Oficialus aprašymas

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla - įstaiga

Žiniasklaida Projektavimo mokykla yra viena iš pirmaujančių universitetų žiniasklaidos ir dizaino Vokietijoje. Jis yra visose atitinkamose srityse žiniasklaidoje nuo rytojaus jaunimui. Studentai naudos iš specialios artumą Žiniasklaida Projektavimo universiteto Ekonomikos.

MD.H palaiko glaudžius Ryšiai su verslo įmonių dėmesio žiniasklaidoje ir yra iš privačių universitetų asociacijos (VHP) narys. organizuojamos Vph daugiau nei 40 pirmaujančių Vokietijos privatūs universitetai.

MD.H vienas iš didžiausių privačių teikėjų kursai ir mokymas naujų žiniasklaidos, žaidimų, mados, žiniasklaidos ir komunikacijos valdymo ir IT srityje. Bendrovė mato save kaip varomoji jėga. Be pasiūlymų plėtros, universitetas visada laikomas dabartinė ir būsima paklausa darbo rinkoje, Ir visi esami pasiūlymai nuolat pritaikyti prie naujų reikalavimų.

parama

Žiniasklaida Projektavimo mokykla Dizainas ir informatikos GmbH yra Rėmimas už Žiniasklaida Projektavimo mokyklos, Žiniasklaida Projektavimo Mokykla Dizaino ir kompiuterių mokslo studijos yra trijų vietų: Berlynas, Miunchenas ir Diuseldorfas, o jų būstinė Berlyne. Iš Žiniasklaida Projektavimo mokyklos rektorius yra Hartmut Bode kancleris MD.H yra Arnim ZUBKE.

Dukterinė Žiniasklaida Projektavimo akademija Švietimo ir mokymo GmbH yra pareikštinės, įkurta 2014 m Asmeninis Žiniasklaida Projektavimo Fachoberschule dizainas (Md.A-FOS)

Oficialiai pripažinta ir akredituota

Nuo 01. 2004 balandžio yra privatus Žiniasklaida Projektavimo Mokykla Dizaino ir informatikos pagal § 123 para. 1 Berlynas Aukštojo mokslo įstatymas kartu su § 70 pastr. 1 iš Aukštojo mokslo įstatymo ir valstybės patvirtinta nuo 10.05.2010 pat iš sertifikuota Mokslas instituciškai. Iš mokslo reaccreditation įvyko 19.10.2015.

Siekiant palengvinti tarptautinį palyginamumą atliktų reguliarų naujo akreditavimo kursų MD.H Centrinės įvertinimo ir akreditavimo agentūros (ZEvA) laipsnių. Visi MD.H kursai sėkmingai akredituota.

Vedantis Žiniasklaida Projektavimo mokyklą

Arčiau įmonės

Miunchenas, Diuseldorfas Berlynas yra tarp žiniasklaidos ir dizaino sostinių Vokietijoje. Bendruose projektuose su pagrindiniais leidėjų, agentūroms, gamybos įmonių ir kitų įmonių, studentai mokytis praktikos.

Arčiau žiniasklaidos, projektavimo ir kompiuterių mokslo impulso

Vargu ar bet kuriame pramonės sektoriuje keičiasi taip greitai, kaip žiniasklaidos, projektavimo ir kompiuterių mokslo srityje. Todėl MD.H jų mokymo programas ir programas prie naujų rinkos reikalavimus reguliuoja nuolat.

Arčiau Praktikos

Dėstytojai ir dėstytojai MD.H dirbo ir sėkmingai veikia praktikoje. Tai užtikrina, kad studentai įgytų dabartinę ir atitinkamų žinių, kad leistų jiems profesinės sėkmės.

Arčiau profesoriai

Tuo MD.H nėra masiniai paskaitos. Maži seminarų grupės ir lengva prieiga prie fakulteto užmegzti tiesioginį kontaktą tarp studentų ir dėstytojų saugus.

Arčiau darbo vietų

Atstumas iki verslo taip pat yra netoli potencialiems darbdaviams. MD.H padeda studentams individualiai apie savo karjeros paslaugas.

Studijuoja MD.H

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla turi iš viso šešios Bakalauro studijų programos į. Kursai Žiniasklaida Projektavimo, žiniasklaidos ir komunikacijos valdymas, Mada Vadyba, Mados Dizaino ir skaitmeninis filmas dizainas - Animacija / VFX studijų su menų bakalauro laipsnį. Programa baigiasi Game Design mokslų bakalauras.

trijų Magistro programos Žiniasklaida Projektavimo, žaidimas dizainas ir žiniasklaidos ir ryšių valdymas uždaryti kiekvienas su menų magistras.

Bet studijų kursai Žiniasklaida Projektavimo mokyklos buvimo akredituoti Centrinės įvertinimo ir akreditavimo agentūros (ZEvA).

Mokymas ir švietimas

Geriausias išsilavinimas - būtent šis teiginys turi MD.H. Be universitetinio mokymo žiniasklaida dizainas universitetas užima labai sėkmingai Mokymai su IHK baigimo už žiniasklaidos dizaineris skaitmeninis ir spausdinti per.

Vakaro užsiėmimai dirbančių žmonių ir kad vyksta vasaros atostogų metu žiniasklaidos stovyklą visi jauni širdyje, kurie nori išbandyti savo talentą žiniasklaidos profesionalų, užbaigti MD.H. asortimentą

Jūsų ateitis - mūsų misija

Jūs planuojate savo ateitį projektavimo ir žiniasklaidos pasaulyje? Labai geras! Mes taip pat. Jau daugiau nei 25 metų, turime studentus su mūsų žinių ir patirties vienoje iš įdomiausių šakų metu - ir ateityje. Ir būtent ten, kur yra verslas, žiniasklaida ir dizainas atitinka: kūrybinių tvirtoves Miunchenas, Berlynas ir Diuseldorfas.

Mokymas vyks glaudžiai kontekste su dėstytoju. Nuolatinė praktika projektai ir stažuotės Norėdami prisijungti prie kompanijos jau jų mokymo metu čia ir skatinti mūsų dalyvių komandinį darbą. Apskritai, Žiniasklaida Projektavimo Universitete dirba 43 profesorių. Perėjimas į profesinę pasaulyje lydi kiekviename karjeros tarnybos MD.H. svetainėje

Tyrimai greta jų darbo

Taigi, jei jūs ieškote naują profesinio orientavimo arba garso švietimo kito jų karjeros kelyje, mes esame tinkami žmonės. Siūlome geriausią įmanomą teorinį ir praktinį šarvai. Mūsų plius: vertingi kontaktai darbo pasaulyje, kurie laukia rekomendacijomis mus , Noras būti motyvuotas besimokantiems profesionaliai ir asmeniškai; ir studentams, kurie yra nepatenkinti pirmasis prieinamas studijų kursus, bet su geriausią.

vietos

Žiniasklaida Projektavimo mokyklą atstovavo Berlyne, Miunchene ir Diuseldorfe su savo mokymo centrų, kurių bendras plotas 12000 kvadratinių metrų. Sklypai įrengtas platus, aukštos kokybės žiniasklaidos technologijų, u. . Berlyne ir Miunchene VIa profesionaliai įrengta vaizdo ir garso įrašų studijas. Vietų skaičius yra 1400 (WS2014 / 2015) iš viso. Artumo etapai profesinių kursų yra atliekami atitinkamų vietų.

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Media Design School

Septyniose semestrus reikalavimus atitinkančios mokytojai jaunieji mados vadovams ir mados vadovams teikti išsamią ir plačią patirtį verslo valdymo, produkto ir prekės že ... [+]

Ką MD.H?

Septyniose semestrus reikalavimus atitinkančios mokytojai moko jaunieji Mados vadovai ir mados vadovai platus ir plati patirtis valdymas, Gaminiai ir prekės ženklo valdymas su nacionaliniu ir tarptautiniu Tekstilės ir mados pramonė rinkinys dėmesio. Taip pat svarbu, kalbiniai ir kultūriniai tyrinėjimai įgūdžiai yra mokomi. Savarankiški projektus ir Praktikumssemester padeda plėsti ir gilinti įgūdžius ir patirtį, kurie yra būtini, kad mada valdymo srities lyderių.

Studentai MD.H gauti nemokamą prieigą prie pasaulinės informacinės tendencija tinklo WGSN, o mokytis.

Tarpdisciplininį poreikiai Žiniasklaida Projektavimo mokykla ateina į keletą kursų ir projekto darbo kartu su kursų atstovų vykdymo "Mados dizainas" ir "Media" ir komunikacijos valdymas "išreiškė.... [-]

Vokietija Miunchenas Diuseldorfas Berlynas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Media Design School

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla turi 25 metų patirtį švietimo srityje. Visais žiniasklaidos ir dizaino srityse, ji siūlo state-of-pripažintus kursus. Pasirinkimas iš tr ... [+]

Todėl MD.H!

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla turi 25 metų patirtį švietimo srityje. Visais žiniasklaidos ir dizaino srityse, ji siūlo state-of-pripažintus kursus. Pasirinkimas iš trijų vietų žiniasklaidos ir mados tvirtoves Berlynas, Diuseldorfas Miunchenas. Tai sujungia gerą miesto vietą, šiuolaikiniai patogumai ir daug būdų, kaip padaryti lankstumo tyrimą.

Duomenys Trukmė: 7 semestrus Tipas: Visas laikas Kredito Taškai: 210 ECTS Laipsnis: bakalauras (BA) Išleidimo datos: Spalio 1 Vietos: Miunchenas, Diuseldorfas, Berlynas Po kelių žingsnių į studijų

Priėmimo sprendimas yra asmeninis pokalbis, tinkamumo testo ir rašytinis prašymas. Tai yra įmanoma bet kuriuo metu. Be to, nemokama darbo pavyzdžiai pateikiami iš įvairių erdvių. Sąlyga yra bendra universitetas, techninis aukštasis arba pripažintos lygiavertės.... [-]

Vokietija Miunchenas Diuseldorfas Berlynas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Media Design School

"Mados nepatektų jums." - Taigi, kad ji atneša Karl Lagerfeld į tašką. Mada yra iš Zeitgeist išraiška, ir reikalauja, dizainerių ir projektuotojų aukšto socialinio ir kul ... [+]

Kaip žinoma, struktūra?

Kursas apima 7 semestrus. 5-asis pusmetis yra semestras.

Ką MD.H?

"Mados nepatektų jums." - Taigi, kad ji atneša Karl Lagerfeld į tašką. Mada yra iš Zeitgeist išraiška, ir reikalauja, dizainerių ir projektuotojų aukšto socialinio ir kultūrinio ir ekologinio sąmoningumo ugdymo.

į Mada Dizainas kursas yra ant medialinio transformacijos procesus mados papildomai praktiškai ir sistemingai keistis prototipo kūrimo ir surinkimo dizaino, ypatingą dėmesį. Studentai plėtoti metodinę bazę mokslo ir konceptualaus darbo ir platus kontekstinė žinios mados ir dizaino teorinės intervale rinkodaros ir mados valdymas. Jis bus perteikti žinias į naujas technologijas sąsajos dizaino, pramonės drabužių dizainas, tekstilės gamyba ir vizualinės komunikacijos ir jų poveikį gamybos procese Drabužių ir pati apranga. Ypatingas dėmesys skiriamas plėtoti sąmoningumą ekologinė ir socialinė atsakomybė projektavimo, gamybos ir komunikacijos procesas iš mados.... [-]

Vokietija Miunchenas Diuseldorfas Berlynas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Media Design School

Vizualizacijos, animacija ir SFX yra neatskiriama kino, televizijos ir reklamos pramonės šakose. Be televizoriaus ir spausdinimo reklamos Beveik visi produktai rodomas ko ... [+]

perspektyvos

Vizualizacijos, animacija ir SFX yra neatskiriama kino, televizijos ir reklamos pramonės šakose. į TV ir spausdinti reklama Beveik visi produktai rodomas kompiuteryje. Žaidimų pramonė nuolat perkančiosios Skaitmeninis kino Dizaineris / viduje. Taikymo sritimis animacijai ir VFX visada užkariauti naujas pramonės šakas. Dėl kvalifikuotų specialistų paklausa yra didelė - ir auga!

Kitas argumentas pasirenkant tyrimą, yra labai geras galimybes įgyti patirties užsienyje. Londonas, Los Andželas, Vankuveris Shanghai esate čia: populiariausių svetainių, Tinkamose vietose savo ateitį pasiūla MD.H studijų programą Skaitmeninis kino Dizainas - Animacija / VFX Berlyne ir Miunchene.... [-]

Vokietija Miunchenas Diuseldorfas Berlynas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Media Design School

Su intensyvios priežiūros, kurią mažų studijų grupių mokytojai, o ypač taikant tai, ką jie išmoko realių iššūkių įmonių. Mūsų patyrę profesoriai / profesorių ir dėstytojų ... [+]

Kaip man sužinoti, tuo MD.H?

Su intensyvios priežiūros, kurią mokytojų Nedidelio tyrimo grupėsBet daugiausia taikant mokymosi konkrečias problemas, su kuriomis susiduria įmonės. Mūsų patyrę profesoriai / profesorių ir dėstytojų / lektorių iš praktikos padės savo žinias ir įgūdžius susijęs su praktika ir nuolat plėtoti:

Seminaruose, kurių faktinės konkrečių atvejų tyrimus, vaidinimus, pratybos, diskusijos ir pristatymai. Be praktinių projekto modulius. Šie nuo koncepcijos projektavimo ir gamybos svetaines, socialinės žiniasklaidos kampanijas, TV reklamos, radijo reklaminiai intarpai ir brošiūros Tarptautiniuose seminaruose su ekspertais iš visų žiniasklaidos sektoriuose. Duomenys Trukmė: 7 semestrus Tipas: Visas laikas Kredito Taškai: 210 ECTS Laipsnis: bakalauras (BA) Išleidimo datos: Spalio 1 Vietos: Miunchenas, Diuseldorfas, Berlynas Kaip aš MD.H studentas / į? ... [-]
Vokietija Miunchenas Diuseldorfas Berlynas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Media Design School

Visą reikiamą techninę ir kūrybinę šarvai ir tinkamus ryšius padaryti jį į geriausių plėtros studijos. Abu pasiūlyti MD.H. Ir daug daugiau. Taigi yra apie programavimo di ... [+]

Į kitą lygį!

Visą reikiamą techninę ir kūrybinę šarvai ir tinkamus ryšius padaryti jį į geriausių plėtros studijos. Abu pasiūlyti MD.H. Ir daug daugiau. Taigi yra apie Programavimas Dirbtinis intelektas ant "priedo". Tai suteiks jums tam tikru įmonės greitai į aukštąsias (žaidimas) lygių.

Duomenys Trukmė: 7 semestrus Tipas: Visas laikas Kredito Taškai: 210 ECTS Laipsnis: mokslų bakalauras (bakalauro) Išleidimo datos: Balandžio 1, 2016 (Diuseldorfas) | spalio 1 Vietos: Miunchenas, Diuseldorfas, Berlynas Todėl galimybių!

Kontaktai, kontaktai, kontaktai - ypač žiniasklaidos pramonės, jie yra alfa ir omega Geras todėl, jei jūs neturite pradėti nuo nulio, kaip naujokui / bet esamos sąsajos gali būti naudinga į darbo rinką, Kaip ir karjeros tarnyba MD.H, dėka veiklos ir kontaktinių paslaugų, profesinio tobulėjimo studentų lyderių ir absolventai turto / skatina absolventus.... [-]

Vokietija Miunchenas Diuseldorfas Berlynas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba