Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1991 metais, Universiteto vardas jau seniai patikimo akademinio išsilavinimo požymis, taikomuosius mokslinius tyrimus ir įsipareigojusi studentų organizacijos.

Praktinis tyrimas ir puikios sąlygos pritraukti nemažės studentams. Jie ne tik praturtina, o studijuoja Magdeburgas Stendal miestai - dauguma išlieka net ir po pabaigos regione ir numato naujovių, kad naudos verslą ir visuomenę.

Kodėl studijuoti Magdeburgo-Stendal universiteto?

Skaityti kodėl studijų ar mainų semestrų metu Magdeburgo-Stendal universiteto yra teisingas pasirinkimas.

Young University

Jie turi su Magdeburgas-Stendal daug universiteto bendro. Pavyzdžiui, kolegija buvo įkurta 1991 metais ir taip yra apie savo amžių.

novatoriški kursai

Kaip jūs manote apie studijas užsienyje, jūs tikriausiai susijaudinęs apie naujus dalykus. Puikiai! Universitetas siūlo novatoriškus kursus, pavyzdžiui, taikomosios Vaikystės studijų, sauga ir saugumas, ir gestų kalbos interpretacija.

Kalba ir kultūros

Nes galite perskaityti šią informaciją, jūs turite išmokti bent vieną užsienio kalbą, ty vokiečių. Puikus! Universitetas siūlo daug galimybių pagerinti savo kalbinius įgūdžius kalbų mokymo ir plėsti savo akiratį per kultūrinius renginius.

Per Vokietijos centre

Centrinę vietą iš dviejų vietų leidžia greitai jungtis į Berlyną, Hanoverį ar Leipcige.

praktinis tyrimas

Jei jūs turėjote išmokti labai teorinės pamokos metu mokyklos laiku, atjunkite tikėtiną interaktyvų mokymąsi prieš grynai teorinis. Super! Magdeburgo-Stendal universitetas remiasi praktinio tyrimo, kuris jungia teorinį mokymo programą su praktine patirtimi.

mažų sąnaudų

Kadangi jūs netrukus pradės savo studento gyvenimą, manau, tikriausiai savo studento biudžetą. Jokių problemų! Semestro mokestis ne iš Magdeburg-Stendal universiteto yra žemas ir leidžia jums, pavyzdžiui, Magdeburge nemokamai naudotis viešuoju transportu. Be to, būsto variantų, Magdeburgas Stendal yra gana nebrangia ir geros kokybės.

žalia Campi

Kaip jūs netrukus pradės savo studento gyvenimą, tikriausiai tikisi šiek tiek įdomus. Vykime! Magdeburgas Stendal yra miestai, kurie siūlo daug studentams: Studentų taryba organizuoja šalims, Universiteto sporto pasiūlymas yra didelės ir žalios miesteliu kviečiame po klasę atsipalaiduoti.

Vietos

Magdeburgas

Hochschule Magdeburg-Stendal

Address
Breitscheidstraße 2
39114 Magdeburgas, Saksonija-Anhaltas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 (0391) 886 - 4106

Stendal

Address
Osterburger Straße 25
39576 Stendal, Saksonija-Anhaltas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis