SAE Institute Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

SAE INSTITUTAS buvo įkurta 1976 metais ir nuo to laiko išaugo ir tapo didžiausia pasaulyje, pramonės dėmesio Creative Media pedagogas su daugiau nei 50 miesteliai į 28 šalys. SAE mokymo programą buvo kruopščiai paruošta konsultuojantis su pagrindiniais pramonės specialistams patenkinti pasaulio kūrybinių žiniasklaidos pramonės reikalavimus.

SAE institutas siūlo visapusišką kurso portfelį kūrybinių žiniasklaidos srityse (Audio, filmas, animacija, žaidimų kūrimo, muzikos verslo ir interneto) su stipriu tradiciją praktinio taikymo ir pramonės pripažinimo. Menų / bakalauro mokslo laipsnį Bakalauras galima pasiekti taip mažai, kaip per dvejus metus.

Du magistrantūros studijų programų (MA / MSc) yra prieinami. Bakalauro ir magistrantūros studijų programų siūlomi kartu su garsaus Middlesex universiteto Londone. SAE institutas turi tinklą visoje penkiuose žemynuose su miesteliai pasaulio centrų kūrybinių žiniasklaidos pramonės šakų, įskaitant Londoną, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Barseloną, New York, Los Andžele ir dar daugiau.

Graduate Management Admission Test arba SAE Alumni asociacija yra už SAE instituto absolventų ir studentų, kuriomis siekiama suteikti jiems Alumni patirtį po savo pasaulinio lygio švietimo ir siūlo įvairų progamme išteklius, renginių ir ryšių pasiūlyti aktyvaus darbo vieta programą, išlaikyti juos ryšį vieni su kitais tinklo ir susiję su SAE institute.

Graduate Management Admission Test arba SAE abiturientų konvencija yra nemokama tinklų renginys tradiciškai vyksta Berlyne visiems su kūrybinio žiniasklaidos plėtros ir technologijų interesus. Metinis renginys suburia kaip protus, turinčių žinių jums reikia žinoti apie kūrybinių žiniasklaidos ir pramogų industrijos. Konvencija siūlo jums daug galimybių galutinai tyrimų, stimuliuodamas švietimo ir verslo plėtros - tai puikus forumą tinklo ir keistis idėjomis.

Graduate Management Admission Test arba SAE žurnalas yra SAE instituto ir SAE Alumni asociacijos žurnalas. Leidinyje iš pradžių pradėjo spausdinti bet persikėlė į skelbiami internete 2014 m.

Du magistrantūros studijų programų (MA / MSc) yra prieinami. Bakalauro ir magistrantūros studijų programų siūlomi kartu su garsaus Middlesex universiteto Londone. (Vienas magistrantūros studijų programa su Middlesex ir vienas su garsaus Folkwang Universität der Künste.

APIE miesteliu

Berlyno miesteliu siūlo Creative, aistringas studentai prieigą prie pramonės standartinių objektų ir dėstytojų su žymiais dalyko žiniomis ir aistra, kad kiekvienas studentas pasiekti savo potencialą.

  • Gerai įrengtas įrašų studijos, kino apartamentai ir daug darbo vietų per 2.000m2 erdvę
  • Visi kursai ir programos tuo SAE institute Berlyne yra dėstomi anglų kalba, taip pat vokiečių
  • Stiprus tinklas su dinaminės kūrybinės pramonės Vokietijos sostinėje
  • Papildomos svečių paskaitos ir seminarai su žinomais pramonės lyderių

Vietos

Berlynas

SAE Institute Berlin

Address
Cuvrystr. 4
10997 Berlynas, Berlynas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 (0)30 220 662 116

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis