sprendimus.

Pagrindinis dėmesys skiriamas technologijų plėtrai, kuri yra pritaikyta prie skirtingų gyvenimo aplinkų kasdienių poreikių ir kurioje dalyvauja atitinkamų disciplinų ekspertai, nukentėję žmonės ir produktų vartotojai.

Kursas apima visus svarbius plėtros proceso aspektus ir veiksmus:

Pripažinti techninės paramos poreikiusRaskite tinkamus techninius sprendimus bendradarbiaujant su nukentėjusiais žmonėmis ir aprašykite produktų reikalavimusPapildyti tarpdisciplininį produktų kūrimą kartu su kūrėjais ir būsimais naudotojaisTikslinis grupėms orientuotas produktų pristatymas į rinką sukuriant tinkamus techninius sprendimusKartu su naudotojais peržiūrėkite, įvertinkite ir prireikus koreguokite rezultatus... [-]
Vokietija Magdeburgas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hochschule Magdeburg-Stendal
Address
Breitscheidstraße 2
39114 Magdeburgas, Saksonija-Anhaltas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 (0391) 886 - 4106
Address
Osterburger Straße 25
39576 Stendal, Saksonija-Anhaltas, Vokietija
Telefonas
false