Oficialus aprašymas

Studijavimas žinių centru Šiaurės Black Forest

Į priekį ieško studijų bakalauro ir magistro laipsnį programomis verslo srityse ir mažose grupėse su individualios priežiūros Kalve žiniasklaida.

Graduate Management Admission Test arba VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw yra nepelno privatus, valstybės pripažinta universitetas. Šiuo metu apie 330 studentai mokosi nustatytais bakalauro ir magistro studijų programų. Rinkdamiesi gilinimas profiliai Studentai turi galimybę derinti studijas būtent apie dabartinius pokyčius darbo rinkoje. Be perteikti žinias ir tarpkultūrinių įgūdžių ir kalbų ir svarbiausia darbo vietoje minkštųjų įgūdžių yra dalis mokymo. Studentai tikisi, mažas grupes ir intensyvią priežiūrą profesorių ir dėstytojų iš praktikos.

Bakalauro ir magistro studijų programų VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw

Verslo administravimas (visos darbo ir visą darbo dieną) Žiniasklaida ir komunikacija valdymas Žiniasklaida valdymo ir viešųjų Bendravimas Kontroliavimas Marketingo valdymas (akreditacija 2015) Kultūros ir renginių organizavimas (akreditacija 2015)

Aukščiausios klasės švietimas

VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw mato save kaip kompetencijos centro mokymo verslo ir žiniasklaidos srityse. Tuo būsimų specialistų, verslininkų ir vadovų universitete yra apmokyti.

Prof. dr habil. Petras J. Weber - Pagrindinės ir generalinis direktorius VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Calw - pabrėžia: "Mes šviesti visą asmenį - saugus greitai žinias praktikoje ir stiprus kaip komanda. Išgyvenimo mokymas, verslo žaidimai ir elgesys tarptautiniuose verslo sandoriuose pavyzdžiai novatoriškų ir įvairių mokymo ir mokymosi metodus, pagal kurią be techninių įgūdžių aukštasis, taip pat perteikia svarbiausias darbo vietoje minkštųjų įgūdžių. Taigi, asmenybės ir socialiniai įgūdžiai studentų gauna tikslinius mokymus ir sukūrė. "Studentai tikisi mažoms grupėms individualų dėmesį ir asmens instruktavimas profesoriai ir dėstytojai iš praktikos. "Tai leis griežtą tyrimą, žemos kainos nebaigusių ir padidinti įsidarbinimo galimybes - už geriausią galimybes darbo rinkoje", sakė Weberis.

Kaip bendrovės sukurtas verslo idėjos iki verslo plano ir sėkmingai įsitvirtino rinkoje? Kaip socialiniai tinklai yra naudojami profesionaliai verslo ryšių? Kaip įmonių žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir kontrolės optimaliai organizuoja? Tai tik keletas klausimų yra sprendžiami studentams VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve.

Tarptautiniai Kontaktai

Tarptautiškumas kapitalizuojamos tuo VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve. Universitetas palaiko glaudžius ryšius su tarptautinėmis partnerėmis universitetų ir mokslinių tyrimų institutų - įskaitant Austrijoje, Ispanijoje, Indijoje ir Turkijoje. Bendrų mokslinių tyrimų projektų bendradarbiavimas apima mainų programas. Be to bendradarbiauja SRH universitetas Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve su ekonomikos ir pramonės įmonių, profesinių asociacijų ir kameras. Studentai aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų, darbų projektų, dalyvauja stažuotėse arba rašyti bakalauro ir magistro darbų prie gerai žinomų kompanijų ir paslėptų čempionų. Be užsienio kalbų, tokių kaip anglų, ispanų, italų ir prancūzų tarpkultūrinius gebėjimus, pavyzdžiui, yra "teisinga" elgsena tarptautinėje verslo aplinkoje į programą.

Studijų informacijos dienos 2015

SRH universiteto Ekonomikos ir MEDIA Kalve reguliariai rengia Studijų informacijos dienos. Būsimieji studentai turi galimybę sužinoti apie kolegijų ir universitetų kursus, bendrauti su mokiniais ir mokytojais, taip pat dalyvauti imties paskaitas. Tyrimas informavimo dienos vyks šiomis datomis:

Trečiadienis, kovas 18, 2015 fon 14.00 bis 16.00 Laikrodis Laikrodis Trečiadienis, liepa 29, 2015 fon 14.00 bis 16.00 Laikrodis Laikrodis Trečiadienis, lapkritis 18, 2015 fon 14.00 bis 16.00 Laikrodis Laikrodis

Be to, būsimi studentai taip pat gali individualus konsultavimas paskyrimai.

Žinios Regionas Šiaurės Black Forest

Viduramžių miestas Kalve - gimtinė poeto Hermann Hesse - turi kažką malonus ir sėkmingas mokymosi aplinka suteikia atmosferos senamiestis tipiškas Black Forest aplinka, ištisus metus sporto, gyva meno scenos ir prekybos įrenginių. Kalve su puikus susisiekimas, už prieinamą kainą gyvenimo ir atsipalaidavęs aplinkos akademinės sėkmės. Valstybės kapitalo Štutgartas, auksinis miestas Pforzheim ir menų ir medijų Karlsruhe gali būti greitai ir lengvai pasiekti. Žinių Šiaurės Black Forest regionas pasižymi daugybe (pasaulio) rinkos lyderis ir paslėptų čempionų. VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw įsitvirtino nuo 2000 dalis žinių šiaurinėje Black Forest regione ir šį vieną.

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Jums patinka numerius? Jūs manote, kad kaip verslininkas? Jūs norite perkelti, ir pasiekti kažką savo gyvenime? Jūsų karjera su ateityje laukia jūsų: Kaip studijų program ... [+]

Jūsų karjeros galimybes privačiame sektoriuje

Jums patinka numerius? Jūs manote, kad kaip verslininkas? Jūs norite perkelti, ir pasiekti kažką savo gyvenime? Jūsų karjera su ateityje laukia jūsų: Kaip studijų programos kontroliuojančios jums geriausius karjeros perspektyvas pramonės, komercinių ir paslaugų įmonių absolventas. Dėl praktinio mokymo tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją esate gerai pasirengę savo ateities karjerą.

Mokslas, praktika ir Asmens priežiūra: Mūsų trys raktai į sėkmę

Mokslas-to-data, dalyvavimas praktinių tyrimų - kuri siūlo SRH universitetas Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve mažose grupėse. Dėl asmeninės paslaugos, mūsų puikios sąlygos teikti profesoriai ir dėstytojai. ... [-]

Vokietija Kalvis
Susisiekti su mokykla
Dieninės
40 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Domina karjeros orientuojantis į komunikacijos rinkodaros ir renginių valdymo ir viešųjų ryšių srityje? ... [+]

Įgūdžiai Efektyvus Bendravimas

Domina karjeros orientuojantis į komunikacijos rinkodaros ir renginių valdymo ir viešųjų ryšių srityje?

Su šia programa, mes gauti greitai ir praktiška žiniasklaidos pramonėje arba įmonėse intensyvaus bendravimo tiek viduje ir išorėje karjerą.

Užsidirbti su mumis komunikacijos orientuotas patirtį: Be verslo turinio dėmesio kurso pristatymas, kalbos, viešųjų ryšių, žurnalistikos arba retorika. Žiniasklaida technologija ir dizainas padidinti savo profilį be.

Mažos grupės, individualus dėmesys ir skirta profesoriai ir dėstytojai su praktinių žinių optimalias mokymosi sąlygas.

Nauda aptarnavimą

Mūsų universitetas pristatė 2008 metais pirmą kartą į aukštojo mokslo vystymo centras (CHE) kriterijus. Mažiau nei 40 žiniasklaidos mokyklose mes suskirstytos į CHE reitingą į "Žiniasklaida / Komunikacijos studijų ir žurnalistikos" 1 vietą priežiūra, 2-oji vieta prie praktinės reikšmės ir 4 vietą studijų organizavimą.... [-]

Vokietija Kalvis
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

The Verslo administravimo bakalauras leidžia jums visišką lankstumą. Jūs mokotės ne visą darbo laiką, be savo profesijos ar kitų savo veiklą ir gali būti atstovaujama du ... [+]

BWL tyrimas - visą laiką kartu su savo darbo

The Verslo administravimo bakalauras leidžia jums visišką lankstumą. Jūs mokotės ne visą darbo laiką, be savo profesijos ar kitų savo veiklą ir gali būti atstovaujama du iš aštuonių pagrindinių dalykų rinkimų individualiai specializuojasi. Išskyrus verslo pagrindinių dalykų, bet taip pat įgyti svarbių įgūdžių minkštųjų įgūdžių, pavyzdžiui, darbo metodika, bendravimo ir kalbos ir tarpkultūrinių įgūdžių srityje. Kaip dalis "tarptautinės Calw profilio" jums bus naudinga tiek iš užsienio kalbomis, taip pat iš tarptautinių kontaktų universitete.

Individualus specializacija

Po gero ekonominę bazę mokymo pasirinkti - orientuota į individualius Jūsų stipriąsias ir interesus - du iš dabartinių aštuonių galimų pasirenkant. Taigi jūs atverti šiuolaikinius specializacijos galimybes, daugiausia dėmesio skiriant naujausius pokyčius darbo rinkoje.... [-]

Vokietija Kalvis
Spalis 2020
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Įsigyti greitai praktinių žinių ir dizainas orientuojasi į savo profesinę karjerą. ... [+]

BWL tyrimas - sėkminga pradžia ekonomikai!

Skiriama, pilnas energijos?

Įsigyti greitai praktinių žinių ir dizainas orientuojasi į savo profesinę karjerą.

Domina praktinė?

Ieškoti net per verslo tyrimai praktinių ir sudėtingas užduotis gauti į priekį savo karjeros ir asmeninio tobulėjimo.

Intensyvus mainai su profesoriais norėjo?

Pasinaudokite glaudžiai bendradarbiaujant su savo profesorių verslo studijų metu. Pasinaudokite ne tik neišspręstų akademinės karjeros perėjimus, bet ir praktinę reikšmę savo profesorių, kurie padės jums imtis savo verslo žinias tikslą orientuotas.

Sėkmingas ateitis omenyje?

Pasirinkite po bakalauro laipsnį verslo administravimo tiesiai į praktiką.... [-]

Vokietija Kalvis
Susisiekti su mokykla
Dieninės
36 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Herzlich willkommen | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Trailer SRH Brainwaves | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Wissen verdauen »Studentenprojekte«

"Wirtschaft im Gespräch" mit Rektor Prof. Dr. habil. Peter J. Weber