NBS Northern Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

60766_horsaal01_small.jpg

preambulė

NBS Northern Business School vadybos ir saugumo NBS Northern Business School yra privatus, valstybinis universitetas, įsikūręs Hamburge.

Šis modelis yra visų universiteto narių veiksmų atskaitos taškas ir etalonas. Yra orientacija ir saugumas, tačiau ji taip pat parodo reikalavimą ir atsakomybę. Nuosekliai taikomi visi studentai, susirinkę kolegijoje - studentai, fakultetai, darbuotojai ir įmonės - suvoktų, kad jie dirba geru darbu: jauniems žmonėms suteikiamas aukštos kokybės akademinis išsilavinimas, leidžiantis jiems pasiekti sėkmės visuomenėje, juos formuoti ir būti individualiai patenkinti. Akademinis mokymas gali tai padaryti tik tuo atveju, jei jis yra pritaikytas tiek dabartiniams tyrimams, tiek tikroms verslo praktikos problemoms. Universiteto ypatybė yra suprojektuoti kursus taip, kad atitiktų besikeičiančias studentų gyvenimo sąlygas.

Universiteto branduolys yra studentai. Mokytojai ir administratoriai žino apie savo atsakomybę už tai. Mokytojai suvokia patys kaip studentų mentoriai ir instruktoriai. Jie leidžia mokiniams elgtis atsakingai, tolerantiškai ir socialiai kritinių apmąstymų kontekste - net ir gyvendami pagal šias savybes. Jie suteikia studentams kompetenciją dirbti moksliškai. Nedidelis atstumas tarp mokytojų ir studentų, tarpusavio pasitikėjimas ir sąžiningumas sprendžiant klausimus sukuria gero bendradarbiavimo pagrindą ir yra būtina bendradarbiavimo studijų sąlyga.

Universiteto administracijos užduotis yra kooperatyviai ir efektyviai organizuoti mokymo organizavimą. Mokiniai ir mokytojai gauna atvirą ir motyvuotą atsakymą. Tokiu būdu ieškoma į klientus orientuotų sprendimų.

Visi universiteto nariai gerbia mokslo, mokymo ir mokslinių tyrimų laisvę. Bendrosios vertybės yra sąžiningumas, dėkingumas, pagarba ir nepriklausomybė.

Mokymas ir studijavimas

Universitetas, kaip pagrindinę užduotį, pradedantiesiems etapams laiko mokomąsias mokyklas patrauklios mokymosi aplinkoje. Studijų programa orientuota į šiaurės Vokietijos ekonomikos poreikius. Todėl universitetas iš pradžių siūlo praktiškai orientuotus dalyko kursus verslo administravimo ir saugos valdymo srityse. Vidutinės trukmės laikotarpiu pasiūlymas bus išplėstas, įtraukiant inžinerinę ir pramoninę inžineriją. Mokytojai pripažįsta vertinimus semestro metu kaip svarbų nuolatinio tobulėjimo elementą ir priima mokėjimus, susijusius su rezultatais. Jie ieško studentų artumo. Studentai dirba valdomose grupėse; Tai sukuria svarbią trumpųjų studijų laikotarpių sistemą.

Universitetas siūlo studentams naujausią paramą per internetines priemones, skirtas jų bendradarbiavimui, taip padidinant jų laiko lankstumą. Universitetas, be studentų profesinės kvalifikacijos, kuria pasiūlymus, skatinančius jų asmeninį tobulėjimą. Taigi, jie yra kvalifikuojami už atsakingą profesinę veiklą ir pažangias akademines programas.

Universitetas skatina mokymąsi visą gyvenimą per profesines programas. Įgyvendinant studijų kursus, kurie yra panašūs į turinį, tiek dieninių, tiek neakivaizdinių studijų kursuose, nustatomi pamokos studijų laikotarpių pritaikymui į individualią gyvenimo situaciją.

Mokymo personalas turi būti nuolat tobulinamas, kad jie galėtų patenkinti įtariamus reikalavimus tiek turinio, tiek metodikos požiūriu.

Vietos

Hamburgas

NBS Northern Business School

Address
Holstenhofweg 62
22043 Hamburgas, Hamburgas, Vokietija
Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis