Media Design School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla - įstaiga

Žiniasklaida Projektavimo mokykla yra viena iš pirmaujančių universitetų žiniasklaidos ir dizaino Vokietijoje. Jis yra visose atitinkamose srityse žiniasklaidoje nuo rytojaus jaunimui. Studentai naudos iš specialios artumą Žiniasklaida Projektavimo universiteto Ekonomikos.

MD.H palaiko glaudžius Ryšiai su verslo įmonių dėmesio žiniasklaidoje ir yra iš privačių universitetų asociacijos (VHP) narys. organizuojamos Vph daugiau nei 40 pirmaujančių Vokietijos privatūs universitetai.

MD.H vienas iš didžiausių privačių teikėjų kursai ir mokymas naujų žiniasklaidos, žaidimų, mados, žiniasklaidos ir komunikacijos valdymo ir IT srityje. Bendrovė mato save kaip varomoji jėga. Be pasiūlymų plėtros, universitetas visada laikomas dabartinė ir būsima paklausa darbo rinkoje, Ir visi esami pasiūlymai nuolat pritaikyti prie naujų reikalavimų.

parama

Žiniasklaida Projektavimo mokykla Dizainas ir informatikos GmbH yra Rėmimas už Žiniasklaida Projektavimo mokyklos, Žiniasklaida Projektavimo Mokykla Dizaino ir kompiuterių mokslo studijos yra trijų vietų: Berlynas, Miunchenas ir Diuseldorfas, o jų būstinė Berlyne. Iš Žiniasklaida Projektavimo mokyklos rektorius yra Hartmut Bode kancleris MD.H yra Arnim ZUBKE.

Dukterinė Žiniasklaida Projektavimo akademija Švietimo ir mokymo GmbH yra pareikštinės, įkurta 2014 m Asmeninis Žiniasklaida Projektavimo Fachoberschule dizainas (Md.A-FOS)

Oficialiai pripažinta ir akredituota

Nuo 01. 2004 balandžio yra privatus Žiniasklaida Projektavimo Mokykla Dizaino ir informatikos pagal § 123 para. 1 Berlynas Aukštojo mokslo įstatymas kartu su § 70 pastr. 1 iš Aukštojo mokslo įstatymo ir valstybės patvirtinta nuo 10.05.2010 pat iš sertifikuota Mokslas instituciškai. Iš mokslo reaccreditation įvyko 19.10.2015.

Siekiant palengvinti tarptautinį palyginamumą atliktų reguliarų naujo akreditavimo kursų MD.H Centrinės įvertinimo ir akreditavimo agentūros (ZEvA) laipsnių. Visi MD.H kursai sėkmingai akredituota.

Vedantis Žiniasklaida Projektavimo mokyklą

Arčiau įmonės

Miunchenas, Diuseldorfas Berlynas yra tarp žiniasklaidos ir dizaino sostinių Vokietijoje. Bendruose projektuose su pagrindiniais leidėjų, agentūroms, gamybos įmonių ir kitų įmonių, studentai mokytis praktikos.

Arčiau žiniasklaidos, projektavimo ir kompiuterių mokslo impulso

Vargu ar bet kuriame pramonės sektoriuje keičiasi taip greitai, kaip žiniasklaidos, projektavimo ir kompiuterių mokslo srityje. Todėl MD.H jų mokymo programas ir programas prie naujų rinkos reikalavimus reguliuoja nuolat.

Arčiau Praktikos

Dėstytojai ir dėstytojai MD.H dirbo ir sėkmingai veikia praktikoje. Tai užtikrina, kad studentai įgytų dabartinę ir atitinkamų žinių, kad leistų jiems profesinės sėkmės.

Arčiau profesoriai

Tuo MD.H nėra masiniai paskaitos. Maži seminarų grupės ir lengva prieiga prie fakulteto užmegzti tiesioginį kontaktą tarp studentų ir dėstytojų saugus.

Arčiau darbo vietų

Atstumas iki verslo taip pat yra netoli potencialiems darbdaviams. MD.H padeda studentams individualiai apie savo karjeros paslaugas.

Studijuoja MD.H

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla turi iš viso šešios Bakalauro studijų programos į. Kursai Žiniasklaida Projektavimo, žiniasklaidos ir komunikacijos valdymas, Mada Vadyba, Mados Dizaino ir skaitmeninis filmas dizainas - Animacija / VFX studijų su menų bakalauro laipsnį. Programa baigiasi Game Design mokslų bakalauras.

trijų Magistro programos Žiniasklaida Projektavimo, žaidimas dizainas ir žiniasklaidos ir ryšių valdymas uždaryti kiekvienas su menų magistras.

Bet studijų kursai Žiniasklaida Projektavimo mokyklos buvimo akredituoti Centrinės įvertinimo ir akreditavimo agentūros (ZEvA).

Mokymas ir švietimas

Geriausias išsilavinimas - būtent šis teiginys turi MD.H. Be universitetinio mokymo žiniasklaida dizainas universitetas užima labai sėkmingai Mokymai su IHK baigimo už žiniasklaidos dizaineris skaitmeninis ir spausdinti per.

Vakaro užsiėmimai dirbančių žmonių ir kad vyksta vasaros atostogų metu žiniasklaidos stovyklą visi jauni širdyje, kurie nori išbandyti savo talentą žiniasklaidos profesionalų, užbaigti MD.H. asortimentą

Jūsų ateitis - mūsų misija

Jūs planuojate savo ateitį projektavimo ir žiniasklaidos pasaulyje? Labai geras! Mes taip pat. Jau daugiau nei 25 metų, turime studentus su mūsų žinių ir patirties vienoje iš įdomiausių šakų metu - ir ateityje. Ir būtent ten, kur yra verslas, žiniasklaida ir dizainas atitinka: kūrybinių tvirtoves Miunchenas, Berlynas ir Diuseldorfas.

Mokymas vyks glaudžiai kontekste su dėstytoju. Nuolatinė praktika projektai ir stažuotės Norėdami prisijungti prie kompanijos jau jų mokymo metu čia ir skatinti mūsų dalyvių komandinį darbą. Apskritai, Žiniasklaida Projektavimo Universitete dirba 43 profesorių. Perėjimas į profesinę pasaulyje lydi kiekviename karjeros tarnybos MD.H. svetainėje

Tyrimai greta jų darbo

Taigi, jei jūs ieškote naują profesinio orientavimo arba garso švietimo kito jų karjeros kelyje, mes esame tinkami žmonės. Siūlome geriausią įmanomą teorinį ir praktinį šarvai. Mūsų plius: vertingi kontaktai darbo pasaulyje, kurie laukia rekomendacijomis mus , Noras būti motyvuotas besimokantiems profesionaliai ir asmeniškai; ir studentams, kurie yra nepatenkinti pirmasis prieinamas studijų kursus, bet su geriausią.

vietos

Žiniasklaida Projektavimo mokyklą atstovavo Berlyne, Miunchene ir Diuseldorfe su savo mokymo centrų, kurių bendras plotas 12000 kvadratinių metrų. Sklypai įrengtas platus, aukštos kokybės žiniasklaidos technologijų, u. . Berlyne ir Miunchene VIa profesionaliai įrengta vaizdo ir garso įrašų studijas. Vietų skaičius yra 1400 (WS2014 / 2015) iš viso. Artumo etapai profesinių kursų yra atliekami atitinkamų vietų.

Vietos

Miunchenas

Address
Claudius-Keller-Straße 7
81669 Miunchenas, Bavarija, Vokietija

Diuseldorfas

Address
Werdener Straße 4

40227 Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

Berlynas

Address
Lindenstraße 20-25
10969 Berlynas, Berlynas, Vokietija