Oficialus aprašymas

Praktiniai ir teoriškai pagrįsti, tarptautiniai ir orientuoti į ateitį - studijuodami Mainz University Of Applied Sciences studentai rengia savo karjerą ir savo ateitį geriausiuoju žodžio prasme. Mes žinomi dėl mokymo, mokslinių tyrimų ir praktikos tarpusavio priklausomybės. Universiteto ir pramonės bendradarbiavimas yra ypač glaudus: vien tik profesinio mokymo programos vykdo 450 bendradarbiavimo partnerystes , daugiausiai Reino-Main regiono verslo sektoriuje.

Tai abipusiškai naudinga situacija. Verslo bendruomenei naudingos novatoriškos universiteto idėjos, ir atvirkščiai, studentai gauna naudos iš konkrečių bendrovių tikslų. Tai galima pastebėti, be kitų dalykų, įvedant tarptautines ir į ateitį orientuotas studijų programas, tokias kaip žiniasklaidos dizainas, tarptautinis verslas ir žiniasklaida, IT

Nuo mokslinių tyrimų iki technologijų perdavimo

Taikomųjų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje mes atliekame tarptautiniu mastu pripažintus aukščiausios klasės darbus daugelyje sričių. Tai aiškiai rodo daugybė trečiųjų šalių finansuojamų projektų ir patentų pokyčių. Su naujais mūsų darbo aspektais mes ir toliau nustatome novatoriškus akcentus mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, kuriuos mes įgyvendiname kartu su verslo partneriais iš verslo, mokslo, kultūros ir pramonės.

Iki šios dienos iš mūsų universiteto mokyklų atsirado septyni institutų, turinčių savo darbo vietas; tarp jų pionieriai dirba savarankiškai ir sėkmingai daugiau nei dešimt metų.

Universiteto centrinė perkėlimo biuras palaiko visus partnerius, dalyvaujančius mokslinių tyrimų ir plėtros projektuose, siekiant skatinti mainus su išorės partneriais iš valstybinių institucijų ir verslo sektoriaus.

Mūsų misija

Mainz University Of Applied Sciences misijos teiginys yra nuolatinio kokybės gerinimo planas, kuris yra universiteto audito dalis, todėl jis yra dinamiškas.

Misijos teiginys yra universiteto auditas

Ją sudaro dvylika pagrindinių principų, susijusių su atitinkamais pagrindiniais aukštojo mokslo politikos klausimais, tokiais kaip studijavimas, mokymas ir moksliniai tyrimai. Universiteto administracija metiniame cikle nusprendžia, kurios iš išvardytų tikslų bus toliau plėtojamos, su kokiais pageidaujamais rezultatais. Tai reiškia, kad užduotyje išdėstyti tikslai nuolat peržiūrimi, turi būti aiškiai įrodyti praktinio taikymo "rūgštiniame teste" ir turėti nepakeliamų pasekmių universitetų politikai (pvz., Užimtumo politika). Universitetas gali atlikti nuolatinę stiprybės / silpnumo analizę, nuosekliai nustatyti naujus tikslus, sukurti naujas jų įgyvendinimo struktūras ir dokumentuoti sprendimus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Mainz University Of Applied Sciences

Piliečių inžinierių reikalavimai keičiasi. Projektus įsigyja bendrovės visame pasaulyje ir tvarko tarptautinės komandos. Darnus planavimas ir statyba tapo pagrindiniu vis ... [+]

7 semestro studijų programa(Būtina B2 vokiečių kalba)

Reikalingi statybos inžinieriai keičiasi. Projektus įsigyja bendrovės visame pasaulyje ir tvarko tarptautinės komandos. Darnus planavimas ir statyba tapo pagrindiniu vis didėjančios tarptautinės reikšmės tikslu. Todėl 21-ajame amžiuje svarbu konkrečiai parengti civilius inžinierius šioms užduotims. Tarptautinės civilinės inžinerijos bakalauro studijų programa užsiima struktūriniais pokyčiais statybos sektoriuje.

Mes suteikiame Jums kuo platesnę žinių bazę ir pasiruošti jums studijuoti užsienyje su statybos sektoriaus anglų kalbos žodynu. Ši bakalauro studijų programa jums traukina dirbti tarpvalstybinėse inžinerijos ir statybos bendrovėse, taip pat vyriausybės ir tarptautinėse institucijose bei organizacijose.... [-]

Vokietija Maincas
Spalis 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
1 - 7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba